הדרכה בתוכנת פוטושופ

הדרכה בתוכנת פוטושופהדרכה פוטושופ היא אחת מהנושאים החשובים ביותר כאשר מדובר בלימודי הפוטושופ. תוכנת הפוטושופ היא תוכנה שרוב האנשים מסתדרים איתה ויש גם כאלו שחושבים שהיא קלה להבנה, אך יש לזכור כי אנשים המעלים טענה זו הם אלו שלמדו את התוכנה הצורה יסודית ומסודרת ולאחר מכן תרגלו אותה. אם נשאל את אותם אנשים מהו הדבר הכי חשוב כשמדובר בלימודים של התוכנה, קרוב לוודאי שהם יאמרו לכם: הדרכה פוטושפ. הדרכה נכונה של תוכנת הפוטושופ היא זו שתפרוש לפניכם את הבסיס של ההבנה הנכונה והיכולת להשתמש בתוכנה בצורה בהתאם למטרותיכם.

הדרכה פוטושופ – דרך מדריכים

הדרכה פוטושופ שתי המילים אשר יכולות לגרום לכם להצליח או להיכשל בעולם העיצוב הגרפי והשרטוט. זה זמן רב אנשים המעוניינים לעסוק בתחום הגרפי מודעים לעובדה כי אף מקום עבודה לא יסתכל על הקורות חיים שלהם אם בידע המקצועי שלהם לא מצויין כי הם שולטים בתוכנת הפוטושופ. ישנם גם אנשים שעובדים שנים רבות במשרדי העיצוב ומשם החשיבות הצורך הרב בשליטה בתוכנת הפוטושופ מזמנים מדריך לחברה המעניק להם הדרכה פוטושופ. ישנן גם חברות השולחות את עובדיהם לבתי ספר בתחום העיצוב ומחשבים ושם מועברת להם הדרכה פוטושופ אישית או קבוצתית.

הדרכה פוטושופ – המדריך

  • כאשר מדברים על הדרכה פוטושופ משקל המדריך המעביר את ההדרכה הוא גדול, שכן אם המדריך אינו מיומן מספיק בהעברה נכונה של החומר הנלמד או שאין לו גישה טבעית להדרכה, קרוב לוודאי שהסטודנטים יחוו קשיים בעת למידת התוכנה. לכן יש צורך לוודא כי מדובר ב:
  • הכשרה- מדריך אשר עבר הכשרה מתאימה ויודע את תוכנת הפוטושופ על בורייה. ישנן פעמים רבות שאנו נתקלים בפרסומים של אנשים המעבירים הדרכה פוטושופ וכאשר אנו שוכרים את שירותיהם, אנו מגלים כי זהו סטודנט למחשבים אשר מעביר הדרכות במגוון תחומים ופוטושופ הוא אחד מהם והוא לא מקצוען בתחום ולכן ההדרכה שהוא מעביר אינה ההדרכה הטובה או הנכונה ביותר בשבילכם.
    בדקו מיהו המדריך, איזו הכשרה הוא עבר והאם הוא מלמד רק תוכנות הקשורות לעולם העיצוב הגרפי או שמדובר כאן על מגוון תוכנות שאחת מהם היא הפוטושופ.

וותק- בררו מהו וותק הדרכה פוטושופ של אותו מדריך. היכן הוא לימד, האם בצורה פרטנית או קבוצתית, האם הוא לימד קהל יעד של אנשים שבאו ללא רקע במחשבים או עיצוב גרפי או האם הוא הדריך אנשים בעלי ידע בתוכנות גרפיות אחרות והכירו את המחשב היטב.

חשוב ביותר לשאול את כל השאלות הללו ולוודא את אמיתותם. זכרו הדרכה פוטושופ חייבת להיות המקצועית והמתאימה ביותר לצרכיכם. ישנה גם אופציה לברר עם המוסד שבו המדריך לימד, כמה זמן הוא לימד שם ושאלות נוספות או לבקש ממנו המלצות של אנשים שעברו אצלו הדרכה פוטושופ אישית.

שיעור הדגמה- כאשר אתם בוחרים לעבור הדרכה פוטושופ במוסד לימודי יש לכם אפשרות לבקש להגיע לשיעור חינם במוסד וכל למעשה תוכלו לראות האם שיטת ההדרכה של אותו מדריך מתאימה לכם. אם אתם בוחרים לעבור הדרכה פוטושופ אונליין, אתם יכולים לבקש גם כן שיעור הדגמה חינם ולראות האם הדרכה פוטושופ והשיטה שבה היא מועברת מתאימה לכם.

הדרכה פוטושופ – אונליין

בעידן המודרני רוב האנשים מעוניינים לעבור הדרכה פוטושופ אונליין מנוחיות ביתם, בשעות שבהם הם בוחרים. יתרונות הדרכה פוטושפ זו היא בכך שאתם האדונים, אתם יכולים לבחור את הקצב שלכם ולעצור את ההדרכה, או לחזור על ההדרכה בצורה שנוחה לכם. כמו כן ישנם מדריכים מקצועים להורדה (פעמים רבות בחינם), אשר ידריכו אתכם צעד צעד ברזי התוכנה. הדרכה פוטושופ – הבסיס הנכון ללמידה מקצועית של תוכנת הפוטושופ