קורס עיצוב גרפי מתוקשב

//קורס עיצוב גרפי מתוקשב

קורס עיצוב גרפי מתוקשב

בעשור האחרון אנו עדים לתופעה שהולכת וגדלה, אנשים מעדיפים לבצע הכל אונליין מהבית. הקניות נעשות אונליין מהבית, פגישות עבודה נעשות אונליין מהבית ואפילו לימודים. בשנה האחרונה פקד אותנו וירוס הקורונה אשר יצר מהפיכה ומי שלא עבד באופן מתוקשב, כעת היה צריך להתאים עצמו והתחיל בכך. מקצועות רבים היו צריכים להתאים עצמם לארגון מחדש על מנת לספק שירותים אונליין מהבית. אחד מהמקצועות שהתקשורת אונליין מהבית לא הייתה חידוש עבורו הוא העיצוב הגרפי.

ללמוד עיצוב גרפי באופן מתוקשב

העוסקים בעיצוב גרפי עובדים באמצעות המחשב והאינטרנט מכל מקום. הם לא זקוקים לנסיעה למשרד או פגישות פנים מול פנים כי הם יכולים לנהל הכל באופן מתוקשב ברשת. כך זה גם לגבי לימודים של קורסים בעיצוב גרפי. נכון רוב הלימודים בעיצוב גרפי כיום מתבצעים בכיתה פיזית במכללה, אך יש בית ספר לעיצוב גרפי ומקצועות ההייטק שהבין כבר לפני חמש עשרה שנים כי מהות המקצוע יכולה להתבצע בקלות דרך רשת האינטרנט ובצורה איכותית המותאמת לצרכי שוק העבודה. במאמר זה אנו נדבר על קורס עיצוב גרפי ממוחשב במכללת סולו, מכללה המלמדת את התחום אונליין מהבית.

מהו לימוד מתוקשב של קורס?

כשמדברים על לימוד מתוקשב של קורס, רבים חושבים כי מדובר בקורס אשר הוקלט מבעוד מועד, אך לא בכך מדובר, אלא בשיעור שמתבצע בזמן נתון. כלומר יש מרצה שמלמד את החומר ברגע זה ויש לו תלמידים שכעת נמצאים בשיעור והם לומדים בדיוק כמו שהייתם לומדים לו קמתם בבוקר ונסעתם למכללה.

ללמוד עיצוב גרפי באופן מתוקשב

ללמוד עיצוב גרפי באופן מתוקשב

היתרונות הרבים שיש לשיעור מתוקשב

לשיעור מתוקשב יש יתרונות רבים. תחילה הוא חוסך מאתנו המון זמן וכסף שהיינו משקיעים בנסיעות למכללה. שנית הוא מאפשר לכם להתכונן טוב יותר לשיעור ולעשות זאת בנחת. בנוסף, שיעור מתוקשב מאפשר ללומדים לשלב עבודה עם לימודים יחד, שזה הוא פרמטר שחשוב להמון צעירים שלא מצליחים לסגור את החודש כאשר הם סטודנטים.

ההבדל בין שיעור מתוקשב רגיל לשיעור מתוקשב במכללת סולו

מכללת סולו היא מכללה המלמדת עיצוב גרפי ומקצועות העיצוב להייטק. המכללה מתמחה בלימוד מרחוק באופן מתוקשב והיא בעלת ניסיון של חמש עשרה שנים בלמידה מסוג זה. ההבדל בין למידה באופן מתוקשב במכללת סולו ללמידה באופן מתוקשב במכללות אחרות היא בשיטת הלימוד. מכללת סולו מלמדת באופן מתוקשב באמצעות מורים פרטיים לעיצוב גרפי. כלומר, מדובר בשיעור פרטי לכל דבר בו מורה מלמד תלמיד אונליין מהבית.

למה שיעור פרטי באופן מתוקשב טוב יותר משיעור מתוקשב של כיתה שלמה?

כיתות לימוד לרוב אינן הומוגניות. כל תלמיד מגיע עם ידע שונה, קצב למידה שונה, קליטה והטמעה של החומר אחרת מתלמיד אחר. לכל תלמיד עולות במהלך השיעור שאלות אחרות מתלמידים נוספים שנמצאים בכיתה והמרצה לא יכול להגיע לכל השאלות של כל התלמידים. בשל כך, לרוב יבקש המרצה מהתלמידים לשאול שאלות בסוף השיעור, אך לפעמים צריך להכות בברזל בעודו הוא חם ולשאול את השאלה הספציפית המתקשרת לחומר בצמוד להקניה שנעשתה. דבר זה יכול להתרחש אך ורק בשיעור פרטי אחד על אחד כמו שמתבצע במכללת סולו.

 איך מתנהל שיעור של קורס עיצוב גרפי מתוקשב במכללת סולו?

למכללת סולו שיטת לימוד ייחודית המשלבת למידה צעד אחר צעד בקצב של התלמיד עד להטמעת החומר ויישומו. המכללה יודעת כי שוק העבודה למעצבים גרפיים מחפשים ידע טכני חזק יחד עם יצירתיות ולכן המכללה שמה על כך דגש. כל שיעור במכללת סולו מתחיל בבדיקה של שיעורי הבית. מטרת הבדיקה לענות על שאלות של התלמיד שעלו לו במהלך הכנת השיעורים. כמו כן, זו אינדיקציה למורה באיזה קצב נמצא התלמיד, האם מיישם את החומר הנלמד, האם מוכן מבחינת הידע הגרפי בתוכנה והאם פיתח את היצירתיות שלו. אלו פרמטרים חשובים מאוד כחלק מהיציאה לשוק העבודה בסיום הקורס.

לאחר הבדיקה של שיעורי הבית, יבצע המורה הקניה קצרה של נושא מסוים. בכל שיעור נלמדים מספר נושאים לפי הקצב של התלמיד. ההקניה היא קצרה על מנת שהתלמיד יוכל לקלוט היטב את החומר בעיצוב גרפי אשר מורכב מתתי נושאים הקשורים זה בזה, נדבך אחר נדבך. לאחר ההקניה, יתרגל התלמיד יחד עם המורה את החומר ויקבל שיעורי בית.

מה צריך כדי ללמוד קורס עיצוב גרפי מתוקשב במכללת סולו?

כדי ללמוד קורס עיצוב גרפי מתוקשב במכללת סולו, אתם לא צריכים הרבה. תזדקקו למחשב סטנדרטי, אוזניות המחוברות לרמקול ואינטרנט. שאר הדברים כמו תוכנות ותוכנת חיבור, המכללה כבר תדאג לכם מספר ימים לפני השיעור הראשון. תוכנת החיבור בניכם לבין המורה היא תוכנה המאפשרת לכם ולמורה לשמוע אחד את השני והיא גם מאפשרת למורה לראות את מסך המחשב שלכם ושליטה על העכבר לצורך הסבר.

כמה זמן אצטרך ללמוד במכללת סולו עד שאוכל לעסוק בעיצוב גרפי?

במכללת סולו ניתן ללמוד קורס עיצוב גרפי בשבעה חודשים תמימים שבהם תלמדו את שלושת התוכנות של אדובי: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. שלושת התוכנות הללו הן הבסיס לכל מעצב גרפי כיום. לאחר שתתחילו לעבוד בתחום, תוכלו להתמקצע בתוכנות ותחומים נוספים שבהם עוסקים מעצבים גרפיים כיום.

אלו קורסים נוספים קיימים כיום במכללת סולו?

מכללת סולו מלמדת עיצוב גרפי ומקצועות העיצוב להייטק. במכללה ניתן ללמוד תקשורת חזותית הכוללת גם עיצוב גרפי וגם חווית משתמש יחד. ניתן גם לעשות קורסים בחוויית משתמש בנפרד, בניית אתרים  בלוגים ואפליקציות ולמי שמעוניין רק בהכרות עם התוכנות השונות, יוכל ללמוד אותן בנפרד במכללה שלנו. קורס נוסף מיוחד שקיים במכללת סולו הוא קורס לבניית תיק עבודות. מעצבים רבים יוצאים לשוק העבודה כשאין בידיהם תיק עבודות מקצועי. לתיק העבודות חשיבות עליונה במציאת עבודה בתחום כי מעסיקים ולקוחות מחפשים לראות את הקו העיצובי של המעצב ואותו ניתן לראות בתיק העבודות.

האם מעצבים תיק עבודות גם בקורס עיצוב גרפי מתוקשב?

בהחלט! מכללת סולו מבינה היטב את המשמעות של תיק עבודות איכותי ולכן בוגרי הקורסים שלה זוכים לעבוד על תיק עבודות איכותי כבר במהלך הלימודים. כל עבודה גדולה בסוף כל נושא יכולה להיכנס לתיק העבודות לאחר שהמורה עבר עליה, נתן דגשים ומשוב כי מדובר בעבודת עיצוב גרפי איכותית.

היכן מעצבים גרפיים מוצאים עבודה?

למצוא עבודה בעיצוב גרפי זה כמו למצוא עבודה בכל מקצוע אחר. על הסטודנטים למצוא מודעות דרושים בתחום. מכללת סולו עוזרת בנושא זה לבוגריה. כל סטודנט כבר במהלך הלימודים מצטרף לקבוצת הדרושים של המכללה בפיסבוק. מדובר בקבוצה הגדולה ביותר בתחום. בקבוצה זו מתפרסמות מידי יום עשרות משרות בעיצוב גרפי והסטודנטים המסיימים יכולים להגיש אליהם תיק עבודות וקורות חיים.

לסיכום, קורסים מתוקשבים היום הם הדרך החדשה ללמוד עיצוב גרפי. מכללת סולו מלמדת כך שנים ובאופן פרטי אחד על אחד עם מורה באופן איכותי המכין אתכם לשוק העבודה בתחום. אם גם אתכם מעניין תחום העיצוב הגרפי ואתם מעוניינים בלמידה של קורס בוטיק איכותי בתחום, פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם פרטים נוספים.

2020-12-28T20:41:04+02:00