תקשורת חזותית כפר סבא

תקשורת חזותית כפר סבא

אם בעבר האופציה היחידה ללמוד הייתה בכיתה עם תלמידים הרי שהיום בעידן הדיגיטלי אפשר ללמוד גם באמצעות האינטרנט. כולנו מכירים את האופציה של לימוד מסרטונים ביוטיוב אך יש בשיטה זו חיסרון משמעותי. לימוד באמצעות סרטונים מובנים לא מאפשר לשאול שאלות ולהבין את החומר כמו שצריך ומי שלא מבין אותו צריך למצוא תשובות בפורומים שונים ובקבוצות פייסבוק. אז מה הפתרון של לימודי תקשורת חזותית כפר סבא כמו בכל מקום אחר? הפתרון הינו לימודים און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי דרך האינטרנט. זה בדיוק כמו עם מורה פרטי בשיעור פרונטלי אך הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה ייעודית. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על היתרונות של השיטה.

יתרונות לימודים תקשורת חזותית וגרפיקה מוחשבת בכפר סבא

  • לא תלויים בכיתה – מכירים את זה שאתם נמצאים בשיעור ובשלב כלשהוא אתם מאבדים את הכיתה בחומר? זה בעייתי מכיוון שאחר כך קשה להדביק את הפער והמורה צריך להתקדם. בשיעור אחד על אחד און ליין עם מורה פרטי הלימודים מתקדמים בהתאם לתלמיד, ואם הוא לא מבין משהו מתעכבים עליו.

  • לא קורה כלום אם מפסידים שיעור בהמשך למה שכתבנו, כשלומדים עם כיתה חייבים להופיע לכל השיעורים. אם אתם חולים או נעדרים משיעור מכל סיבה שהיא אתם אלו שצריכים להשלים את החומר לבד ואם לא תעשו את זה תישארו מאחור. בלימודים תוך כדי שיעור פרטי זה לא קורה. לא יכולים להיות בשיעור כלשהוא? פושט דוחים אותו.

  • לומדים מתי שנוח – כשלומדים עם כיתה תלויים באחרים ובלוח הזמנים של בית הספר המלמד. זה יכול להית בימים שפחות נוחים לכם או בשעות שפחו נוחות לכם ובשיעור פרטי אין את הבעיה הזו. קובעים מראש מתי שנוח לשני הצדדים ולומדים בהתאם.

  • לא צריך לצאת מהבית – למה לצאת מהבית, להתארגן ולעמוד בפקקים אם אפשר פשוט לשבת מול מחשב ולהתחיל ללמוד? ככה בדיוק הם שיעורי האון ליין, לומדים מהבית בנוחות או מכל מקום אחר בו יש מחשב וחיבור לאינטרנט.

  • לא צריך להפסיד עבודה – לימודים דורשים לעתים הפסד של שעות עבודה. אם הם בבוקר אז מפסידים יום שלם ואם הם בערב אז כמה שעות בכל פעם. בלימודים און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי לא מפסידים כלום. קובעים בשעות נוחות בלי להפסיד שעות עבודה.

למה ללמוד דווקא עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט במכללת סולו?

אם מעניין אתכם לימודי תעודה בתקשורת חזותית כפר סבא כמו בכל מקום אחר מכלל סולו היא בשבילכם. היא המכללה היחידה בישראל שמלמדת בשיטת האון ליין אחד על אחד עם מורה פרטי ומאות התלמידים שסיימו את הלימודים יעידו על רמת הלימודים הגבוהה. במכללת סולו אתם לומדים מתי שנוח ומקבלים את כל הכלים להצלחה. אז קדימה למה אתם מחכים? אתם בדרך לרכוש מקצוע מצוין עם המון פרנסה!

לימודים תקשורת חזותית וגרפיקה מוחשבת בכפר סבא

2019-08-09T15:17:24+03:00