קורס פוטושופ עמק חפר

//קורס פוטושופ עמק חפר

קורס פוטושופ עמק חפר

לכולם היום יש סמארטפונים וכולנו מצלמים כל הזמן. התמונות שלנו מועברות האחד לשני באמצעים דיגיטליים שונים, וחלקן נשמרות עוד שנים ארוכות. את התמונות אפשר להשאיר כמו שהן ואפשר לשדרג אותן באמצעות תוכנות ואפליקציות שונות, והיום ש אין ספור כאלו שניתן להוריד בקלות ובמהירות. אך עם כל הכבוד לתוכנות ולאפליקציות השונות, עם כל הדברים הטובים והאפשרויות שהן מספקות, אף אחת מהן לא באמת מתקרבת ליכולות שפוטושופ מציגה. תוכנת פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שעמה עובדים כל המעצבים הגרפיים כמו גם צלמים ואנשי מקצוע אחרים. תוכנת פוטושופ היא תוכנה שכל אחד שילמד ממנה יוכל להפיק ממנה המון.

פוטושופ – עבודה בשכבות

עבודה עם פוטושופ היא עבודת אומנות. תארו לעצמכם שאתם מציירים ציור ועובדים עליו המון זמן, ואז טעות אחת שאתם עושים מורידה את כל העבודה שלכם לטמיון. לעומת זאת תארו לעצמכם עובדים עם שקפים האחד על השני, ובכל פעם מוסיפים שקף ומתחילים לעבוד ואז אם אתם עושים טעות כלשהיא אתם צריכים להיפטר רק מהשקף העליון. כך עובדים עם פוטושופ, זו עבודה בטוחה ויעילה בעיקר בגלל העבודה בשכבות. טעיתם? תמיד אפשר לתקן או מקסימום למחוק את השכבה העליונה.

להציג עבודות לכל אחד

אם אתם עובדים עם פוטושופ בצורה מקצועית, אתם יכולים לשתף את כל העולם עם העבודות שלכם. שלא כמו ציור שאתם צריכים להעביר פיזית אם אתם רוצים לקבל עליו ביקורת, כשמדובר על תוכנת מחשב מדובר על האופציה לשלוח לכל מקום. אתם יכולים להציג את העבודה שלכם לכל אחד ואתם יכולים לקבל ביקורת וללמוד ממנה. אתם יכולים להעביר את העבודה לאיש מקצוע שיתקן אתכם ויכולים לשפר את העבודה שלכם בקלות, כמו גם להציג אותה בפלטפורמות חברתיות דוגמת פייסבוק.

פוטושופ – עבודה בשכבות

פוטושופ – עבודה בשכבות

ללמוד פוטושופ ועיצוב גרפי און ליין

אם אתם רוצים לעשות קורס פוטושופ עמק חפר, קורס און ליין הוא הקורס אותו אתם צריכים לעשות. אתם לא צריכים לנסוע לתל אביב ולעמוד בפקקים וכמובן לחפש חנייה, לא צריכים לצאת מהבית מוקדם מידי, ולא צריכים להפסיד שעות עבודה. כל מה שאתם צריכים הוא לפנות זמן מתי שנוח לכם ולהיות עם מחשב וחיבור לאינטרנט. אם יש לכם מיקרופון ואוזניות זה יהיה עוד טוב יותר ותוכלו כך לשמוע כמו שצריך את המורה. הקורס מתנהל באמצעות תוכנה ייעודית אשר יודעת לחבר בין מחשבים, וכך הלימוד הוא ממש כאילו המורה יושב ליד התלמיד בשיעור פיזי אחד על אחד.

מכללת סולו היא מכללה שקיימת כבר שנים רבות והיא שמה לעצמה למטרה להנגיש את מקצועות העיצוב לכל אחד בכל מקום. אם גם אתם רוצים ללמוד את תוכנת פוטושופ, מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים, מכללה שתאפשר לכם ללמוד עם המורים הטובים ביותר בתחום.

2018-10-24T11:39:24+03:00