מזה גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי

מזה גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי? מה עושה מעצב גרפי ביום עבודה? מה זה גרפיקאי?

תוכן עניינים הצג

כל מה שצריך לדעת על שני העולמות גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי, עמוד זה כולל אין ספור שיעורי יוטיוב מרוכזים המסבירים בשפה העברית על התחום, העמוד נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות. שוקלים קריירה כמעצב גרפי בשנת 2022? רוצים לדעת איך אפשר להתחבר לענף ההייטק? האם אפשר לעבוד מהבית בעיצוב גרפי? על כל השאלות הללו נענה בהרחבה. נוכל להגיד לכם שאם אתם רוצים לבדוק את ההתאמה שלכם למקצוע בהחלט עמוד זה יספק לכם את כל התשובות לשאלות שעולות לכם, הדבר היחיד שנוכל להגיד לכם שאם אתם מעריצים את עולם האמנות דיגיטלית ועיצוב גרפי במיוחד הרווחתם קריירה שלא יודעת מעצור וכל הזמן מתפתחת, הקורונה עשתה טוב למעצבים גרפיים כי היא יצרה ביקוש מסיבי ומטורף לעובדים בתחום.

נתחיל מהסוף להתחלה בעיצוב גרפי

תיק עבודות בעיצוב גרפי הוא הפריט הכי מכריע כדי להתחיל לעבוד בתחומי מדיה וההייטק ב-2022, הסמכות או תעודות כבר לא יפתחו דלתות לכל מי שעוסק במקצוע. חברות פרסום ושיווק, כמו גם קהל לקוחות פרטי רוצים לראות איך הראש היצירתי שלך עובד, לכן יבקשו אוסף דוגמאות שביצעת בלימודים או אם למדת בעצמך לבד. אם אתה פרילנסר, מעצב אתרים או מתיימר לעבוד בהיי-טק שמחפש מושג מה תיק עבודות צריך להדגים לחברות כל המידע נמצא בעמוד זה בשבילך. המדריך של המעצב הגרפי המתחיל בענף ההייטק לקראת השנה הקרובה מתחיל פה:

כיצד יש להציג את תיק העבודות של מעצב גרפי בשנת 2022? – למה יש צורך שמעצבים יוכלו לצייר?

אם אתה או מישהו שאתה מכיר מתעניין בעולם העיצוב הגרפי כמקצוע, עמוד זה יסביר מה גרפיקאים / מעצבים גרפיים עושים במקום העבודה לקראת שנת 2022 ומדוע המחסור במעצבים גרפיים בשוק ההייטק הביא לעלייה אדירה בשכר לעומת תקופת הלימודים הקצרה שמעצבים גרפיים עושים. השכלה בעיצוב גרפי היא תנאי מוקדם לפיתוח אתרים וחוויות משתמש UI – UX. סטודנטים יכולים ללמוד עיצוב גרפי וחווית משתמש במקביל ללימודי בניית אתרים, או שהם יכולים לחקור תחילה את עולם העיצוב הגרפי ולאחר מכן להירשם למסלול פיתוח אתרים – יישומי UI-UX. נוכל להגיד לכם סוד שאף אחד לא שמע, יש מעצבים גרפיים שהתחילו לעבוד בלי יום אחד של לימודים, בהייטק לא מעניין אותם אם יש לכם תואר ראשון או תעודה נוצצת, הם רוצים לראות שאתם מביאים אתכם טרנדים חדשים ויש לכם ראש יצירתי בהבנת המותג בבנייה של אפליקציה או אתר אינטרנט.

בהמשך המאמר נלמד אתכם איך להתברג לשוק העבודה, מה הכי חשוב היום כדי להצליח בתחום זה, השכר בעיצוב גרפי למתחיל, איך למצוא עבודה למעצבים גרפיים מתחילים ואיך לשלב עבודה מהבית. כיום יש שלל הזדמנויות לעבודה בתחומים שלא היה לנו מושג על קיומם ושאורבים מעבר לפינה כבר עשרות שנים. הסרטון למעלה דן במושג יצירתיות בתחום העיצוב הגרפי. "Tracking Ideas" – הדרך בה חושב המעצב הגרפי הוא חלק ממסלול לפיתוח חשיבה ויצירתיות בלימוד קורס עיצוב גרפי. להלן אוסף של דוגמאות לטירונים בתחום העיצוב והגרפיקה.

טכנולוגיות עיצוב גרפי

מי שרוצה לרכוש מיומנות בעלת ערך עשוי לעשות זאת מהנוחות של ביתו, ללא צורך ללכת לבית ספר או אוניברסיטה. זוהי אסטרטגיה פשוטה מאוד לניצול שכן הטכנולוגיה של היום היא מודרנית ביותר ודואגת לא להקשות על אנשים שרוצים ללמוד "אחד על אחד" בסיוע מחשב בצורה מרוכזת. בנושא הגרפיקה ממותגת נוכל להתבונן כיצד, עם הטכנולוגיה של היום, לימודי תעודה למעצבים גרפיים הם פשוטים. לימוד מקצוע טכנולוגי מהבית מעולם לא היה פשוט יותר, ולכן אנשים רבים שתפסו את היתרונות של קורס כזה לומדים מהבית דרך זום ונמנעים מחוסר אי נוחות בשימוש של תחבורה והוצאות נלוות מיותרות וכו'.

להשיג מעקב צמוד ואיכותי במסלול קורס עיצוב גרפי – ללמוד עם מנטורים מתעשיית ההייטק

הסטודנטים צריכים לזכור שקורסי עיצוב גרפי הנערכים בצורה רצינית ומתוחכמת תמיד יכולים לספק לסטודנט את היתרונות שהוא יזדקק לו בעת הגשת מועמדות למקצוע מסוים. כתוצאה מכך, מוסדות חינוך מובילים עושים מאמצים רבים כדי להעביר חומרי לימוד בצורה מעולה לפחות כמו זו הניתנת בכיתות השונות בתוך מוסד החינוך עצמו. כאשר סטודנט מקבל יחס אישי ופיקוח יסודי על כל צעד שלו, הוא זוכה ללימודי עיצוב גרפי איכותיים. סולו בית הספר למקצועות ההייטק מוביל השוק בישראל בחינוך לעיצוב גרפי בכלל, ובתוכניות לימוד אלו הניתנות באינטרנט מהבית בפרט. ההתמקדות בבחינת התלמיד, כמו גם הזמינות והערנות של המדריך המקצועי לכל דרישותיו, הם המאפשרים לימוד נהדר.

היעילות של לימודי קורס מעצבים גרפיים אחד על אחד

כאשר סטודנטים לומדים בקורס עיצוב גרפי אחד על אחד מצליחים ליצור ולהתמקד בתיק עבודות מקצועי יותר, מדובר בגישה בעלת ניסיון מוכח ואפקטיבי. למרות העובדה שהאינטרנט לא היה חלק מחיינו במשך שנים רבות, ההתרחבות המהירה והמדהימה שלו גרמה לנו להיראות כאילו אנחנו משתמשים באינטרנט כבר עשרות שנים. אנשים רבים תוהים כעת איך הסתדרנו בלי האינטרנט. למוסדות חינוך איכותיים המנצלים את האינטרנט בצורה חכמה יש גם ניסיון רב ערך. תכניות לימוד תקשורת חזותית המאפשרות לסטודנטים להמשיך בקריירה טכנית מנוחות ביתם מהוות אבן יסוד בבית הספר לסולו, ומומחיות המוסד בתעשייה זו רחבה ומשמעותית. בסיוע מומחיות המורים, הדרכות שמציע סולו עיצוב גרפי לימודים אונליין נבדקו ופותחו על ידי חברות באופן יסודי על מנת להקים מערכת מסודרת ומתוחכמת לתלמיד. זאת אחת הסיבות שלמכללה מגיעים מאות משרות מידי חודש לקבוצת הפייסבוק בשיתוף חברות הייטק, עד ליום זה נסגרו מעל 85,000 משרות של מעצבים גרפיים שמצאו עבודה בהייטק דרך קבוצת מכללת סולו עיצוב גרפי אונליין, מוזמנים להציץ בקישור הבא.

קורסים בעיצוב גרפי "המחשב מחליף את מוסדות הלימודים בעיצוב"

נראה שאנשים רבים לא מסרבים ללמוד מהבית כדי שלא יצטרכו להתעורר מוקדם, להתלבש בצורה מסוימת, מסרבים ללמוד עם 20 איש בכיתה, לנסוע ברכב או בתחבורה ציבורית ולהגיע לבית הספר בשעה מסוימת. אפשרויות לימודים ביתיות פופולריות מאוד בקרב סטודנטים מדיסציפלינות רבות בכל רחבי העולם. ישנם מספר תחומי לימוד במדינת ישראל שאותם ניתן להשלים בלימוד מהבית, ותלמידים רבים עומדים כיום מול מורה מוכשר שנמצא בצד השני של המחשב ומסביר כיצד לעשות פעולות שונות ליישום רכיבים בתחום. בכל הנוגע לסוג הלימודים, נראה שספסל הלימודים התפתח לכיסא מחשב.

תפקידנו לשמור על תיק עבודות עיצוב גרפי שיתאים לקווי העיצוב הנדרשים בשוק.

מכללת סולו תכין אותך לעיצוב תיק עבודות איכותי לעבודה במשרד פרסום, גרפיקה חוצת גבולות וטרנדים לתעשיית העיצוב הרב תחומית, חברות עיצוב אתרים או עבודה עצמאית מהבית. יש לנו את הקבוצה הגדולה ביותר בפייסבוק של עסקים שמושכים מעצבים חדשים ופותחים להם דלתות לעבודה מהבית או במשרד פרסום; אתה יכול למצוא קישור לקבוצה בפסקה הקודמת או בתפריט העליון של האתר. מעצב גרפי צריך לשלוט בעקרונות העיצוב הגרפי בתוכנות כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. במסגרת הלימודים תבנה תיק עבודות עם מדריכי עיצוב כדרישת כניסה לחברות במקצוע זה. בתחום העיצוב הגרפי נפתחות דלתות תעסוקתיות רבות לעבודה מהבית או כשכירים. כל קורס עיצוב יעבוד על תיק העבודות שלך כחלק מההשכלה שתרכוש. תקבל תעודת מעצב גרפי בסיום הקורס המותנה בתיק עבודות מקצועי וחתום על ידי המורים שלך.

כמה משמעותי הוא תיק עבודות בעיצוב גרפי?

תיק עבודות של גרפיקה ועיצוב הוא הדבר הכי חשוב בלימודים; במהלך כל הלימודים שהוזכרו לעיל, נעסוק בתיק העבודות הדיגיטלי, שיכיל עבודות גרפיות מכל תוכנה, החל מעבודות עיצוב בפוטושופ, כגון מניפולציות תמונה, מודעות קידום מכירות ושיווקיות, עיצוב אתרים ומדיה כגון פייסבוק, הכנת באנרים פרסומיים למשיכת תנועה לאתרי אינטרנט, מודעות שיווקיות לעולם הדפוס וחיבור היצירתיות לבקשות לקוחות או מעסיקים לרעיונות.

השילוב של עבודת עיצוב גרפי עם תנועה משקלית

לכל תוכנה גרפית יש מטרה, ולא כל תוכנה גרפית יכולה לעשות הכל. בתוכנת אילוסטרייטור נתמקד בעיצוב גרפי ומיתוג החל מבניית לוגואים למיתוג עסקי, שרטוטים והמחשות לסימולציות דיגיטליות, עיצוב והכנת אריזות עם בניית קווי חיתוך לאריזה ועוד אינספור עיצובים הנשענים על קו צוּרָני. נראה את החשיבה החזותית מאחורי כל קונספט שיצרנו תוך דגש על קומפוזיציה גרפית, הצבת רכיבים ביחס להיבטים נוספים וכמובן מקוריות בהצגת הרעיון הגרפי בתיק העבודות.

במה מתעניינים מעסיקים ולקוחות פוטנציאליים בתיק 2022?

לרוב נאגד בתיק העבודות שלנו 12-15 עבודות רב תחומית בתחומים שונים החל מסמלים ובניית תדמית עסקית, עיצוב מודעות מכירה, עבודות גרפיות לאינטרנט וכמובן מניפולציות תדמיתיות, הפורטפוליו בודק עד כמה אנחנו חושבים ומצליחים להעביר את מסר בצורה הטובה ביותר, האם הצבעים בהם השתמשנו באמת מעבירים את המסר בצורה הטובה ביותר, האם פגענו בול במשקל העיצובי לעיצוב הגרפי לקהל היעד?

עיצוב גרפי לא תמיד חייב להיות לתחום הפרסום.

לרוב המעצבים הגרפיים יש מגוון רחב של תיקי עבודות שכן עיצוב גרפי כבר אינו מיועד רק לתחום הפרסום והקידום באמצעות מדיה חברתית. דרושים מעצבים גרפיים מתחילים  במגוון מגזרים בימינו, לרבות תאגידי אופנה, שרטוטים וסימולציות דיגיטליות, חברות היי-טק, פיתוח מוצר ופריסה של נהלים גרפיים להסבר תהליכי עבודה. כתוצאה מכך, במסגרת הלימודים, נחשוף אתכם לכל התכנים הללו בעיצוב גרפי רב תחומי כך שתוכלו לשלוט בכל תחומי העיצוב ולא רק בנישה אחת של עולם הפרסום, כך ככל שיהיה לך יותר ידע בעולם העיצוב הרב תחומי, כך תהיה לך יותר שליטה על כל תחומי העיצוב.

מדוע יש כיום צורך כה גבוה במעצבים גרפיים?

לא רק שיש צורך בתחום העיצוב הגרפי בימינו, הגירעון הגדול בכוח אדם בענף זה בולט ביותר, אלא שישנן מספר סיבות למחסור בכוח העבודה האיכותי בענף. אחת הסיבות העיקריות היא ההתקדמות הטכנית שאנו רואים באינטרנט בימינו שמביא לקוחות ומפה לאוזן זה רק מתרחב, האינטרנט בעשור האחרון שינה את הלך הרוח של העברת הודעות לכולם, מעצבים גרפיים וגרפיקאים הם הפלטפורמה היחידה שאיתם אפשר להעביר מסר מכירתי או חברתי באמצעות שימוש בתוכנה גרפית, כיום כל חברה או עסק חייבים אתר אינטרנט , עמוד עסקים בפייסבוק, אפליקציות תדמיתיות, בלוגים, ועוד אינספור מדיה פרסומית כדי להגיע לקהל היעד הרלוונטי שלהם.

למד כיצד למתג את החברה שלך באמצעות קורס עיצוב גרפי.

עולם הדפוס אינו מת ולעולם לא ימות כל עוד אנו צורכים מידע, אך ישנם ערוצים נוספים שבהם ניתן להעביר מידע עסקי או חברתי, והמחסור יוצר ביקוש לכוח אדם שיספק את המשרות הללו; ככל שמעצבים גרפיים יצטרכו לבצע עיצובים עבור ערוצי פרסום חינמיים או ממומנים, כך כמות העבודה תגדל, ערוצים שיווקיים אלו נועדו למתג את העסק ולהבטיח שהגולשים מגיעים לאתר באמצעות באנרים פרסומיים בפייסבוק או בערוצים אחרים. אתר אינטרנט הוא הדבר הכי חשוב שכל עסק דורש, במיוחד אחרי הקורונה שעסקים הבינו שאם אם לא יהיו במדיה האינטרנטית הם לא יוכלו לשרוד. אם לחברה או עסק אין אתר או אפליקציה, יהיה קשה להעצים את השיווק בתחום הזה. מעצבים אלו שאחראים על אייקונים ומבנה חווית המשתמש לאתרי אינטרנט בכל הפלטפורמות. כתוצאה מהביקוש במדיה תעשיית הדפוס שעדיין סובלת ממחסור קשה בכוח אדם העלתה את השכר למתחילים בשל העובדה שרוב המעצבים בעבר ובהווה ממשיכים להגר להייטק ועושים הסבה מקצועית לעולם ה-WEB.

לאחר סיום הלימודים, תוכל לעבוד בעיצוב גרפי.

כפי שהוזכר בפסקה הקודמת, מחסור בכוח אדם בתחום העיצוב הגרפי הביא לקבוצות מאסיביות של חברות שמחפשות מדי יום מעצבים גרפיים לעבודות עצמאיות ולעבודות כשכירים בחברות. כך למשל, בקבוצת מכללת סולו בפייסבוק יש קרוב ל-19,000 אנשים המציעים משרות יומיות עבור מעצבים גרפיים ומעצבים מתחילים ללא ניסיון. יש גם תעסוקה למעצבים עצמאיים המעוניינים לעבוד מהבית בענף זה; בנוסף לקבוצה שלנו, יש עוד מאות קבוצות שבהן אתה יכול למצוא עבודה בקלות במהלך ואחרי הלימודים.

מעסיקים מעריכים מעצבים גרפיים חסרי ניסיון.

מעסיקים מעדיפים כיום להתמודד עם מתחילים ולא מנוסים, זה לא נובע רק ממחסור בצוות איכותי; החברה מעדיפה שמעצבים יגיעו חסרי ניסיון וישתלבו בדרישות החברות. כמובן שכאשר אתם מתחילים, יש לכם יותר מה להציע ולהעלות קווים ורעיונות חדשים מאשר ותיקים בתחום שכבר עיצבו קווי עיצוב משלהם. יכול להיות למעצבים גרפיים וותיקים קשה להתגמש עם הצרכים המיוחדים של חברות, אבל לא זו הסיבה שהם רוצים מעצבים חסרי ניסיון. בגלל הרעיון שהעולם שלנו הפך לכפר גלובלי קטן עבור כולם, לארגוני השיווק יש ביקוש משמעותי לעובדים עם רעיונות מצוינים ללא קשר לגיל או אזור.

מהו בעצם עיצוב גרפי רב תחומי?

כעת, כשהאינטרנט פתח בפני כולם דלתות דיגיטליות, העיצוב הגרפי השתנה גם כן. אין יותר סקיצות של מעצבי אופנה בעמוד ובנייר, הדמיות דיגיטליות לאדריכלים ממוחשבות עם יותר פרטים מעוצבים בהדמיה כדי למכור יותר, עולם הטקסטיל משתדרג עם עיצובים גרפיים עם הזמן, עיצוב אפליקציות, עולם החינוך, שיווק במדיות,  ועוד אינספור תעשיות עוקבות אחרי מעצבים. שעברו התאמות כדי ללמוד לעבוד על תוכנת אדובי, אז האם תוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הן תוכנות עבור מעצבים גרפיים? למרות שלא כל המכללות ובתי הספר לעיצוב גרפי מכירים בעיצוב גרפי רב תחומי וממשיכים ללמד את אותה תבנית של עיצוב גרפי למטרות פרסום בלבד, אנו בסולו מאמינים בשינויים הטכנולוגיים הנוכחיים והעתידיים, שחדשנות היא לא מילה גסה ושאפשר בהחלט לשבור אתך את התבניות הקבועות. המעצבים החדשים ניגשים לתחום זה בראש פתוח וזה מה שמאפשר להתקדם בתחום.

מה יותר שווה אחרי הלימודים: לעבוד כמעצב גרפי עצמאי או כשכיר?

אחת השאלות שאף אחד לא יכול לענות עליהן היא האם כדאי להיות שכיר או עצמאי אחרי הלימודים. התשובה לשאלה זו נמצאת בדרך כלל אצל כל אחד ואחת מכם בלב, כי בשני התחומים יש לעצמאי או לשכיר עבודה, ואם אתם מרגישים לא בשלים מכדי לפתוח סטודיו פרטי משלכם או עבודה נוספת אחר הצהריים ללקוחות שפונים אליכם באופן פרטי זה גם בסדר. ברגע ששמתם לב שאתם מקבלים את אותו שכר מעבודה עצמאית, מומלץ להפוך את זה למשהו קבוע, בתחום העיצוב הגרפי אם הלקוחות שלכם יהיו מרוצים הם ידאגו לעוד גופים לעבור לעבוד אתכם.  תמיד מומלץ להתחיל כשכיר גם כדי להעשיר את תיק העבודות וגם כדי לצבור ניסיון. כמובן, אתה יכול להעשיר את הניסיון ואת תיק העבודות שלך אם אתה עצמאי, אבל זה באמת תלוי באופי של המעצבים ועד כמה הם יכולים להיות יזמים בנפשם כדי להיות עצמאיים עם המסגרת הפרטית והמחויבת שלהם.

העסקת עיצוב גרפי וצורך בצוות מוסמך

שוק העבודה בהייטק היום משתנה במהירות, וייתכן שהחברה שלך נמצאת בירושלים אבל אתה גר בראשון לציון או בקריות בחיפה; יש חברות שיעסיקו אותך כעובדים שכירים אבל צריכות שתעבוד מהבית; זה משתנה מאוד ממקום למקום. גם כשכיר וגם כעצמאי יהיה לך ביקוש רב בשני התחומים. התגובה מעורפלת לאם לעבוד כעצמאי; חלק מהבוגרים השיקו סטודיו פרטי לאחר סיום הלימודים והם מרוצים למדי, בעוד שאחרים משתלבים כשכירים כדי לשפר את ההכנסה הפרטית שלהם. אנו נדון בשכר בפסקאות הבאות, אך עליך בהחלט לדבר עם המרצים שלך או לשאול בקבוצת הפייסבוק לקראת סיום שנת הלימודים כדי לקבוע מה הכי טוב עבורך.

האם אני מתאים כדי ללמוד עיצוב גרפי?

אחת השאלות הנפוצות היא האם אני מתאים או לא ללמוד קורס עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת. התשובה פשוטה מאוד: אם אתה אוהב לשנות, לראות פרסומות ומעניין אותך איך הם עשו זאת, ומוקסם מתמונות וגרפיקה, אז אתה מתאים לעולם הזה. יש פתגם שאומר שאם לא ננסה, לא נדע, כל מצב לימודים בתחום המחשבים רק יכולים לעזור לך בכל מקום, אין חברה או גוף פרטי שישמע שאתה יודע תוכנות ועיצוב לא יתפעלו. תוכל להכיר את תחום העיצוב הגרפי, ובין אם תלמדו אותו כתחביב או כמקצוע, תמיד תמצאו עניין. בהחלט תוכלו להגיע למקומות גבוהים עם מעט תעוזה ועניין בלימודים, אתם מוזמנים לשוטט בכל הקורסים באתר תראו תלמדו מה זה עיצוב גרפי דרך שיעורים ביוטיוב שמסבירים מה כל תוכנה, זאת עוד שיטה לדעת אם אתם מתחברים לזה. שיעורי ההסבר מדריכים איך מעצבים גרפיים מוצאים יצירתיות באמצעות כמה פקודות פשוטות, אם תתחבר לנושאים הללו בהחלט תתאים למקצוע זה.

בניית אפליקציות ואתרי אינטרנט – קורסי המשך ללימודי מעצב גרפי – הדור הבא של מעצבים גרפיים בהייטק בשנת 2022

לא נפתיע אף אחד אם נגיד שלימוד עיצוב מהבית הוא אלטרנטיבה שיכולה גם לחסוך לכולם הרבה כסף. כולנו מודעים למחירים הגבוהים של אמצעי תחבורה שונים בישראל, ולכן כשמוסיפים אותם להוצאות מזון, מחשוב ללימודים וכדומה, נראה שללימוד אונליין יש יתרון נוסף. חסוך כסף בעלויות מיותרות בזמן לימודי עיצוב גרפי מהבית. לא משנה מה המצב הפיננסי שלנו בכל רגע נתון, מכיוון שאף אחד מאתנו לא רוצה לזרוק את כספו בחינם, תמיד יש הזדמנות לבחון את האפשרויות ולעשות מהלך שיתרום לחיסכון פיננסי ובמקביל יהיה איכותי מספיק לסכן את המטרות שלנו. הציבו לעצמכם מטרה.

הכשרה בעיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי הכולל לימוד מקוון אחד על אחד עם מרצים ללימודי עיצוב גרפי מוסמכים פרטיים יבטיח לכם את כל המידע הדרוש לכם היום בתחום העיצוב הגרפי בשנת 2022. לימודים פרטיים מוכרים כלימודים האיכותיים ביותר הנגישים, עם שיא הצלחה של 100%. אנחנו יכולים להוביל אותך לחזית תעשיית העיצוב הגרפי. הכשרה בעיצוב גרפי בהייטק, כולל יצירת אפליקציות ואתרי אינטרנט,  קורס מעצבים גרפיים נוגע בכל תחומי המיתוג עם חיבור איור וצביעה שיווקית לעסקים, מיושמים תהליכים המתמקדים בתכונות הקו, הצורות, החללים, ראו בשיעור יוטיוב הבא כיצד האלמנטים הגרפיים מודפסים לאחר עיבוד בתוכנה לתמונות המשמש באיורים חזותיים כדי להעביר רגשות ומסרים שונים. במהלך הקורס תוכלו להיחשף לעיצוב פרסומות לרשתות החברתיות, אפליקציות, עיתונים, עיצוב גרפי לעסקים שונים, כלי שיווק למדיה, ספרים, עיצוב אריזות ועוד.

קורס עיצוב גרפי מניב תוצאות מצוינות עסקיות.

כל גישת הדרכה, כמו קורסים למעצבים גרפיים, חייבת לספק תוצאות משמעותיות; אחרת, לא משנה כמה כסף חסכנו על ידי השימוש בקורס, זה לא יהיה יעיל. לימודים והכשרה לא יקרים (ממגוון סיבות) אך באיכות ירודה לא יועילו לאף אחד. בית ספר סולו מאפשר לך ללמוד לעצב מהנוחות של הבית שלך על ידי קידום כל תלמיד לרמה גבוהה בדרך להרוויח קריירה חדשה. לימודים כאלה, המוצעים באופן מקוון עם מורה מקוון אחד על אחד בזמן שהתלמיד בבית, אינם משנים את צורת העברת המידע שלהם אלא את התוצאה הסופית המצטיינת שהם מסייעים לכל תלמיד להשיג, כמו תיק עבודות איכותי לדלתות עסקיות פתוחות. הצלחת התלמידים זה מה שמאמת את הלימוד מהבית תוך שימוש בטכניקת בית ספר סולו.

עבודה מהבית כמעצבת גרפי עבור עסק לפרסום באינטרנט.

אחד התחומים החמים בשנים האחרונות, בזכות כל הרשתות החברתיות שצצות מדי יום, ובעיקר פייסבוק, המאפשרת לפרסם עסקים בחינם, נפתחו אלפי משרות בגלל הביקוש הרב למשרדי פרסום מקוונים. כיום, כל עסק שיש לו עמוד עסקי חייב לפרסם פוסטים מעוצבים. מכיוון שלפי כל הסטטיסטיקה, סטטוס חברתי המבוסס על כיתוב אינו מתפקד כמו פרסומת שמדברת לקהל היעד שלך עם מסרים גרפיים, כפי שאנו יכולים לראות בכל פעם שאנו גולשים ברשת החברתית, כל בעל עסק מעסיק צוות שיווק שעיקר תפקידו הוא להכין פרסומות כדי ליצור עניין עסקי ולהניע תנועה לאתרים. משרד פרסום באינטרנט מאמץ את כל הצרכים שבעלי עסקים דורשים לעולם האינטרנט ולא לעולם הדפוס. למרות שהעולמות דומים והגרפיקה מעוצבת באותה תוכנה, השפה העיצובית לרשת שונה לחלוטין. משרד פרסום באינטרנט יהיה אחראי על כל שפת עיצוב האתר, המשתנה ללא הרף, כמו גם פוסטים מעוצבים שמטרתם להביא תנועה לאתרים.

כשכיר, כמה מעצבים גרפיים מרוויחים שכר התחלתי של מעצבים גרפיים בשוק.

אחד הדברים שכולם מתעניינים בהם לפני שנכנסים לתחום הוא מהי תוחלת השכר בתחום, אז נספר לכם שבתחום זה כמו עיצוב גרפי השכר מאוד גבוה, במיוחד למי שרק מתחיל לעבוד בתחום מעצבים גרפיים בחברות יכולים להגיע לשכר גלובלי של 10,000-12,000 ש"ח נטו, כאשר המעצבים הגרפיים המנוסים יותר בתחום משלמים להם בהתאם, האם פרילנסרים מרוויחים אותו הדבר? לא, פרילנסרים עובדים לעיתים קרובות עם לקוחות רבים במקביל וגובים כמה עשרות אלפי שקלים מדי חודש עבור שירותים גרפיים.

דוגמה לעיצוב גרפי קטלוגי

אם ניקח לדוגמה קטלוג עיצובי עם 15 עמודים, עבודה עיצובית עליו יכולה להגיע רק ל-9000-7000 ₪ לקטלוג אחד!; עם זאת, ככל שלגרפיקאים יש יותר פרויקטים במהלך החודש, כך הרווח שלהם גדול יותר. ברור שאם אתה עובד בחברת פרסום, הם יקבלו את כל הכסף וישלמו לך את התעריף השעתי שהם קבעו מראש, אבל עדיין משתלם לעבוד במשרד פרסום שנה עד שנתיים כדי לצבור ניסיון וביטחון בשטח, במיוחד אם אתה מאמין שאתה יכול לעבוד מאפס. בפסקאות הקודמות, הצענו גם לשלב בין עבודת שכיר ופרילנסר; במהלך היום תעבדו כשכירים ובשעות הפנאי תבצעו עבודות עיצוב בתשלום עבור ארגונים פרטיים או לקוחות שונים. ככל שתשתתפו יותר בשטח ותיחשפו לאנשים מהשוק, כך תוכלו להעריך את עצמכם יותר ולהקים מותג משלכם.

עיצוב גרפיקה לדפוס או לאינטרנט מהן ההבחנות?

אנחנו יכולים להמשיך לדבר על עולמות האינטרנט והדפוס, אבל בסופו של דבר, שני עולמות הדפוס והאינטרנט משתמשים באותם תוכנות גרפיות; ההבדל הוא בצבעים בסיום העיצוב ובמשקל העיצובים בקבצים. קורס פיתוח אתרים עם מסלול תקשורת חזותית נוסף עם סיום לימודים של מעצבים גרפיים מתאים לבוגרי מסלול לימודי מעצבים גרפיים. המעצבים יספקו עיצובים גרפיים למתכנתים כגון אייקונים או גרפיקה ממוחשבת שונה לאתר, עיצוב גרפי והתאמה אישית לתמונות היושבות באתר, תמונות אווירה והתאמת השפה העיצובית לקונספט המיתוג שלשמו המעצבים מכוונים לקהל, בעולם הדפוס אין התאמה עיצובית לסגנון הגרפיקה כי הצבעים הגרפיים של עולם הדפוס אינם תואמים את צבעי עולם האינטרנט, נלמד כיצד להתאים את שפות העיצוב לשני העולמות ולהציע נגישות מלאה ללקוחות ולרעיונותיהם לאורך זמן הלימוד.

מה המשמעות של עבודה מהבית כשכיר בעיצוב גרפי עבור משרדים שונים – דוגמאות לעבודה מהבית כשכירים או במשרד פרסום

כיום, כפי שכולנו יודעים, לא כולם הולכים לקניות בקניון או בסופר הקרוב; במקום זאת, מעצבים גרפיים הם האחראים הבלעדיים לחנויות מכירות אונליין ברשת אלה; בעוד שבעבר נדרשו סדרנים לסדר את הסחורה בחנות, כיום מעצבים גרפיים הם אלה שמסדרים את החנות עם תמונות ואיורים של מוצרים. כל חנות מקוונת נתמכת על ידי מספר מעצבים גרפיים שאחראים על כל נישה אחרת בחנות; רוב המעצבים הללו עובדים כשכירים ועושים את כל עבודתם מהבית; הם עדיין יקבלו משכורת גלובלית קבועה מראש, אבל כל עבודתם תתבצע באמצעות התכתבות עסקית; זו דוגמה אחת. מאות עיסוקים חדשים נוצרו בעשר השנים האחרונות ובמיוחד בגלל הקורונה כתוצאה מהתקדמות טכנית שהפכה את העולם לכפר גלובלי זעיר.

עבודות בעיצוב גרפי רק עלתה בפופולריות עם השנים.

מעצבי אלבומים דיגיטליים הנותנים שירותים גרפיים לצלמים כמו הכנת מיתוג גרפי לאירועים או יצירת אלבומים דיגיטליים להנצחת האירועים, עובדי חברות עיצוב אתרים שצריכים לעצב אתרים ללקוחות וגופים שונים ודורשים את השפה העיצובית שרק מעצבים גרפיים יכולים לתת. בתאגידי הייטק מתכנתים אינם מעצבים לכן יש שיתוף פעולה. עיצוב פרסומות לחברות שיווק על בסיס יומי ועוד מאות דוגמאות לחברות, עבודותיהם של מעצבים גרפיים אינן רק עיצוב לוגו או עיצוב מודעה גרפית, כפי שציינו בעבר, לאורך העמוד סקרנו אתכם אינספור משרות שעשויות לעניין אתכם, גם במהלך הלימודים נחשוף אתכם לרעיונות שונים לגבי עבודות עיצוב, אתם כמובן מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו, שם ריכזנו את כל המידע בפוסט זה על סמך עבודות ודרישות למעצבים בנישת הפרסום העיצובי החיוני שמתפרסם על בסיס יומי.

דרישות להרשמה לתכנית לעיצוב גרפי במכללת סולו

יש הרבה תנאים מוקדמים להרשמה לקורס עיצוב גרפי במכללת סולו, ועל חלקם נעבור בהמשך. אם אתם רוצים ללמוד עוד על עיצוב גרפי, הגעתם למקום המושלם. בהשוואה לקבוצות לימוד, אפשר ללמוד הרבה ולקבל הרבה חומר. אולם המורה מתמקד בתלמיד וביכולותיו, ואם אין לכם זמן לתרגל את החומר, יהיה קשה להשתלב בתעשייה. הסוד הוא ללמוד את השפה וליישם את חוקי חברת התוכנות לעיצוב גרפי Adobe. התרגול הוא זה שיביאו אתכם להצלחה בלבד; ככל שתתרגל יותר את חומר הלימוד, כך יהיה לך יותר זמן להפגין מקוריות; ככל שתיק העבודות שלך יהיה יצירתי יותר, עשיר כך תרגיש יותר מסופק בתחום. השפה האנגלית הנדרשת בקורס היא ברמה מאוד בסיסית שכן כל התוכנות הגרפיות הן באנגלית טכנית, אנגלית בסיסית מאוד פשוטה לתפיסה, הבנה בתפעול המחשב וכו'. מעצבים גרפיים העוסקים במגוון דיסציפלינות לקידום המותגים באמצעות התוכנות לכן חשוב להגיע עם רמת קריאה בסיסית בתוכנות.

איך עובדת גישת הלמידה המקוונת בעיצוב גרפי מהבית?

בעמוד איך ללמוד אונליין להיות מעצב גרפי בתחילת האתר בתפריט העליון, תוכלו לראות בפירוט כיצד ללמוד עם מורים אחד על אחד מהבית (במידה ואתם לא יודעים מה זה תוכנת זום), אתה יכול גם לצפות בדוגמאות של שיעורים שהוקלטו רק בשבילך בדף זה כיצד ללמוד באינטרנט. המדריך רשאי להזיז את העכבר בתוכנת הגרפיקה של התלמיד ולתקשר אתו דרך המחשב, בדומה לאופן שבו פועלת תוכנת זום המפורסמת. המורה יתאר לתלמיד את מהלך התרגיל, ולאחר מכן התלמיד יצטרך להדגים כיצד מתבצע אפקט העיצוב.

עיצוב גרפי והבנת שיעורי בית כרוך בתשומת לב רבה לדרישות הלומד.

אם תלמיד לא מבין מהלך בכיתה, המורה יסביר זאת שוב ושוב עד שהתלמיד יבין את החומר. בתום השיעור יקבל התלמיד שיעורי בית ותרגילים להטמעה חשיבתית יסודית של מהלך השיעור. כפי שנאמר בעבר, שיעורי בית ותרגילים עם אתגרים שתקבל מהמורה שלך נועדו לבנות את יכולתך לעבוד בצורה מקצועית ומהירה, והמטרה של המורה לבנות את החשיבה היצירתית שלך בעיצוב. מידע נוסף ניתן לקבל מאחד מיועצי הלימודים שלנו או על ידי יצירת קשר דרך טופס יצירת הקשר.

לימודי תקשורת חזותית – השכלה המשכית ללימוד חווית משתמש UI UX למעצבים גרפיים.

אם ברצונך ללמוד עיצוב אתרים, מקצוע המשולב בעיצוב גרפי ועיצוב אתרים, ידוע כקורס תקשורת חזותית ומדיה דיגיטלית. מכיוון שתוכנת עיצוב אתרים מבוססת על תוכנה גרפית, לא ניתן ללמוד עיצוב אתרים מבלי להבין תחילה עיצוב גרפי. כדי לפתח בנייה של אתר במסלול לימודי מעצב גרפי יש לעמוד בסטנדרטים של שפת העיצוב תוך התמקדות בהנחיות עיצוב גרפי. התקנת רכיבים ויזואליים בתוך תוכנת בניית האתר תיעשה אך ורק על ידי מעצבים גרפיים המשתמשים בתוכנות עיצוב בשילוב עם תוכנת הכנת אתרים כגון: וורדפרס, אלמנטור, תוכנה לעיצוב אפליקציות XD.

הכנה לעתיד הייטק שימוש בגרפיקות לשיפור חווית המשתמש.

הכנה ללימודי אנימציה לפי תקנות HTML 5, כמו גם הבנת תחום חווית המשתמש והבדלים לעיצוב אפליקציות ואתרים דהיינו ה-UX – UI, כולם חלק מהלימודים. מחקר חווית משתמש לפיתוח אתרים. לחלופין, הדרישה לעבודה בחברות היי-טק לבניית אתרים או חנויות מקוונות; כל חברת הייטק מעסיקה מאות מעצבים גרפיים כדי למלא את היצירה של אפליקציות או אתרים המבוססים על חנויות מקוונות. אם אתם בעלי תעודה והשכלה בעיצוב גרפי ממוסד אחר וברצונכם להמשיך בקורס לימודי תקשורת חזותית במכללת סולו, תצטרכו לבצע מבחני קבלה לשוק כדי לקבוע את התאמתכם למסלול לימודים זה.

קורס עיצוב הכולל שימוש ברכיבים ויזואליים חיצוניים לשיפור הגרפיקה שאנו יוצרים.

במהלך הקורס עיצוב גרפי תיחשפו למגוון גרפיקות מוכנות שתוכלו לשלב בעיצובים הגרפיים שתצרו בלימודים, כמו שימוש באתרי צלמים המאפשרים להשתמש בתמונות שלהם לרקע ויצירה מניפולציות מכירה מפרסומות, עיטורים גרפיים להוספת עיצובים ועוד. בעקבות כך, בימינו, כל מעצב גרפי או בוגר מסלול תקשורת חזותית בעבודה  או פרילנסר משתמש בגרפיקה חיצונית כדי להעשיר ולהעניק נפח עיצובי בעיצוב. בלימודים נלמד מה מותר ומה אסור לפי חוקי העיצוב הרבים וכן את מושג זכויות היוצרים באתרי Design made. גרפיקה מוכנה מראש היא גישה מצוינת למשוך את תשומת הלב של הצופה ולהתאים את העיצוב לאוכלוסיית היעד עבורה אנו מפתחים בהתאם לרעיון המיתוג.

במה להתרכז כאשר מביאים עיצוב גרפי לדפוס

אנחנו לא לבד מעצבים בתחום העיצוב הגרפי; יש רעיון של הלקוח או החברה, מעצבים גרפיים שמביאים את הרעיון לעיצוב בתוכנת גרפיקה ממוחשבת, תכנים או הדפסים שמקבלים את קבצי העבודה שלנו; בתהליך העבודה המתקיים בשרשרת, עלינו ללמוד את כל הדרישות של כל הגופים המעורבים; הסיפוק הוא עצום כשאתה רואה את העבודה המוגמרת שלך מודפסת או מתפרסמת ברשתות חברתיות או באתר; אבל חוץ מזה, אנחנו אחראים על החשיבה והעברת הקבצים בצורה מדויקת.

לקוחות המקבלים קבצי עבודה בעיצוב גרפי

כתוצאה משרשרת האנשים שמעורבים בעיצוב, עלינו ללמוד בקורס עיצוב גרפי כיצד לספק את קבצי העיצוב הסופי שלנו בצורה הטובה ביותר לעסק הדפוס או למתכנת שיטמיעו את הוויזואליה שהפקנו באתר. רובם הם נתונים טכניים שנצטרך לשלב בתוכנה הגרפית בצורה יבשה ככל האפשר, אבל לתהליך העיצוב החזותי בתחילתו יש גם משמעות משמעותית לאופן שבו הקובץ יופיע, ובדרך כלל מומלץ לדעת היכן הקובץ הולך כדי שמתכנתים ימלאו את כל הבקשות העתידיות שתשיג כתוצאה מסגנונות עיצוב ייחודיים ומקורים משלך.

המפתח להצלחה בעיצוב גרפי הוא טיפוגרפיה ותורת האותות.

שילוב של סוג פונט – כיתוב לתוכן מודעה, בכל עבודת עיצוב גרפי, לא נוכל להשתמש בכל סוג של פונט שאנו אוהבים, התאמת התוכן העיצובי לפרסום חייבת להיות מסונכרנת כהלכה, בהכשרה מקצועית של מעצב גרפי, נעבוד על רעיון הטיפוגרפיה טוב שיכול להיות לפי המסרים שאנחנו רוצים להעביר לקונספט העיצובי, נלמד איך להוריד פונטים בחינם ואיך להשיג פונטים איכותיים ממאגרים שונים לפי זכויות היוצרים של יוצרי הפונט, נלמד איך ליצור בעצמנו גופנים באילוסטרייטור, נלמד לבנות ולצייר את האות איך שאנחנו רוצים עם מגע של יצירתיות על ידי ערבוב הכיתוב עם קווים מעוקלים, כדי ליצור טיפוגרפיה מדהימה אבל! עם ייחודית משלך שלא נראתה במקומות אחרים.

פיתוח סגנונות עיצוב לדוגמה עבור גופים אישיים

אחד העיצובים הנפלאים שלומדים רוב השנים בבית הספר הוא ליצור טיפוגרפיה משלנו, על ידי תוכנה אילוסטרייטור תוכל ללמוד איך לעבוד עם כלי העט שדרכו נוכל לעבוד ולצייר סגנון גרפי של האות, אתה לא צריך לדעת לבוא עם רקע בציור – נדבר על זה בפסקה הבאה, סגנונות ופונטים שאתה תראה באינטרנט הם מדהימים גם באנגלית וגם בעברית אבל לפעמים אנחנו רוצים לבנות פונט מיוחד וייחודי משלנו אתו נשלב עיצוב לוגו או משחק של טיפוגרפיה עיגולית או מתיחה עם תמונות מחוברות, תשלוט בכל גישות העיצוב בקורס, תוך התמקדות בטיפוגרפיה ומשחקי אותיות וצורה ביחד. בדרך כלל, בכתב יד דיגיטלי במחשב יהיה עיצוב לוגו מקצועי או לפי בקשת הלקוחות. תוכנת אילוסטרייטור נחשבת כיום לתוכנה מספר אחת בתחום הציור הדיגיטלי והיא מפשטת את הסגנון של כל מעצב גרפי לאינטרנט או מעצב גרפי רב תחומי בעת בניית פונטים בנפרד בהתאם לטיפוגרפיה.

עיצוב גרפי כולל ציור דיגיטלי ואיור גרפי למטרות מסחריות.

מעצבים גרפיים לא צריכים להיות ציירים דיגיטליים בלימודי עיצוב גרפי קורס למתחילים נלמד איך לעבוד עם ציור דיגיטלי שהוא נישה בתוך עיצוב גרפי, אף אחד לא צריך לבוא עם שום רקע בציור או כל דבר שקשור לציור דיגיטלי, בלימודים נלמד כיצד ליצור מחדש גרפיקה מאוירת, נפתח יצירתיות ונלמד לבנות טכניקות באיור גרפיקה כדי להצדיק את המטרה שהיא לפתח תדמית עסקית על ידי ציור גרפיקה כגון: לוגו מצויר או יצירת סגנון גופן אישי משלך. התרגילים שתקבלו במהלך תקופת הלימודים ידרשו מכם לצייר כל המחשה שתרצו באופן עצמאי לפיתוח יצירתיות וחשיבה מרחבית למשל. הציור שאנו רוצים ליצור, כמו גם הדוגמאות הרבות שתראו בתרגילי עיצוב, יעזרו לכם להבין כיצד גרפיקאים בונים בקלי קלות כל אמנות גרפית, כך שיש למה לצפות.

חישוב עיצוב גרפי – גרפיקה תמחור – מחירונים

כמה עולה לעצב לוגו או ליצור מודעה גרפית, איך לתמחר את העיצוב כולל הדפסה ללקוח ועוד אינספור שאלות שיעלו במהלך הלימודים, מעצבים גרפיים בדרך כלל מתמחרים איך שהם רוצים את העיצוב אם הם פרילנסרים, למרות העובדה שיש אינספור מחירונים, מעצבים גרפיים חייבים לדעת להעריך את עצמם מבחינת עבודה וחישוב זמן עבודה על סמך העיצוב הגרפי שהם מוקצים לבצע. במהלך הלימודים נעניק לכם רקע מקיף על המקובל בשוק ועל השכר ובדרך כלל התמחור של העיצובים הגרפיים שתבצעו ייקבע על ידי המשרד בו אתם עובדים.

פלט עיצוב גרפיקה להדפסה מחושב.

אין ספק שאם אתה מתחיל לעבוד כמעצב ורוצה להיות פרילנסר, עדיף לקבל עמלות נמוכות יותר בהשוואה לוותיקים במגזר. לאחר שתתפסו נישה של לקוחות, תוכלו להגדיל בהדרגה את התמחור וההוצאות העיצוביות שלכם. אם אתם אחראים על ההדפסה, כדאי שתתמחרו את העיצובים וגם את עלויות ההדפסה. רוב בתי הדפוס יעניקו למעצבים גרפיים מחירים מושכים כי הם יודעים שמעצבים גרפיים ידפיסו במיקום שנוח להם מבחינת עלויות גרפיות.

פרויקט גמר במיתוג גרפי – תרומה לפורטפוליו של עיצוב בינתחומי

אמנם תפיקו במסגרת הלימודים גם גרפיקה לתחום העיצוב הגרפי הבינתחומי, אך כמו כן, צפויים מכם לערוך תהליך מיתוג לחברה מתחילתו ועד סופו כחלק מתיק העבודות שלכם בלימודי קורס עיצוב גרפי. נלמד מהם ההנחיות העיצוב הרלוונטיות ביותר ונלמד את השוק של אותו נושא שתרצו לפתח עבורו, בין אם זה עיצוב לוגו, עיצוב אפליקציות, עיצוב מותג או כל דבר אחר שהחברה דורשת.

איך נבחן ונחקור את תיק העבודות נכונה?

נבדוק מה מקובל ומה לא מקובל לעשות עבור העסק שאתה מעצב עבורו, נבדוק מי קהל היעד, שזה בעצם הדבר הכי חשוב בבניית תהליכי מיתוג גרפיים, לכל קהל יעד יש צבעים ודברים שעובדים או לא פועלים בעת פרסום גרפיקה מכירתית למטרות שיווק ופרסום. תורת הצבע בעיצוב גרפי נחשבת לדבר החשוב ביותר ללמוד בתקופת ההכשרה; לפני שנתחיל לעצב לפי חוקי שליש מול שני שליש, עלינו להחליט באילו צבעים מותר לנו להשתמש ובמה אסור לנו על מנת לשמור על התדמית ולבנות את המותג בצורה נכונה ובצורה עכשווית.

למה מעצבים גרפיים בוחרים ללמוד במסגרת מותאמת אישית של אחד על אחד.

נכתוב לכם בנימה אישית כי כיום, אחוז גדול מהסטודנטים הלומדים כיום במכללת סולו למדו בעבר עיצוב גרפי במקום אחר ונכשלו, אחוז גדול מהסטודנטים הגיעו ללמוד שוב את התחום מתחילתו ועד סופו כי הרגישו. שהם לא קיבלו את מה שהם צריכים כדי להיות מוכנים לעבודה.

יש כאלה שהמורה איטי או מהיר מדי עבורם, נסיעות ארוכות לבית הספר שגרמו לייאוש או אי עמידה בלוחות הזמנים של הכיתה יוצרים חוסר בחומר לימוד ואז אתה מרגיש שאיבדת את זה, לחץ בכיתה ואי עמידה בקצב הקבוצתי מביאים לכך שהם לא קיבלו את כל  חומר הלימוד לתיק עבודות, תעשייה עצומה כמו עיצוב גרפי עשוי ללא ספק לפתוח עבורך דלתות בתעשייה ובשוק העבודה, הכל מסתמך על דברים רבים שאתה צריך להשיג במהלך הלימודים כמו קודם כל לדעת להקשיב ללקוחות שלכם ולרעיונות של גופים שונים ולתת לעצמך לחשוב מחוץ לקופסה בעזרת התרגילים המאתגרים שהמורה שלך יאפשר לך לקבל כדי להצליח בתחום.

יתרונות הדרכה בעיצוב גרפי אחד על אחד

להיות מעצב גרפי על ידי לימודים בקבוצה לא מספק לך בדרך כלל את כל הכלים שאתה צריך כדי להיות מקצוען בשוק; עם זאת, בלימודים אישיים אחד על אחד, נוכל לספק לך את כל הכלים הדרושים לך בעיצוב גרפי רב תחומי, תוך שימת דגש על לא להגביל אותך לנישה אחת. נאפשר לך ללמוד דרכים נוספות לתעסוקה עם חשיבה מרחבית עבור כל ההתקדמות בטכנולוגיה שצפויה להשתנות מדי יום, נוכל לראות זאת במדיה החברתית פייסבוק ששינתה את תפיסת החשיבה של כולם, העברת המידע במהירות ומשתנים רבים אחרים. לימודים מקוונים מספקים קלות, חופש פעולה וסיכוי לכל אחד ללמוד ללא קשר למיקום; התחום נתפס כמשתלם ביותר עבור אנשים המעוניינים להשתלב מהר במקצוע זה. לסיכום, כל מי שעוסק בתחום הזה מבין שעיצוב גרפי הוא אחד מהדיסציפלינות המרגשות והרווחיות, כמו גם אחד המקצועות המספקים והוותיקים שיודע לשמור על עניין תובעני ביותר.

עולם הגרפיקאים ומעצבים

גרפיקה ממוחשבת מתחלקת למספר תחומים עיקריים בעיצוב, עיצוב אתרים, עיצוב לוגואים, עיצוב לחברות פרסום ועיצוב לתוכניות טלוויזיה. מעבר לכך ניתן להשתלב בתחום הגרפיקה בעוד מאות תחומים והאפשרות למציאת נישה עסקית היא רחבה ביותר. אחד היתרונות בלימוד תחומי הגרפיקה הם האפשרות לעבוד מהבית ולחסוך זמן חיים מיותר, כסף על נסיעות, דלק ועגמת נפש מיותרות. יתרה מזאת היום יותר ויותר חברות הבינו כי כדאי יותר להעסיק בעלי מקצוע אשר בשפה המודרנית נקראים אנשי מיקור חוץ אשר עובדים בצורה עצמאית מהסיבה הפשוטה וההגיונית ביותר, הם חוסכים בהוצאות!!!

כל חברה רוצה למצות את מקסימום העבודה עם מינימום הוצאה וזמן אשר היא יכולה לתעל אותו לאפיקים כדאיים יותר, לכן מיקור חוץ חוסך לחברה שמשכירה את הפרילנסר דמי ביטוח בריאות, מיסים שונים, נסיעות, משאבי משרד כמו מחשבים, שולחנות ותנאים סוציאליים אי אלו שהם, מעבר לכך אותו פרילנסר לא צריך לצאת מהבית, ובכך הוא חוסך לעצמו את זמן הנסיעה בעבודה וכך הוא מספק תפוקה גבוהה יותר.

פיתוח יצירתיות ובניית מודלים גרפיים

מה שיפה בגרפיקה או עיצוב זה שהיא מפתחת את המוח מבחינה יצירתית ודמיונית, כשאנו עובדים על צורה מופשטת אנו מפעילים דמיון רב, הריכוז שלנו עולה והחשוב מכל שאנחנו באמת נהנים ממה שאנו עושים ומרגישים שאנחנו ממצים את זמננו. תחום הגרפיקה כל כך רחב שלא משנה כמה אנשים נמצאים בשוק, תמיד תהיה עבודה!! כל חברה צריכה גרפיקאים מעצבים כדי למשוך לקוחות ולהביא תנועה לאתרם, מה שיפה פה זה שאתם אלו שמושכים את סגנונות העבודה כיוון שאתם בעלי המקצוע, לכם יש את הכוח ואתם האינטרס העיקרי של החברה כדי להתקדם, נשמח גם לנפץ לכם את המיתוס שעצמאים סובלים משירותי המס או מחוסר עבודה. אל תשכחו שכל בעלי החברות הגדולות שיש בעולם התחילו כעצמאיים ושכרו עובדים כדי להגדיל את כמות הכנסתם, להבדיל משכירים שמסתפקים רק בהכנסה חודשית סטאטית בכל חודש.