קורס איור

אם יש לכם כשרון מולד וגם אם לא, ואתם חושבים עסוק באיור, אתם בכיוון הנכון. איור הוא תחום מעניין, תחום יצירתי וכזה שהולך והופך לפופולארי יותר ויותר. אנו חיים בעולם בו יש צורך בהמחשה תמידית של דברים, ואיור תופס מקום מכובד בעולם זה. קורס איור לא רק עוסק בחוקי האיור השונים ובפיתוח היצירתיות בעניין שהיא חשובה מאוד, אלא גם עוסק בתוכנות הרלוונטיות כשהעיקרית בהן היא אילוסטרייטור. אז הנה עוד קצת מידע על איור ועל איך הוא משמש אותנו בחיי היום יום, איפה אנחנו פוגשים אותו ולמה הוא עוד יישאר אתנו שנים רבות.

מהו האיור? תוכנה לאיור במחשב 

אם אתם רוצים להמחיש מוזג כלשהוא ואתם לא רוצים לתת לו רק פירוש מילולי, איור יכול לפתור לכם את הבעיה. איור הוא לא אומנות מכיוון שציור לצורך העניין, הוא מה שעולה במוחו של הצייר אך לעומתו האיור, חייב להישען על טקסט כלשהוא. האיור קיים במקומות רבים – ברפואה, בקולנוע, באנימציה, במדע ובפוליטיקה כמו גם בספרות ובעיקר בחוברות הקומיקס, והנה קצת פירוט על איפה אפשר למצוא אותו.

  • בספרי ילדים – חלק מהחוויה בספרי ילדים היא האיורים שמלווים את הספרים הללו. בשביל להעביר חוויה לילדים חייבים להמחיש אותה בצורה ויזואלית, ואת זה עושים באמצעות איורים. תארו לעצמכם ספרי ילדים רק עם טקסט, הם הרי היו משעממים מאוד נכון?
  • תרשימים שונים – גם תרשימים צריכים להישען לפעמים על איורים מכיוון שלא כל דבר אפשר להבין רק באמצעות טקסט. יש דיאגרמות שונות ויש מפות שונות שצריכות איורים שיהיו בהן, בשביל שניתן יהיה להבין אותן.
  • ספרי עיון – בספרי עיון האיורים ממלאים תפקידים דומים. גם הם מלווים את הטקסט בדרך כלל בשביל שניתן יהיה להבין אותו טוב יותר, אם כי לא תמיד הם חיוניים והם חייבים להיות לצידו, וכמובן, יש איורים שאמורים לשמש כקישוט והם לא נוגעים ישירות לטקסט אם כי הם חייבים להיות קרובים לרעיון עליו הוא מדבר כי אם לא כן, הם לא יהיו מובנים בעיקר בהקשר שלהם.

איור במחשב

קורס איור – לא רק לבעלי כשרון בתחום

רבים חושבים שכל מי שעוסק באיורים ובציורים בכלל, נולד עם זה. יש אומנם לא מעט כאלו שאכן נולדים עם כשרון כזה או במילים אחרות, הם מפתחים אותו כבר מגיל קטן אך לא כולם ככה וכן, זה ממש לא חובה. כל מי שרוצה להיות מאייר יכול להיות כזה אם הוא יהיה עם מוטיבציה גבוהה מספיק, וכל מה שצריך הוא רצינות והתמדה. צריך ללמוד את התוכנות הרלוונטיות בשביל להיות בעניינים וצריך לתרגל עוד ועוד. לא באמת חייבים להיוולד עם איזה שהוא כשרון למרות שזה תמיד טוב. קורס איור במכללת סולו הוא בדיוק מה שאתם צריכים ומחפשים, קורס שמאפשר לעשות את הדברים צעד אחר צעד.

איור

איור

קצת על אילוסטרייטור תוכנה לציור במחשב

אם אתם עדיין לא בתחום העיצוב או האיור יכול מאוד להיות שעוד לא שמעתם על תוכנת אילוסטרייטור. אילוסטרייטור היא תוכנה גרפית ווקטורית, תוכנה אשר ניתן באמצעותה להגדיל כל קובץ וכל תמונה לכל גודל שרוצים בלי שהתמונה תהיה מטושטשת. זו תוכנה אשר ניתן באמצעותה ליצור תלת ממד, לוגואים ועוד אלמנטים גרפיים רבים ובין השאר יש בה המון כלים שמתאימים למי שרוצה לצייר או לאייר. אילוסטרייטור היא תוכנת חובה עבור מי שחושב על תחום האיור ואי אפשר לדלג עליה. זו תוכנה אשר מי שילמד אותה יוכל לא רק לאייר אלא גם לעשות עוד המון פעולות גרפיות ואף להיות מעצב גרפי ברמה גבוהה.

תוכנה מבית חברת אדובי אילוסטרייטור לצייר במחשב בקלות

ILLUSTRATOR היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם. מעבר לאילוסטרייטור היא חברה שאחראית גם על תוכנות נוספת כמו אינדיזיין ופוטושופ, כמו גם תוכנות עריכת וידאו ואחרות. היום, יש לא מעט תוכנות שמנסות לחכות את היכולות של התוכנות של אדובי, כך לדוגמה תוכנות לעריכת תמונות או אפליקציות לנייד שאמורות לעקוף את פוטושופ, אך אף אחת מהן לא באמת יכולה להגיע לרמה של פוטושופ, אף אחת מהן לא יכולה להציע את מה שחברת אדובי מציעה עם התוכנות המעולות שלה ועם מה שהן מציעות.

איור פעם והיום לסרוק ציורים 

העולם של היום שונה לגמרי מהעולם של פעם. אם פעם בשביל לצייר היה צורך בנייר ובצבעים, היום אפשר כבר לעשות את זה על המחשב. כך גם עם איורים, אם פעם כל איור היה “חד פעמי” או במילים אחרות, אם הוא היה ניזוק או שהיה צריך תיקונים שונים ברוב המקרים היה צריך להכין אחד חדש, היום כבר אין צורך והכל נעשה על מחשב מה שאומר שאפשר לתקן בקלות ולא צריך לעבוד מההתחלה. היום גם אפשר להעביר עבודות מאחד לשני ללא כל בעיה, כך לדוגמה אם הכנתם איור כלשהוא ואתם רוצים להעביר אותו לבחינה של מישהו, אפילו אם הוא מעבר לים, תוכלו לעשות את זה בקלות ובמהירות. היום כל מה שצריך בשביל לעבוד הוא מחשב וחיבור לאינטרנט ואפשר לעשות פלאים.

קורס איור דיגיטלי לימוד

קורס איור דיגיטלי לימוד

עבודה בתחום האיור והעיצוב – לעבוד בחברות לעיצוב גרפי בתור ציירים איור לספרים או אנימציה

אז איפה אפשר לעבוד אחרי שמסיימים קורס איור? יש אין סוף מקומות עבודה. יש מערכות עיתונים שישמחו לקחת את המאייר הכישרוני הבא, יש הוצאות ספרים ובתי דפוס שישמחו גם הם, ויש עלונים וכתבי עת שצריכים שם איורים כמו אויר לנשימה. אתם יכולים לעבוד כשכירים ויכולים לעבוד כעצמאיים שמציעים את השירותים שלהם בתמורה לשכר הולם, ואתם יכולים להשתכר מצוין והכי חשוב, לעבוד מכל מקום ממנו אתם רוצים לעבוד, מכל מקום בו יהיה לכם נוח לעבוד.

ללמוד איור וציור גרפי במכללת סולו – המכללה המובילה בישראל בתחום

אם אתם חושבים ללמוד קורס איור או כל קורס אחר בעיצוב גרפי, הגעתם אל המקום הנכון. מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל בתחום, מכללה אשר שמה לעצמה למטרה להיות הטובה ביותר. מכללת סולו מציעה לכם ללמוד מהבית בנוחות מרבית, אבל לא לבד אלא עם מורה פרטי אחד על אחד דרך האינטרנט. כן, זוכרים שדיברנו על הלייף סטייל שבעבודה כזו ועל האפשרות לעבוד מכל מקום? עם מכללת סולו זה גם ככה עם הלימודים. אתם יכולים לשבת בבית עם מכנסיים קצרים וגופייה מול המחשב, והמורה יישב בצד השני וילמד אתכם קורב איור או כל קורס אחר בגרפיקה.


מה הבונוס? יש כמה בונוסים למי שלומד במכללת סולו. ראשית, גם אם אין לכם כשרון מולד לאיור, אתם יכולים ללמוד ולרכוש אותו, להתקדם צעד אחר צעד עם המורים של מכללת סולו. שנית, אתם יכולים ללמוד בקצב שלכם בלי להיות תלויים באף אחד ובלי להישאר מאחור במידה ואתם לא מבינים משהו. אתם תמיד יכולים להתקדם ולעצור בהתאם להבנה שלכם. במכללת סולו גם יכינו אתכם לעולם העבודה עם תיק עבודות מרשים ועם סיוע בהשמה, תקבלו תעודת סיום מכובדת ובעיקר, תרכשו המון יידע בתחום. מאות בוגרים של מכללת סולו לא טועים, מכללת סולו היא הטובה ביותר בתחום וההצלחות של התלמידים בעולם העבודה הם ההוכחה הטובה ביותר.

2019-07-26T21:37:12+03:00