מה אפשר לעשות עם תוכנת פוטושופ?

כמעט כל מי שעוסק בעיצוב גרפי חייב להכיר את תוכנות פוטושופ שהיא בעצם תוכנה לעיבוד תמונות אך לא רק.

גם צלמים ואדריכלים ועורכים משתמשים בתוכנה זו בשימוש יומיומי וקבוע משום שאפשר לערוך בה טקסטים בשילוב עם תמונות ועוד אפשרויות רבות הניתנות לפיתוח במסגרת לימודי תוכנת פוטושופ מקצועיים. תוכנת פוטושופ הפכה להיות פופולרית בשנים האחרונות בקרב צלמים לא רק בשל עיבוד התמונה אלא גם לשם עיצוב אלבומים דיגיטליים.  אלבומים אלו תפסו את מקומם של האלבומים בעבודת יד ואפשר כיום באמצעות לימוד תוכנת פוטושופ בצירוף עם יצירתיות להתחיל להיכנס לתחום עיצוב אלבומים דיגיטליים.

איפה ניתן להשיג תוכנת Photoshop?

תוכנת פוטושופ הינה תוכנה שאינה ניתנת בחינם אלא צריך לרכוש אותה אך ניתן לקבל את גרסת הניסיון של תוכנת Photoshop למשך כחודשיים ורק לאחר סיום התקופה הזו, באם אתם מחליטים ללמוד לימודי גרפיקה כדאי יהיה לקנות את תוכנת Photoshop  ולעבוד בצורה חוקית ונכונה עם מערכת תמיכה וללא כל תקלות. קיימים אתרים בהם ניתן להוריד את תוכנת פוטושופ למחשב ללא עלות, אך מדובר במעשה שאסור לפי החוק ובעיקר עצם ההורדה עצמה של פוטושופ ממקור לא ידוע עשוי לגרום לכם נזקים למחשב בדוגמת וירוסים למיניהם ולכן תשקיעו מעט על רכישת התוכנה אך כך תעבדו ללא כל חשש ותוכלו לשדרג את הגרסה בכל עת שתבחרו.

מה לומדים במסגרת לימודי גרפיקה?

במסגרת לימודי גרפיקה
באם הלימודים הם לתעודה אזי המיקוד שלהם הוא בעיקר במישור הפרקטי והמעשי ולא התיאורטי שכן, מדובר בקורסים שבהם לימודי גרפיקה אינם מקיפים אלא לומדים את עצם התוכנות עצמן ואפשר עם הידע הזה להתחיל לעבוד ועם הזמן לפתח את שאר היכולות היצירתיות כדי שניתן יהיה לתת לכם קידום בחברה. ישנן כמה תוכנות גרפיקה כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש הנלמדות בכל מסגרת לימודי גרפיקה וגם דרך לימודים מקוונים ברשת האינטרנט אבל כדי להגיע לתיק עבודות מקצועי זה בעיקר יהיה תלוי בכישרון האישי וביצירתיות לפתח את הראיה העיצובית כך שתגיעו למקסימום תוצאות בזמן קצר ובעלות כספית נמוכה יחסית.

2019-08-04T12:28:18+03:00