מדריך פוטושופ לימוד אפקט אש, פוטושופ צילום.

בסרטון שלפניכם תקבלו הסברים פשוטים וברורים על פוטושופ בכלל, ועל אפקט האש בפרט. הסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים והוא כולל הסברים מפורטים על סדר הפעולות אתן יש לבצע בכדי להשיג את האפקט הזה, ולמה אנחנו בכלל צריכים אותו. כל מה שנדרש ממי שצופה בסרטון הוא ליישם את הנלמד בו, לתרגל אותו ולחזור על זה שוב ושוב, כך שהכלים הללו יהיו מעין “טבע שני” עבור המשתמש בהם. אך למה בכלל צריך את אפקט האש? מי היא בכלל פוטושופ ומי עושה בה שימוש? הנה כמה מילים על פוטושופ וכל מה שמסביב.
אפקט האש

אפקט האש

אפקט האש הוא אפקט מרהיב ביופיו, אפקט מיוחד, אחד מיני רבים שמציעה תוכנת פוטושופ. אפקט האש יכול להיות בשביל רקע של תמונות או בשביל להוסיף לתמונות עצמן נופך דרמטי, יכול להיות חלק מהכיתוב, והוא יכול לקחת כל תמונה פשוטה ולשדרג אותה, במידה כמובן ומדובר על ההקשר הנכון. פוטושופ היא התוכנה המוכרת ביותר בעולם בתחום עיבוד התמונות והעיצוב הגרפי, ולא בכדי, זו היא תוכנה עם מגוון כלים כה רחב שכל אחד יכול לעשות בה שימוש, מגוון כלים כזה שמאפשר עבודה מקצועית ורחבה על הקבצים. פוטושופ היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, החברה שפיתחה גם את אילסטרייטור, אינדיזיין, דרימוויבר, פלאש ואחרות.

פוטושופ ושאר התוכנות.

בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר תוכנות שמופיעות בשוק, תוכנות שחלקן מיועדות לעיבוד תמונות על המחשב וחלקן מיועדות לעיבוד תמונות בסלולאר. התוכנות הללו מצוינות וניתן לעשות בעזרתן לא מעט, אבל על מלכת התוכנות אין עוררין, ולא לחינם זו התוכנה עימה עובדים המצבים הגראפיים הגדולים ביותר כמו גם הצלמים, מעצבי האלבומים ואנשי המקצוע הטובים בתחום. פוטושופ הייתה ותהיה התוכנה עם הכי הרבה פיצ’רים, תוכנה עם אפשרויות רבות ועם אפקטים שאין בשום תוכנה אחרת, ואחד מהאפקטים הללו הוא אפקט האש אותו ניתן לעשות רק עם פוטושופ, אם רוצים להשיג את התוצאה הדרמטית הרצויה ולא לעשות עבודה של חובבנים, עבודה מקצועית ויעילה.

2019-08-04T19:55:51+03:00