מחיר עבור עיצוב הזמנה לחתונה או בר מצווה 2019

//מחיר עבור עיצוב הזמנה לחתונה או בר מצווה 2019

כמה יעלה לכם לעצב הזמנה לחתונה או לבר מצווה

אם אתם מחפשים לדעת כמה עולה לעצב גרפיקה ממוחשבת 2019 לחתונות או בת מצווה במאמר זה תוכלו לקבל פרטים מקצועיים על כך, תחום האירועים וההפקות כבר לא מסתפק בעיצוב הזמנה פשוטה, כיום אירוע מתחיל בחשיבה כיצד אפשר לעשות מיתוג מקצועי לאירוע, הרי אירועים והנצחת זיכרונות לא קורים כל יום, אתם רוצים את הטוב ביותר ליקיר משפחתכם ואותו דבר אתם רוצים שההזמנה תראה מליון דולר ולכן אתם לא יכולים לעשות את זה בתוכנות לא מקצועיות כי זה יראה ככה מההתחלה האירוע שלכם, בשביל זה תצטרכו מעצבים גרפיים מקצועיים שיעזרו לכם לעצב את זה בהוראות המיוחדות שאתם תתנו להם. במאמר זה תקבלו טיפים חשובים כגון כיצד למצוא מעצבים איכותיים בתחום, הוראות שחשובות לכם בתור לקוחות מול בתי הדפוס, וכמובן איך להתקשר וכיצד עם מעצבים שיבינו את הצרכים האישיים שלכם.

מחירון גרפיקה ועיצוב רחב יותר כולל עלויות של הדפסה כנסו..

סגנונות עיצוב הזמנות

לכל אחד יש את הרעיון האישי שלו ולכל חוגג או חוגגת יש את התחביבים שלהם שאתם רוצים להראות בתהליך המיתוג של האירוע, במידה ואתם מתקשרים עם מעצבים גרפיים כדי שהם יצליחו לעצב לכם את העיצוב ברמה גבוהה תצטרכו לספק להם איכות גבוהה של גרפיקה, לא תוכלו להוריד תמונות שצולמו לא בצורה איכותית לעיצוב שלכם, איכות של תמונות שאתם רוצים שיראו בגרפיקה חייבים להיות באיכות גבוהה אם לא המעצבים הגרפיים לא יוכלו לעצב לכם את זה יפה, במידה ואתם תראו שההזמנה שלכם לא יצאה טוב בהדפסה זה אך ורק בגלל שאיכות התמונות הייתה ירודה מאוד. אז טיפ ראשון בעיצוב גרפי תשאלו את המעצבים עם חומרי הגלם שאתם סיפקתם להם הם באיכות מספיק טובה לעבודה גרפית. לרוב בתהליך מיתוג של אירוע חוץ מהתמונות שאתם תצטרכו כנראה תצטרכו להוסיף עוד אלמנטים גרפיים שהם שייכים לנושא והקונספט המיתוגי, עליכם לדאוג לשאול את המעצבים אם יש להם מאגרי תמונות להורדה חינם שתוכלו לראות משם מה הכי מוצא חן בעיניכם, אם אין לכם את התמונה הספציפית שאתם רוצים כנראה תצטרכו לרכוש אותה בעלות של שקלים ספורים.

SAVE TO DATE דוגמאות חינם כנסו

עלות העיצובים הגרפיים

עיצוב של הזמנה בעיצוב אישי יכול להתחיל ב500 ש”ח ולהגיע ל1000 ש”ח הכל תלוי בדרישות שלכם מהמעצבים, ככל שרמת הבקשות שלכם עולה המחיר יעלה איתו באותה הצורה, אחד הדברים שבאמת יכולים לייקר עבודות גרפיות הם האירועים בקונספט של ציור, במידה ותרצו שחוגגי האירוע יהיו בצורת ציור תצטרכו להבין שלצייר גרפיקה לקוח זמן וזה לא אחת שניים ויש לכם ציור, איור גרפי לוקח לפעמים מספר שעות והנושא הזה יכול אך ורק לייקר את הגרפיקה במאות אחוזים, אם אתם מביאים יד חופשית למבצעי הגרפיקה לעשות מה שהם רוצים אין שום סיבה שהגרפיקה תעלה לכם הרבה כסף. כמובן שתוכלו לסכם עם הגרפיקאי שלכם מההתחלה על מספר סקיצות שאתם רוצים ולא להסגר אך ורק על דוגמה אחת של ההזמנה, נהוג בתחום זה לבקש לפחות 3 דוגמאות של סקיצה לפני שאתם תחליטו מה אתם רוצים שיהיה. התשלום יהיה בהתאם להתקדמות בעבודה, תחילה תשלמו מחצית מהסכום ולקראת ההדפסה תשלמו את היתרה אך ורק שאתם מוודאים שהעיצוב בהתאם עולה לציפיות שלכם.

עיצוב הזמנה לבת מצווה

עיצוב הזמנה לבת מצווה

מאיפה אפשר להשיג מעצבים גרפיים מקצועיים לעיצובי גרפיקה בצורת פרילנס

כמו שאמרנו קודם מעצבים איכותיים לא מוצאים בכל מקום ולא כל אחד שיודע תוכנת גרפיקה כזאת או אחרת באמת הוא מעצב גרפי, ברשותנו קבוצה ענקית המונה מעל 16000 מעצבי גרפיקה שיכולים לתת לכם מענה והצעת מחיר לדרישות של מיתוג האירוע, כמובן שתצטרכו להיכנס לקבוצה ולבצע הרשמה לפני שאתם מבצעים פוסט של מודעה. חבילת עיצובים במידה ויש לכם אירוע עם מספר דוגמאות יכול להוזיל לכם את כל ההזמנה, ציינו את כל הפרטים ופרטו בצורה הכי מפורטת שאתם יכולים למעצב שלכם את מהות העיצוב כדי שהכל יהיה שקוף וברור מההתחלה, במידה ואתם מקבלים מספר פניות בקשו מכל פנייה לראות דוגמאות של עיצובי גרפיקה שעשו קודם, למי שתתחברו לאו דווקא יהיה על פי הדוגמאות המדהימות אלה לפעמים חיבור אישי בין מעצב ללקוח יכול להוציא עיצוב ברמה גבוהה שיקלע למטרה שכיוונתם מההתחלה.

בתי דפוס זולים להדפסה

כל אחד יודע שככל שכמות ההדפסה עולה המחיר בהחלט ירד, אל תתפשרו על בתי דפוס הכי זולים, כיום לכל מעצב גרפי יש מספר בתי דפוס שהוא או היא עובדת איתם, שוחחו עם מספר בתי דפוס ובררו את המחיר ואם זה כולל משלוח או לא, איכות הצבעים והנייר לא פחות חשובים יש כאלה שזה לא ממש משנה להם העיקר שיצא הכי זול, אבל כולנו יודעים שאירועים לא חוגגים כל יום, גם לאירוע שלכם צריך איכות, לפעמים בתוספת קטנה של תשלום תוכלו בהחלט להשיג איכות גבוהה של ההדפסות, לאחר שסגרתם עם בית דפוס מאוד חשוב להיות מסונכרנים בצורה מלאה עם הבית דפוס ולבקש דוגמת הדפסה למוצר שלכם כדי שלא יהיה לכם הפתעות, לפעמים יש הבדלים ממש משמעותיים בין מה שאתם ראיתם במסך או בנייד לבין מה שתקבלו לאחר ההדפסה, לכן לפעמים מומלץ לברר ולהתעקש עוד קצת העיקר להיות בטוחים לגבי מה שתקבלו בסוף.

2019-08-19T23:40:21+03:00