איך לחדד תמונה מטושטשת בפוטושופ – מדריך חינם און ליין

מדוע פוטושופ ולא תוכנות גרפיקה ממוחשבות אחרות  איך לחדד תמונה מטושטשת בפוטושופ – מדריך חינם און ליין

תוכנת פוטושופ היא אחת מהתוכנות הנפוצות, המצליחות והמובילות ביותר בתחום הגרפיקה והעיצוב הגרפי. פוטושופ היא תוכנה לעריכה גרפית שפותחה לראשונה בשנת 1987 על ידי ג’ון קנול ותומאס קנול. מאז ועד היום התווספו אל התוכנה בגרסתה המקורית עוד שתים עשרה גרסאות נוספות ומשופרות. השאלה הנשאלת היא מדוע פוטושופ ולא תוכנות גרפיקה ממוחשבות אחרות היא זו המשמשת יותר מכול את סגמנט המעצבים הגרפיים. ראשית חשוב להבין כי פוטושופ היא התוכנה המקצועית והבלעדית לעיצוב תמונות ויצירת אשליות.
מדוע פוטושופ ולא תוכנות גרפיקה ממוחשבות אחרות  איך לחדד תמונה מטושטשת בפוטושופ - מדריך חינם און ליין

מדוע ללמוד את תוכנת פוטושופ ובאיזו מסגרת?

סביר להניח שמי שאיננו מגיע מעולם העיצוב בכלל ומעיצוב גרפי בפרט, איננו יודע את מעמדה של תוכנת פוטושופ בתעשייה האמורה. בכל מוסד אקדמי המציע מסלול לימודים לקראת תואר או תעודה בעיצוב גרפי, מלמדים את תוכנת פוטושופ. ישנה אפשרות גם להשתתף בקורס בודד ללימודי תוכנת פוטושופ אם ברצונכם בסך הכול להעשיר את ידיעותיכם ולא להשיג תואר ראשון או תעודה בעיצוב גרפי. בנוסף, פוטושופ היא תוכנה בלעדית בתחומה מאחר ומספקת לכל מעצב גרפי לרבות צלמים שנעזרים בפוטושופ על בסיס יום יומי וקבוע, אפשרות לבטא רעיונות עיצוביים אישיים.

יכולות התוכנה המגוונות- מה לומדים בקורס פוטושופ?

תוכנת פוטושופ להבדיל מתוכנות אחרות בתחום, משתלבת ברמה האידיאלית עם יתר התוכנות הגרפיות. לימודי עיצוב גרפי כאמור משלבים בתוכם קורסים ללימודי תוכנת פוטושופ אשר עוסקים בייעודים ובמטרות המרכזיות של התוכנה כמו למשל ריטוש תמונות. פוטושופ נחשבת לתוכנה קלה יחסית ומכאן שרבים סופגים לא מעט הנאה מתהליך למידתה ואופן השימוש בה. במסגרת קורס פוטושופ כל תלמיד יוכל ללמוד איך לתקן תמונות לאחר שצולמו, כיצד לנקות כתמים ופצעים מהפנים, לטשטש קמטים, להסיר עיניים אדומות וכן הלאה.

אפקטים מרשימים

פוטושופ מציעה מגוון רחב של כלי עבודה ובנוסף כיף מאד לעבוד אתה. הלימודים מעניקים לתלמידים ידע רחב הכולל למשל טכניקות להקטנת תמונות ברמה מקצועית ובצורה סימטרית ופרופורציונאלית. הלימודים יספקו לתלמידים גם ידע מעשי באשר לאפקטים הרבים של התוכנה כמו למשל עיצוב מסגרת לתמונות, הטלת צל על תמונות, ליטוש תמונות כדי להפוך אותן לאיורים, יצירת מסגרות מקוריות שניתן לבצע רק עם פוטושופ וכן הלאה.