קורס אילוסטריטור למידה מרחוק

האינטרנט הכניס לחיינו לא מעט דברים טובים. אנחנו יכולים לגשת לכל מידע אליו אנחנו רוצים להגיע, אנחנו יכולים לקנות כל דבר שאנחנו רוצים ולקבל אותו עד לפתח ביתנו, ואנחנו יכולים לתקשר עם כל אחד בכל מקום. אנחנו גם יכולים ללמוד מרחוק ויש כמה דרכים לעשות את זה, ולמידה מרחוק מאפשרת למעשה ללמוד ללא כל הגבלה כל קורס, כל תואר או כל מקצוע שהוא.

למידה מרחוק יכולה למעשה לקרות בכמה דרכים. היא יכולה להתבצע תוך קבלת חומר ולמידה עצמאית שלו ולאחר מכן להיבחן על אותו החומר. אך היא יכולה להתבצע גם כמו כל שיעור פרטי, בלימודי אחד על אחד דרך האינטרנט. קורס אילוסטרייטור הוא אחד הקורסים שניתן ללמוד בשיטה הזו.

תוכנת אילוסטריטור

מהי תוכנת אילוסטריטור?

אילוסטרייטור היא תוכנת חובה לכל מי שחושב ללמוד עיצוב גרפי. למעשה, זו התוכנה העיקרית בעיצוב גרפי, תוכנה עם המון כלים ועם המון אפשרויות. אילוסטריטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה הראשונה והמתקדמת ביותר בעולם.

  • אז מה אפשר לעשות עם אילוסטרייטור? עם התוכנה אפשר לעשות לא מעט, או במילים אחרות, לעצב לא מעט. כלי התוכנה מאפשרים לעצב לוגואים לחברות ועסקים, אפשר ליצור תלת ממד ולעבוד על כל אלמנט גרפי שהוא.  בגרפיקה ממוחשבת היא נחשבת לתוכנה ווקטורית מה שאומר שהיא לא עובדת על פיקסלים. היא מאפשרת להדפיס בכל גודל שהוא בלי לאבד מהחדות של הקובץ.

אם אתם רואים שלט חוצות ענקי תלוי עם תמונה כלשהיא, תדעו שעבדו על התמונה עם תוכנת אילוסטריטור.

רוצים להיות מעצבים גרפיים?

למידה מרחוק של תוכנת אילוסטריטור תאפשר לכם להיות מעצבים גרפיים, לעבוד בעבודה שרבים חולמים עליה, עבודה עם המון עניין ועם המון יצירתיות. לימודי עיצוב גרפי פותחים פתח ענק לעולם אין סופי של עבודות. מעצבים גרפיים מבוקשים היום יותר מתמיד והנה כמה מקומות עבודה שהם יכולים לעבוד בהם:

  • חברות לבניית אתרים – יש היום מיליוני אתרי אינטרנט בכל העולם ואלפים בישראל, וככל שעובר הזמן יש עוד ועוד צורך בבוני אתרים. חברות בניית אתרים חיות ונושמות עיצוב, והן צריכות מעצבים גרפיים שיעצבו עבורם את אתרי האינטרנט שהן בונות. השתלבות בחברת בניית אתרים היא השתלבות בעולם שלם של אפשרויות
  •   חברות לפיתוח אפליקציות – עוד תחום בו צריך לא מעט מעצבים גרפיים הוא תחום פיתוח האפליקציות. אפליקציות נמצאות סביבנו או בעיקר בידיים שלנו כל הזמן. הן מסייעות לנו בכל דבר שאנחנו צריכים ויש מיליונים מהן ברחבי העולם. בכדי שהן תהיינה פונקציונאליות וחווייתיות צריך שהן תהיינה מעוצבות. מי מעצב אפליקציות? כמובן שמעצבים גרפיים.
  • חברות פרסום – אם אתם חושבים להיכנס לעולם הפרסום, לעבוד באחת החברות המובילות אתם יכולים לעשות את זה באמצעות עיצוב גרפי. בעולם הפרסום הוויזואלי תופס מקום של כבוד והוא צריך להיות לא פחות ממושלם, ומי שהופך אותו לכזה הם המעצבים הגרפיים. מעצבים גרפיים בעולם הפרסום מעצבים פרסומות לאינטרנט, דפוס וכל פרסומת אחרת שצריך. 
  • מערכות עיתונים – למידה מרחוק של תוכנת הגרפיקה תאפשר לכם להיות אלו שיקבעו איך ייראו העיתונים של מחר. הרי ידוע שמרכיב חשוב בהם היא הגרפיקה שלהם ואיך שהם נראים, ומעצבים גרפיים הם אלו שעומדים מאחורי הגרפיקות הללו. 
  • בתי דפוס – מעצבים גרפיים אומנם דרושים היום בעיקר בעולם הווירטואלי אך גם בעולם הדפוס יש להם לא מעט עבודה. אחד ממקומות העבודה הללו הוא בית הדפוס, שם מדפיסים אלמנטים גרפיים והמעצבים הם אלו שאחראיים עליהם. (לדוגמה, עיצוב כרטיס ביקור והדפסה שלו) 

ADOBE ILLUSTRATOR 

להגשים את החלום ולעבוד מכל מקום עם ADOBE ILLUSTRATOR 

בעידן המודרני, עידן המחשבים ואינטרנט יש לא מעט אנשים שעובדים מהבית. יש המון עבודות שכל מה שהן דורשות זה מחשב וחיבור לאינטרנט ועיצוב גרפי הוא אחת מאותן עבודות. מעצבים גרפיים יכולים לעבוד מכל מקום, הם יכולים לעבוד מהבית או מבית הקפה הסמוך, במהלך טיול בחו”ל או מתחנת הרכבת בדרך לאן שהוא. מדובר כמובן בעיקר על מעצבים גרפיים שעובדים כעצמאיים, פרילנסרים אך לא רק. 

  • יש לא מעט חברות ומשרדים שמעדיפים להעסיק את העובדים שלהם מהבית. הם לא צריכים לשלם להם על אוכל ועל נסיעות ויכולים לתקשר איתם בקלות, והם מעדיפים שהם יעבדו מהבית. אם גם אתם רוצים להגשים את החלום ולעבוד מהבית או מכל מקום אחר, אם גם אתם רוצים להיות אדונים לעצמכם ולהחליט מה הלו”ז שלכם בכל יום, אתם יכולים לעשות קורס אילוסטרייטור ולעבוד בעיצוב גרפי (יחד עם עוד תוכנות כמובן) 

ללמוד אילוסטריטור מרחוק

מכללת סולו – ללמוד אילוסטרייטור מרחוק

אם אתם רוצים ללמוד עיצוב ולהיות מעצבים גרפיים או סתם כאלו שיכולים לעצב כל מיני דברים, אתם חייבים להכיר את מכללת סולו. מכללת סולו היא המכללה המובילה בתחום העיצוב הגרפי והיא מלמדת את כל התכונות הרלוונטיות בתחום. זו לא עוד מכללה כמו כל אחת אחרת אלא מכללה ללימוד מרחוק, לימוד אחד על אחד עם מורה פרטי בשיטת האון ליין 

  • איך זה עובד? פשוט מאוד, יש תוכנה שמחברת בין שני המחשבים, זה של המורה וזה של התלמיד וכל אחד יכול לראות את השני ולדבר איתו. אפשר לעבוד על המחשב של השני ואפשר לעשותם מה שעושים בשיעור פרטי פיזי.  הנה כמה יתרונות בייחוד אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו. היתרון הראשון הוא הגמישות בימי ושעות הלימודים. עקרונית, הלימודים יכולים להיות בכל זמן שמתאים ונוח לשני הצדדים. זה אומר שאפשר ללמוד גם בשעות מאוחרות ולא להפסיד עבודה או בסופי שבוע, מתי שנוח לשני הצדדים. 
  • עוד יתרון הוא האפשרות להתקדם לאט לאט ובהתאם לקצב של התלמיד. שלא כמו בכיתה, לא צריך לרדוף אחרי אף אחד אלא לומדים עד שמבינים. לא צריך להיות בלחץ מזה שאי אפשר להגיע לשיעור מסוים אלא אפשר פשוט לקבוע עם המורה מתי שנוח, אם אי אפשר מתי שנקבע. והיתרון האחרון, זה פשוט יותר זול. למה? כי כל יציאה מהבית עולה כסף. יש דלק ויש חנייה, יש אוכל ועוד הוצאות רבות. אלו הוצאות שאין אותן כשלומדים מהבית. כשלומדים מהבית ההוצאה היחידה היא… על הלימודים עצמם. אבל אם כבר לומדים קורס אילוסטרייטור מרחוק, יש מקום אחד שבו זה צריך לקרות.

למה דווקא במכללת סולו?

אם אתם חושבים על קורס אילוסטרייטור למידה מרחוק או כל קורס אחר בתחום הגרפיקה, אתם חייבים להכיר את מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד עם מורה פרטי און ליין. מכללת סולו היא מכללה בעלת שם, המכללה שהייתה החלוצה בלימוד בשיטת האון ליין. מכללת סולו היא מכללה בה המורים לא רק מדברים אלא גם מביאים עימם ניסיון עשיר, ניסיון שיכול בהחלט לסייע למי שרוצה ללמוד רק מהטובים ביותר. 

במכללת סולו כל תלמיד מכין תיק עבודות שאפשר להראות אותו בהמשך כדי להתקבל לעבודה או לגייס לקוחות. יש גם סיוע בהשמה לעבודה וכל תלמיד מקבל תעודה המעידה על הלימודים שלו. יש יותר טוב מזה?

 

הכנסה פסיבית מהאינטרנט איך עושים כסף בקלות? סודות שחשפנו!

לייצר הכנסות פסיביות דרך האינטרנט כל הסודות של עולם העסקים

אוגוסט 20th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

עימוד ספרים – יצירת פאזל של תמונות מתוכנת אינדיזיין – מדריך חינם למתקדמים

עימוד ספרים אפקטים של עיצוב תמונות - מסכות באינדיזיין הדרך

אוגוסט 17th, 2019|Categories: מדריכים לאינדיזיין|0 Comments

אינדיזיין מדריך הכנסת תמונה לתוך טקסט וצורה INDESIGN ADOBE CC 2019

הסברים פינות מרובעות לתמונה - הכנסת תמונה לתוך טקסט וצורה

אוגוסט 17th, 2019|Categories: מדריכים לאינדיזיין|0 Comments

לימוד חינם טכניקות ציור באומנות דיגיטלית – איך מתחילים לצייר במחשב ב2019

איך מתחילים לצייר - טכניקות ציור באומנות דיגיטלית ב2019 מחפשים

אוגוסט 17th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

איפה קונים דומיין בזול 2019 – שיעור בניית אתרים לימודים אונליין חינם

קניית דומיין טיפים רוצים לדעת איך לקנות דומיין לאתר אינטרנט?

מדריך חינם בניית אתרים אונליין 2019 טיפים חינם התקנת אלמנטור בוורדפרס

וורדפרס מול אלמנטור התקנת תוסף במאמר הבא הכנו במיוחד בשבילכם

אוגוסט 16th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

מדריך איך לעשות קובץ PNG בתוכנת פוטושופ שקוף

PNG בתוכנת פוטושופ מדריך מדהים למתחילים למתקדמים שרוצים לדעת בפוטושופ

אוגוסט 15th, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

מדריך עיצוב מודעה בפוטושופ לאינסטגרם – טעויות גרועות של עסקים

שיווק באינסטגרם מחפשים לדעת איך לשווק את העסק שלכם באינסטגרם?

אוגוסט 15th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

לימודי בניית אתרים הייטק על חווית משתמש UX – UI מדריך בניית כפתורים – תמונות

עבודה בהייטק עם תוכנה חוויית משתמש XD - מדריך לעיצוב

אוגוסט 10th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

מה זה עיצוב גרפי – מה זה גרפיקה ממוחשבת – טרנדים חדשים בעיצוב ב2020

הכנו במיוחד בשבילכם שיעורים והסברים על עולם העיצוב גרפי והקשר

אוגוסט 10th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

שיעור חינם תוכנה חוויית משתמש XD – הוספת פלאגין

תוכנה חוויית משתמש XD - מדריך לעיצוב עמוד בעמוד הבא

באג באילוסטרייטור 2019 – פתרון תקלות בשימוש בתוכנת הגרפיקה

שאלות ותשובות - פתרונות באגים בתוכנת אילוסטרייטור 2019 במדריך הבא

אוגוסט 8th, 2019|Categories: מדריכים לאילוסטרייטור|0 Comments

אפקטים הצללות ועומק בתוכנת אילוסטרייטור 2019

טיפים בעיצוב גרפי הכנת אפקטים הצללות ועומק בתוכנות גרפיקה ממוחשבת

איך לעשות צבע זהב על עיצוב גרפי בתוכנת אילוסטרייטור

טיפים בעיצוב גרפי והפעם צבע זהב באילוסטרייטור אם אתם מחפשים

מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים עיטורים גרפיים רקעים

מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים

יולי 23rd, 2019|Categories: מדריכים לאילוסטרייטור, מדריכים לאינדיזיין, מדריכים לפוטושופ|סגור לתגובות על מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים עיטורים גרפיים רקעים
2019-07-30T22:04:53+03:00