המלצות לימוד בקורס עיצוב

לימוד בקורס עיצוב

קורס עיצוב מקצועי ואיכותי עוסק במספר נושאי לימוד שונים שנועדו להכשיר את בוגרי הקורס לצרכי העבודה בתחומי העיצוב הגרפי. רוב מוסדות הלימוד בתחום העיצוב מעניקים מסלולי לימוד זהים הכוללים בין היתר את הנושאים הבאים:

  1. הכרה עם עולם התוכנות הגרפיות
  2. לימודי עקרונות ויסודות העיצוב המודרני
  3. צרכי העיצוב בעולם המודרני

המלצות לימוד בקורס עיצוב

נושאים אלו מרכיבים את רוב מערך השיעורים במסגרת קורס עיצוב, כאשר הנושא המרכזי הוא כמובן לימוד תפעול התוכנות הגרפיות.

הכרה עם עולם התוכנות הגרפיות במסגרת קורס עיצוב במסגרת קורס עיצוב רוכשים הסטודנטים יכולות עבודה מקצועיות על התוכנות הגרפיות הבאות: פוטושופ, אילוסטרייטור, דרימוובר, אינדיזיין, פלאש ועוד. רשימת תוכנות הלימוד משתנות מקורס לקורס, אך ברוב הקורסים המקצועיים תמצאו את התוכנות המובילות המופיעות לעיל. כמו כן, כל קורס עיצוב מקצועי ואיכותי שם דגש רב על לימוד התוכנות כיחידת לימוד אחת, המורכבת מלימוד כל תוכנה באופן פרטני ולאחר מכן לימוד העבודה במקביל בין התוכנות השונות.

לימודי עקרונות ויסודות העיצוב המודרני


כיצד בוחרים צבע למסגרת העיצוב הכוללת? איך משלבים תמונה יחד עם טקסט ומהו האיזון הנכון ביניהם? איך בוחרים סגנון כיתוב לפי צרכי העיצוב? נושאים אלו ואחרים מרכיבים את לימודי עקרונות העיצוב במסגרת קורס עיצוב מקצועי. הכרת יסודות ועקרונות העיצוב מקנות לסטודנט אפשרות לרכוש כלים מקצועיים לביצוע עבודות עיצוב שונות.

צרכי העיצוב בעולם המודרני

קורס עיצוב מקצועי שם דגש רב על הכרת צרכי העיצוב המודרניים, החל מעיצוב לצרכי פרינט, דרך עיצוב לצרכי אינטרנט ועד לעיצוב ל-2 העולמות במקביל. לכל אחד מעולמות העיצוב (פרינט או דיגיטל) ישנם את צרכי החשיבה המודרניים, החל מאפיון קהל היעד, דרך הגדרת ערוצי הפרסום והשיווק של המוצר המעוצב ועד להכרת תעשיית העיצוב במגוון תחומי עשייה.

עיצוב גרפי ממוחשב

הרחבת הידע והקניית חומר לימודי בעל ערך רב, מעניקים לסטודנטים אפשרות למקסם את יכולות החשיבה שלהם ולפתח את הצד היצירתי בתחומי העיצוב השונים. קורס עיצוב מקצועי שם דגש רב על הקניית כלים מקצועיים להתמודדות חשיבתית עם צרכי המקצוע המודרניים. כמו כן, בכל קורס עיצוב מקצועי תדרשו לבצע מספר רב של עבודות עיצוב שונות המדמות את צרכי שוק העבודה באופן מוחשי ואמיתי.