זה לא חייב להיות קשה לעבוד כמעצב חווית משתמש האם אני יכול ללמוד עיצוב אפליקציות בעצמי?

אין ספר שעמוד זה יכול ללמד אותך את כל העקרונות הבסיסיים של התחלת קריירה מבוקשת מאוד בשוק ההייטק. במאמר הבא נחשוף גישות מעולם האמנות וכיצד יצירתיות חוקתית של מעצב דיגיטל עשויה לעזור לגולשים ליהנות יותר מהמותג. המשימה של מעצבי האתרים היא לקחת את כל הקונספט שהחברה רוצה ולהפוך אותו למרכיבים ויזואליים לתמיכה בכל תכנית פרסום שהעולם הדיגיטלי דורש, החל משליחת הודעות דרך תמונות ועד לתמונה אישית לשכנוע באמצעות יצירת גופנים וצבע.

האזור הוויזואלי אליו נכנסים מעצבים גרפיים הוא הגורם לכל ערוצי העברת המידע על ידי יצירת חווית משתמש מתאימה באפליקציה או באתר. מעצבים גרפיים מקבלים החלטות על ידי חשיבה מחוץ לקופסה כדי להבטיח שכל היבט באפליקציה מתחבר ומתפקד על מנת להגשים את יעדי המפתח שהמותג דורש. ריכזנו עבורכם שפע של עצות וגישות הנוגעות לעולם הפנטסטי של עיצוב אתרים וכמובן כיצד הוא יכול לסייע לכל ארגון וחברת הייטק הזקוקה למעצבים גרפיים עם רעיונות ויזואליים ייחודיים.

הטקטיקה שלנו בעמוד זה ללא ספק תספק לך תובנות נרחבות על עולם העיצוב הגרפי הבינתחומי, ובכמה לחיצות לא פשוטות תוכל לקבוע אם אתה מתאים לחוויית המשתמש ולנישת ה – SEO או UI UX.

מהו בעצם עיצוב UIUX?

עיצוב UIUX הוא שני תחומים נפרדים שלמעשה מתחברים אחד לשני וכדי להצליח בשני הפרמטרים של האפליקציה אין ספק ש-UX הוא זה שעושה את חווית המשתמש הכוללת של מוצר או כל טכנולוגיה שחברות הייטק מפתחות ובמקביל ממשק המשתמש הוא הגורם לתוכן הפנימי של כל אפליקציה אחרים שמתקשרים ומתמזגים, למשל, אם גולש מצטרף לאתר והוא מרוצה מכל חווית המשתמש, סביר להניח שהוא ירצה שעיצוב ממשק המשתמש יספק לו המידע המועיל ביותר באמצעות ממשק המשתמש המתאים. אנשים רבים מתקשים להבדיל בין שני תחומי UI UX, לכן תגלו כיצד ליצור מומחיות מדהימה כדי לתפוס את קהל היעד לאורך תקופת הלימודים.

מהי חווית משתמש ואיך מעצבים גרפיים יכולים להשפיע על לקוחות בעולם האתרים?

בשנים האחרונות תחום חווית המשתמש גדל לפופולאריות, וכל מנהל שיווק ומוצר דורש חשיבה עיצובית של מעצב גרפי שיספק את העיצוב הקפדני שמצריך ממשק משתמש, מאתר אינטרנט ועד אפליקציה שאמורה להיות מרכיב קריטי בכל העברת מידע הדרושה. המטרה של כל מותג היא ללכוד את תשומת הלב ולפתות את קהל היעד להמשיך להשתמש במערכת ולבלות כמה שיותר זמן באותה אפליקציה כדי להשיג את העומק והתוכן שעיצוב ממשק המשתמש של UI UX דורש.

עיצוב אפליקציה

אדובי נכנסה לאחרונה לעולם האפליקציות היישר למקצוע הגדול של מעצבים גרפיים, וכתוצאה מכך נוצר שילוב בעולם ההייטק. מעצבים גרפיים יוצרים כעת את כל האפליקציות שבעבר היו מוגבלות לתחום ההייטק. מעצבים גרפיים משתפים פעולה עם מתכנתים שעובדים בשפות שונות כדי להמיר את כל המסגרות והפלטפורמות של האפליקציה לאפל או לגוגל כדי שניתן יהיה להוריד אותה מחנויות מקוונות. תוכנת XD היא תוכנה וקטורית המאפשרת למעצב אתרים לשלוט גם בעולם יצירת האפליקציות. אין ספק שתגלו חומרים מעמיקים לאורך הלימודים כדי להבין מה קורה מאחורי הקלעים של כל אפליקציה.

תפקידים של מעצבי UIUX

המטרה של מעצבי UIUX היא לספק את חווית המשתמש הטובה ביותר האפשרית תוך שימוש באפליקציות ואתרים. כל עוד האפליקציה במערכת נעימה למשתמש, החוויה ללא ספק תהיה גבוהה, שתהפוך את תהליך האסטרטגיה השיווקית מטכנית ולא מעניינת לפונקציונלית, שתגרום לחוויה מקיפה שתגרום למשתמשים לבנות נאמנות לנושא עצמו.

הסטודנטים לומדים הלכות רבות מעולם קידום אתרים במפתח הלימוד, שהם אלו שמאפשרים כל אפשרות תעסוקה בתחום עיצוב אתרים. סביר להניח שתצטרך ללמוד את כל הקשיים החזותיים שהעולם המקוון דורש, החל מהבנה חזקה בטיפוגרפיה וכיצד להשתמש בצבע ככוח מניפולטיבי מאוד כדי להראות מותג ברמה האישית ברמה גבוהה מאוד. היצירות שישמשו באפליקציה יפותחו בפוטושופ ובאילוסטרייטור וישולבו במערכות לבניית אתרים ואפליקציות כגון אלמנטור, וורדפרס ותוכנות XD. לכל מערכת מומחיות ייחודית ביצירת עיצובים המייצרים את כמות הקליקים הגדולה ביותר לקידום החברה.

עיצוב ופיתוח מערכת וורדפרס

מעצבים מתמחים בלימודי וורדפרס בלימודי עיצוב תקשורת חזותית כדי להפוך את האתר למורכב ומהיר. מערכת וורדפרס היא אחת המערכות הפופולריות ביותר לקידום אתרים וידידותית במיוחד לגוגל מאחר וזו מערכת קוד פתוח שגוגל יכולה לקרוא במהירות, וכך השרת של גוגל מקבל את כל המידע הנכנס במהירות ויכול לספק את הנתונים הללו לגולשים.

תיק עבודות

תחום העיצוב הגרפי של היום בנוי לחלוטין על פורטפוליו, ולקוחות או מעסיקים אינם מתרשמים מהסמכות או תואר ראשון, כך שכל השתלבות בתעסוקה תרצה לראות את כל צמיחת החברה שלך על ידי פיתוח גרפיקה המתאימה לרוח התקופה. זה הדבר היחיד שיכול להציל את החברה שלך.

Elementor UI UX

Elementor הוא תוסף וורדפרס שהופך את מערכת ההפעלה לידידותית יותר על ידי יצירת חווית משתמש UIUX. השימוש ב- Elementor שולט במראה הכללי של הרכיב וכן כיצד תפריטים ומעברי עמודים יהיו זמינים לגולשים.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט?

בשנים האחרונות, עולם העיצוב הגרפי ועולם העסקים למדו שאם השוק לא יתפקד דרך הבית, הוא יפסיק להתקיים. ארגונים שלמים נאלצו לעבור מהרחוב למערך דיגיטלי, ולכן מעצבים גרפיים היו אלה שביצעו את כל סגנונות העבודה הללו תוך התאמה לאינטרנט ולרשתות החיפוש כמו פייסבוק ואינסטגרם. סולו בית ספר מלמד אונליין כבר למעלה מחמש עשרה שנה ומעביר את כל תחום העיצוב החזותי לסטודנטים בוגרים ברמה אישית.

זה לא קשה ללמוד בבית באמצעות האינטרנט.

הלמידה המקוונת מתבצעת באמצעות שימוש בתוכנת זום, בדיוק כפי שמשרד החינוך והאוניברסיטה לימדו את תלמידיהם באמצעות מערכת שיתוף מסך. אנו עושים זאת כבר למעלה מעשור באמצעות טכנולוגיית חיבור מרחוק המאפשרת למדריך לצפות במסך התלמיד. במהלך המפגש, המדריך מסביר למפתח או מתכנת מספר שלבים כיצד לבנות אתר או לשנות אפליקציה, ובעקבות ההסבר של המורה, על התלמיד לתרגל את כל החומר כדי לוודא שהוא יודע את כל המהלכים.

אם תלמיד אינו מבין בעיה או מושג, המדריך לא יכול לעבור לחומר חדש עד שהתלמיד יודע את כל השלבים. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ופרויקטים על פיתוח עיצוב חזותי, המדגישים את כל עקרונות הקומפוזיציה בהפקת רכיבים כגון טפסים ושימוש בגיאומטריות ופונקציות להפקת הגופן המתאים. כל בעיה בעקרונות העיצוב החזותי מטופלת על ידי מעצבי אתרים שכן הם היחידים שמבינים כיצד לבטא את כל המראה המקוון תוך שילוב אידיאלים של המותג.

עמוד בפייסבוק

בבית הספר יש קבוצה של למעלה מ-19,400 חברות הייטק ומשרדי פרסום שיספקו לכם את כל המשאבים הדרושים לכם לעבודה בתחום האתרים, וכן חברות הייטק להפקת אפליקציות חשובות לעיצוב חזותי. אין ספק שלארגון הזה יש תשעה עשר וחצי אלף מהמשרדים הגדולים במדינת ישראל שיסייעו לכם למצוא את העבודה הבלעדית שתאפשר לכם להתחיל לעבוד ללא ניסיון. אם תבחרו לעבוד כפרילנסרים מקצועיים בענף זה, כמעט בוודאות תמצא קריירה מקצועית.

אנו ממליצים לשוחח עם אחד מיועצי הלימודים שלנו כיצד גם אתה עשוי ללמוד את העבודה המקצועית ביותר מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות. עד אז, אנו מציעים לך לעיין בכל הקורסים בעמוד זה כדי לוודא שאתה מתאים לתחום עיצוב האפליקציות והעיצוב החזותי בעולם ההייטק.