עיצוב גרפי עבודה מהבית

האם ניתן להתקבל לעבודה עם קורס בעיצוב גרפי?

עולם העבודה הוא לא מה שהיה בעבר, למעשה בעשרים שנים האחרונות הוא עבר מהפך ענק. טכנולוגיות חדישות נכנסו בצעדי ענק לשוק העבודה וכל עבודת כפיים שהייתה הפכה להיות עבודת מחשב. עולם האינטרנט נכנס גם הוא, מושגים כמו לעבוד מכל מקום לא היו קיימים בעבר, אך כיום הם לגמרי אפשריים. יותר ויותר אנשים כיום גילו את האפשרות לעבוד בכל מקום מכל מקום. האינטרנט חצה את הגבולות והעולם הפך לכלכלה גלובלית. חברות יכולות לפתוח סניפים בכל מקום ולעבוד סביב השעון, קניות הפכו לחוויה אינטרנטית ולמעשה רבים מאיתנו מבצעים את הקניות שלנו ברשת מבגדים, מוצרי חשמל ועד קניות שבועיות בסופר. 

עיצוב גרפי – החופש לעבוד בכל מקום מכל מקום 

קיימים מקצועות רבים שניתן לבצע אותם מכל מקום בעולם, כזה הוא התחום של עיצוב גרפי. זהו מקצוע אשר נצרך בכל מקום בעולם כיום, עסקים וחברות צורכות באופן תדיר את שירותיהם של המעצבים הגרפיים והם מבוקשים גם בעולמות ההייטק. למעשה המעצב הגרפי יכול כיום לעבוד על גבי המחשב מכל מקום בעולם ואם הוא פרילנסר אז האפשרות הזו היא הרבה יותר גדולה. במאמר זה אנו נמנה מספר מקומות עבודה אשר נפוצים בקרב מעצבים גרפיים כיום. 

היכן עובד המעצב הגרפי?

    • עיתונים- מערכות העיתונים עדיין קיימות כיום וגם בהן יש צורך במעצב הגרפי. המעצב דואג ליצור סדר הגיוני של הגרפיקה בין הידיעות השונות, כמו כן, כמו שכולנו יודעים, קיימים עיתוני חדשות עיקריים ועיתונים מקומיים ולכל עיתון יש אג’נדה. על מנת שנקרא עיתון מסוים אנו נבחר גם את העיתון אשר נעים לנו לקרוא בעין ועל העיצוב שלו בעצם אחראי המעצב הגרפי שדואג לכיתוב הנכון, מיקומי הידיעות ועובדת עיבוד על התמונות שנשזרות בו. עיתון ללא מעצב טוב אין לו קיום לרוב. 

 

  • בית הדפוס- בית הדפוס שייך ללא ספק לעולם העיצוב הישן יותר, אך גם הוא כמו העיתונים עדיין נשאר חי וקיים. כל גרפיקה שאינה דיגיטלית יוצאת החוצה בבתי הדפוס. כרטיסי ביקור, פליירים, מודעות וברושורים הם חלק קטן מהגרפיקות אשר יוצאות בבתי הדפוס מידי יום. בתי דפוס זקוקים למעצבים הגרפיים ויש בשוק העבודה הרבה מאוד עבודה בהם.
  • סטודיו לעיצוב- המקום אשר מוציא גרפיקות חדשות מידי יום בכל תחומי העיצוב. בשוק העבודה, אם נכנסתם לסטודיו טוב לעיצוב, סביר שתהיה לכם עבודה רבה. אלו מקומות שמחפשים מעצבים חדשים.
  • חברות פרסום- פרסום לא יכול להתקיים ללא מעצבים גרפיים. כל פרסום מחייב עיצוב לא פחות ממצוין לכן הם מחפשות את המעצבים הטובים ביותר שיוצרים גרפיקות ברמה גבוהה. 
  • בניית אתרים- אין עסק שלא צריך היום אתר אינטרנט. זה בעצם חובה על מנת להיחשב עסק רציני. כל יום קם עסק חדש ולכן כל יום קם גם אתר חדש. ומי מעצב את האתרים האלו? כמו שחשבתם, המעצבים הגרפיים. בתחום זה יש אינסוף עבודה עבור מעצבים גרפיים.
  • עיצוב אפליקציות- גם עולם האפליקציות הולך וגדל. עסקים רבים שמכבדים עצמם יוצרים גרסה לאתר שלהם באפליקציה. כל לקוח מעוניין לבצע פעולות מהירות אונליין מכל מקום וזו הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת. על מנת שהאפליקציות יעבדו כראוי וחווית המשתמש תהיה טובה הם זקוקים למעצב גרפי אשר יאפיין את חווית המשתמש ויעצבו את הנראות של האפליקציה וגם את העבודה הזו עושה המעצב הגרפי. 

 

אז כמה זמן לומדים עיצוב גרפי?

הכל תלוי במסלול שתבחרו. בעבר הלא רחוק היינו חייבים ללמוד תואר לאורך שלוש עד ארבע שנים על מנת להצליח לפתח קריירה. כדי לעשות זאת היה עליכם לעצור את החיים, להשקיע שעות בלימודים, להרוויח מעט מאוד. למעשה הייתם צריכים לחיות את חיי הסטודנט “העני”. כיום אין זה מחייב. יש אפשרות לרכוש מקצוע באמצעות קורס יחסית קצר ולהתקבל למקצועות ההייטק אשר שם המשכורות גבוהות ומכובדות. בלימודי עיצוב גרפי זה ממש ככה. ניתן ללמוד קורס של מספר חודשים, לרכוש מקצוע מבוקש ולהתקבל לעבודה עם תיק עבודות ביד עבור לקוחות פוטנציאליים. אתה רוצה להתפרנס בכבוד? אתה רוצה להיות עם מקצוע טוב? אתה רוצה להצליח? אתה לא חייב תואר, אתה יכול לאפשר לעצמך ללמוד מקצוע נהדר ומבוקש, עיצוב גרפי. אם יש לך אוריינטציה למחשבים ותחום העיצוב מעניין אותך תוכל בקלות לעשות זאת.

תאוריה וטכניקה בלימודי עיצוב גרפי

כאשר לומדים עיצוב גרפי למעשה משלבים בין שני סוגי לימודים. החלק המעשי, טכני אשר בו תלמדו את הכלים שיעזרו לכם ליצור את הגרפיקה והחלק של התאוריה אשר שם תלמדו שפה עיצובית. שפה עיצובית כוללת את חוקי הגרפיקה, שימוש בצבעים, מניפולציות על תמונות ואיך להעביר מסרים דרך העיצוב. איך לגרום לקהל היעד להרגיש תחושות ורגשות  אשר עוברות בתת המודע כלפי התוצרים שלכם. 

את כל התורה הזו והשפה העיצובית אנו משלבים יחד עם החלק הטכני שהוא בעצם התוכנות דרכם יוצרים את הגרפיקה. תוכנות העיצוב הם הכלים של המעצב הגרפי. מדובר על שלוש התוכנות העיקריות בעיצוב. פוטושופ אשר תפקידה לאפשר למעצבים ליצור עיבוד על תמונות. בעזרת תוכננה זו יכול המעצב ליצור תמונות דרמטיות אשר מעבירות מסר מסוים. תוכנה נוספת מרכזית ושהיא חובה על כל מעצב היא האילוסטרייטור. תוכנה מדהימה אשר עובדת ווקטורית, מאפשרת הגדלת אלמנטים ללא פגיעה באיכות התמונה. זוהי תוכנה אשר יוצרת השלמה נהדרת לעיצובים בפוטושופ. ולבסוף ילמדו הסטודנטים בקורסי העיצוב הגרפי את תוכנת האינדזיין אשר תפקידה לעצב כתב והשימוש בה הוא לרוב בהוצאה לאור. שלושת התוכנות הן של חברת אדובי אשר הן התוכנות המקצועיות והמובילות בעולם העיצוב הגרפי כיום. אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי, אתם צריכים לעשות את זה במכללת סולו. מכללת סולו מציעה לכם לימודים אחד על אחד אונליין, לימודים באמצעות תוכנה ייחודית.

ללמוד גרפיקה ממוחשבת במכללת סולו

אצלנו במכללת סולו לא צריכים ללמוד שנים כדי לרכוש מקצוע מבוקש או לפתח קריירה מקצועית. למעשה אצלנו גם לא תצטרכו לחיות את חיי הסטודנט ה”עני” אלא תוכלו לשלב את לימודיכם יחד עם עבודה. כל זאת אודות לכך שמכללת סולו היא המכללה המובילה בלימודי העיצוב וההייטק אשר מלמדת את הסטודנטים שלה מקצועות נחשקים אונליין מהבית. אצלנו לא צריך לבזבז זמן על עמידה בפקקים, אצלנו לומדים בזמן שנוח לכם.

אנו לא מציעים לכם קורס מוקלט, סרטונים או חומר כתוב אלא שיטת לימוד חדשנית המאפשרת לכם ללמוד עם מורה אחד על אחד דרך האינטרנט באמצעות תוכנת שיתוף מסך. הסטודנטים שלנו מרגישים כאילו הם לומדים עם המורה באותו החדר. זו שיטה מעולה בה אתם מרוויחים שיעור עם מורה פרטי אשר מלמד אתכם צעד אחר צעד בקצב שלכם מבלי שתצטרכו להתארגן ליציאה מהבית. אין כיתה הטרוגנית מסביבכם זה רק אתם מול המורה. ואם לא הבנתם, הפסדתם שיעור תמיד אפשר לעצור ולקבל הסבר מחדש. אצלנו במכללת סולו יש את המורים הטובים ביותר, צוות מקצועי ומנוסה שיודע להוביל אתכם להצלחה במקצוע. צרו איתנו קשר עוד היום וניתן לכם את כל הפרטים.