איך עושים אפקטים על תמונות בתוכנת הפוטושופ לצלמים

אם חיפשתם ברשת אם עושים אפקטים על צילומים או אלבומים דיגיטליים אכן הגעתם למקום הנכון שיראה לכם את כל הסודות בגרפיקה ממוחשבת צעד אחר צעד על ידי שיעורי חינם והסברים בתוכנת הפוטושופ, בסרטון הבא תוכלו לראות כיצד לעוות תמונה ולשטח אותה, אפקט זה מאוד פופלרי במיוחד באלבומים דיגיטליים לחתונות, אין ספק שהתוכנה הכי מקצועית היום בשוק היא תוכנת הפוטושופ, אמנם בשוק יש המון תוכנות חינמיות להורדה להכנת אלבום דיגיטלי אבל עדיין לא הצליחו לעקוף את תוכנת הפוטושופ בעולם הגרפיקה, לא לשכוח שנושא האלבומים הדיגיטליים עדיין מאוד פרוץ ולא תמיד נמצא שם איכות, יש אלבומים דיגיטליים שנעשו בצורה מקצועית עם מחשבה תחילה של מעצבים גרפיים, ויש עיצוב אלבומים דיגיטליים בצורה חובבנית בתוכנות חינם שניתנות ברשת.

הקשר לצילום וגרפיקה ממוחשבת

הקשר לצילום וגרפיקה ממוחשבת

מה תראו בסרטון הבא, השתמשנו עם פקודות עיוות שנקראות TRANSFORM PHOTOSHOP הפקודות הללו מאפשרות להקטין תמונות בצורה פרופורציונלית למה שאתם רוצים, מתן נפח ויצירת פרספקטיבה מדהימה בתמונה, עולם הצילום והגרפיקה ממוחשבת תמיד היו קשורים אחד לשני, פוטושופ אמנם תחילה היתה אך ורק לרשות הצלמים אך המעצבים הגרפיים מצאו בה שימוש רב לעיצובי גרפיקה ממוחשבת בצורה של יצירת תחושה וקידום מסעות פרסום, בעולם הגרפיקה והעיצוב אפשר להשתמש בתוכנות אלו לכל צורך, ספרים רבים וחוברות לימוד והסבר בתוכנת פוטושופ אשר ניתנים גם לעיתים חינם להורדה ברשת, לא מסבירים איך לעצב, החוברות וספרי הלימוד בפוטושופ יסבירו לכם רק מה כל פקודה עושה, לא יתנו לכם טיפים בעיצוב, אולי יראו לכם איך מבהירים ומתקנים תמונה פה ושם אך לא יסבירו לכם את החשיבה עומדת מאחורי עולם הגרפיקה והעיצוב הממוחשב, תוכלו לראות בקישור הבא אין ספור טיפים וסרטוני מידע על מהו עולם העיצוב כנסו לקישור עמוד גרפיקה ממוחשבת וצילום ותוכלו לראות מהם רעיונות בעיצוב ואיך אפשר להפוך את החלום שלכם לכמה צעדים קדימה.

​לימודים בגרפיקה וצילום

האם יש קשר בין שני הדברים? בהחלט, לרוב מי שעוסק בעולם הצילום חייב לדעת את עולם הגרפיקה וכך ההפך גם אם אין ממש לפעמים נגיעה בין שני הדברים עדיין צלמים יצטרכו את המעצבים הגרפיים שיעצבו להם קטלוג מוצרים או חוברת ללקוחות שלהם, צלמים רבים מחזיקים ברשותם פרילנסרים או גרפיקאים שיכינו את העיצובים שלהם, כיום יש טרנד חדש בו צלמים לומדים את התוכנות הגרפיות כדי להוזיל פרוייקטים שונים בעיצוב, לדוגמה עולם האלבומים הדיגיטליים וכולי, זה לא אומר שהצלם או הצלמת יתחילו להכין אלבומים דיגיטליים אלה יתנו יד בתקופות לחוצות בהם הגרפיקאים והמעצבים לא מצליחים לעמוד בעבודות הגרפיקה שהם מקבלים. לרוב צלמים לומדים את הפוטושופ אך ורק לתחום של עיבוד תמונה ותיקון תמונות לאחר צילום, אין ספק שיש ברשת אין ספור תוכנות חינמיות להורדה לתיקון ועבודה על תמונות אבל עדיין הצלמים עושים כבוד לתוכנת הפוטושופ כתוכנה המובילה ביותר בתחום הגרפיקה ממוחשבת.

תוכנת פוטושופ החדשה שנכנסה לתחום הגרפיקה

הפוטושופ החדשה ADOBE PHOTOSHOP CC הנקראת פוטושופ בענן מאפשרת לעדכן כל הזמן את המשתמש בתוכנה, חברת אדובי היום משכירה את התוכנה והתשלום והמחיר לתוכנה מתבצע על ידי תשלום מזערי פעם בחודש, ברגע שאתם יוצרים מנוי בחברת ADOBE  אתם תוכלו ישירות להוריד את הפוטושופ ללא תשלום בחודש הראשון, לאחר החודש הראשון תצטרכו לעשות את המנוי העלות החודשית היא כמה עשרות שקלים ומאוד מומלץ. הסרטון שנמצא כאן הוא כחלק מאוסף סרטוני למידה חינם כדי לתת לכם תחושה על מהם הטכניקות לעיצוב הנכונות. השימוש בכלי התוכנה מוסבר בהסברים מפורטים צעד אחר צעד בשפה העברית, תמיד תוכלו להעתיק את מה שהמורה לגרפיקה ממוחשבת מסביר. באמצעות אתר זה תוכלו ליצור קשר עם יועץ הלימודים שלנו ולראות איך גם אתם יכולים לעשות שיעורים פרטיים בתוכנות הגרפיות הממוחשבות של חברת אדובי. הלימודים מתבצעים תוך חיבור מרחוק למחשב שלכם, המורה יוכל לשוחח איתכם דרך מיקרופון ואוזניות ולהסביר לכם בצורה מפורטת את יכולות תוכנת הגרפיקה והעיצוב פוטושופ או כל תוכנה אחרת. בלימודים פרטיים ומתכונת של שיעורי עזר פרטיים תוכלו לקבל הרבה יותר מאשר לימודים בקבוצה. המורה ישב איתכם ויסביר לכם צעד אחר צעד על יכולות התוכנה עם דגש כמובן בעיצוב, במסגרת הלימודים תוכלו לקבל תעודה מקצועית בתחום כגון עיצוב אלבום דיגיטליים או מסלול לימודי פוטושופ לצילום. תוכלו לגלוש באתר ולראות את כל מסלולי הלימוד בתחום הגרפיקה והעיצוב הממוחשב.