You are currently viewing קורס פוטושופ למתקדמים ירושלים
קורס פוטושופ למתקדמים ירושלים

קורס פוטושופ למתקדמים ירושלים

קורס פוטושופ למתקדמים ירושלים – להתקדם כמה צעדים קדימה בידע שלכם

אם אתם יודעים פוטושופ אך רוצים להתקדם כמה צעדים קדימה בידע שלכם, בהחלט הגעתם למקום הנכון, במאמר זה תוכלו לקבל פרטים מה לומדים במסגרת לימודי עיבוד תמונה מתקדמים, איך לומדים והאם תוכלו לקבל הכשרה מקצועית על בסיס הידע שלכם והידע שתצברו במסלול לימודים למתקדמים בגרפיקה ועיבוד תמונות ממוחשב, כיום תוכלו ללמוד אונליין דרך המחשב אחד על אחד מבלי לצאת מהבית, נוחות הלימודים יוצרת מוצא של פתרונות עקב דחייה של לימודים כגון: לא צריך לחפש חניה או לריב עם הבוס כדי לצאת לקורס אחרי הצהריים, תוכלו ללמוד בשעות הבוקר או ימי שישי וערבים אחד על אחד עם הדרכה פרטית מקצועית בשעות ובזמנים שתתאמו עם המורה שלכם, הלימודים מתבצעים תוך שליטה מלאה על הפוטושופ במחשב שלכם ועל ידי דוח שיח אינטרנטי תוכלו לדבר עם המורה במידה ויש לכם שאלה או פתרון לבעיה שעלתה במהלך השיעור, הלימודים מלווים בתרגילים ושיעורי בית להטמעת תוכנת הגרפיקה ועיצוב ממוחשב. תוכלו בהמשך מאמר זה לראות כיצד לומדים מכל רחבי הארץ מקצועות שונים כגון עיצוב גרפי, בניית אתרים לאינטרנט, גרפיקה ממוחשבת ואנימציה.

ללמוד פוטושופ לצלמים למתקדמים בירושלים

במסגרת הלימודים אנו עושים הפרדה בין שני תחומי בפוטושופ, האחד הוא צילום האחר הוא עיצוב גרפי, למרות ששני הענפים ילמדו טכניקות לעיבוד פנים, העלמה וטשטוש קמטים יהיה שינוי בתכני הקורס, לימודי התוכנה לעיצוב גרפי בפוטושופ מתמקד בתכנים של קידום מכירות על ידי יצירת מניפולציות בתמונות, ואילו הלימודים לצילום מתמקדים במתן פתרונות גרפיים לצלמים בעיבוד תמונות, בקרו אותנו באתר וצפו במאות סרטונים על קורס פוטושופ למתקדמים בירושלים לצלמים או למעצבים גרפיים וגלו עולם חדש טכנולוגי מדהים.

לעבוד בחברות הייטק עם תוכנת הפוטושופ ולהתקדם לענף העיצוב גרפי

כיום חברת הייטק צריכים מעצבים שיודעים רק את תוכנה ה-Photoshop, השימושים בתוכנה הם רבים ומגוונים, תוכלו לעצב אפליקציות עם רזולוציות מאוד נמוכות ולהביא את הידע שלכם בחוויית משתמש טובה. שימוש ה-Photoshop לעולם העסקים מתבטא בעיקר בפרסום עסקים ברשתות החברתיות כגון Facebook או Instagram, במידה ואתה מכינים תיק עבודות בתוכנה תוכלו להראות את הדוגמאות שעשיתם ולשלוח אותם לאנשים שצריכים את הידע שלכם. כמובן שלאחר מכן תוכלו להתקדם ללימודים ‏בעיצוב גרפי כדי להגביר את היכולות שלכם ולהיות רלוונטיים בשוק. ‏בתחום העיצוב גרפי מורגש מחסור עצום מאוד בכוח אדם בגלל שהרבה מסטודנטים  ובוגרי מסלול זה הולכים לעבוד בחברת הייטק מה שגורים למחסור עצום בכל ענף הדפוס בישראל.

איך להפוך את הידע שלי בפוטושופ לעסק מצליח? – לפתוח עסק עצמאי פרילנס

‏כל אחד יכול אם רק תנסו ותעבירו את השם שלכם  לעולם השיווק. אתם בטח שואלים איך בעצם אוכל להפוך את הידע שלי לכוח כלכלי אדיר כתוספת הכנסה לעבודה שלי או להפיכת הידע שלי למשרה מלאה מהבית או עבודה כשכירים בתחום, כיום זה לא סוד שמרבית היודעים ומתמצאים בתוכנה יוכלו לעסוק בתחום במסגרת הפקת אירועים, מתן פתרונות עיצוב גרפי ממוחשב וגרפיקה לתמונות לצלמים, אירועים והדמיות דיגיטליות ועוד אין ספור תחומים שתוכנת הגרפיקה ממוחשבת פוטושופ נכנסה אליה, לקוח אחד מרוצה בדרך כלל יביא עשרות אחריו ואם יהיה לכם אתר אינטרנט תוכלו לשווקו ולהביא מגוון לקוחות רחב לתחום, במידה ויראו את תיק העבודות שלכם עליו אנו אחראים במסגרת הלימודים יפתחו לכם שערים נוספים, הרי כבר חכמים מאתנו אמרו שידע זה כוח והשמיים הם הגבול בהצלחה.

איך להיות מעצבים גרפיים ולעבוד מהבית? הידעתם שכיום מרבית מעצבי גרפיקה בדיגיטל עובדים בחברות הייטק?

עולם העיצוב הגרפי ועולם הפרסום תמיד הלכו יד ביד ביחד. מעצבים גרפים למותג הם אלה שאחראים על כל נושא המיתוג והשיווק של עסקים ולכן עבודת הגרפיקאים והמעצבים ב2022 חשובה מאוד בתחום המודעות עצמית לעסקים. בכתבה הבאה נסביר לכם איך גם אתם יכולים ללמוד את מקצוע המעצבים הגרפיים ולהתחיל לעבוד כבר לאחר סיום ההסבה המקצועית או תוך כדי בחברות הייטק או משרדי פרסום. נוכל להגיד לכם שמי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי ואמנות דיגיטלית בהחלט ימצא במקצוע זה פרנסה ושפע גדולים.

מעצבים גרפים אחראים בשוק המיתוג ושיווק על כל הפלטפורמות העיצוביות

מעצבים גרפים אחראים בשוק המיתוג ושיווק על כל הפלטפורמות העיצוביות כדי להראות את מה שהחברות מנסות להעביר ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. באתרי תדמית נוכל לראות באנרים עיצובים של מעצבים גרפים האחראים עליהם והמטרה היא להראות את המותג בצורה הכי מקצועית שיש כדי לשכנע את קהל היעד או לקנות מוצרים או להראות תדמית חברתית אמינה ומקצועית. המעצבים הגרפים בתקופת הלימודים לומדים לעבוד על תוכנות מקצועיות של חברת אדובי ושם נותנים את כל השפה העיצובית הנלמדים במהלך הקורס. עבודת המעצבים הגרפים היא לא רק בנישה אחת ונוכל לראות את המעצבים הגרפים בתחומים שונים בעולם העיצוב הרב תחומי החל מעבודה בחברות הייטק, תרופות, חינוך, דפוס ועוד.

תלמדו לעבוד על התוכנות של חברת אדובי ובמקביל תיישמו את כל חוקי העיצוב

בתקופת הלימודים תלמדו לעבוד על התוכנות של חברת אדובי ובמקביל תיישמו את כל חוקי העיצוב הרבים הנלמדים. תלמדו מה זה סידור מודעה בצורה מקצועית שנקרא קומפוזיציה במקביל תלמדו איך לעבוד על צבעים ברמה נכונה למותג עצמו. כולנו יודעים שלצבעים יש כוח רב ושכל צבע אומר סגנון מסוים החל מצבעים חמים וצבעים קרים. המעצבים הגרפים צריכים לקשר את הצבע ובמקביל לעצב אלמנטים ושימוש בתמונות כדי להעביר את המסר היצירתי או השיווקי לקהל היעד. לכל אורך הקורס הסטודנטים מקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לתרגל את החומר הנלמד ולשלוט בתוכנות אדובי ברמה מקצועית. נושא היצירתיות והחשיבה נלמד לכל אורך הקורס וזהו נושא שנלמד לאט לאט. אין צורך להגיע למסלול הלימודים בעיצוב גרפי עם ידע קודם אלא אך ורק עם רמה אנגלית סבירה וידע בהפעלת המחשב. נוכל להגיד לכם שהסוד בעולם העיצוב הגרפי זה תרגול ככל שמתרגלים יותר אפשר להגיע לתיק עבודות מקצועי יותר.

תיק העבודות בעיצוב גרפי זה הדבר החשוב ביותר בלהתחיל לעבוד בתור משווקים דרך הפייסבוק

תיק העבודות בעיצוב גרפי זה הדבר החשוב ביותר בלהתחיל לעבוד בתור משווקים דרך הפייסבוק או האינסטגרם ובכלל לעצב אתרי אינטרנט. תעודות ותארים זה לא מה שפותח היום דלתות בשוק העבודה כי מה שרוצים לראות היום לקוחות ומראיין שייראיין אתכם לעבודה זה איך אתם מעבירים טרנדים חדשים בעולם העיצוב. ככל שתיק העבודות יכיל אין ספור דוגמאות שעשיתם בתקופת הלימודים יהיה קל למי שצופה בזה להבין עד כמה אתם מקצועיים. עליכם בתיק העבודות להראות אין ספור עבודות שעשיתם החל מציור לוגו ברמה גבוה ועד להכנת מודעה פרסומית עם כל חוקי העיצוב הגרפי. תיק העבודות יעשה בתוכנת האנדיזייין ויוצג בתור חוברת. תיק העבודות הוא הדבר היחידי שאפשר להגיד עד כמה אתם מקצועיים ואם בהחלט אפשר לבנות איתכם מערך של יחסים כלשהוא בין הלקוח והחברה לבין הראש העיצובי שאתם רוצים להביא אתכם.  לא משנה  אם יש לכם ניסיון בתחום העיצוב הגרפי או אין לכם ניסיון מה שאתם צריכים להביא זה רוח של סגנון חדש בעיצוב גרפי. חברות הייטק ומשרדי פרסום לפעמים מעדיפים לעבוד עם אנשים שאין להם ניסיון בכלל כי הם יכולים להביא איתם דברים שלא נראו בעולם העיצוב הגרפי.

איך לומדים עיצוב וגרפיקה ממוחשבת אונליין דרך האינטרנט מהבית?

בית הספר ללימודי המקצועות לתקשורת חזותית ועיצוב אונליין קיים כבר מעל חמש עשרה שנה ומלמד דרך המחשב בצורה מקוונת. בית הספר שולח תוכנת חיבור מרחוק שדומה מאוד לתוכנת הזום שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה מזיז את העכבר ומסביר איך לעבוד על תוכנות אדובי תוך מתן דגש על תוכנות העיצוב. הסטודנט לאחר ההסברים של המורה מתרגל את החומר ואם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור על כל החומרים עד שהסטודנט יבין את כל הנושאים ברמה טובה ומקצועית. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לתרגל את החומר הלימודי ולתת לסטודנט אתרים עם כל הכלים ליצירה של גרפיקות ברמה מאוד גבוהה. תהליך החשיבה מתבטא לכל אורך הלימודים ולכן המורים הם אלה שאחראים על תיק העבודות שלכם.

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי כמתחילים יכולים להרוויח 10,000

בעמוד הכנו לכם אין ספור סרטונים שמתארים את יומו של המעצב הגרפי. נוכל לראות סרטוני תדמית לבניית מותג ועד להכנת מודעות פרסומיות לתוכנות הגרפיות. שילבנו פקודות משיעורים התחלתיים לשיעורים יותר מתקדמים כדי להראות לכם את היצירתיות בעבודת הגרפיקה. בסיום לימודי עיצוב גרפי תוכלו להמשיך למסלול חווית משתמש ui ux. מסלול זה מתאים לאנשים שרוצים לעבוד בחברת הייטק כדי לבנות אתרים ואפליקציות.

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי כמתחילים יכולים להרוויח 10,000 נטו ולעבוד בחברות הייטק ללא שום ניסיון. הסיבה שיש אין ספור עבודות בתחום העיצוב הגרפי זה בגלל שחברות הייטק לוקחות בוגרים כבר בסיום ההסבה המקצועית שלהם. אם בעבר היה את האפשרות לעבוד אך ורק בענף ההדפסה והנייר כיום חברות הייטק מאפשרות למעצבים גרפים לעבוד בשיתוף פעולה עם מפתחים כדי לתת את השפה העיצובית. תוכלו לצפות בסרטונים ולהבין מהו עולם העיצוב הגרפי ואיך זה קשור לענף ההייטק עד אז אנחנו מאחלים לכם צפייה נעימה.