קורס פוטושופ למתחילים בירושלים

קורס פוטושופ למתחילים בירושלים

ללמוד בירושלים עיצוב גרפי למתחילים מתחיל בתוכנת הפוטושופ, כיום תוכלו לראות ביקוש רב ללימודים בתוכנת הגרפיקה ולא סתם, קהלים רבים מעולם העיצוב רב תחומי מוצאים בה שימוש למתן פתרונות דיגיטליים, נהוג לחשוב שרק מעצבים גרפיים וגרפיקאים עובדים בתוכנה זאת אבל לא רק, נוכל לראות אדריכלים או מעצבי אופנה שעובדים בתוכנה זאת לצרכים אישיים, בסופו של דבר כולם לומדים את אותם כלי העבודה בתוכנת העיצוב אבל כל אחד לוקח מהתוכנה את מה שהוא צריך בהתאם לצרכים האישיים שלו. בשיעורי דוגמה שהכנו במיוחד עבורכם תוכלו לראות כיצד מעצבים גרפיים וגרפיקאים עובדים בתוכנה ומערבבים בין פקודות כדי להוציא עיצובים מדהימים, הדוגמאות שהבאנו לכם כאן מתאימים למתחילים שרוצים לדעת מה זה בכלל פוטושופ או למתקדמים שרוצים להבין יותר לעומק את יכולותיה של תוכנת העיצוב גרפי מספר אחת בעולם העיצוב הרב תחומי.

ללמוד  קורס גרפיקה ממוחשבת למתחילים ירושלים ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי PHOTOSHOP CC

בלימודים בירושלים למתחילים בתוכנת הפוטושופ נעבוד אתכם על כלי התוכנה לעומק, נלמד כיצד לעצב תמונות לכל מטרה ולאו דווקא לעולם הצלמים, במסגרת הלימודים נעצב גרפיקות לפרסום וקידום מכירות, עבודות כגון עיצובי אלבום דיגיטלי, באנרים פרסומיים לפייסבוק ועוד, במידה ואתם רוצים ללמוד את תוכנת הפוטושופ לתחומים אחרים שהם לא עיצוב גרפי עליכם לציין את זה במעמד ההרשמה, ברשותנו קורסים מקצועיים לכל ענף בעיצוב הרב תחומי. במסגרת הלימודים נלמד את כל האפקטים והפילטרים שהתוכנה מציעה ניישם אותם על תמונות או נבנה עיצובים גרפיים ללא תמונות למטרות שונות. במסגרת הלימודים תקבלו מטלות עיצוביות, המטלות אמורות לפתח לכם את החשיבה המרחבית ואת היצירתיות, ככל שתעבדו יותר בתוכנה ותתאמנו תוכלו לשלוט בה בצורה טובה, הסוד בעולם העיצוב גרפי זה תרגול.

לימוד קורס פוטושופ למתחילים ירושלים איך ללמוד במחשב ONLINE בצורה פרטית ואישית דרך האינטרנט אונליין את תוכנת העיצוב גרפי של חברת אדובי עם מורים פרטיים מהבית

לימודים אחד על אחד מהבית דרך המחשב מתבצעים דרך תוכנת חיבור שבית הספר מספק לסטודנט, המורה יוכל להתחבר ישירות לתוכנת הפוטושופ או לכל תוכנת גרפיקה שיש ברשותכם, לאחר מכן המורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולהסביר לכם איך לעבוד על התוכנה, השיחה בין המורה לסטודנט תתבצע דרך מיקרופון ואזניות, לדוגמה המורה יסביר לכם איך לבצע אפקט בגרפיקה ולאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לבצע את זה בעצמכם, במידה ויש שלב שלא ברור לכם המורה יחזור שוב על התרגיל בגרפיקה כדי שתבינו את זה לעומק, לאחר כל שיעור בפוטושופ אתם תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לחזור על כל מהלכי השיעור בצורה מקצועית. שיעורי הבית והתרגול יבטיחו לכם הצלחה בקורס. תוכלו ליצור קשר עוד היום ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד בבית הספר, קבלו את כל הפרטים איך לומדים מהבית, שעות ומסלולי לימוד פנויים ועוד, עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי היוטיוב שהכנו במיוחד עבורכם, צפייה נעימה!

 

2018-10-24T12:39:59+03:00