האם אוכל לקבל עבודה עם תעודת עיצוב גרפי בשוק ההיי-טק ובמשרדי פרסום דיגיטליים

האם אוכל לקבל עבודה עם תעודת עיצוב גרפי בשוק ההייטק ובמשרדי פרסום דיגיטליים?

תוכן עניינים הצג

מחפשים הסבה מקצועית בעיצוב גרפי ולא יודעים מאיפה להתחיל? מה עולם העיצוב הגרפי קשור להייטק ב2022? איך אתם יכולים למצוא עבודה במהירות? בכתבה הבאה נענה לך על אינספור שאלות שרצים ברקע למתחילים ומי ששוקל הסבה מקצועית יכול לקבל מידע רחב על התחום. בכתבה הכנו שעורי הסבר מדהימים על כיצד יוצרים מניפולציות והבדלים בין עולם השיווק הדיגיטלי לבין עולם השיווק הרגיל ביצירת ויזואלים.

יצירת ויזואלים

השתמשנו בתוכנות פוטושופ אילוסטרייטור אינדיזיין במקביל הראנו דוגמאות על עולם יצירת אפליקציות ואתרי אינטרנט במסלול תקשורת חזותית. אין ספק שאם אתם צופים בתחום העיצוב הגרפי תוכלו לקבל מידע חשוב אם אתם מתאימים לעולם זה או לא.

מה זה עיצוב גרפי?

תחום העיצוב הגרפי התפתח מאוד בשנים האחרונות ונוכל לראות שמעצבים גרפיים בוגרי קורס עיצוב גרפי היום מתמזגים עם תעשיית ההייטק לעבודה לצד מהנדס מחשבים או מפתח תוכנה ובמקביל למעצבים יש נתח חשוב מאוד בעולם השיווק הדיגיטלי. כל חברה היום לא יכולה להתקיים ללא מערך ויזואלי באמצעות תקשורת חזותית. כדי לעמוד מול המתחרים של המותג הם צריכים לתת עדיפויות לשיווק דיגיטלי בעיצוב גרפי בצורה מעוצבת הכוללת אלפי חוקים רבים שהעולם עיצוב גרפי כולל.

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מול הכללים הרבים בשיווק דיגיטלי.

כדי שעסקים יוכלו לשווק את עצמם בכל פלטפורמה דיגיטלית הם צריכים להחליט כיצד להיות ערוכים להבנה מעמיקה לכל אסטרטגיה פרסומית ליצירת משפך שיווקי ויזואלי נכון. כל תהליך שיווק מעביר מסר לעולם המותג ליצירת קשר עם קהל היעד כדי להעביר את השירותים או הסחורה של המותג באמצעות שילוב גרפיקות ותמונות ליצירת מניפולציות שונות.

מעצבים גרפיים צריכים להשתמש בטכניקות חכמות

אין ספק כדי לעורר את העניין לקהל היעד להתייחסות למותג, מעצבים גרפיים צריכים להשתמש בטכניקות חכמות כדי להעביר את המסר בצורה ויזואלית נכונה. יש קשר משמעותי בין עיצוב גרפי לשיווק בדיגיטל כי בסופו של דבר אי אפשר לשווק את העסק ללא פלטפורמות עיצוביות שמעבירות מסרים חדים לקהל היעד מה שיוצר תנועה לאתר אינטרנט או חנות אונליין למכירת מוצרים מבוססי משלוח.

איך מבצעים מניפולציות באמצעות התוכנות הגרפיות?

עיצוב גרפי נחשב לכלי היעיל ביותר להעברת מסר כולל מותג או לסירוגין להסביר ולשווק את המוצרים תוך שכוללים תרשימים ובאנרים ציורים. המעצבים שמים דגש גדול מאוד על הרצון והפיתוח של המסר באמצעות גרפים חזותיים. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של שימוש בעיצוב גרפי ויזואלי הוא שזה הופך את מי שצופה במודעות ללקוחות בסופו של דבר.

עיצוב ליצירת תנועה מאסיבית לחנות אונליין או לאתר אינטרנט

על המעצב לשים לב לתשומת לב לפרטים קטנים בתחום השיווק הדיגיטלי שאמור להעביר תנועה מאסיבית לחנות אונליין או לאתר אינטרנט ששייך למותג. המטרה היא מטרה משותפת גם של עולם השיווק הדיגיטלי וגם העיצוב הגרפי כדי להגביר כמה שיותר את כמות קהל יעד שנכנס לחנות אונליין באתר האינטרנט כדי ליצור תקשורת יעילה ושיווק נכון מה שיוביל בסופו של דבר להגדלה משמעותית להכנסות המותג.

תמונות

תמונות הם אחד הנתונים החשובים ביותר כי זה יוצר ייחודיות ואפקטיביות בפני קהל היעד שבאמצעות תמונה אפשר להעביר מסרים שיווקיים תוך שימוש בחוקי ההשפעה על המוח האנושי.

טיפוגרפיה.

לטיפוגרפיה יש מהות עיצובית מאוד גבוהה כי באמצעות סגנונות של טקסטים תוך שילוב תמונה אפשר להעביר מסר שיווקי תוך יצירת דיאלוג ויזואלי בין המותג והצרכן. העבודות כוללות שפות עיצוב אינטראקטיביות ומותאמות גם למולטימדיה תוך מתן דגש להתאמת הקבצים ברשתות החברתיות או לאפליקציות.

התוכנות הגרפיות.

התוכנות הגרפיות בסופו של דבר הם כלים שיוצרים את כל סגנון העיצוב הבסיסי בתהליך שיווק על ידי יצירת ויזואלים שמשחקים תפקיד מאוד חשוב בעולם המדיה הדיגיטלית. יצירת הגרפיקה ככלי שיווקי שמתבצע באמצעות תוכנת פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. המעצב הגרפי משתמש בכלים שיאפשרו לתת תובנות חשיבתיות כדי ליצור חומר שמשכנע את הצופים לקנות פריטים ממותגים או לדוגמה לגרום לתהליך הרמוני בין המותג והצרכן.

תיק עבודות של מעצבים גרפיים.

תיק עבודות בעיצוב הגרפי הוא אחד הדברים החשובים ביותר שכל מעצב גרפי צריך שיהיה כי זה הדבר היחיד שמבקשים מכל מעצב גרפי מתחיל בסיום קורסים במידה והוא רוצה להתקבל למקום עבודה.

תעודות

תעודות כבר לא פותחות דלתות בעולם העיצוב הגרפי כי לקוחות או חברות הייטק לא מתרשמים מתעודה או תואר ראשון. אין ספק שהיא מראה שלמדת במקום מסודר, לכן צריך להראות תיק עבודות כי זה המהות של כל מכללה או מקום מסודר שרוצה להכשיר סטודנטים לעיצוב גרפי.

מעצב גרפי חובבן ומקצועי?

בתיק עבודות אפשר לדעת את ההבדלים המהותיים בין מעצב גרפי חובבן ומקצועי ולכן תיק עבודות צריך לכלול דוגמאות רבות שקשורות לרעיונות ויזואלים, עיצוב חזותי החל מעיצוב הכנת פוסטרים ועד יצירות פריסות של אפליקציות וגרפיקה שהולכת להיות במדיה החברתית.

הקונספטואליות

התיק כולל דוגמאות המכילות את כל הקונספטואליות הקומפוזיציות תוך שילוב של גרפיקה בתנועה. על המעצב להסביר מושגים רבים כיצד הוא השתמש בפסיכולוגיית הצבעים וכיצד הוא התייחס לרצונות המותג בבניית אסטרטגיית הפרסום הדיגיטלית.

התוכנות המאוד מניפולטיביות

המומחיות המשמעותית ביותר בעולם העיצוב הדיגיטלי זה הידע שהתוכנות מאוד מניפולטיביות ויכולות לאפשר למעצב גרפי להגיע עם טרנדים חדשים בחופשיות תוך כדי מתן דגש לכישרון העיצוב הגרפי שנלמד לכל אורך הקורס.

טרנדים חדשים ומיומנויות עיצוב שעוד לא נראו – לא מומלץ להראות עבודות שכבר בשוק

ככל שיותר טרנדים חדשים ומיומנויות עיצוב שעוד לא נראו יהיו בתיק אין ספק שתוכל להתקבל לכל מקום עבודה. נושא היצירתיות הוא מעשה שמתפתח ואף מעצב גרפי לא צריך להגיע לתחום זה עם ניסיון קודם. עליך בבית הספר לעשות תרגילים רבים כדי לאפשר לחשוב בצורה יצירתית מתפתחת.

תרגילים ושיעורי בית.

כדי שמעצב גרפי יפתח את כל המומחיות בעיצובים המשמעותית לתיק עבודות חזק אין ספק שתצטרכו להדגים את הניסיון תוך התמחות רלוונטית בתחומים שונים. החשיבה הקריאטיבית מאפשרת למעצב הגרפי להראות כיצד הוא יצר אתר אינטרנט ובמקביל איך שמר על אותו דיאלוג ויזואלי גם בהכנת קומפוזיציה בתוך האפליקציה.

האסתטיקה המהותית בשילוב אדובי

הדגשים חשובים בהבנת האסתטיקה המהותית תוך יצירת שיתוף פעולה עם לקוחות או דוגמאות שקיבלתם מהמורים שלכם. תיק עבודות הוא הדבר היחיד שיכול לאפשר לך להשתלב בתעשייה שצמאה לידיים עובדות. ככל שתתרגלו את החומר הלימודי בתוכנות הגרפיות תוך שימוש בכלים שלמדתם אין ספק שהיצירתיות תתפתח. מטרת בית הספר לתת לכם תרגילים מעשיים והדמיות סימולציות מהשוק כדי להכין אתכם לדרישות התעשייה לאחר סיום הקורס.

סיעור מוחות עם המורה שלך לתיק עבודות עיצוב גרפי מנצח.

בסיום הקורס אתם לומדים מה להכניס לתיק העיצוב הגרפי ומה הם הדברים הטובים ביותר שכל אחד היה צריך לראות ומסכים לקבל אותך למקום עבודה. אין ספק שבתיק עבודות אתה משתף את המורה שלך כדי להוציא את כל הפוטנציאל והכישרון שעליו עבדת שעות ארוכות בתקופת הלימודים.

להראות איכות על פני כמות

המטרה בתיק העבודות זה להראות איכות על פני כמות ולכן עליכם לבחור 14 עבודות שונות מתחומים שונים וסגנונות של עיצוב רב תחומי החל מיהירות בעיצוב דיגיטלי ועד הכנת אפליקציות במקביל עיצוב אתר אינטרנט שכולל רכיבים גרפיים שעיצבתם בתוכנות העיצוב אתרים וורדפרס אלמנטור.

איך לומדים מהבית אונליין?

זה לא משנה איזה קריירה אתה רוצה לעשות או הסבה מקצועית. תחום העיצוב הגרפי נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשייה כולנו ראינו שבתקופת הקורונה מדינת ישראל והעולם כולו נכנס לפורמט של ריחוק החברתי כתוצאה מכך מכללות רבות וארגונים החלו לעבוד אך ורק אונליין. אנו מלמדים בשיטה זו כבר מעל 15 שנה דרך האינטרנט ומאפשרים למידה פרטנית ואישית דרך הבית אונליין.

איך מתנהל שיעור פרטני אונליין מהבית?

בלימוד פרטני ואישי אחד על אחד לימודי תעודה ותיק עבודות אתה הוא המרכז כך שכל תשומת הלב מופנית אך ורק אליך. המורה יכול להעריך את הכישרונות שלך ואת הסגנון שהכי כדאי להעביר לך את החומר הלימודים. בכל שיעור עיצוב גרפי באמצעות שיתוף מסכים המורה יכול לראות את המסך שלך ולעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שפתוחה אצלך במחשב.

מיזוג החומר התאורטי תוך הטמעת אלפי החוקים בעיצוב גרפי

השיעורים מלווים במיזוג החומר התאורטי תוך הטמעת החוקים והכללים הרבים בשימוש תוכנות עיצוב גרפי. במהלך השיעור תקבל תרגילים רבים ואם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב על כל החומר עד שתקבל את שיקול הדעת הנכון בביצוע התרגילים. בסיום כל שיעור תקבל שיעורי בית ועבודות כדי להדק את הקשר בין החוקים בעיצוב גרפי לדברים שצריכים להציג תיק עבודות.

איך בית הספר יכול לעזור לך למצוא את העבודה הראשונה שלך בעולם העיצוב הגרפי.

היום בתחום העיצוב הגרפי זה לא משנה עד כמה יש לך ניסיון בעולם העיצוב הגרפי או אם סיימת לימודי תואר ראשון ותואר שני בתקשורת חזותית. בקבוצת הפייסבוק של בית הספר מעל 12 שנה נוכל לראות 19 אלף חברות שיווק ואת מיטב חברות ההייטק והעיצוב שמחפשים אותך המעצב הגרפי המתחיל שתגיע עם רעיונות חדשים ומעודכנים לפי התקנים החדשים שלמדת.

הכרות מדהימה עם קבוצת הפייסבוק

כבר בתקופת הלימודים בית הספר יערוך לכם הכרות מדהימה עם קבוצת הפייסבוק ויסבירו לכם כיצד לקבל חשיפה מדהימה כדי ליצור קשרים עסקיים. קבוצה זו עזרה להרבה מעצבים גרפיים מתחילים למצוא את העבודה הראשונה שלהם ובמידה ואתם בוחרים לעבוד בתחום זה בצורה פרטנית ואישית אין ספק שתוכלו לראות את הלקוחות שלכם שם.

השכר בעולם עיצוב גרפי.

ציפיות השכר בתחום העיצוב הגרפי משתנות בהתאם לתחום שהמעצב הגרפי רוצה להתמזג תעסוקתית. במידה ובוגרי מסלול תקשורת חזותית הולכים לעבוד בענף ההייטק הם יכולים להתחיל עם שכר של 19 אלף שח לחודש ולעבוד לצד מפתח תוכנה או מהנדס מחשבים כדי לתת את כל השפה הדיגיטלית.

שיווק עסקים אונליין מול האופליין

בעולם הפרסום שיווק עסקים במדיות החברתיות באינטרנט מעצבי דיגיטל יכולים להתחיל עם שכר של 14000 שח נטו התחלה וללא ניסיון. בעולם הדפוס הוותיק והידוע נוכל לראות שגרפיקאים או מעצבים בוגרים שעשו לימודים קורס עיצוב גרפי יכולים להתחיל עם שכר של 11000 שח נטו.

המשבר בעולם דפוס.

עולם הדפוס סובל בשנים האחרונות מחוסר התאמה של השוק המקומי מול הדרישה של עולם הדפוס לעבודה. בוגרים רבים מעדיפים להשתלב בתחום ההייטק קידום אתרי אינטרנט ואפליקציות, כסף הרבה יותר גבוהה משלמים שם כמובן וגם אפשרויות הקידום הם הרבה יותר משכנעות. כולנו יודעים שהשכר בהייטק הוא הגבוה במדינה ואין ספק שמעצבים גרפיים רוצים להישאר בקדמה כי רואים את עולם הדפוס כגורם שבו הם לא מתפתחים.

הביקוש מעולם ההייטק הוא גדול מאוד.

תחום ההייטק הוא תחום שבעשור האחרון לקח מעצבים גרפיים רבים כדי לתת את כל השפה הויזואלית שתחום ההייטק צריך. בשנים האחרונות חברת אדובי העולמית יצרה את תוכנת אקס די ובאמצעותה מעצבים גרפיים מכינים אפליקציות. סגנונות עבודה אלו של הכנת אפליקציות היו אך ורק בעבר שייכים לעולם ההייטק וכתוצאה מכך חברת אדובי שיצרה את כל המהפך גרמה למעצבים גרפיים לכניסה והבנה לחשיפה הקונבנציונלית באונליין השיווקי איך לעצב אפליקציות באמצעות תוכנות אדובי האחרות.

מי אלה חברת אדובי?

חברת אדובי נחשבת היום לחברה היחידה שמעצבים גרפיים בעולם כולו משתמשים בתוכנות כדי ליצור פתרונות ויזואליים להתאמת הרצונות למותגים ובעולם האינטרנט יחדיו. מעצבים גרפיים משלמים כל חודש תשלום מנוי חודשי של 70 שח בחודש ולאחר שנה הם משלמים 100 שח בחודש. אין ספק שחברת אדובי משדרגת את המשתמשים שלה וכל הזמן עסוקה בפיתוח. כתוצאה מפיתוח התוכנה אקס די נוכל לראות את שיתוף הפעולה היותר הדוק בין עולם ההייטק לבין עולם המחשבים.

לסיכום עסקים בלי מערך דיגיטלי לא יכולים לקדם את המטרות השיווקיות.

תכונות דיגיטל בשנים הבאות רק ימשיכו ויתגברו. אנחנו ראינו גם בתקופת הקורונה שעסקים שלא היה להם מערך דיגיטלי לא היו יכולים לקדם את המטרות השיווקיות שלהם. כתוצאה מההקדמה של הטכנולוגיה שנכנסה חזק לעולם העיצוב הגרפי והמסחר האינטרנטי למעצבים גרפיים יש יותר ביקוש בתחום הדיגיטל מה שיצר משברים בעולם ההדפסה. הדור של היום מקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך האפליקציות שנהפכו שימושיות עם אפשרויות בסיסיות ומפותחות לעזור לאנשים לקבל מידע לכל מטרה.

ללמוד את התחום המבוקש ביותר תקשורת חזותית מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות

תוכלו ליצור קשר עוד היום עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות. בית הספר יסביר לכם כיצד אתם יכולים להשתלב בתעשייה גם אם אין לכם ניסיון. אין ספק שהסרטונים בעמוד זה יכולים לתת לכם אינדיקציה מדהימה אם אתם מתאימים לתחום העיצוב הגרפי ונמשכים לכל הפונקציות העיצוביות ברמה הויזואלית להכנת אסטרטגיות פרסום לעסקים באמצעות חברת אדובי. שיהיה לכם צפייה נעימה ומחכים לשוחח איתכם מעבר לקו.