האם אני יכול ללמוד חווית משתמש בעצמי לימודי עקרונות עיצוב ממשק משתמש

האם אני יכול ללמוד חווית משתמש בעצמי? לימודי עקרונות עיצוב ממשק משתמש

האם אתה חושב על הסבה מקצועית בתחום חווית משתמש UI UX? האם אתה רוצה לדעת איך אתה יכול לעשות מקצוע וקריירה טובה בעולם זה? מה הקשר בין חווית המשתמש לעולם ההייטק? בפוסט הבא הפקנו עבורכם שיעורים אינפורמטיביים מעולים, במיוחד לתחום העיצוב הגרפי, על מנת להראות לכם את כל השינויים בעבודה שחלו בשנים האחרונות. אנו יכולים לראות שלאורך תקופת הקורונה, חברות רבות הכירו בצורך לפתח את חווית המשתמש על מנת להגיע ללקוחותיהן ביעילות.

הכנו בדיקה מדהימה של עולם חווית המשתמש רק בשבילכם בפוסט הזה, עם הסברים פנטסטיים כיצד לפעול במערכות וורדפרס. בנוסף עיצוב אלמנטור או אפליקציה בתוכנת XD. הקורסים משלימים הסברים פנטסטיים שיתנו לך מושג טוב אם אתה מתאים לתחום זה או לא.

מהו בעצם עיצוב UIUX?

בטח שמעתם על הרעיון הזה אינספור פעמים במספר פלטפורמות שמעצבי חווית משתמש רוצים לתת לכל נושא העיצוב הדיגיטלי, כך ש-UX היא חווית המשתמש הכוללת איך בתוך האתר שגורם לגולש לקבל את הרושם הראשוני לעומת ממשק המשתמש הזה וכל כולו נושא של עיצוב תוכן בתוך העמוד שגורם לכך שכל החוויה תנווט בהתאם לשימוש ברכיבים או מילוי לסירוגין של תופסים בתוך העמוד. כל עוד שני ערכות נושא UIUX אלו משולבות, הן עשויות לשמש בקלות כמודל לכל תוכנה מקצועית. הרעיון הוא להפוך את כל הבעיה הזו למכרעת לאורך שנת הלימודים, שכן היא מה שמבטיח שלכל מוצר תהיה חוויה חיובית, שמובילה למכירות.

כיצד יכולה קבוצת הפייסבוק של בית הספר לסייע לכם בעיצוב חווית משתמש המשתלבת בתעשיית ההייטק?

מי אמר שאין עבודה, אלפי משרות מפורסמות מידי שנה בבית הספר, השוק רודף ומחזר אחרי בוגרי קורסים חווית משתמש ועיצוב גרפי, לבית הספר יש רשת של למעלה מתשעה עשר אלף עסקים מפעלי היי-טק ומשרדי פרסום שזקוקים לך להצטרף לצוות שלהם להבנה יסודית של כל דבר דיגיטלי. מטרת הקבוצה היא שילוב ומתן מענה לתהליכים והתנהגות משתמשים תוך מתן גרפיקה הנדרשת בסביבת ההייטק. במהלך הלימודים תתקלו במספר עסקים הזקוקים למעצבי חווית משתמש או פרילנסרים חלופיים שיעבדו מהבית. אין ספק שאם תרצו לפעול בענף זה מהבית, תוכלו לאתר את הלקוחות הראשונים שלכם.

השימוש באפליקציות UIUX

המושגים הבסיסיים של נוחות חווית משתמש זו הם ליצור את חווית המשתמש. כל מותג רוצה שגולש ייכנס לאתר או אפליקציה שמסיימים בצורה ספציפית כדי לראות באמת שאסטרטגיית הפרסום עובדת כמו שצריך. כתוצאה מכך, כל עוד הנושא של עיצוב UIUX עושה את העבודה כמו שצריך, יהיו כמה צעדים קדימה כדי ליצור קשר ראשוני עם המותג ובכך מעצבים גרפיים. על המעצב לשקול כיצד הם יכולים להשתמש בכל מה שלמדו בתחום העיצוב הגרפי תוך שימוש בכל שיטות העיצוב כדי להשיג תפקוד מלא ומשיכת תשומת לב, מה שיוביל בסופו של דבר למכירה.

מושגי עיצוב חזותיים נלמדים במגוון דרכים.

טכניקות שהושגו בתחום העיצוב החזותי הן אלו שגורמות לכל אפליקציה להיראות מסחרית וממותגת. תלמידי המסלול הראשון ללימודי עיצוב גרפי לומדים את כל נושא השפה הגרפית העקבית תוך פיתוח אינטראקציה ויזואלית בין הצרכנים לחברה. מדי חודש, מותגים מוציאים כמויות גדולות של כסף כדי לפתות גולשים לבקר באתר האינטרנט שלהם על מנת לקבל מידע על המותג או לחילופין, על המעצב להשתמש בפלטפורמת בניית חנות מקוונת על מנת שהלקוחות יוכלו לרכוש את הפריטים שלהם.

האם יש צורך שמעצבי חווית משתמש יעבדו בתחום חווית משתמש או לא?

אנחנו יכולים לספר לכם שתקופת הקורונה זירזה בטירוף את כל הפרסום הדיגיטלי מכיוון שכעת, כתוצאה מכל מה שקורה בקורונה והמרחק החברתי אליו נכנס כל האנשים, למעצבי חווית משתמש יש ביקוש רב. החל מפרסומות בפייסבוק ובאינסטגרם כדי להשיג טכנולוגיה שתסייע לחברות בקידום הסחורה שלהן, או אתרים שיהיו אתרי נישה ברמה גבוהה במיוחד שגוגל תעריך מחדש אתרים נוחים ותשים אותם במיקומים גבוהים. כל אתר או אפליקציה ירוויחו בסופו של דבר הרבה כסף, ולכן עיצוב ה-UIUX חייב להיות בפלטפורמה הנכונה.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט?

העולם מצא את תוכנת הזום בתהליך הקורונה, המאפשרת לאנשים להישאר בבית ולהמשיך בשגרת העבודה היומיומית שלהם דרך המחשב. סביבת העבודה, שהייתה בעבר במשרד, הועברה לאחרונה לבית, מה שהביא ליותר חופש פעולה ולשימור הרלוונטיות המסחרית בה רצו מדינת ישראל והעולם כולו. כתוצאה מכך, מכללות ומוסדות רבים החלו ללמד תארים לתואר ראשון או שני דרך האינטרנט, ומשרד החינוך במדינת ישראל החל לחנך את כל בתי הספר במלואם על פלטפורמה זו. אנו מלמדים אונליין כבר למעלה מחמש עשרה שנה אונליין ומספקים לתלמידים את האפשרות להמשיך בקריירה מקצועית או לעבוד מהבית דרך קבוצת הפייסבוק של בית הספר.

יצירת אפליקציות

אדובי כללה כעת את מוצר XD בערכת הכלים שלה. תוכנת XD נחשבת כאחת התוכנות הפופולריות ביותר ליצירת רעיון גרפי והדמיה על מנת להדגים את האפליקציה לצרכן בסוף. התלמידים יוצרים תחילה את כל מטרת המערכת באמצעות פלטפורמות הפוטושופ והאילוסטרייטור, ולאחר מכן הם ממקמים אותה בתוכנת XD כדי לראות כיצד היא מתפקדת מבחינת חווית משתמש. חווית משתמש כללית נוחה באמת יכולה לספק את כל האפשרויות שאותו מותג צריך.

תוכנת XD נחשבת לאחת האפליקציות שבאמת מספקות למעצבים גרפיים מגוון רחב של כלים להשתלבות בסביבת ההייטק. בעבר רוב סגנונות העבודה היו שייכים בעיקר למגזר ההייטק, אך אדובי המירה את כל הכלים ויצרה למעצבים גרפיים קשת עבודה נוספת, מה שלא היה בעבר.

האם אני יכול ללמוד חווית משתמש בעצמי? איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות האינטרנט?

בהחלט תוכל ללמוד בעצמך יחד עם מורה פרטי אונליין מהבית, המדריך רשאי לצפות במסך התלמיד לאורך כל פעילות לימודית על ידי שימוש במסכי שיתוף בתוכנת זום או בכל תוכנת חיבור אחרת. במהלך השיעור, דן המדריך ביצירת תהליך עיצוב הרלוונטי לכל נושא של חזון הקורס, כגון יצירת אפליקציה או אתר אינטרנט. בעקבות הסבר המורה על התלמיד לתרגל את התכנים ולהתחיל בתהליך פיתוח האתר בלימוד יום, צהריים או ערב.

אם נושא או בעיה אינם ברורים, המדריך יחזור עד שהתלמיד ידע את כל השלבים. כדי לעזור לתלמידים להבין את מה שהם לומדים, מתקבלים שיעורי בית על פיתוח אתרים וחווית משתמש אשר מוקצים בסיום כל מפגש ONLINE. קבלת עזרה לתלמידים אינה מוגבלת בשיעור בלבד, והתלמידים רשאים ליצור קשר עם המדריך בכל עת במהלך השבוע לקבלת הסבר על כל נוהל בניית אתר או אפליקציה.

מהם נושאי המחקר בחוויית משתמש ועיצוב ממשק?

כדי לפתח אתרים בימינו, יש להשתמש במערכת ההפעלה וורדפרס, שהיא מאוד ידידותית לגוגל. הסיבה לכך היא כי וורדפרס מוכרת כיום מאוד במנוע החיפוש של גוגל, והיא גם מהירה למדי, ומספקת למשתמש נקודת התחלה איתנה. אתרים איטיים ואינם נטענים מהר לגולשים ייענשו על ידי גוגל ובהחלט יגיעו לעמוד חמש או שלוש.

וורדפרס נחשבת לאחת הפלטפורמות המדהימות ביותר לשילוב גרפיקה מפוטושופ או אילוסטרייטור, כמו גם הכנסת תוסף Elementor , המשפר את נושא חווית המשתמש הכולל מהכנת הרכיבים ועד לאפשרות ניווט בין פלטפורמות שונות שמערכת ההפעלה וורדפרס. מאפשר. עיצוב חווית המשתמש של הממשק בתוכנת וורדפרס מאפשר כל פעולה שאמורה להיות פשוטה ונעימה, ולכן יש ליהנות מהפוטנציאל בעבודה כולה בתוכנת וורדפרס במהלך הקריירה של מעצב אתרים.

איך הולך להיראות העתיד של חווית המשתמש בשנים הקרובות?

חווית המשתמש בעולם תמשיך להיות מבוקשת מאחר והדור של היום משיג את כל הפרמטרים שלו לחלוטין דרך אפליקציות, מה שמאלץ מותגים לחשוב ברמה מאוד גבוהה איך לגרום למשתמש ליהנות מכל בעיית ה-UI UX. מטרת שיעורי יוטיוב המוצגים בעמוד היא להראות לכם כיצד ממשק המשתמש, שמדבר על כל חווית המשתמש וההתנהגות באתר, מתקשר לתחום ה-UX כדי ליצור את הקישור בין הנושאים הללו. אין ספק שברגע שתציץ בכל הקורסים באתר זה, תדע בהחלט אם אתה מתאים לנישה זו או לא.