רקעים פטרן בהכנת איור לציור קומיקס

איך יוצרים רקעים פטרן בהכנת איור לציור קומיקס – מדריך עבודה בתוכנת אילוסטרייטור

הגעתם לעמוד שיעזור לכל אחד שעוסק בתחום איור דיגיטלי לעשות רקעים בקלי קלות, תוכנת אילוסטרייטור 2022 הנה התוכנה המקצועית ביותר להכנת ציורים ואיורים במחשב בקלי קלות, האם מעצבים גרפיים הם גם מאיירים? התשובה היא לא, לרוב מעצבי גרפיקה דיגיטלית עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מאיירים לכל תחום שהוא, גם בתחום האיור דיגיטלי יש נישות שונות וכל מאייר או צייר במחשב מוצא את הנישה הכי מתאימה שהוא גם מתחבר אליה בצורה מנטלית, בסופו של דבר תוכנת אילוסטרייטור משרתת קהלים רבים מעולם העיצוב רב תחומי והיא לא שייכת אך ורק לגרפיקאים או מעצבים, נוכל לראות מעצבי אופנה שמשתמשים ממש בטכניקות המוצגות בעמוד זה לאיור תיק מוצר ודגמי אופנה או מעצבי פנים שמכינים ציורים בדו ממד עם שימוש בפקודות ציור גרפי דהיינו שרטוט.

מי אנחנו בית הספר סולו ללימודי מקצועות העיצוב גרפי וחווית משתמש UI UX?

בית הספר לעיצוב גרפי מעל 15 שנה מלמד אונליין דרך תוכנות חיבור מרחוק את כל תחומי התקשורת חזותית למדיה הפרסומית, אמנם עם כניסת הקורונה לחיינו עולם הלימודים אונליין תפס יותר תאוצה, אנו עושים את זה כבר המון שנים ומאפשרים לכל אחד ללמוד בצורה פרטית ואישית את מקצועות העיצוב להייטק בצורה פרטנית אחד על אחד, כלומר המורה רואה את המסך של הסטודנט ומסביר לו צעד אחר צעד מהלכים בתוכנות הגרפיות של חברת אדובי תוך הטמעת חוקי העיצוב, הלימודים הנם לימודי תעודה ולכל אורך הלימודים יש ריכוז מסיבי בנושאים שהסטודנט יוצא איתם לשוק העבודה שהוא תיק העבודות, כיום תיק העבודות הוא הדבר החשוב ביותר כדי להצליח להתקבל למשרות שונות או לסירוגין לעבוד בתור פרילנס בעיצוב גרפי.

שלבי העבודה בשיעור ציור אילוסטרייטור בצורה כללית יצירת רקעים חוזרים בתוכנה לאיור ספרי ילדים.

לקחנו צורות שונות ורצינו לתת רקע שהוא חוזר, אמנם בשיעור הגרפיקה בעמוד נוכל לראות צורות מאוד בסיסיות אבל אין שום הגבלה למה שמכניסים לתוך חלון דוגמיות הצבעים, החל מאייקונים ועד לתמונות שעברו הטמעה בתוכנה. אילוסטרייטור הנה תוכנה ידידותית ביותר לביצוע סגנון עבודה כזה ובמקביל קבצי העבודה לא שוקלים כל כך הרבה מה שמאפשר לייצא את זה לאפליקציה או לתוכנות ומשחקי מחשב.

שלבי עבודה בציור רקעים פטרנים:

 1. עבודה עם כלי החץ השחור
 2. יצירת צורה
 3. בחירת צורה עם מקש SHIFT לחוץ – מאפשר שהצורה תהייה פרופורציונלית
 4. צביעה של אלמנט
 5. סימון עם חץ שחור של כל הצורות
 6. הפיכה לקבוצה על ידי בחירה של כל הצורות ומתן פקודת קבץ GROUP
 7. גרירה של כל הצורות לחלון הדוגמיות
 8. פתיחה של צורה חדשה
 9. בחירה של אופציית FILL בחלון הכלים
 10. מילוי הצורה החדשה על ידי בחירה של הצורה ומתן הצביעה של הפטרנים שהכנו
 11. שימוש בטכניקות שונות ליצירת המרווחים לפטרנים

תוכלו לראות אין ספור סרטונים וטיפים בעמודים שונים בקורסים, מאות שיעורי הסבר חינם בעיצוב גרפי על איך לבצע טכניקות וטרנדים חדשים שהולכים להיות לקראת 2022. תוכלו ליצור קשר עם יועצי הלימוד על מגוון מסלולי הלימודים שמתקיימים בצורה פרטנית ואישית ללימודי תעודה ותיק עבודות וכל זה אונליין מהבית עם כל הנוחות האפשרית, צפייה נעימה!

שיעור פוטושופ מהבית אונליין – הדרך שלך להיות מעצב גרפי מתחילה פה

מה זה קשור לפוטושופ ולעולם הטכנולוגיה? ביצירה הבאה, נדון כיצד תוכל להתחיל לעבוד בחברות היי-טק עם ידע פשוט בפוטושופ. אנו עשויים לצפות שפע של דברים ש-Adobe Photoshop אחראי להם מסביבנו, החל מהגשת מודעה ברשת החברתית פייסבוק ועד לשיווק מוצרים באינסטגרם על ידי העברת מסרים חברתיים ומסחריים באמצעות תמונות. באופן כללי, עולם הפוטושופ נחשב לייעוד עם הזדמנויות כמעט בלתי מוגבלות להצלחה מקצועית. אם אתה אוהב את עולם הפוטושופ, ללא ספק תמצא בטקסט הזה שפע של היבטים שיסייעו לך להרחיב את החברה שלך. הקורסים הועברו על ידי מרצים מתעשיית ההייטק ועיצוב גרפי חוצה תחומי.

מה הקשר בין פוטושופ לטכנולוגיה?

מעצבים גרפיים שרוצים לעסוק היום בתחום חייבים להכיר את תוכנת הגרפיקה של אדובי ולהיות מסוגלים ליישם את כל כללי השפה וכללי העיצוב, כגון יצירת קומפוזיציות עיצוביות, העברת מסרים חברתיים באמצעות תמונות, עיבוד גרפי בתמונה והעברת תמונות ל- מצב דרמטי והעברת מסר באמצעות שילוב של פקודות פוטושופ. תוכנת פוטושופ היא תוכנה מדהימה המאפשרת לכל אחד עם היכולות הדרושות להתחבר לעולם השיווק והקידום הארגוני. כל עסק זקוק כיום לנוכחות דיגיטלית, במיוחד לאחר הקורונה. אנו יכולים לראות שעסקים בימינו צריכים פרסומות או דף פייסבוק של החברה כדי למכור את המוצרים שלהם כדי להתקדם קדימה. במאמר הבא, נסביר כיצד תוכל להתקדם בקריירה שלך ואילו הזדמנויות תעסוקה נגישות עבורך.

לפוטושופ יש מספר כלים. איך זה משתלב בעיצוב גרפי?

תוכנית Photoshop מכילה שפע של תכונות, במיוחד לאחר השיפורים האחרונים של Adobe Photoshop. מה שבעבר לקח למעצב גרפי שעות לסיים עשוי להיעשות בחצי דקה עד דקה. בעמוד זה תוכלו לראות סרטון מדהים שפיתחנו המסכם את כל ההישגים שהושגו כמו גם את המגמות האחרונות בתוכנה. אם פעם לקח לאדם בערך שעה לחלץ באמצעות מכשירים מומחים, דוגמאות פשוטות מראות כיצד תוכנת פוטושופ היא דרך נפלאה להתחבר לעולם העיצוב הגרפי.

אנו רואים שחברות שיווק וחברות היי-טק שוכרות אנשים שמכירים רק פוטושופ. אתה יכול לעבוד לבד או להקים סטודיו אישי בשותפות עם צלמים הזקוקים למעצבי אלבומים דיגיטליים; זו רק דוגמה אחת מבין מאות. דוגמה נוספת היא צמיחת הנוכחות הדיגיטלית של חברה, המחייבת מעצבי מוצר ומעצבי פרסום שיווקיים לשתף פעולה בפייסבוק ובאינסטגרם. מודעה שיווקית זו מהווה בעיה מכרעת עבור כל עסק בימינו על מנת להמשיך ולהראות ללקוחותיו אילו דברים חדשים הם הוציאו או לחילופין להציג הנחות ובאופן כללי להזכיר לעצמם את קבוצות היעד השונות.

מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד פוטושופ בבית?

בית ספר ליחידים במשך כמעט חמש עשרה שנים, הוא מלמד באינטרנט באמצעות תוכנת זום או טכנולוגיות חיבור אחרות. המורה עשוי לפקח על מסך התלמיד ולהדגים כיצד ליצור אפקטים יוצאי דופן בפוטושופ באמצעות תוכנת הרחבה. כפי שצוין קודם, המפגש כרוך לא רק בלימוד התוכנית אלא גם בהצעת כל הכלים והשפה העיצובית הנדרשים להפקת פרסומות בהרכב המתאים, באילו צבעים להשתמש כדי לשלוח את המסר לדמוגרפיה היעד ועוד ועוד.

מאפיינים נוספים המורה עשוי לצפות במסך התלמיד ולהוביל אותו בתהליך עיצוב גרפי פרסומי שלב אחר שלב במהלך הקורס המקוון. אם יש בעיה בשיעור שאינה ברורה, המורה יחזור עד להבנה מלאה של כל התוכן. התלמידים מקבלים תרגילים קשים בסיום כל מפגש כדי לעזור להם לשפר את החשיבה היצירתית שלהם, להבין את כלי התוכנה ולשלוט ביסודות העיצוב. זה לא סוד שכמו בכל נושא, תצטרכו להתאמץ בהתחלה, אבל ככל שתתרגל את החומר לאורך ולרוחב, תוכל להגיע לרמות עיצוב משמעותיות למדי. הליווי בלימודים מתרחש לא רק במהלך השיעור, אלא התלמיד יכול גם לדבר באופן פרטני עם המורה לאורך הקורס.

פוטושופ נתנה לי תעודה. אז מה עלי לעשות הלאה?

מובן שכל מי שמעוניין ללמוד מקצוע מסוים ירצה לדעת האם יש הזדמנויות קריירה בתחום. אנו בהחלט יכולים לציין כי ישנן מספר הזדמנויות עבודה נגישות, ולמעצבים גרפיים יש ביקוש רב כיום בתחום העיצוב הגרפי. מעצבים גרפיים, כפי שנאמר בעבר, הם לא רק כאלה שמכירים כל כלי עיצוב גרפי ושפות עיצוב, אלא גם כאלה שפשוט למדו את תוכנת הפוטושופ. המחסור נגרם מביקוש חזק למעצבי מותגים בתעשיית ההייטק. תוכל לחקור את כל התוכנה וממשקי התוכנה להם תרמו מעצבים גרפיים.

זה לא נדיר בימינו שכל מה שאנו רואים נעשה בתוכנה כזו או אחרת תוך שימת דגש על סטנדרטים של עיצוב חזותי. עבודה עם צלם שזקוק למעצב שיעשה לו תמונות ויספק לו את כל האווירה והדרמה למעצבי חווית משתמש ונוכחות דיגיטלית לעבודה משותפת, למעצבי מותגים או למעצבי תדמית יש הרבה עבודה. הנהלת בית הספר הקימה צוות מצוין שיסביר זאת בשורות הבאות.

מדי חודש, כ-19,000 חברות הייטק מעבירות עבודה לבית ספר לעיצוב אונליין

. בהתאם לרוח היזמות שלך, אתה עשוי לעבוד כשכיר או כעצמאי. מדי יום מוצבות עשרות פרסומות למעצבים גרפיים לא מיומנים המחפשים עבודה בחברות הייטק או פרילנסרים. גם אם חסר לך ניסיון, זה לא חשוב במקצוע הזה שכן כל מה שנדרש כיום הוא תיק עבודות. הדרך היחידה להראות את מידת הניסיון שלך היא באמצעות תיק עבודות. ככל שהפורטפוליו מגלה דפוסים חדשים שיצרת בפוטושופ, בניגוד להפצת מסרים חברתיים ושיווקיים, תוכל לשלב אותם במהירות. אין זה משנה אם יש לך תעודה ממכללה בולטת או אם ערכת מחקר משלך בנושא;

מה שחשוב הוא שהמראיין יבין למה קבעת את סגנון העיצוב הזה בצורה כלשהי. אתה יכול לקנות עבודה אם הגרפיקה והתמונות שלך מצוינות מאוד. זה לא משנה אם אתה שכיר או עצמאי; גם אם יש לך עסק עם לקוח פרטי, הדבר הראשון שהוא ירצה זה לראות דוגמאות עיצוב שפיתחת. המורים שלך ילמדו אותך כיצד לפתח תיק עבודות ולהעביר אותו בצורה מקצועית לקהלים שונים במהלך הלימודים שלך. אנחנו יכולים להבטיח לכם שכל מי שמתעניין בנושא אמנות דיגיטלית יתקל ללא ספק בשפע של ערוצי פרסום ועבודה בנושא.