לימוד חינם אפקטים בפוטושופ למתחילים – מסגרת לתיבת טקסט

אם פוטושופ היא תוכנה שמעניינת אתכם ואם אתם רוצים להתמקצע בה, ולא משנה אם אן לכם מושג ירוק בה או שכבר צללתם אליה, הסרטון הזה הוא בשבילכם. הוא מדבר על טקסטים ועל איך אפשר לשדרג אותם, איך אפשר להפוך אותם ליותר חזותיים ואיך אפשר להפיק מהם את המירב. מסגרת לתיבת טקסט היא אחת האופציות הללו והיא משדרגת כל טקסט שנכנס בתוכה. פוטושופ היא תוכנה שניתן לעשות איתה כל כך הרבה ועל כך נרחיב בהמשך, והיא מיועדת לעיבוד תמונות ולשדרוג שלהן. הסרטון שלפניכם הוא עוד סרטון מבית מכללת סולו והוא ניתן לכם לצפייה חינם בכדי ללמוד ולהתפתח.

הסברים בפוטושופ וגרפיקה חינם למי הסרטון מיועד?

כותרת הסרטון כבר “מסגירה” אותו ומבהירה שהוא מיועד למתחילים שלומדים את תוכנת פוטושופ או שמתנסים בה בפעמים הראשונות. הוא אכן כזה והוא מסביר צעד אחר צעד איך עושים את הדברים בצורה נכונה ואיך מפיקים את המירב מתוכנת פוטושופ בכל הקשור לטקסט ולתיבה שבתוכה הוא נמצא, אך יש גם לא מעט בעלי ניסיון בפוטושופ ואפילו מעצבים גרפיים שיפיקו לא מעט מהסרטון הזה. איך הוא מסייע להם? גם מי ש”שוחה” בתוכנה יעיד על עצמו שמידי פעם הוא נתקע, שהוא לא יודע איך להתקדם או שהוא לא זוכר את הדברים. עם הסרטון הזה כמו עם רבים אחרים של מכללת סולו הוא יוכל בקלות להתקדם ולדלג על המשוכה.

שיעור גרפיקה ממוחשבת חינם איך הכי נכון ללמוד מהסרטון?

מכללת סולו מציגה לכם עוד אחד מהסרטונים היעילים שלה אך גם את הדרך הנכונה ביותר לצפות בסרטון להפיק ממנו את המירב. הסרטון הזה הוא קצר כמו האחרים ומתמקד במשהו אחד, והדבר הנכון ביותר בשביל ללמוד ממנו הוא קודם כל לצפות בו בלי לעשות כלום ובשלב הבא, לצפות בו שוב תוך כדי יישום הדברים צעד אחר צעד. לאחר שעשיתם את הדברים והצלחתם פעם אחת, הדבר הנכון ביותר הוא לתרגל כמה שיותר את הנלמד בסרטון. תמיד תוכלו לחזור אל הסרטון ולצפות בו בעת הצורך פעם אחר פעם בשביל ללמוד ממנו שוב.

חשיבות הטקסט בתמונה טכניקות בעיצוב גרפי

הנה מטלה בשבילכם. תסתכלו על שתי תמונות, אחת ללא שום כיתוב ואחת עם כיתוב כלשהוא שמסביר מה רואים בתמונה או שהוא קשור אליה בכל דרך שהיא. מה עובד עליכם יותר? עכשיו קחו תמונה עם טקסט מעוצב, טקסט שנראה מיוחד שעושה את אותה העבודה, האם הוא מושך יותר תשומת לב? התשובה היא כמובן כן. טקסט שנצמד לתמונה מעצים אותה פי כמה וכמה מאשר כשהיא לבד עם עצמה. כשהטקסט מעוצב הוא מושך עוד הרבה יותר תשומת לב והוא יכול לשדרג תמונה בעשרות מונים. איך עושים את זה? עם תוכנת פוטושופ כמובן, תוכנה שאתם חייבים להכיר.

קצת על פוטושופ…

אי אפשר בלי להזכיר את התוכנה שעומדת מאחורי בעיצובים הללו, תוכנת פוטושופ שאין כמעט אדם בוגר שלא שמע לפחות את השם שלה. פוטושופ היא מילה נרדפת לעיבוד תמונות, תיקון תמונות או יצירת אי אלו מניפולציות בעולם הגרפיקה ממוחשבת רב תחומית. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי שיש בה מאות כלים שימושיים, כלים שמאפשרים לקחת כל תמונה, לשנות ולתקן אותה כמו גם לשדרג אותה. פוטושופ היא תוכנה שכל הזמן עובדים עליה ויוצאים לה עוד ועוד גרסאות כמעט מידי שנה. זו תוכנה מושקעת שמאפילה על כל תוכנות תיקון התמונות כמו גם האפליקציות הרלוונטיות שקיימות היום. זו תוכנה שכל אחד חייב להכיר בעיקר מי שעולם הגרפיקה או הצילום קרוב לליבו.

הצלמים של היום – ללמוד עיצוב תמונות 

פעם, עולם הצילום היה שונה ממה שהוא היום. מה שהצלם היה מקליק הוא מה שהוא היה מקבל בתוצאה, מה שאומר שאי אפשר היה לעשות כלום עם תמונה שצולמה. היום בעולם שונה לגמרי וההקלקה היא רק תחילת המסע של התמונה אם יודעים איך לעבוד עליה עם פוטושופ. אז נכון, יש את אלו שיגיעו שהאפשרות לתקן ולעבד תמונה פגעה באותנטיות של הצילום, אבל מצד שני, עיבוד תמונות הפך לאומנות של ממש. היום אפשר לקחת כל תמונה שכבר צולמה ולעבוד עליה או אפילו “להציל” אותה, והצלמים של היום יכולים להפיק הרבה יותר מתחת לידם.

למה ללמוד את תוכנת פוטושופ?

אם כל מה שדיברנו עליו כאן לא מספיק משכנע למה לכל אחד כדאי ללמוד את התוכנה הנה עוד כמה דברים שכדאי לדעת על מה אפשר לעשות איתה כפרנסה. אפשר לעצב אלבומים לאנשים שרוצים להפוך את הרגע למשהו מעוצב, וזה יכול להיות עבור לקוחות פרטיים לאחר אירוע כלשהוא או כשירות עבור צלמים, אפשר לעבוד בסטודיואים לעיצוב, אפשר לעבוד במערכות עיתונים, אפשר לעבוד במשרדי פרסום, אפשר לעבוד בהוצאות לאור, בבתי דפוס ואיפה לא… אפשר לעבוד כשכירים ואפשר לתת את כל השירותים הללו כעצמאיים. כל מה שצריך הוא ללמוד את התוכנה והיום אפשר לעשות את זה בקלות גם מהבית.

photoshop learning online free

photoshop learning online free

ללמוד אונליין עיצוב גרפי אחד על אחד

כולנו מכירים את שיטות הלימוד המסורתיות, הלימוד במכללות או אוניברסיטאות או בכל בית ספק שמלמד במקום מסודר. אבל היום אין שום סיבה לא ללמוד מהבית, וזה לא חייב להיות מסרטונים מובנים אלא אפשר גם ללמוד אחד על אחד עם מורה פרטי אבל באמצעות האינטרנט. איך? פשוט מאוד, יש היום תוכנות שיודעות לחבר בין מחשבים וגם המורה וגם התלמיד יכולים כל אחד לראות את מחשבו של השני ואף לשלוט בו. זה בדיוק כמו שיעור פרטי וזה נוח ויעיל הרבה יותר. אז הנה כמה יתרונות שכדאי להכיר ללימוד און ליין אחד על אחד.

יתרונות לימודים באינטרנט גרפיקה אונליין

יש שלל יתרונות ללימוד און ליין אחד על אחד. הראשון הוא כמובן שלא צריך לצאת מהבית. לא צריך להתארגן ואפילו לא צריך להתלבש יפה, אפשר לשבת בבית עם גופיה ועם מכנסיים קצרים וללמוד. לא צריך גם לעלות על תחבורה ציבורית או לנסוע ברגע ולעמוד בפקקים. זה חוסך המון כאב ראש. אך אולי היתרון המרכזי בשיטת הלימוד הזו הוא שאפשר ללמוד מכל מקום ובכל זמן. אתם יכולים לקבוע עם המורה מתי שנוח לשני הצדדים ולא צריך להפסיד עבודה או לשנות את סדר היום כמו בלימודים רגילים. אתם יכולים ללמוד מהבית או מכל מקום אחר בו יש לכם שקט, מחשב וחיבור לרשת.

ללמוד במכללת סולו עיצוב גרפי

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת פוטושופ כמו גם תוכנות גרפיות אחרות בצורה יעילה, במכללת סולו עיצוב גרפי תוכלו לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. מכללת סולו היא המובילה בתחום והיא מעסיקה את המורים הטובים ביותר שיוכלו לסייע לכם להצליח. כל תלמיד מקבל את תשומת הלב לה הוא ראוי וההתקדמות בלימודים היא בהתאם לקצב של התלמיד. במהלך הלימודים התלמיד מכין תיק עבודות אותו הוא יוכל להציג בפני לקוחות או מעסיקים פוטנציאליים וכמובן, בסיום הלימודים הוא יקבל תעודה המעידה על חומר הלימודים אותו הוא למד. מכללת סולו היא מכללה שמכשירה אין ספור תלמידים מידי שנה ושנה והיא מאפשרת גם לכם להגשים את החלום שלכם בדרך הנוחה ביותר. אתם מוזמנים ליצור קשר בהקדם.

2019-10-05T11:56:36+03:00