SAVE THE DATE דוגמאות סייב דה דייט  2021 – רעיונות חינם טרנדים לשנת 2022

כל מה שרציתם לדעת על SAVE THE DATE דוגמאות סייב דה דייט  – רעיונות  חינם וגם על אפליקציות להורדה

מומלץ לשמור במועדפים – אם אתם מחפשים רעיונות המקצועיים ודוגמאות להכנת הזמנה של סייב דה דייט חינם אתם במקום הנכון. בסופו של דבר רק פעם אחת מתחתנים בחיים, הדור של היום רוצה הרבה יותר ממה שהדור הקודם קיבל, חתונות  נעשות עם מיתוג של אירועים החל מהזמנה של חתונה מעוצבת ועד להזמנה ממקורית. היום כבר לא מדפיסים הזמנות כמו שהיה בעבר והולכים לחלק את זה למשפחות היום מעבירים עם הטכנולוגיה שיש לנו את הכל דרך הוואטסאפ או במייל לכן אנו רוצים שעשה את הדייט שלנו יהיה מעוצב יפה ברזולוציה מתאימה באינטרנט ועדיין שהגרפיקה תהיה יפה.

  • מי אמר שאין עבודה בעיצוב גרפי ??? – עשרות משרות שמתפרסמות מידי יום בקבוצת הפייסבוק השייכת לבית הספר קרוב ל18000 חברות ומעסיקים שמחפשים אותך בוגר/ת מכללת סולו לעבודה מהבית או בעיצוב גרפי להייטק – מתאים במיוחד למתחילים ללא ניסיון  להרשמה בקישור הבא

SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (1)

עיצוב  סייב דה דייט על ידי מעצבים גרפיים גרפיקאים

העיצוב הגרפי נעשה על ידי מעצבים גרפיים כדי לעמוד בדרישות של המתחתנים, כל מתחתן או מתחתנת רוצים שהעיצוב והכנת הגרפיקה יהיה מקורי ולא נראה מעולם, החל מהזמנות עם איור גרפי של המתחתנים או גרפיקה מקורית שלא נראתה בעבר אצל אחרים. בעמוד זה תוכלו לראות דוגמאות ולהתרשם ולשלוח את העמוד הזה למתחתנים כדי שיקבלו אינדיקציה איך סייב דה דייט נראה. בסגנון עיצוב זה עליכם לשמור על מינימליסטיות ולא להעמיס יותר מדי לשמירה על מקוריות.

SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (2)

תוכנות לעיצוב  סייב דה דייט SAVE THE DATE

אם אתם מעצבים גרפיים אתם בטח יודעים שהתוכנות לעיצוב בסגנון זה יהיו פוטושופ ותוכנת אילוסטרייטור. כמובן שאפשר לעשות את זה גם בתוכנות אחרות או באפליקציות שיש להורדה בחינם באינטרנט. אם אתם מעצבים גרפיים מומלץ להכין עם כל מיני תבניות מוכנות מראש ולשנות כל פעם את השמות של המתחתנים עם רקעים שונים שתעצבו בעצמכם. עדיין אין תחליף ליד מקצועית של מעצבים גרפיים שיודעים בדיוק להתחבר לרעיון שאותו אתם רוצים להנציח.

SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (3)

המקוריות ב SAVE THE DATE 

 לרוב סייב דה דייט משתפים את זה ברשתות החברתיות  כמו פייסבוק או אינסטגרם מומלץ לא לחזור על אותה תבנית כל הזמן אלה לשנות אותה כדי לשמור על מקוריות ולכבד את המתחתנים.  אם אתם לא מעצבים גרפיים ורוצים להתחיל לעסוק בתחום הזה תקבלו הסבר רחב יותר בפסקאות הבאות מה כל תוכנה גרפית עושה. סגנון עיצוב זה הוא לא רק לחתונות נוכל לראות שכיום מי שחוגג בר מצווה או בת מצווה  משתמשים בסגנון זה או כל אירוע אחר כדי להכין את המשתתפים לשריון היום של האירוע.

דוגמאות להזמנות לחתונה שהולכות להיות ב2021 בסגנון SAVE THE DATE לשמור על אותו קו מיתוגי

פוטושופ – תוכנה לעיצוב גרפי של תמונות 

תוכנת פוטושופ היא פופולרית מאוד בקרב המעצבים והגרפיקאים,  אבל לא רק, צלמים מוציאים בתוכנה הזאת חממה לעיצוב תמונות, בתוכנת הפוטושופ מעצבים אלבומים דיגיטליים, מבצעים עיבוד גרפי לתמונות לאחר האירוע, התוכנה באופן כללי שימושית מאוד בקרב מעצבים גרפים לעבודות שיווק ופרסום מודעות שהבסיס שלהם הוא תמונות.

תוכנה מניפולטיבית מאוד בעיצוב גרפי של תמונות

פוטושופ נחשבת לתוכנה מניפולטיבית מאוד ומאפשרת לכל אחד להוציא מהתמונה את מה שהוא רוצה, החל  מיצירת דרמטיות בתמונה ועד לעיבוד תמונה ושיפור תמונה לאחר צילום. תמונות לא תמיד יוצאות כמו שהצלמים רוצים וכל תמונה תמיד תעבור את העיבוד של פוטושופ במיוחד שעושים אירועים ושמחות כמו חתונות. במסלולי לימוד עיצוב גרפי התוכנה נלמדת כתוכנה מרכזית מאוד בקריירת המעצבים והגרפיקאים כתנאי לקבלת תעודה בתחום.

SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (4)

אילוסטרייטור –  תוכנה מספר אחת להכנת עיצובים נקיים

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה מאוד קלה וידידותית לעבודה, התוכנה לא עובדת על תמונות אבל בהחלט אפשר לשלב תמונות בכל סגנון עיצוב גרפי שעושים באילוסטרייטור. התוכנה עובדת על הקווים ויצירה צורות גרפיים  אילוסטרייטור מאפשרת למשוך את הקו לכל מקום שרק רוצים והעיצוב. במידה ואתם רוצים לעשות הזמנה לחתונה או סייב דה דייט בצורה של איור וציור גרפי אילוסטרייטור תשרת אותכם בצורה נפלאה. בקרב המעצבים הגרפיים אילוסטרייטור אחראית ליצירת תדמית זהותית החל מעיצוב תדמית לעסקים כגון לוגואים, מיתוג גרפי ועוד. 

SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (8)

קבצים ורזולוציות של גרפיקה כמה מילים

תוכנת אילוסטרייטור לעומת תוכנת פוטושופ היא מאוד קלה לעבודה, הקבצים שאתם תוציאו בתוכנת אילוסטרייטור לא ישקלו הרבה ולכן התוכנה שימושית מאוד בקרב מפתחים ומעצבי אפליקציות ואתרים. סגנון העיצוב הוא נקי  מאוד ותוכלו לראות בעמוד הזה עיטורים רבים שנעשו בתוכנת אילוסטרייטור ולא בפוטושופ. הקבצים שיוצאים בתוכנת הפוטושופ הם כבדים יותר בגלל שהחישוב המתמטי בתוכנה הוא על ידי נקודות ליחידת שטח. ככל שהקובץ יהיה עם יותר פרטים הקובץ בפוטושופ ישקול יותר. תוכלו תמיד לשלב עיבוד גרפי שנעשה בפוטושופ ולהכניס אותו לתוך תוכנת אילוסטרייטור בקלי קלות.

מיתוג לחתונה המקצוע החדש – עיצוב ומיתוג אירועים

כיום מי שרוצה לעבוד בתחום המיתוג לאירועים צריך ללמוד את שתי התוכנות האלה פוטושופ ותוכנת אילוסטרייטור. לכל אירוע יש את הקונספט העיצובי שלו החל מאירוע עם מיתוג לבר מצווה או אירוע עם מיתוג לחתונה. לכל אורך הלימודים אתם תהיו עסוקים בעיצוב בסגנון כזה כדי לבנות לכם תיק עבודות שיכלול אינספור עבודות שתבצעו בתקופת הלימודים כדי לתת לכם ניסיון ולפתח לכם את הכישרון בעיצוב. ככל שתעבדו יותר עם שתי התוכנות האלה תוכלו לגלות עולם נפלא של אפקטים ופילטרים מדהימים שחברת adobe יצרנית התוכנות הכניסה בתוכנות.

SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (5)

אפליקציות חינמיות לעיצוב SAVE THE DATE כולל תוכנה חינם

הרשת מלאה בתוכנות עיצוב סייב דה דייט  ומאפשרת לעבוד אונליין על ידי שימוש בתבניות שאנשים כבר השתמשו בהם. השאלה אם אתם רוצים להיות מקוריים או לא להיות מקוריים, במידה ואתם רוצים לשמור על מקוריות וליהנות מהתהליך של החתונה או האירוע שאתם עושים מומלץ לפנות לגרפיקאי או למעצבת גרפית כדי שיתחברו יותר לסגנון העיצוב שלכם. לכל אירוע יש את הקונספט שלו ולא תמיד אתם תמצאו בתוכנות החינמיות את מה שאתם באמת רוצים להעביר. בקישורים הבאים תוכלו לראות תוכנות שמאפשרות את סגנון העבודה הזה. 

  1. https://www.canva.com/create/cards/save-the-date/
  2. https://spark.adobe.com/make/card-maker/save-the-dates/
  3. הורדת פוטושופ
  4. הורדת אילוסטרייטור

סרטון הורדת תוכנות עיצוב להכנת SAVE TO DATE 2022

חבילות מיתוג לאירועים – המלצות לעבודה תוך כדי

חבילה של מיתוג לאירועים יכולה להתחיל בסך של 2000 ש"ח הכל תלוי כמה אתם רוצים להשקיע בקונספט העיצובי של אירוע. האם הולך להיות שלטים עם דף עבה או רך כמויות של כל דבר ועוד. מומלץ תחילה לקבוע עם המעצבים הגרפיים את כמות הסקיצות  שאתם רוצים לראות לפני תחילת העבודה לכן מומלץ לשבת ולאפיין את האירוע שלכם ולרשום בקובץ האפיון בדיוק מה אתם הייתם רוצים לקבל ואיזה סגנון של אירוע אתם רוצים. עליכם לקבוע את כמות הסקיצות עם אפשרות לשינוי כל סקיצה. במידה ואתם רואים שאחרי 3 סקיצות לא התחברתם לסגנון העיצוב מומלץ להכניס בחוזה עבודה כבר לפני תחילת העבודה את האפשרות של ביטול ההתקשרות עם המעצבים הגרפיים. 

SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (6)

הדפסה בכמויות קטנות – מומלץ לשאול מעצבים היכן הם מדפיסים

לרוב באירוע הכמויות הם לא רבות לכן מומלץ לחפש בית דפוס שיענה לכם על הצרכים האלה. בפייסבוק יש אינספור קבוצות של מעצבים גרפיים שיכולים להמליץ לכם על מקום שמדפיס בכמויות קטנות ובמחיר הוגן. מומלץ לבקש דוגמאות של הדפסות לפני שאתם מחליטים אם לסגור עם בית הדפוס. דבר מאוד חשוב שכדאי לדעת לפני שמדפיסים גרפיקה דיגיטלית שיש תמיד הבדל בין מה שתראו במחשב לבין מה שתיראו לאחר ההדפסה. השינויים הם היו מאוד קלים אבל עדיין יהיו שינויים. במידה ואתם הולכים לשלוח את הגרפיקה באינטרנט לא צפוי שיהיה שינויים בין המסכים. גרפיקה שהולכת להיות מודפסת לא כדאי להשתמש בצבעים זוהרים כי זה לא יוצא טוב בהדפסה. 

SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (7)

  • המאמר נכתב על ידי המורים של בית ספר, אנו מלמדים בשיטת לימודים אונליין אחד על אחד מהבית דרך שיתוף מסכים. המורה יכול לעבוד על תוכנת הגרפיקה שיש לסטודנט ולהנחות אותו צעד-אחר-צעד איך לעבוד בתוכנות הגרפיקה והעיצוב של חברת אדובי. מסלולי הלימוד שלנו הם עיצוב גרפי, לימודי תעודה בגרפיקה ממוחשבת או בתוכנות בלבד. לכל אורך הלימודים הסטודנטים לומדים לחשוב כמעצבים גרפיים ולהטמיע את חוקי העיצוב בתוכנות הגרפיקה.  במידה ומעניין אותכם התחום הזה תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל מידע רחב על קורס מיתוג גרפי לאירועים וכל זה מהבית אחד על אחד אונליין עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שלכם בהצלחה. 

 

ועוד קצת דוגמאות ורעיונות סייב דה דייט

SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (9) SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (10) SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (11) SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (13) SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (14) SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (15) SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (16) SAVE THE DATE דוגמה דוגמאות סייב דה דייט (17)