You are currently viewing לימודי עיצוב גרפי ללמוד לעצב אתרים ואפליקציות אונליין
לימודי עיצוב גרפי ללמוד לעצב אתרים ואפליקציות אונליין

לימודי עיצוב גרפי ללמוד לעצב אתרים ואפליקציות אונליין

תוכן עניינים

לימודי עיצוב גרפי ללמוד לעצב אתרים ואפליקציות אונליין – איך מעצבים גרפיים מרוויחים כסף בשנת 2022

זה הזמן להירשם אל מסלול לימודי עיצוב גרפי וליהנות מאפיק מקצועי מעניין, יצירתי, דינמי ומשתלם. בתחום העיצוב הגרפי עושים שימוש מספר תעשיות מובילות, החל מתעשיית הפרסום, השיווק והצילום, דרך תעשיית האינטרנט ועד לתעשיות דיגיטליות מתקדמות.

לימודי עיצוב מעניקים לכם אפשרות מצוינת להשתלב בכל אחת מהתעשיות הנ”ל כאנשי מקצוע מובילים בתחום העיצוב הגרפי. לימודי העיצוב אינן נועדו רק לבעלי ניסיון או ידע מוקדם בעיצוב, וכל אחד ואחת (בעלי זיקה לתחום היצירתי), יכולים להצטרף אל אחד ממסלולי הלימוד בתחום הגרפי.

לימודי עיצוב גרפי חווית משתמש – נושאי הלימוד

במסגרת לימודי עיצוב רוכשים הסטודנטים הכשרה מקצועית בתחום התוכנות הגרפיות המובילות וכן בתחום עקרונות העיצוב המודרני. ברמת התוכנות הגרפיות נלמדות התוכנות הבאות: פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין ותוכנות הוורדפרס – אלמנטור ותוכנת XD לבנייה ועיצוב של אפליקציות.  ללומדים עיצוב גרפי למטרות אתרי אינטרנט מתקבלת תעודה בסיום הלימודים ותיק עבודות.

  • כמו כן, הסטודנטים רוכשים ידע נרחב בתחום העיצוב, לרבות, לימודי טיפוגרפיה, קומפוזיציה, בחירת צבעים, איזון וסימטריה ועוד.
  • במהלך לימודי עיצוב חווים הסטודנטים פעילות המדמה את תנאי העבודה במקצועות עיצוב גרפי באמצעות תרגילים שוטפים ופרויקטים שונים. תרגילים אלו נועדו להקנות לסטודנטים יכולת התמודדות מקצועית עם צרכי הלקוחות בכלל תחומי העיצוב הגרפי ועל מנת להקנות להם יכולת חשיבה יצירתית וקונספטואלית כאחד.

לימודי עיצוב גרפי אונליין

מכללות שונות למקצועות עיצוב מציעות לכם מסלולי הכשרה שונים בתחום. כמו כן, תוכלו לרכוש השכלה מקצועית באמצעות שיעורי אונליין בתחום העיצוב המועברים לכם דרך רשת האינטרנט. מכללת “סולו” הינה מכללה מתקדמת למקצועות העיצוב הגרפי, המפעילה מערך שיעורים אונליין המלווה בהדרכה ממיטב המורים בתחום העיצוב הגרפי. שיעורי המכללה מועברים באופן אישי ופרטני לכל אחד ואחת מכם, ומאפשרים לכם ליהנות מחוויית לימוד ייחודית המעניקה לכם שילוב אופטימאלי בין חיי השגרה לבין מסגרת לימודים מחייבת.

מספסל הלימודים לעבודה בעיצוב ובניית אתרי אינטרנט

עשרות סטודנטים המסיימים את לימודי עיצוב גרפי, משתלבים מדי שנה במגוון משרות בתחום העיצוב הגרפי. בין יתר מקומות העבודה בהן הדרישה לכוח אדם מיומן ומקצועי היא גבוהה תמצאו, משרדי פרסום, בתי עיצוב (סטודיו), בתי דפוס, מערכות עיתונים, חברות לבניית אתרים באינטרנט וכמובן ענף ההייטק ועוד.

קורס בניית אתרים לאינטרנט ללמוד לעצב אפליקציות ולעבוד בחברות ההייטק בישראל

בניית אתרים ב2022, מקצוע מבוקש מאוד בשוק העבודה ויהיה מבוקש יותר בשנת 2023. כיצד מתבצע השיעור בקורס באינטרנט? שיעור פרטני במכללה תלוי במהירות התלמיד. מדובר בלימוד אחד על אחד, הדרכה פרטית ממדריך מול תלמיד. המדריך מייחס ערך גבוה להבנת התוכן של התלמידים. בכל שיעור, המדריך יעבור אתך על המטלה שלך וייתן לך הזדמנות לשאול שאלות עליה. לאחר עיון בהוראה, המדריך יתחיל לפרט בקצרה נושא מסוים. בכל שיעור, המדריך ילמד אתכם נושאים שונים במהירות שלכם, ואתם תתרגלו כל נושא בעיצוב אתו.

בסיומו של כל קורס תקבלו שיעורי בית שיעזרו לכם לתרגל ולהכין את תיק העבודות. המדריך משתמש באסטרטגיה זו כדי להבטיח שאתה מבין את הנושא ושבסיום הקורס יהיו לך הכלים והמומחיות לפתח אתרים מעוצבים מסוגים שונים.

האם התעודה שהושגה בקורס מעצבים גרפיים באינטרנט הביתי נחשבת לאיכותית?

כדי להתחיל, חשוב להבין שהמכללה לעיצוב גרפי היא המוסד הוותיק ביותר שמלמד באינטרנט מהבית ויש לו מומחיות של 15 שנים. התעודה שלה מוכרת היטב ואיכותית. עם זאת, חשוב לזכור שזה לא יקנה לך עבודה במגזר, אלא תיק עבודות ברמה גבוהה. מכללת סולו מכירה בכך ועושה מאמצים רבים כדי לסייע לסטודנטים בפיתוח תיק עבודות מגוון. זכור, אתה תשתמש בתיק עבודות הרבה כאשר אתה משיג עבודה או בוחר מעסיקים לשירות העיצובי. אנשים אלה ירצו לראות את העבודה שלך ולקבוע אם אתה כשיר ליצור את האתר שלהם או לא. השקיעו כמה שאתם יכולים בתיק הדוגמאות הדיגיטלי שלכם! כמעצב אתרים, התיק  הוא הפנים לציבור.

למידת הכנת אפליקציות, תוכנות ואתרי אינטרנט מתקדמים

לסיכום, פיתוח אתרים הוא עבודה מוצלחת ומבוקשת שניתן ללמוד בקלות מהבית באינטרנט תוך שבעה חודשים. הקורס ילמד אותך כיצד להשתמש בתוכנת וורדפרס וכן באפליקציות XD עיצוב מתוחכמות נוספות ליצירת אתרים מהממים. פנו מיד למכללת סולו ואנו נשמח לספק לכם מידע נוסף. שנת 2022 תהיה המשוכללת ביותר מבחינה טכנולוגית אי פעם. במשך עשורים רבים, הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, עם יציאתם של טלפונים, מחשבים ניידים, טאבלטים, אפליקציות, תוכנות ואתרי אינטרנט מתקדמים. מאחורי כל אחת מהטכנולוגיות עומדים צוותים גדולים של אנשים שלמדו בשקידה לייצור המוצר הטוב ביותר שניתן. אחד המקצועות שעלו ועשויים להיחשב כציר התפתחות הוא זה של בניית אתרים. ככל שהטכנולוגיה התקדמה, כך התקדם גם המקצוע הזה.

אתרי אינטרנט ייבנו על ידי מתכנתים שידעו שפות מחשב שונות

בתחילה, אתרי אינטרנט ייבנו על ידי מתכנתים שידעו שפות מחשב שונות וכתבו קוד לבניית האתר. יכולת התכנות שלהם לא הייתה נפוצה לכולם, והקמת אתר נראתה לאדם הממוצע כפריט גדול ומסיבי מאוד. כלים שונים החלו להשתחרר לשוק לאורך זמן לעיצוב אתרים ללא צורך בקידוד. כלומר, מתכנת יצר תוכנה שבה קיים קוד ספציפי ליצירת אתרים, וכל מי שאינו יודע שפת תכנות רשאי להשתמש בה כדי ליצור אתר אינטרנט. קיימות שני סוגים של תוכנות לבניית אתרים זמינות כיום. תוכנת קוד סגור מאפשרת להוסיף חומר לאתר מובנה, אך גם תוכנת קוד פתוח מאפשרת שינויי קוד והתאמה של אתרים ייחודיים.

אז אם אתה מעוניין ללמוד כיצד לבנות אתרים במהירות בשנת 2022 על ידי לימוד קורס בונה אתרים מהבית אונליין, המידעון הבא בשבילך. במאמר זה, נתייחס לכל השאלות שלך בנושא זה.

מה ההבדל בין בונה אתרים למעצב אתרים?

זו שאלה מסקרנת. לעתים קרובות לקוחות שואלים אם בוני אתרים גם מעצבים את האתרים. זהו נושא קריטי, וכעת נדון בהבחנה בין השניים. כשיוצרים אתר אינטרנט, יש לקחת בחשבון שני היבטים. הראשון הוא המבנה הפונקציונלי של דפי האתר, והשני הוא עיצוב האתר מבחינת הצבעים ואיך יופיעו חלקיו. יש כאן שתי עבודות נפרדות. שתי תפקידים אלו מבוצעים על ידי שני אנשים לפעמים ועל ידי אדם אחד בזמנים אחרים. ההבחנה בין אנשים שמבינים כיצד לפתח ולעצב אתר אינטרנט לבין אלה ששולטים בכלי עיצוב חזותיים ליצירת אתרים יש כיום קורסים המלמדים את שני התפקידים במקביל. על קורס בניית אתרים בו ניתן ללמוד לעצב ולפתח אתר אינטרנט, עליו נדון בהמשך.

מהן השיטות העדכניות ליצירת אתר אינטרנט?

כיום, קיימות שלוש שיטות עיקריות ליצירת אתרים. הראשון נוצר בסיוע מתכנת שקידד אתר אינטרנט. פתרון זה מתאים לפלטפורמות גדולות במיוחד כמו אלו המשמשים סוכנויות ומוסדות ממשלתיים. אפשרות נוספת לפיתוח האתר היא שימוש במערכת קוד פתוח כמו וורדפרס. אפשרות זו מתאימה לכל מי שרוצה ליצור עבור עצמו אתר מיוחד במינו, ובדרך כלל הוא ייעזר באנשים שלמדו לעצב אתרים באמצעות וורדפרס. החלופה השלישית שחברות רבות שרוצות אתר תדמית פשוט ישתמשו בהן כדי לפתח את האתר היא להקים מערכת קוד סגורה בה האתר בנוי לגמרי מראש ובעל החברה צריך רק ליצוק חומר ולשנות מעט את העיצוב בתוך אילוצי תוכנה. שלוש הגישות הללו מציעות כעת קורסים המאפשרים לך להשתתף בתחום. הקורס המשובח מבין שלושת הקורסים הוא, כמובן, אחד שמלמד יצירה באמצעות מערכת וורדפרס. השכלה זו עשויה כעת להסתיים במהירות על מנת לקבל קריירה מבוקשת ומוצלחת. אנשים שלמדו פיתוח אתרי וורדפרס יוכלו לספק שירותי פיתוח אתרים לכל חברה שתדרוש כזה.

למה להשתמש בבונה אתרים אוטומטי בתוכנת וורדפרס?

וורדפרס היא התוכנה הפופולרית ביותר לבניית אתרים בימינו. הסיבה לכך היא כי מדובר במערכת קוד פתוח המאפשרת לעדכן את הקוד ולהתאים את הנראות, העיצוב וכל היבט אחר שלו כדי לעמוד בדרישות החברה. לכל אחד יש כעת את היכולת לעדכן את קוד התוכנה וליצור את התבניות והתוספים שהם צריכים. יתרה מזאת, תוכנת וורדפרס היא תוכנה המאפשרת לבנות אתרים המשווקים בגוגל באופן נרחב, דבר קריטי עבור ארגונים רבים שרוצים להגיע לקהל לקוחות גדול. כל אחד רשאי כעת לפתח אתר באמצעות וורדפרס כל עוד הוא מבין את הגדרות המערכת. מכיוון שזו התוכנה הנפוצה ביותר, ישנם מיליוני מדריכים בנושא. מדריכים אלה מתאימים בדרך כלל לאנשים שרוצים ללמוד על האזור התעסוקתי בלבד. זה מועיל ללמוד לבנות אתרים בצורה מקצועית אם אתה רוצה להפוך את המומחיות ביצירת אתרים לחברה רווחית. קורס בניית אתרי וורדפרס יספק לך את המידע שאתה צריך כדי ליצור אתרים ייחודיים לצרכנים שלך.

היכן אוכל ללמוד על פיתוח אתרים אם אני מעוניין?

אוניברסיטאות רבות מציעות כיום לימודים בנושא, אך רק אחת מספקת לתלמידיה מסלול מיוחד במינו המאפשר למידה תוך שילוב חיי היום יום. מכללת סולו היא מכללה ביתית המספקת קורס בניית אתרים ב-UI-UX. זה שווה בערך שבעה חודשי לימוד, שעה וחצי בכל שבוע, ושלוש שעות נוספות של מאמץ עבור שיעורי בית. וכל זה נעשה מהנוחות של הבית שלך, במקום לנסוע בחוץ או לבית ספר, כפי שקורה במקצועות רבים. חשוב לציין שמכללת סולו מלמדת את התחום אונליין מהבית כבר למעלה מעשר שנים, והיום, כשנגיף הקורונה השתלט על העולם ואנחנו כבר הרבה זמן בבית, זה בדיוק הקורס שיאפשר לך לקדם את עצמך גם אם אינך מסוגל לצאת מהבית.

קורס בניית אתרים לאינטרנט אונליין מהבית יחסוך לכם כמות משמעותית של זמן וכסף על נסיעות, חניה ולימודים במחיר זמן העבודה שלכם. כשאתה לוקח קורס באינטרנט מהבית, אתה בוחר את לוח הלימוד השבועי שלך. תוכל עם הזמן ללכת למסלול רווחי במיוחד בעבודת פרילנס.

אילו נושאי לימוד מכוסים בקורס בניית אתרים ואפליקציות מהבית?

אתה תהיה המום מכמה מידע אתה יכול לרכוש בשבעה חודשים בקורס בניית אתרים ואפליקציות באינטרנט מהבית. מכללת סולו היא מכללה לעיצוב גרפי ונושאי הייטק, ולכן היא מעניקה לסטודנטים בקורס פיתוח אתרים וחווית משתמש מהבית כלים ליצירת ועיצוב האתר, כך שהסטודנט עשוי לסיים את לימודיו עם ידע מקיף המאפשר לו לבצע את שניהם עם משימות במקביל.

כדי ליצור את האתר המשובח ביותר עם נגישות לקידום, עליך להכיר את הכלים בהם משתמשים גרפיקאים בעת יצירת אתרים או חומר ויזואל אחר. הקורס יקנה לכם ידע בתוכנת פוטושופ שתאפשר לכם ללמוד עיבוד תמונות וכן בתוכנת אילוסטרייטור שתאפשר לכם לפתח היבטים שונים לאתרים שאתם בונים.

ELEMENTOR 2022

מעבר לתוכנת העיצוב, התלמידים ילמדו גם את הפלאגין ELEMENTOR, המאפשר לך לבנות אתר אינטרנט בצורה פשוטה וקלה, כמו גם את חווית המשתמש של UX-UI, המאפשרת לתלמיד להגדיר את הסטודנט הבין-אישית. כמו כן יודגש על יעדים שונים האפשריים למעצב שעובד מהבית כבונה אתרים, קידום בגוגל, וכמובן, בניית פורטפוליו. זהו קורס מקיף שבו סטודנטים שמסיימים אותו יכולים לעסוק במקצוע רווחי מאוד כבר עכשיו.

למה לפתח אתר? האם יש שוק לתחום הזה?

מקצוע בניית אתרים הוא אחד התחומים המשתלמים והמבוקשים שיש כיום. אין חברה שאין לה אתר בימינו. כל בעל חברה מבין שאם הוא רוצה להפגין רצינות לצרכני היעד בשיווק שלו, הוא חייב שיהיה לו אתר אינטרנט הגון ואיכותי. רוב בעלי החברות לא יתמודדו בעצמם עם הבעיה של פיתוח האתר, לכן יחפשו את שירותיו של מי שיוצר ומעצב אתרים. בכל יום, מתכנתים אתרים או בוני אתרים פרטיים יוצרים כמיליון אתרים חדשים. זהו מגזר מאוד מבוקש להתפרנס בו בכבוד, אם לא הטוב ביותר לרווחה כלכלית.

בסיום ההכשרה, כיצד אוכל למצוא עבודה בבניית אתרים?

מציאת עבודה בתחום פיתוח אתרים מתחילה בקביעה אם ברצונך להיות שכירה או להיות עצמאי בתעשייה זו כרוך בביצוע שיווק וקידום משלך עבור החברה, כמו גם רכישת משימות מהצרכנים. זהו ניהול זמן אוטונומי, והבוחרים ביזמות אישית צריכים להיות מוכנים לכך. להיות שכיר מרמז שיש לך בוס ושעות העבודה נקבעות על ידי המעסיק שלך. ניהול הזמן כאן קצת שונה, אבל הבוס הוא זה שמביא את הלקוחות. לאחר שקבעתם מה הכי מתאים לכם, אתם עשויים להתחיל לחפש הזדמנויות באמצעות פרסומי עבודה או קבוצת הפייסבוק של המכללה. זוהי קבוצת העיצוב הגדולה באינטרנט מעל 19 אלף חברות, עם מאות מודעות דרושים בתחומי העיצוב הגרפי ופיתוח אתרים המתעדכנים מדי יום.

מה אני צריך לדעת אם אני בוחר לקחת קורס פיתוח אתרים וחווית משתמש באינטרנט מהבית?

אז בחרת להירשם לקורס באינטרנט של המכללה למקצועות ההייטק, כדי ללמוד את התחום הרצוי של בניית אתרים, זה הזמן להשיג מחשב, חיבור אינטרנט חזק, אוזניות, רמקול ויחס טוב מכיוון שאתה תלמד עם המרצים המובילים בתעשייה. המכללה כבר תתקין עבורכם תוכנת חיבור המאפשרת לכם לערוך שיעורים אחד על אחד עם המדריך ובו זמנית להתקין את כל התוכנות הנחוצות ללימודים.