שיעור חינם מדריכים אילוסטרייטור – יצירת טקסט על מברשת

//שיעור חינם מדריכים אילוסטרייטור – יצירת טקסט על מברשת
אם אתם רוצים ללמוד איך לעבוד עם טקס על מברשת בתוכנת אילוסטרייטור אתם במקום הנכון. בסרטון זה תוכלו לצפות בהדרכה מפורטת, צעד אחר צעד איך לעשות את זה נכון ואיך להשתמש בכלי זה לטובתכם. בין אם אתם מעצבים בעלי ניסיון ובין אם אתם מתחילים בתוכנה הזו, הסרטון הזה יכול לסייע לכם, ויכול להוביל אתכם לעיצובים יפים יותר ומרשימים יותר. כל שנדרש מכם הוא לעשות את הדברים צעד אחר צעד בהתאם להסברים, וכמובן לתרגל כמה שניתן בשביל לקבל תוצאות טובות יותר ולצבור ניסיון רב יותר עם הכלי הזה.

טקסטים בפרסום…

יש לא מעט שימושים לטקסטים בעולם העיצוב, וטקסטים הם אלו שמלווים עיצובים שונים בדרך להצלחת המטרה שלהם. כך ניתן לראות קמפיינים מסויימים שמשלבים עיצוב גרפי מרשים יחד עם קופירייטינג מעולה, קמפיינים שמצליחים מאוד, וניתן לראות שיש חשיבות עליונה לטקסט עצמו, לא רק למלל שלו אלא גם לעיצוב, מה שאומר פונטים, גודל של הפונט, צבע של הטקסט ועוד. לכל אלו יש משמעות רבה וכשרוצים להעביר איזה שהוא מסר לקהל יעד מסויים חשוב גם לדעת את הכללים העיצוביים, וגם לדעת איך לעשות את זה מבחינה טכנית.
לשלב טקסטים מעוצבים בתמונות

איפה אילוסטרייטור נכנסת פה?

לתוכנת אילוסטרייטור יש לא מעט מעלות והיא לא לחינם אחת מהתוכנות הפופולאריות ביותר אצל מעצבים גרפיים. אך הייחודיות לה היא שהיא תוכנה המשתמשת בשיטה הווקטורית, או במילים אחרות היא לא עושה שימוש בפיקסלים, ופועל יוצא מכך, תמונה שמוגדלת לכל גודל שהוא נשארת חדה ולא הופכת למטושטשת. לענייננו, כך ניתן לשלב טקסטים מעוצבים בתמונות הללו ואפילו אם התמונות או העיצובים הללו הולכים להיות מוגדלים בשביל להפוך לשלטי חוצות.
בין אם אתם מעצבים בעלי ניסיון ובין אם לא, שימוש בכלי המברשת ליצירת טקסט יכול לשדרג לכם כל עבודה. בעיצוב יש לא מעט יידע ולא מעט טכניקה, ואתם חייבים ללמוד כל הזמן בשביל להתקדם. לימוד בסרטון הזה יכול לקדם אתכם עוד צעד אחד קדימה בעולם העיצוב, ויכול לסייע לכם ברמה היום יומית בעבודות שלכם. כל מה שנדרש מכם הוא להקשיב לסרטון ולצפות בו, לחזור על מה שאתם לא מבינים, וכמובן גם לתרגל את הנלמד כמה שאתם יכולים.

2019-08-07T09:16:11+03:00