מזה גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי?

//מזה גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי?

עולם הגרפיקאים ומעצבים

גרפיקה מתחלקת למספר תחומים עיקריים בעיצוב, עיצוב אתרים, עיצוב לוגויים, עיצוב לחברות פרסום ועיצוב לתוכניות טלוויזיה. מעבר לכך ניתן להשתלב בתחום הגרפיקה בעוד מאות תחומים והאפשרות למציאת נישה עסקית היא רחבה ביותר. אחד היתרונות בלימוד תחומי הגרפיקה הם האפשרות לעבוד מהבית ולחסוך זמן חיים מיותר, כסף על נסיעות, דלק ועוגמות נפש מיותרות. יתרה מזאת היום יותר ויותר חברות הבינו כי כדאי יותר להעסיק בעלי מקצוע אשר בשפה המודרנית נקראים אנשי מיקור חוץ אשר עובדים בצורה עצמאית מהסיבה הפשוטה וההגיונית ביותר, הם חוסכים בהוצאות!!!

בלימוד תחומי הגרפיקה הם האפשרות לעבוד מהבית ולחסוך זמן חיים מיותר

כל חברה רוצה למצות את מקסימום העבודה עם מינימום הוצאה וזמן אשר היא יכולה לתעל אותו לאפיקים כדאיים יותר, לכן מיקור חוץ חוסך לחברה שמשכירה את הפרילנסר דמי ביטוח בריאות, מיסים שונים, נסיעות, משאבי משרד כמו מחשבים, שולחנות ותנאים סוציאליים אי אלו שהם, מעבר לכך אותו פרילנסר לא צריך לצאת מהבית, ובכך הוא חוסך לעצמו את זמן הנסיעה בעבודה וכך הוא מספק תפוקה גבוהה יותר.


פיתוח יצירתיות ובניית מודלים גרפיים

מה שיפה בגרפיקה או עיצוב  זה שהיא מפתחת את המוח מבחינה יצירתית ודמיונית, כשאנו עובדים על צורה מופשטת אנו מפעילים דמיון רב, הריכוז שלנו עולה והחשוב מכל שאנחנו באמת נהנים ממה שאנו עושים ומרגישים שאנחנו ממצים את זמננו. תחום הגרפיקה כל כך רחב שלא משנה כמה אנשים נמצאים בשוק, תמיד תהיה עבודה!! כל חברה צריכה גרפיקאים מעצבים כדי למשוך לקוחות ולהביא תנועה לאתרם, מה שיפה פה זה שאתם אלו שמושכים בעוקף הסוס כיוון שאתם לא עובד (ע.ב.ד) אתם בעלי המקצוע, לכם יש את הכוח ואתם האינטרס העיקרי של החברה כדי להתקדם, להבדיל מכל ע.ב.ד שכיר אחר. ואשמח גם לנפץ לכם את המיתוס שעצמאים סובלים משירותי המס או מחוסר עבודה. אל תשכחו שכל בעלי החברות הגדולות שיש בעולם התחילו כעצמאיים ושכרו עובדים כדי להגדיל את כמות הכנסתם, להבדיל משכירים שמסתפקים רק בהכנסה חודשית סטאטית בכל חודש.

פיתוח יצירתיות ובניית מודלים גרפיים

לימודים גרפיקה ועיצוב

כיום יש מספר בתי ספר שמתמחים בלימוד כל סוגי הגרפיקה בין אם פוטושופ,פרי-הנד, פלאש, דרימוויבר,אינדיזיין, אילוסטרייטור ועוד.

2019-08-03T13:49:04+03:00