קורס ציור קומיקס

//קורס ציור קומיקס

יש רבים שחוברות שקומיקס בשבילם היו משהו מיוחד בילדותם.  הם נפעמו כל פעם כשהם ראו חוברת חדשה, חיפשו מה יש בתחום שהם אוהבים והתחברו לסיפורים עצמם.  קומיקס הוא אכן דבר מדהים. היכולת לקחת תמונות ולהפוך אותן לסיפור אחד ארוך, לשלב בהן דמויות ולהפוך אותן ל”חיות” הוא מרהיב. יש כאלו שבבגרותם היו רוצים לדעת איך ליצור כזה קומיקס ומסתבר שזה אפשרי.  כל מה שצריך לעשות הוא קורס ציור קומיקס, קורס על תוכנת אילוסטרייטור שמאפשרת לעשות את זה. אם עוד לא התוודעתם לתוכנה הזו, הנה כמה דברים שכדאי שתדעו עליה ועוד קודם לכן, הנה עוד קצת על קומיקס ובעיקר על הסוגים שלו.

מהו קומיקס

קומיקס הוא דמויות, רקע לסיטואציה ובועות דיבור. אפשר לראות את הקומיקסים בעיתונים רבים, אפשר לראות אותם בכתבי עת, והיום, אפשר למצוא אותם גם באינטרנט. ואלו סוגי קומיקס יש? יש קומיקס  שהנם הומוריסטיים וכל מה שהם אמורים לעשות הוא – להצחיק, יש קומיקס  של אימה שאמורים להפחיד את הצופים בהם, יש לא מעט ספרות בלשית ומתח בקומיקס  ויש קומיקס  שעוסקים במסעות של דמויות שונות. יש כמובן את המדע הבדיוני והפנטזיה ויש את גיבורי העל הידועים שעליהם אפשר לספר בלי סוף, ויש קומיקסים שהם סיפור ביוגרפי של אדם שהוא דמות מסוימת מה שמאפשר להנגיש גם לילדים את אותם קורות חיים.

מה זה קומיקס

מה זה קומיקס

קצת על אילוסטרייטור ILLUSTRATOR ADOBE 

אז איך אפשר ליצור את כל אותם קומיקסים מכל סוג שהוא? אם בעבר היה צורך לצייר ידנית, לכתוב ובסופו של דבר לצלם כל קומיקס כזה בהתאם לכמות הפעמים שרוצים להוציא אותו לאור, היום יש בשביל זה את המחשב. קומיקס כמו ציורים ואיורים יוצרים עם תוכנת אילוסטרייטור, תוכנה שמיועדת לכך כמו גם לדברים רבים אחרים. לאילוסטרייטור יש המון כלי ציור, והיא מיועדת ליצירת תלת ממד כמו גם יצירת סמלילים, גרפים שונים וכמובן קומיקס. זו לא תוכנה מורכבת וכל מה שצריך הוא להכיר את הכלים השונים שהיא מציעה ומרכיב חשוב מאוד הוא התרגול שלה. צריך לנסות אותה עוד ועוד בשביל לדעת לעבוד איתה, עד שהיא הופכת לטבע שני.

ציור קומיקס

קומיקס

אילוסטרייטור תוכנה לציור קומיקס וקצת על עיצוב גרפי

מי שילמד את תוכנת אילוסטרייטור לא רק יידע איך בפועל ליצור קומיקסים אלא יוכל להיות מעצב גרפי של ממש. אילוסטרייטור היא תוכנת הדגל של כל מעצב גרפי, יחד עם האחיות שלה לחברת אדובי – פוטושופ ואינדיזיין. אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית מה שאומר שהיא מאפשרת יצירת אלמנטים בכל גודל שהוא, מכיוון שלא כמו פוטושופ היא לא עובדת על פיקסלים וגם הגדלה של הקבצים שלה לא מורחים את התמונה. זו בדיוק הסיבה ששלטי הענק שאתם רואים הם עם התוכנה הזו, שלטים שמיוצרים באמצעות תוכנת אילוסטרייטור ועל ידי מעצבים גרפיים שלמדו אותה.

פרילנסרים עיצוב עבודה בתחום העיצוב הגרפי

אם אתם רוצים לעבוד כיוצרי קומיקס, אם תשקיעו בתחום יכולה להיות לכם לא מעט עבודה. יוצרי קומיקס אין הרבה יחסית ואלו הכישרוניים והמשקיענים, יכולים להגיע רחוק הן במערכות עיתונים והן כעצמאיים. יש לא מעט ירחונים, עיתונים וכתבי עת שרק מחפשים מי שייצור עבורם חוברות קומיקס, ולא, לא חייבים להיוולד עם כשרון לכך אלא כן עם הרבה כוח רצון בכדי ללמוד את התחום ולהתפתח. עבודה בכלל בעיצוב גרפי לא חסר, אתם יכולים לעבוד בחברות בניית אתרים ועיצוב אתרים ולעצב אתרי אינטרנט, אתם יכולים לעבוד בחברות פרסום שצריכות מעצבים הן לדיגיטל והן לפרינט ולהיות אלו שיקבעו מה תהיה הפרסומת המצליחה הבאה שתעשה באזז, אתם יכולים לעבוד בהוצאות לאור של ספרים, יכולים לעבוד במערכות עיתונים ואיפה לא… היתרון בעיצוב גרפי הוא שהעבודה היום מתבצעת על מחשב, וכל מה שצריך הוא לדעת את התוכנות הרלוונטיות שאחת מהן היא אילוסטרייטור וכמובן שהיא תהיה על המחשב, ואפשר לעבוד מכל מקום.

ציור קומיקס

ציור קומיקס

למכור ציורים באינטרנט להיות פרילנסרים ולעבוד מכל מקום שהוא…

תארו לעצמכם שאתם בטיול בחו”ל עם חברים, בני הזוג או לבד, טיול שנמשך כמה חודשים. אתם צריכים כמובן לממן את הטיול ואתם מחליטים לעבוד תוך כדי. אם אתם מעצבים גרפיים, אתם יכולים לקחת איתכם לפטופ ולעבוד או אם אתם יוצרי קומיקס ועשיתם קורס ציור קומיקס, תוכלו ליצור כאלו ולשלוח לארץ או לכל מקום אחר ולקבל על כך כסף. היום, בעידן המודרני, העידן בו האינטרנט הוא זה ששולט בכל דבר בחיינו, קורס ציור קומיקס כמו גם לימודי אילוסטרייטור ועיצוב גרפי בכלל, יכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים. אם אתם הורים לילדים, עבודה כפרילנסרים כמעצבים גרפיים או כיוצרי קומיקס היא בדיוק הדבר הנכון בשבילכם. אתם יכולים להיות הורים במשרה מלאה ולשלב את העבודה תוך כדי, מה שאומר שמתי שנוח לכם ומתאים לכם תוכלו לעבוד, בין אם זה בלילה, בסופי שבוע או במהלך היום. אם תלמדו קורס ציור קומיקס במכללת סולו, תוכלו להגשים את החלום ולא, אתם לא חייבים ניסיון קודם.

גרפיקה או קומיקס לפתח את היצירתיות תוך כדי הלימודים

אם אתם רוצים לפתחי את היצירתיות שלכם, קורס ציור קומיקס במכללת סולו הוא בדיוק מה שאתם צריכים. יש לא מעט אנשים שחושבים שחייבים להיוולד עם כשרון בתחום, אבל עם מכללת סולו זה ממש לא כך. במכללת סולו יעבדו אתכם על היצירתיות שלכם וגם אם אתם באים מעולם ללא נגיעה לאומנות או לגרפיקה או קומיקס, במכללת סולו “יכניסו” אתכם לאווירה. צוות המורים ישמח ללמד אתכם את רזי המקצוע וכמובן, ללמד אתכם את כל התוכנות הרלוונטיות לציור קומיקס כמו גם לעיצוב גרפי בכלל שהן אילוסטרייטור כפי שציינו, אינדיזיין ופוטושופ, התוכנה המוכרת ביותר בעולם לעריכת תמונות.

קורס ציור קומיקס יחס אישי זה רק במכללת סולו

במכללת סולו תלמדו אחד על אחד עם מורה פרטי, אבל לא בדרך הרגילה אלא באמצעות תוכנה אינטרנטית שתחבר בין המחשב שלכם לזה של המורה. כך תוכלו לשבת בכל מקום שתרצו וללמוד, וכך, תוכלו לקבל יחס אישי כמו שמגיע לכם. שיעור כזה במכללת סולו הוא בדיוק כמו שיעור פרטי אצל כל מורה אחר, זהו שיעור אחד על אחד מה שאומר שהמורה לא ממשיך בחומר עד שהתלמיד יודע אותו על בוריו. כשלומדים עם כיתה תמיד תלויים באחרים מה שגורם לחלק מהתלמידים להישאר מאחור, אך במכללת סולו זה לא יקרה ואתם תוכלו להתקדם בקצב שלכם.

תוכנה קומיקס

תוכנה קומיקס

לימודי ציור אונליין באינטרנט נוחות, איכות והכנה לעולם העבודה

אז למה כל כך הרבה נוהרים ללמוד במכללת סולו? מעבר ליחס האישי והשיטה המדהימה ללימודים, זו שיטה נוחה מאוד שלא דורשת לעצור את החיים. אם אתם עובדים וגם אם זה במשרה מלאה, אתם לא צריכים לעזוב את העבודה אלא יכולים לקבוע שיעורים לשעות יותר מאוחרות. אתם יכולים לקבוע גם לימי שישי בבוקר אם זה נוח למורה אך בעיקר, במכללת סולו יכינו אתכם לעולם העבודה. יש סיוע בהשמה לעבודה ויש הכנה של תיק עבודות, כך שיהיה מה להראות למעסיק פוטנציאלי או לקוח פוטנציאלי. במכללת סולו לוקחים כל תלמיד במלוא הרצינות ומכינים אותו לעולם העבודה שאחרי הלימודים.

קורס ציור קומיקס

קורס ציור קומיקס

2019-07-26T21:20:23+03:00