קורס אילוסטריטור למידה מרחוק

האינטרנט הכניס לחיינו לא מעט דברים טובים. אנחנו יכולים לגשת לכל מידע אליו אנחנו רוצים להגיע, אנחנו יכולים לקנות כל דבר שאנחנו רוצים ולקבל אותו עד לפתח ביתנו, ואנחנו יכולים לתקשר עם כל אחד בכל מקום. אנחנו גם יכולים ללמוד מרחוק ויש כמה דרכים לעשות את זה, ולמידה מרחוק מאפשרת למעשה ללמוד ללא כל הגבלה כל קורס, כל תואר או כל מקצוע שהוא.

למידה מרחוק יכולה למעשה לקרות בכמה דרכים. היא יכולה להתבצע תוך קבלת חומר ולמידה עצמאית שלו ולאחר מכן להיבחן על אותו החומר. אך היא יכולה להתבצע גם כמו כל שיעור פרטי, בלימודי אחד על אחד דרך האינטרנט. קורס אילוסטרייטור הוא אחד הקורסים שניתן ללמוד בשיטה הזו.

תוכנת אילוסטריטור

מהי תוכנת אילוסטריטור?

אילוסטרייטור היא תוכנת חובה לכל מי שחושב ללמוד עיצוב גרפי. למעשה, זו התוכנה העיקרית בעיצוב גרפי, תוכנה עם המון כלים ועם המון אפשרויות. אילוסטריטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה הראשונה והמתקדמת ביותר בעולם.

  • אז מה אפשר לעשות עם אילוסטרייטור? עם התוכנה אפשר לעשות לא מעט, או במילים אחרות, לעצב לא מעט. כלי התוכנה מאפשרים לעצב לוגואים לחברות ועסקים, אפשר ליצור תלת ממד ולעבוד על כל אלמנט גרפי שהוא.  בגרפיקה ממוחשבת היא נחשבת לתוכנה ווקטורית מה שאומר שהיא לא עובדת על פיקסלים. היא מאפשרת להדפיס בכל גודל שהוא בלי לאבד מהחדות של הקובץ.

אם אתם רואים שלט חוצות ענקי תלוי עם תמונה כלשהיא, תדעו שעבדו על התמונה עם תוכנת אילוסטריטור.

רוצים להיות מעצבים גרפיים?

למידה מרחוק של תוכנת אילוסטריטור תאפשר לכם להיות מעצבים גרפיים, לעבוד בעבודה שרבים חולמים עליה, עבודה עם המון עניין ועם המון יצירתיות. לימודי עיצוב גרפי פותחים פתח ענק לעולם אין סופי של עבודות. מעצבים גרפיים מבוקשים היום יותר מתמיד והנה כמה מקומות עבודה שהם יכולים לעבוד בהם:

  • חברות לבניית אתרים – יש היום מיליוני אתרי אינטרנט בכל העולם ואלפים בישראל, וככל שעובר הזמן יש עוד ועוד צורך בבוני אתרים. חברות בניית אתרים חיות ונושמות עיצוב, והן צריכות מעצבים גרפיים שיעצבו עבורם את אתרי האינטרנט שהן בונות. השתלבות בחברת בניית אתרים היא השתלבות בעולם שלם של אפשרויות
  •   חברות לפיתוח אפליקציות – עוד תחום בו צריך לא מעט מעצבים גרפיים הוא תחום פיתוח האפליקציות. אפליקציות נמצאות סביבנו או בעיקר בידיים שלנו כל הזמן. הן מסייעות לנו בכל דבר שאנחנו צריכים ויש מיליונים מהן ברחבי העולם. בכדי שהן תהיינה פונקציונאליות וחווייתיות צריך שהן תהיינה מעוצבות. מי מעצב אפליקציות? כמובן שמעצבים גרפיים.
  • חברות פרסום – אם אתם חושבים להיכנס לעולם הפרסום, לעבוד באחת החברות המובילות אתם יכולים לעשות את זה באמצעות עיצוב גרפי. בעולם הפרסום הוויזואלי תופס מקום של כבוד והוא צריך להיות לא פחות ממושלם, ומי שהופך אותו לכזה הם המעצבים הגרפיים. מעצבים גרפיים בעולם הפרסום מעצבים פרסומות לאינטרנט, דפוס וכל פרסומת אחרת שצריך. 
  • מערכות עיתונים – למידה מרחוק של תוכנת הגרפיקה תאפשר לכם להיות אלו שיקבעו איך ייראו העיתונים של מחר. הרי ידוע שמרכיב חשוב בהם היא הגרפיקה שלהם ואיך שהם נראים, ומעצבים גרפיים הם אלו שעומדים מאחורי הגרפיקות הללו. 
  • בתי דפוס – מעצבים גרפיים אומנם דרושים היום בעיקר בעולם הווירטואלי אך גם בעולם הדפוס יש להם לא מעט עבודה. אחד ממקומות העבודה הללו הוא בית הדפוס, שם מדפיסים אלמנטים גרפיים והמעצבים הם אלו שאחראיים עליהם. (לדוגמה, עיצוב כרטיס ביקור והדפסה שלו) 

ADOBE ILLUSTRATOR 

להגשים את החלום ולעבוד מכל מקום עם ADOBE ILLUSTRATOR 

בעידן המודרני, עידן המחשבים ואינטרנט יש לא מעט אנשים שעובדים מהבית. יש המון עבודות שכל מה שהן דורשות זה מחשב וחיבור לאינטרנט ועיצוב גרפי הוא אחת מאותן עבודות. מעצבים גרפיים יכולים לעבוד מכל מקום, הם יכולים לעבוד מהבית או מבית הקפה הסמוך, במהלך טיול בחו”ל או מתחנת הרכבת בדרך לאן שהוא. מדובר כמובן בעיקר על מעצבים גרפיים שעובדים כעצמאיים, פרילנסרים אך לא רק. 

  • יש לא מעט חברות ומשרדים שמעדיפים להעסיק את העובדים שלהם מהבית. הם לא צריכים לשלם להם על אוכל ועל נסיעות ויכולים לתקשר איתם בקלות, והם מעדיפים שהם יעבדו מהבית. אם גם אתם רוצים להגשים את החלום ולעבוד מהבית או מכל מקום אחר, אם גם אתם רוצים להיות אדונים לעצמכם ולהחליט מה הלו”ז שלכם בכל יום, אתם יכולים לעשות קורס אילוסטרייטור ולעבוד בעיצוב גרפי (יחד עם עוד תוכנות כמובן) 

ללמוד אילוסטריטור מרחוק

מכללת סולו – ללמוד אילוסטרייטור מרחוק

אם אתם רוצים ללמוד עיצוב ולהיות מעצבים גרפיים או סתם כאלו שיכולים לעצב כל מיני דברים, אתם חייבים להכיר את מכללת סולו. מכללת סולו היא המכללה המובילה בתחום העיצוב הגרפי והיא מלמדת את כל התכונות הרלוונטיות בתחום. זו לא עוד מכללה כמו כל אחת אחרת אלא מכללה ללימוד מרחוק, לימוד אחד על אחד עם מורה פרטי בשיטת האון ליין 

  • איך זה עובד? פשוט מאוד, יש תוכנה שמחברת בין שני המחשבים, זה של המורה וזה של התלמיד וכל אחד יכול לראות את השני ולדבר איתו. אפשר לעבוד על המחשב של השני ואפשר לעשותם מה שעושים בשיעור פרטי פיזי.  הנה כמה יתרונות בייחוד אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו. היתרון הראשון הוא הגמישות בימי ושעות הלימודים. עקרונית, הלימודים יכולים להיות בכל זמן שמתאים ונוח לשני הצדדים. זה אומר שאפשר ללמוד גם בשעות מאוחרות ולא להפסיד עבודה או בסופי שבוע, מתי שנוח לשני הצדדים. 
  • עוד יתרון הוא האפשרות להתקדם לאט לאט ובהתאם לקצב של התלמיד. שלא כמו בכיתה, לא צריך לרדוף אחרי אף אחד אלא לומדים עד שמבינים. לא צריך להיות בלחץ מזה שאי אפשר להגיע לשיעור מסוים אלא אפשר פשוט לקבוע עם המורה מתי שנוח, אם אי אפשר מתי שנקבע. והיתרון האחרון, זה פשוט יותר זול. למה? כי כל יציאה מהבית עולה כסף. יש דלק ויש חנייה, יש אוכל ועוד הוצאות רבות. אלו הוצאות שאין אותן כשלומדים מהבית. כשלומדים מהבית ההוצאה היחידה היא… על הלימודים עצמם. אבל אם כבר לומדים קורס אילוסטרייטור מרחוק, יש מקום אחד שבו זה צריך לקרות.

למה דווקא במכללת סולו?

אם אתם חושבים על קורס אילוסטרייטור למידה מרחוק או כל קורס אחר בתחום הגרפיקה, אתם חייבים להכיר את מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד עם מורה פרטי און ליין. מכללת סולו היא מכללה בעלת שם, המכללה שהייתה החלוצה בלימוד בשיטת האון ליין. מכללת סולו היא מכללה בה המורים לא רק מדברים אלא גם מביאים עימם ניסיון עשיר, ניסיון שיכול בהחלט לסייע למי שרוצה ללמוד רק מהטובים ביותר. 

במכללת סולו כל תלמיד מכין תיק עבודות שאפשר להראות אותו בהמשך כדי להתקבל לעבודה או לגייס לקוחות. יש גם סיוע בהשמה לעבודה וכל תלמיד מקבל תעודה המעידה על הלימודים שלו. יש יותר טוב מזה?

 

איך לשווק עסקים באמצעות מודעות פרסום

איך להכין מודעה שיווקית מקצועית לפייסבוק או לכל רשת חברתית

כמה מרוויחים מעצבי חווית משתמש UX-UI מקצוע עם שכר גבוה בהייטק

חווית משתמש UX-UI מקצוע עם שכר גבוה - כל מה

פברואר 8th, 2020|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

איך מעצבים אתרים ב2020 על חווית משתמש שמעתם?

איך תבנו אתר אינטרנט בעצמכם בקלות יש בבעלותכם עסק חדש

המדריך לעיצוב אלבומים דיגיטליים לשנת 2020

המדריך לעיצוב אלבומים דיגיטליים - מהו אלבום דיגיטלי? אם נחזור

מה ההבדל בין לימודי תואר ללימודי תעודה בתקשורת חזותית?

כל מה שרציתם לדעת מה ההבדל בין לימודי תואר ללימודי

נובמבר 5th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

דוגמא לפרסום מודעה לפייסבוק או לאינסטגרם

המדריך להכנת מודעה מקצועית איך להכין מודעות פרסומיות מקצועי בתוכנות

אוקטובר 20th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

האם ניתן להתקבל לעבודה עם קורס בעיצוב גרפי?

האם ניתן להתקבל לעבודה עם קורס בעיצוב גרפי? בשנים האחרונות

אוקטובר 12th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

איך נראה אלבום דיגיטלי

איך נראה אלבום דיגיטלי - מה זה אלבום דיגיטלי? בעולם

מערכת ניהול תוכן מומלצת לבניית אתרים – השוואה

מערכת ניהול תוכן מומלצת לבניית אתרים - השוואה - וורדפרס

אוקטובר 8th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

ללמוד ux ui – מה שכר מאפיינים ומעצבי חווית משתמש

ux ui ללמוד ומה שכר מאפיינים ומעצבי חווית משתמש כמה

אוקטובר 6th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

איך מכינים כרזה – איך להכין כרזה מקצועית

איך להכין כרזה מקצועית בתוכנות הגרפיות - שיעורי הסבר חינם

איך להכין מסגרת לתמונה אפקט אש – מדריך בפוטושופ

יצירת מסגרת נשרפת לתמונה - אפקט אש בפוטושופ - מדריך

אוקטובר 5th, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

מדריך בפוטושופ איך לעשות אפקט של אש על טקסט FIRE PHOTOSHOP

מדריך למתחילים ומתקדמים לעבודה בתוכנת הפוטושופ והפעם יצירת אש מדהים

אוקטובר 5th, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments
2019-07-30T22:04:53+03:00