You are currently viewing איך לעצב תמונות או מודעות לפייסבוק עם תוכנות גרפיות
איך לעצב תמונות או מודעות לפייסבוק עם תוכנות גרפיות עיצוב פוסטים לפייסבוק איך עושים

איך לעצב תמונות או מודעות לפייסבוק עם תוכנות גרפיות

תוכן עניינים

איך לעצב תמונות או מודעות לפייסבוק עם תוכנות גרפיות? עיצוב פוסטים לפייסבוק איך עושים?

רעיון שיווק של עסק חייב להיות במדריך של כל בעל עסק מתחילחשוב להביןיש לך עסק טוב ומוכראבל לא כל כך מוכר במספרים שהיית רוצה לראותצריך לגרום לכך שהוא יהיה מוכר שכולם ישמעו עליו ויידעו על טיבוצריך לחשוב על דרכיםעדיף זולות יותר לשווק אותומה יותר טוב ומלשווק את העסק דרך הפייסבוקהרי הרשת החברתית החדשה הזו פתחה דלתות לכל עסק קטןפתחה לו אפשרויות לגישה ללקוחות שלא חלם אפילו שייצרו אתו קשראז אולי הגיע הזמן שזה יקרה גם לעסק שלך.

איך מעצבים תמונות לפייסבוק עם תוכנות גרפיות

התוכנה הגרפית הכי טובה שניתן לעבוד אתה היא פוטושופהיא מתקנת צבעיםעושה חיתוכיםניתן להוסיף בעזרתה טקסטים מדהימיםערוכים עם צבעים וגודל וסוגי כתב ומה לאתצלם את העסק שלךאם עדיין אין לך תמונות מתאימות של העסקשל הסחורה של הלקוחות שמבקרים בעסקאתה אורז ללקוחות את הסחורה בחיוךכל תמונה שנראה לך שיכולה להתאים לשווק את העסק בדרך הטובה ביותרכשתצלם מספיק תמונות תעלה אותם לתיקייה אחת מסודרת במחשב שלךותתחיל לפתוח את התמונות בעזרת תוכנת הפוטושופתתקן מה שנראה לך לא בהיר מספיקלא צבעוני מספיק, אולי תרצה אפילו להפוך תמונה צבעונית לשחור לבןשוב תלוי אם זה משרת את העסק שלךאתה יכול להוסיף מסגרות כרצונך לכל תמונהלא לשכוח לכתוב עליהן את פרטי העסק למקרה שמישהו שממש יהיה מעוניין ייצור עמך קשרכשתסיים לתקן את התמונותתפתח בפייסבוק דף עסקי ותתחיל להעלות אליו פוסטים.

כשמעלים פוסט לפייסבוקחשוב לוודא שתהיה מצורפת לו גם תמונהחברי פייסבוק בדכ נמשכת תשומת ליבם לתמונה מיוחדת ומעוצבת או לפוסט מעניין.

כן תוכל לכתוב תוכן מעניין על העסק שלך ולצרף לפוסט תמונה של הסחורה בעסק שלךאתה יכול להעלות גם כמה וכמה פוסטים כאלו של תמונות מעוצבות בפוטושופיש גם אפשרות להעלות מודעה ממש גדולהבעזרת הפוטושופתעצב אותהתוסיף טקסט שיווקימסגרות אם תרצהתתאים אותה למשקל וגודל סבירים שלא יצטרכו להתאים לה זמן רב מי שרוצה לקרוא את הפוסט ותעלה אותה לדף פייסבוק העסקי שלךחכה ותראה כמה לייקים תקבל ואולי אפילו שיחות טלפון מלקוחות פוטנציאליים.

מומלץ מאוד ללמוד את תוכנת הפוטושופ, אילוסטרייטורתוכנות גרפיות אלו מבית אדובי יכולות לעזור לך עם העסק באופן מדהיםניתן ללמוד עיצוב גרפי במכללות שפזורות ברחבי הארץ ואף אונליין אחד על אחדבבית שלך מול המחשב שלך ובצד השני עם מורה מנוסה סבלני

קורסים עיצוב גרפי אונליין באינטרנט – להפוך מעצב פוסטים לפייסבוק ואלינטסגרם למקצוע

שנת 2021 הביאה איתה רגע מאתגר לכל העמים ברחבי כדור הארץ. במהלך השנה האחרונה, ממשלות העולם נאבקו בנגיף הקורונה, ששינה את כל הסדרים העולמיים שלנו. אנשים עזבו את עבודתם, שמרו על בתיהם סגורים, הפסידו הרבה כסף, ונאבקו כדי להסתדר. במהלך התקופה הזו, לרובנו היו הרבה אתגרים בשוק העבודה. רבים מאתנו למדו שהתעסוקה הבטוחה שהייתה לנו בעבר היא כבר לא הדבר הכי בטוח לעשות, ועלינו למצוא עיסוקים שנוכל לבצע מהבית. אבל מה יקרה לכל אותם אנשים שלמדו מקצוע מסוים והשקיעו בכך פרק זמן משמעותי? האם הם ילכו ללמוד משהו אחר לעוד כמה שנים? חשוב להבין שלא נדרש עוד ללמוד במשך שנים כדי לקבל קריירה ראויה; במקום זאת, כעת ניתן להשלים קורסים באיכות גבוהה במיוחד בפרק זמן קצר. לדוגמה, זהו בית ספר לעיצוב גרפי מהיר אונליין המספק ללומדים את אותה אפשרות ללמוד לבצע עבודה מכובדת, מוצלחת ומרתקת תוך שהוא מאפשר להם לעבוד מהבית!

אז מה זה בעצם עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא מקצוע רחב שנובע מאמנות המחשב. המטרה של המעצב בעיצוב גרפי היא להעביר מסר מסוים באמצעות תמונות וכיתובים. המעצב הגרפי עוסק במה שנשלח ובמה מיועד להעביר, לא באסתטיקה של הגרפיקה. זה ישלב צבעים לא בגלל שהם נראים טוב ביחד, אלא בגלל שהם מבטאים מסר מסוים. מעצב גרפי, למשל, ישתמש בכחול כדי לתקשר תחושת ביטחון. צהוב בהיר או כתום מדורג ישמש מעצב גרפי כדי להעביר מסר שובב. כידוע לכם, זהו תחום עם שיעורים מקיפים לביצוע המשימה.

איך אני יכול לעבוד כמעצב גרפי מהבית?

עיצוב גרפי הוא מקצוע הדורש שימוש במחשב, אינטרנט ותוכנות עיצוב. המעצב הגרפי נשכר ויכול לעבוד מכל מקום על פני הגלובוס כל עוד יש לו את שלושת הפריטים הללו. עיצוב גרפי הוא אחד התחומים שלא סבלו במהלך התפרצות הקורונה. מעצבים גרפיים שעבדו במשרדי פרסום ושיווק המשיכו לעבוד כרגיל, אבל מהבית. העצמאים פעלו כרגיל. מי שנתקל בנסיבות הללו ללא ספק יתהה מה יש בתעשיית העיצוב הגרפי שתמיד יש בה עבודה, אפילו בעיצומה של מגיפה עולמית.

הכשרה לעיצוב גרפי

העובדה שתמיד יש תעסוקה בתחום העיצוב הגרפי, גם בתקופות משבר, נובעת מכך שמדובר בקריירה שכולם צריכים. חברות רבות משתמשות במעצבים גרפיים כדי ליצור חומרי פרסום, אתרי אינטרנט, יישומים עסקיים ופריטים אחרים. ובעידן הקורונה, כאשר חברה במפולת שלגים, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לפרסם את העסק על מנת לשמור על פרנסתם. כפי שניתן לראות, מדובר במקצוע עם ביקוש גבוה לעובדים והיצע גבוה של משרות פנויות. זו ללא ספק עבודה שאפשר לסמוך עליה גם בתקופות משבר, כמו נגיף הקורונה, ולכן ההרשמה לבית ספר לעיצוב גרפי באינטרנט עכשיו תעזור לך לקבל מקצוע פנטסטי ומשגשג.

בחרתי ללמוד עיצוב גרפי ולעסוק בעצמאות; מה כדאי לדעת לפני שיוצאים למסע הזה?

מאז 2010, כשהאינטרנט הפך לזמין ברחבי העולם, אנשים רבים גילו שאין עוד גבולות בין מדינות. אתה יכול לקנות בכל מקום שתרצה ולעבוד מאיפה שתרצה. כל עבודה בימינו שמתבצעת בעזרת מחשב ואינטרנט היא כזו שניתן לבצע מכל מקום. אנשים רבים הבינו זאת, והתעוררה מגמה שבה אנשים הפכו ליזמים של מפעלים במגוון תחומים שבהם הם יכולים לעבוד מהבית.

עבודה מהבית ולא עבור חברה מסוימת מאפשרת לך להגיע לחופש. יציאה לעצמאות שונה מאוד מעבודה כשכיר, ולכן יש להבין כמה נקודות מפתח. ראשית, חשוב להכיר בכך שכאנשים עצמאיים, עליכם לנהל את הזמן שלכם בעצמכם. זה כרוך בעמידה בלוח זמנים יומי, חודשי ושנתי. מעבר לכך, יש לנהל את תזרים המזומנים של המשרד על מנת ליצור תרחיש בו אתה רווחי ולא מפסיד כסף וכן לנהל את הדוחות הכספיים ביחס למס הכנסה, ביטוח לאומי וכדומה. מלבד שני אלו, יש לציין כי כמשרד עצמאי אתה אחראי על התנאים הפנסיוניים שלך וכן על הפרסום של החברה שלך. כפי שניתן לראות, לעצמאים יש עבודה רבה מחוץ לשירותים הניתנים על ידי המשרד, אך אם יתמיד ויבצע את העבודה היטב, הוא עשוי להרוויח רווחים גבוהים בהרבה מעבודה כשכיר.

האם זהו תחום עשיר די כדי לרדוף אחריו עצמאות?

אנשים שמחפשים עצמאות ומתמידים בכל הפרמטרים שהוזכרו לעיל יכולים להרוויח עסקה גדולה ולבסוף להגיע לרווחה כלכלית. זה חל על מקצועות רבים, במיוחד עיצוב גרפי. בניגוד לעובד שמתמקד בתפקיד בו הוא נמצא, מעצב עצמאי יכול להציע מגוון גדול של שירותים. מעצב גרפי, למשל, יכול לספק שירותי מיתוג, עיצוב אפליקציות חווית משתמש עם דגש על ממשק המשתמש הנכון, בניית אתרים ועוד נושאי משנה רבים הלומדים בקצב מהיר.

איך אוכל לקחת קורס שהוא גם מהיר בעיצוב וגם איכותי מספיק?

יש להעריך מספר גורמים קריטיים על מנת ללמוד קורס עיצוב גרפי מואץ שגם הוא באיכות מעולה. בראש ובראשונה, קחו בחשבון את היקף התוכן. בדקו שלמשך הזמן הקצר של הקורס אין השפעה על נושאי הלימוד. ודא שההדרכה תלמד אותך כיצד להשתמש בשלוש תוכנות Adobe – Photoshop, Illustrator ואינדיזיין ודא שהקורס מספק לך כלים אמתיים לעבודה ומלמד אותך אסטרטגיות עיצוב שונות כמו גם ויזואליות ייחודיות. הפריט השני שצריך להסתכל עליו הוא בעיית התיק. ודא שאתה יוצא מהקורס עם תיק היכרות הכולל דוגמאות שבו תוכל להשתמש כדי להגיש מועמדות לעבודה או להראות ללקוחות הראשונים שלך. אתה תגבש בהדרגה את הזהות המקצועית שלך, וכתוצאה מכך תשפר את תיק העבודות שלך. הדבר האחרון שיש לקחת בחשבון הוא איך אתה לומד. יש כיום מספר מסלולים המלמדים את הנושא בדרכים שונות. אופן ההוראה משפיע על יכולתו של התלמיד להבין את התוכן.

מה כוללים תארים בעיצוב גרפי בימינו?

המסלול הראשון הוא המסלול הארוך ללימודי עיצוב גרפי ופיתוח אתרים, המלמד את התלמידים גם את היסודות של עיצוב אתרים וגם בגרפיקה. מסלול זה אינו אידיאלי עבור אנשים המחפשים קורס מהיר. המסלול השני מורכב מקורס עיצוב גרפי. מדובר בתוכנה תעודה שנמשכות בין חצי שנה לשנה. חשוב לציין שקורס עיצוב גרפי ואיכותי הוא כזה שמלמד את הנושא לפחות שמונה חודשים על מנת שהסטודנט יפנים את המידע.

לימודי עיצוב גרפי זריז באינטרנט מהבית הוא אחד הקורסים המוצלחים ביותר מבחינת ניצול מקסימלי של זמן, הן במהלך הקורס והן בשיעורים עצמם.

מהו בעצם קורס עיצוב גרפי מואץ וזריז אונליין מהבית?

קורס עיצוב גרפי מהיר באינטרנט מקוון מהבית הוא קורס שמנצל את היכולת של האינטרנט לקשר בין אנשים שאינם נמצאים באותו מקום. מורה רשאי לשבת בבית ולחנך תלמיד שיושב גם בבית באמצעות תוכנת חיבור במחשב. תוכנה החיבור מאפשרת למדריך ולתלמיד לשתף את אותו מסך מחשב ועכבר. מדובר באימון אחד על אחד, בדומה לשיעור פרטי. לא חייבים לצאת מהבית בקצב הזה, ואין צורך לבזבז זמן על נסיעות, חניה או תחבורה ציבורית. עלות הקורס תיקבע אך ורק על פי החומר שיספק המדריך. זהו גם חינוך ביתי איכותי המאפשר לך ללמוד במהירות שלך. הסטודנט אינו מסתמך על סטודנטים אחרים ואינו נדרש להמתין עד לסיום ההרצאה כדי לשאול שאלות.

מהי אסטרטגיית לימוד מהיר של קורס עיצוב גרפי מזורז אונליין מהבית?

עיצוב גרפי מסתמך יותר ויותר על תוכנת עיצוב, שיש לה שפע של יכולות ואפשרויות ליצירת עיצובים שונים. כדי לשלוט בתוכנה אלו במלואן, תחילה עליך ללמוד תת-נושאים, שכל אחד מהם תלוי בתת-נושא הבא. כתוצאה מכך, הלמידה בקורס עיצוב גרפי מואץ מקוון מהבית מתבצעת באופן הבא: כל מפגש יתחיל בבחינת שיעורי בית אותה יסיים הסטודנט. זהו זמן מצוין לשאול שאלות שהתלמיד לא הבין, וכן לקבל דגשים וביקורת בונה מהמורה, שניהם קריטיים להתמחות. לאחר מעבר על שיעורי הבית, המדריך ימשיך לדון בקצרה בתת-נושא מסוים. כל תת מקצוע הנלמד בשיעור יתורגל עם המורה ולאחריו שיעורי בית בנושא. פורמט לימוד זה מבטיח שהחומר נלמד בצורה יעילה ככל האפשר.

אילו תחומים אוכל לשלב אם אבחר לעבוד כשכיר בתחום ולא כעצמאי?

המעצב הגרפי הנשכר עשוי לעבוד במגוון תחומי משנה של עיצוב גרפי. כמובן שהעסקתו תלויה במקום בו הוא עובד. מעצב גרפי שעובד במשרד פרסום יהיה מעורב במיתוג החברה. מעצב גרפי שבוחר לעבוד בבית דפוס חייב לערוך ולעמד ספרים, חוברות וחומרים מודפסים נוספים. המעצב הגרפי שרוצה לעבוד בהייטק ירחיב את לימודיו, ילמד על עיצוב ובניית אתרים, עיצוב ובניית אפליקציות וחווית משתמש. מומחיות זו תאפשר לו להשתלב בתחומי ההייטק.

האם המעצב הגרפי כשכיר ירוויח כמו הפרילנסר?

לגרפיקאי המגויס לא חסרות הזדמנויות קריירה, ושכר המקצוע בשוק העבודה מקובל ביותר. מעצב גרפי מתחיל ללא ניסיון בכלל ורק עם תיק עבודות, למשל, עשוי להתחיל בשכר של 10,000 שקל במשרד פרסום או בדפוס. אם הוא יבחר בהייטק, השכר ההתחלתי שלו יהיה בערך 17,000 ש”ח לשנה. כמובן שככל שהמומחיות במגזר תגדל, הנתונים הללו יעלו. לא משנה איך אנחנו מסתכלים על זה, הקריירה של עיצוב גרפי היא רווחית ומבוקשת כיום.

איפה מעצבים גרפיים בימינו מוצאים עבודה?

מציאת עבודה בכל מקצוע היא עבודה שיש להשלים. אנחנו צריכים לחשוב מה אנחנו רוצים לעשות ולחפש את הפרסומות שמתאימות לנו. עיצוב גרפי מבוקש מאוד. עלינו לצמצם את הדגש על מקומות העבודה בהם אנו מעוניינים ולשלוח קורות חיים ותיקים דיגיטליים למקומות בהם עבדנו בעבר. ניתן לאתר משרות פנויות בלוחות דרושים, בפרסומות מסווגות בעיתונים ובקבוצות פייסבוק. כיום, את מערך הדרישות הגדול ביותר במגזר משרת מוסד אחד לקורסי עיצוב והייטק. מדי יום מתפרסמים מאות מודעות דרושים בקטגוריה זו. אתה יכול להצטרף לארגון ולהציע לעצמך עבודה בסיסית. תעודות לא יפתחו דלתות כי זה לא מה שהמעסיקים מחפשים. מה שמעסיק או מראיין רוצים לראות זה איך אתה מניע טרנדים וחשיבה רחבה בתחום השיווק והמיתוג העסקי, האם המודעה שלך מספיק מקצועית והאם האפליקציה שעיצבת נוחה למפתח ולמקודד.

אני תוהה אם ללמוד את הנושא באינטרנט מהבית; איפה אני יכול לקבל דוגמאות לשיעורים?

כאשר אתה שומע את המילים “לומד באינטרנט מהבית”, אתה עלול להעלות תמונות של שיעורים קלילים. חשוב להכיר בכך שמדובר בשיעורים פרטיים איכותיים במיוחד, בדומה לשיעור פרטי פרונטלי. מכיוון שהגישה לא מוכרת, סרטים מקצועיים ודוגמאות עשויים להיראות אצלנו באתר במכללה אונליין ללימודי מקצועות העיצוב, שמלמדת את הנושא בצורה זו כבר 15 שנה. סרטונים אלו יאפשרו לכם ללמוד כיצד מתבצעת הדרכה וגם יספקו לכם משאבים שיעזרו לכם להבין את התחום.

עיצוב גרפי הוא אחד התחומים המבוקשים בתעשיית הפרסום וההייטק

לסיכום, עיצוב גרפי הוא אחד התחומים המבוקשים ביותר בימינו. זוהי תעשייה רווחית שניתן ללמוד ולעשות מהבית. למעצב הגרפי המתחיל יש את הבחירה להחליט מה לעשות במגזר ואם לעבוד בשכר או כעצמאי. המגזר כיום מאפשר לנו לעבור קורס עיצוב גרפי מואץ וכך להתחיל לעבוד במקצוע בהקדם האפשרי. קורס עיצוב גרפי לדיגיטל ואיכותי עשוי לעבור למכללה לעיצוב סולו והייטק. למכללת סולו המרכז ללימודי מעצבים גרפיים יש 15 שנות מומחיות בתחום לימוד זה.