שיעור וידאו הסברים אפקטים לפוטושופ חינם בעברית

שיעור וידאו הסברים אפקטים לפוטושופ חינם בעברית

בסרטון שלפניכם תוכלו לראות וללמוד איך מעצבים תמונות עם צבעים מיוחדים ומרהיבים. איך משלבים את הצבעים הללו ואיך בעזרתם ניתן לתת לכל תמונה חיים חדשים. המדריך הינו חינמי וניתן כשירות, וכל מה שצריך הוא להאזין לו ולצפות בו וכמובן ליישם את הנלמד. השימושים בתמונות בפוטושופ יהיו רבים, והם מתאימים הן למי שעוסק בכך כמקצוע והן למי שעושה את זה כתחביב, וככל שתעמיקו יותר בתוכנה כך תגלו עוד ועוד אלמנטים וכלים אותם היא מציעה, כאלו שיעשו פלאים לתמונות שלכם.

תוכנת פוטושופ…

תוכנת פוטושופ היא תוכנת העיצוב הפופולארית ביותר בעולם, ובראשיתה היא הייתה מיועדת אך ורק לתמונות ועל זה שמה, אך כיום ניתן לעשות בה שימוש לעיצוב של כל קובץ שהוא. פוטושופ היא האחות של האינדיזיין, אילוסטרייטור, פלאש ותוכנות עיצוב נוספות, אך היא הבסיס גם לתוכנות האחרות וגם אם עושים בהן שימוש, צריך לעשות שימוש גם בתוכנת הפוטושופ. בין הכלים אותם מציעה התוכנה יש כלים המאפשרים להבהיר תמונה חשוכה, יש כלים המאפשרים לגזור תמונה או חלקים ממנה, יש כלים המאפשרים להקטין או להגדיל ניגודיות בצבעים, יש כלים המאפשרים לחדד תמונה שצולמה בתנאים לא אופטימליים ויצאה מטושטשת, ויש עוד כלים רבים נוספים בתוכנה שיכולים לקחת כל תמונה רגילה ולהפוך אותה ללא פחות ממדהימה. התוכנה כל הזמן מתפתחת ובכל תקפה יוצאת גרסה מעודכנת שלה, ועם שימוש בה ניתן לעשות לא מעט דברים מופלאים.
למי היא מתאימה?

צלמים – מי שעוסק בצילום יכול בעזרתה לתקן תמונות שצילם, לשדרג תמונות אחרו ולהוסיף להן אפקטים ייחודיים, וכמובן יכול לעצב אלבומים דיגיטליים ויכול להציע את עיצוב האלבומים כשירות.

מעצבים גרפיים – מעצבים גרפיים הם אלו שעושים בה את השימוש הרב ביותר. אין מעצב או מעצבת גרפיים שלא מכירים את התוכנה הזו על בוריה, ולא יודעים לנצל אותה לטובתם. התכנה היא הבית של המעצבים הגרפיים, והם מכירים אותה מכל הכיוונים.
כל אחד – כל אדם יכול למצוא אין ספור שימושים לתוכנת הפוטושופ. היום כולם מצלמים ומטבע הדברים כולם גם רוצים שהצילומים שלהם ייצאו הכי יפה והכי טוב. עם תוכנת הפוטושופ כל אחד יכול לעשות דברים מופלאים וכל מה שצריך הוא ללמוד אותה על בוריה ולתרגל שימוש בה.

עולם העיצוב הגרפי ושיווק דיגיטלי מה הקשר?

אתם אוהבים את עולם העיצוב? מתחברים למה שאתם רואים בעמוד זה? בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם אין ספור טיפים וסרטונים שנעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי אשר מסבירים את כל עולם השיווק הדיגיטלי. שיווק דיגיטלי נחשב היום לאחד התחומים החשובים ביותר שבאמצעותם עסקים מקדמים את המוצרים שלהם או הרעיונות בכל פלטפורמה אפשרית. עבודת המעצבים הגרפיים ושיווק דיגיטלי תמיד הלכו ביחד ובכתבה הבאה נסקור בפניכם את כל הנושאים הללו.

אין ספק שמי שאוהב את עולם האינטרנט והמדיה הפרסומית ימצא בכתבה זו אין ספור מידע חשוב לקידום הקריירה. כיום מעצבים גרפיים הם משווקים דיגיטליים ועובדים בתחומים אלו מהבית ולכן נוצר ביקוש אדיר למשווקי עסקים באינטרנט בצורה מדהימה. תקופת הקורונה הייתה מאתגרת מאוד ונוכל לראות שעסקים רבים צריכים שירותי פרסום מידי יום כי עולם השיווק הוא לא תהליך עבודה חד פעמי אלא כדי להחדיר מוצר או רעיון לעולם אנשי שיווק צריכים לשווק כל הזמן.

מהו שיווק דיגיטלי ואיפה אנחנו מוצאים אותו?

שיווק דיגיטלי הוא תחום שבו מתפרסמים עסקים וחברות על ידי פלטפורמות אינטרנטיות רבות החל מפרסום והחדרת המוצר ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ועד פרסום עסקים במנוע החיפוש על ידי קידום אתר אינטרנט. עסקים רבים לא רק מפרסמים ברשתות החברתיות נוכל לראות מודעות ובאנרים רבים שמדברים על מוצר באתרי חדשות ועוד. תחום השיווק הדיגיטלי המטרה העיקרית שלו זה ליצור מודעות למותג וזה נעשה על ידי שילובים וטכניקות שונות שמעצבים גרפיים שותפים להם. נוכל לראות שכל אתר אינטרנט או כל פלטפורמה דיגיטלית אחרת שמעבירה מידע נעשית בצורה מעוצבת ונכונה על ידי מעצב גרפי. כיום להיות מעצב גרפי נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשייה כי יש מחסור עצום בכוח אדם.

למה יש מחסור במעצבים גרפיים?

המחסור בעולם הגרפיקה ועיצוב ממוחשב מתבצע בגלל שעולם הדפוס לא מפסיק לקחת לתוכו מעצבים גרפיים באופן שותף. עולם ההדפסות וההוצאות לאור היו הראשונים שהשתמשו בשירותי הגרפיקה ועיצוב לכן זה נחשב למדור הכי ותיק בתעשייה. אומנם בעשור האחרון נוכל לראות שיש שינויים רבים ומעצבים גרפיים פונים לחברות הייטק כדי לתת פתרונות דיגיטליים.

השכר בעולם העיצוב הגרפי.

בגלל המחסור שנובע מהביקוש של עולם ההייטק ועולם הדפוס מעצבים גרפיים יכולים להתחיל עם שכר של שלוש עשרה אלף שח נטו ללא ניסיון. מרבית הבוגרים בתחום זה לומדים מהבית ונותנים שירותי פרילנס ועיצוב לעסקים בצורה פרטנית ואישית. נוכל להגיד לכם שכיום ככל שעולם האינטרנט ימשיך ויתפתח והדרישה לעסקים בפרסום באינטרנט יגדל כך השכר של מעצבים גרפיים יהיה גבוה מאוד.

מה קרה לעסקים בתקופת הקורונה?

בתקופת הקורונה נוכל לראות שעסקים רבים היו צריכים לעבור מפרסום רגיל של חנות ברחוב או בקניון להתחיל לפרסם באינטרנט מה שיצר תחרות אדירה יותר ברשתות. עסק שהיה מוכר מוצרים עד לא מזמן בצורה רגילה עם סדרנים היה צריך לעבור למכור באינטרנט על ידי הקמה של חנות אונליין. הקמת חנות אונליין או עיצוב האתר נעשית על ידי מעצב גרפי שלמד מסלול תקשורת חזותית. זה רק דוגמה אחת מבין מאות דוגמאות רבות שעולם העסקים עבר שינויים ותהפוכות בתקופת הדיגיטל.

לאן הולך עולם הדיגיטל? העולם ימשיך ויתפתח לא בגלל הקורונה כי היום גילו כל הטכנולוגיות והחברות והארגונים את עולם האינטרנט שהוא יותר נוח. אי אפשר להתעלם גם מהדור הצעיר שמקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך אפליקציות.

מה לומדם מעצבים גרפיים?

לימודי עיצוב גרפי כוללים תחומים רבים כגון חשיבה עיצובית והבנה של מהי שפה וויזואלית. לכל אורך הקורס אתם לומדים טכניקות רבות כיצד לשווק עסקים תוך שמירה על קומפוזיציה וצבעוניות נכונה למותג. כל מותג יש לו את האפיון לקוח שלו והמעצבים הגרפיים צריכים להתאים את המותג בהתאם לדרישות שהיום נהוגות. הסטודנטים לומדים כיצד ליצור שפה גרפית אחידה ומשתמשים בתמונות כדי ליצור מניפולציות מכרתיות ושיווקיות.

התוכנות בעיצוב גרפי.

התוכנות של חברת אדובי גרפיקה ממוחשבת העולמית ה פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אנדיזיין. חברת אדובי הינה החברה היחידה שאיתה מעצבים גרפיים עובדים ובאמצעות התוכנות הללו המעצבים יוצרים מניפולציות שונות. לכל תוכנה יש תפקיד אחר ועל הסטודנטים לבנות תיק עבודות וסימולציות כדי לבנות את תיק הדוגמאות שלהם לקבלה לעבודה.

איך אני משיג את התוכנות בעיצוב גרפי?

את התוכנות בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי אתם מורידים ישירות למחשב האישי שלכם. כבר בתקופת הלימודים המורים שלכם יעזרו לכם להתחבר לאתר של אדובי ולבצע שם מנוי. התשלום בחודש למנוי סטודנט הוא שבעים שח בחודש וכך יש לכם את כל התוכנות מעודכנות ותומכות בשפה העברית. לאחר שנה של שימוש בתוכנות הגרפיות אתם תתחילו לשלם מאה וחמישה שקלים חודש באופן קבוע.

התוכנות של גרפיקה של חברת אדובי ניתנות להורדה בכל מחשב והם תומכות בשפה העברית. נוכל להגיד לכם שברגע שאת מתחברים לאתר אדובי אין ספק שהתוכנות יתעדכנו לכם וכל הפקודות כל הזמן יהיו נגישות. התמיכה בהורדה נעשית על ידי המדריך האישי שלך שיאפשר לך לבין איך להתחבר ולפתוח פרופיל אישי.

התוכנות הם רק כלים:

התוכנות בסופו של דבר הם רק כלי עבודה של המעצבים הגרפיים ואם מעצב גרפי יודע רק תוכנות הוא לא יכול לתת שירותי פרסום ודיגיטל. כדי להיות מעצב גרפי מקצועי עליך ללמוד את כל השפה העיצובית וכיצד להשתמש בחוקים רבים הנלמדים במסלולי עיצוב גרפי. אין ספק שמי שאוהב את תחום העיצוב הגרפי ימצא בתחום זה אפיקים מדהימים ורווחה כלכלית לעבודה מהבית ועוד.

תיק העבודות בעצוב גרפי:

היום זה לא משנה איזה תעודה יש לך ואם סיימת לימודים במכללה מקצועית להייטק או בלימודי מובייל באינטרנט או אם סיימת לימודים בעצמך. אתה תוכל לראות בשוק שמה שצריכים זה אך ורק תיק עבודות וסימולציות שעשית בתקופת הלימודים. ככל שתיק העבודות שלך ידבר מקצועי כך תוכל לראות שאתה מתחבר במהירות למקום העבודה אף לקוח או חברה וארגון לא יבקש ממך תעודה תחילה הם יראו אם אתה מקצועי על פי כל העיצובים הגרפיים שעשית בתיק העבודות על פי נושאים וטרנדים חדשים.

מי אנחנו בית ספר סולו?

המכללה ללימודי תקשורת חזותית אונליין כבר קיימת מעל חמש עשרה שנה ומלמדת אונליין דרך האינטרנט בצורה פרטנית ואישית. הלימודים מתבצעים דרך תוכנות לחיבור בין מסכים שדומים מאוד לתוכנת הזום. במהלך השיעור המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד אחר צעד איך לבצע גרפיקות מקצועיות. במידה ויש נושא מהלך השיעור בגרפיקה שלא ברור המורה יחזור על כל נושא העיצוב עד שהסטודנט יבין את כל השלבים. בלימוד פרטני ואישי נוכל להגיד לכם שמקבלים את כל תשומת הלב מה שיגרום לתיק עבודות מקצועי.

ברשות בית הספר קבוצה מדהימה מעל תשע עשרה וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שמחפשים אותך המעצב גרפי ותקשורת חזותית המתחיל. חברות אלה מפרסמת מידי יום עשרות מודעות לדרושים בעולם העיצוב וההייטק ולכן אין ספק שתמצא את מקום עבודתך דרך קבוצה זו. ברשת הפייסבוק יש אין ספור קבוצות רבות ונוכל לראות שככל שהביקוש ימשיך להיות מסיבי כך השכר של המעצבים גרפיים יהיה גדול מאוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים שעומדים ברשותכם, צפייה מהנה.