שיעור וידאו מדריכים לפוטושופ חינם בעברית, איך מעצבים תמונות עם צבעים מרהיבים

//שיעור וידאו מדריכים לפוטושופ חינם בעברית, איך מעצבים תמונות עם צבעים מרהיבים
בסרטון שלפניכם תוכלו לראות וללמוד איך מעצבים תמונות עם צבעים מיוחדים ומרהיבים. איך משלבים את הצבעים הללו ואיך בעזרתם ניתן לתת לכל תמונה חיים חדשים. המדריך הינו חינמי וניתן כשירות, וכל מה שצריך הוא להאזין לו ולצפות בו וכמובן ליישם את הנלמד. השימושים בתמונות בפוטושופ יהיו רבים, והם מתאימים הן למי שעוסק בכך כמקצוע והן למי שעושה את זה כתחביב, וככל שתעמיקו יותר בתוכנה כך תגלו עוד ועוד אלמנטים וכלים אותם היא מציעה, כאלו שיעשו פלאים לתמונות שלכם.
לשלב בין שתי תמונות

תוכנת פוטושופ…

תוכנת פוטושופ היא תוכנת העיצוב הפופולארית ביותר בעולם, ובראשיתה היא הייתה מיועדת אך ורק לתמונות ועל זה שמה, אך כיום ניתן לעשות בה שימוש לעיצוב של כל קובץ שהוא. פוטושופ היא האחות של האינדיזיין, אילוסטרייטור, פלאש ותוכנות עיצוב נוספות, אך היא הבסיס גם לתוכנות האחרות וגם אם עושים בהן שימוש, צריך לעשות שימוש גם בתוכנת הפוטושופ. בין הכלים אותם מציעה התוכנה יש כלים המאפשרים להבהיר תמונה חשוכה, יש כלים המאפשרים לגזור תמונה או חלקים ממנה, יש כלים המאפשרים להקטין או להגדיל ניגודיות בצבעים, יש כלים המאפשרים לחדד תמונה שצולמה בתנאים לא אופטימליים ויצאה מטושטשת, ויש עוד כלים רבים נוספים בתוכנה שיכולים לקחת כל תמונה רגילה ולהפוך אותה ללא פחות ממדהימה. התוכנה כל הזמן מתפתחת ובכל תקפה יוצאת גרסה מעודכנת שלה, ועם שימוש בה ניתן לעשות לא מעט דברים מופלאים.
למי היא מתאימה?

צלמים – מי שעוסק בצילום יכול בעזרתה לתקן תמונות שצילם, לשדרג תמונות אחרו ולהוסיף להן אפקטים ייחודיים, וכמובן יכול לעצב אלבומים דיגיטליים ויכול להציע את עיצוב האלבומים כשירות.

מעצבים גרפיים – מעצבים גרפיים הם אלו שעושים בה את השימוש הרב ביותר. אין מעצב או מעצבת גרפיים שלא מכירים את התוכנה הזו על בוריה, ולא יודעים לנצל אותה לטובתם. התכנה היא הבית של המעצבים הגרפיים, והם מכירים אותה מכל הכיוונים.
כל אחד – כל אדם יכול למצוא אין ספור שימושים לתוכנת הפוטושופ. היום כולם מצלמים ומטבע הדברים כולם גם רוצים שהצילומים שלהם ייצאו הכי יפה והכי טוב. עם תוכנת הפוטושופ כל אחד יכול לעשות דברים מופלאים וכל מה שצריך הוא ללמוד אותה על בוריה ולתרגל שימוש בה.

2019-08-04T20:57:20+03:00