גרפיקה ממוחשבת תעסוקה - איך אוכל לרכוש קריירה בגרפיקה ממוחשבת אם אין לי ניסיון

גרפיקה ממוחשבת תעסוקה – איך אוכל לרכוש קריירה בגרפיקה ממוחשבת אם אין לי ניסיון?

תוכן עניינים הצג

אתה רוצה ללמוד גרפיקה ממוחשבת או שאתה כרגע בלימודים ומעוניין לדעת איך להשיג עבודה בשוק זמן קצר לאחר סיום הלימודים ללא כל ניסיון. אז ישנן שיטות מעולות שונות לעשות זאת, עליהן נדון בפוסט זה.

מהי בעצם חווית גרפיקה ממוחשבת?

לפני שנדון באפשרויות לצבור ניסיון, בואו נגדיר תחילה איזו מומחיות נדרשת בגרפיקה ממוחשבת. ניסיון בגרפיקה ממוחשבת כרוך ביכולת ליצור מגוון רחב של ויז’ואלים ממותגים ברמה גבוהה ובמקצועיות. ניסיון מקצועי במקצועות שונים הוא באמת ניסיון תעסוקתי מאומת במקומות שונים בעסק; בגרפיקה ממוחשבת, מה שמחליט הוא התנסות מעשית בשוק המסוים בו אתה מנסה להשיג תעסוקה. ישנן מספר נישות בגרפיקה ממוחשבת, והמעצב הגרפי חייב להיות בעל מומחיות עם הנשים שאיתן הוא רוצה לקיים אינטראקציה.

כיצד ניתן לייצר מומחיות בגרפיקה ממוחשבת בנישות רבות?

הם מפתחים סגנון של ניסיון בעבודה באמצעות מגוון גישות. כעת נעבור על האפשרויות השונות.

אפשרות מספר אחת היא להתקבל לעבודה. במהלך הלימודים כסטודנט.

אחת הגישות שעובד גם במקצועות אחרים וגם בעיצוב גרפי חיפוש עבודה סטודנטיאלית בשוק. המטרה היא להשיג תפקיד ברמת שכר נמוך שתאפשר לך לקבל ניסיון בשוק. מפעלי פרסום, הוצאה לאור ודפוס מעסיקים סטודנטים בשוק, ויש כאן סוג של המצב הטוב ביותר שמטיב עם כל הצדדים. חשוב לדעת שהניסיון שתקבל בבחירה זו יהיה מהמקום בו עבדת. אם תתקבל כסטודנט במשרד שיווק, סביר להניח שתקבל ניסיון במיתוג עסקי. אם היית עובד במשרד דפוס, סביר להניח שהיית מתמחה בכל מה שקשור להנחיות מיתוג ויזואלי.

אפשרות מספר שתיים כרוכה בצבירת ניסיון באמצעות המשימות הרצויות. הוספה לתיק העבודות

היתרון בעבודה בגרפיקה ממוחשבת הוא שמה שמגדיר הצלחה הוא היכולת לבצע ויזואליות מגוונות בצורה מקצועית ויצירתית. אתה יכול לכלול מגוון רחב של דוגמאות גרפיות בתיק העבודות שלך. נניח שאתה רוצה להשתתף במיתוג ובשיווק חברות ושאתה צריך ליצור מיתוג מקיף עבור הרבה חברות נוכחיות. קח כל מותג ידוע קיים והתחל לפתח זהות מותג חדשה שונה מזו הנוכחית. צור לוגו למותג, כמו גם כרטיס ביקור, שלט חוצות, פלייר ודף נחיתה. כאשר אתה מגיש בקשה, אתה עשוי לספק תיק עבודות של מה שהכנת, ותוכל להפגין שפע של מומחיות. חשוב לדעת שהעבודות בתיק העבודות שלכם יהיו טובות. עדיף לספק למעצבים מומחים או מורים שבהם אתה יכול ללמוד לראות ולקבל ביקורת.

אפשרות 3: הצעה להתנדב בחברה בחינם.

ישנם ארגונים ללא מטרות רווח שזקוקים לעבודת גרפיקה מומחית אך אין להם את הכספים לשלם עבורה. אתה יכול ליצור את העבודה הגרפית שלך בחינם או תמורת תשלום קטן, לצבור מומחיות ואולי הפניות. זהו מסלול שמוסדות רבים מספקים במקצועות אחרים וללא ספק יש לבחון אותו בתחום התקשורת החזותית.

אפשרות מספר ארבע היא למצוא נתיב דרך קרובי משפחה.

מכיוון שגרפיקה ממוחשבת היא תעשייה כה נרחבת, אתה יכול להמר שאתה מכיר מישהו שדורש סגנון עבודה הקשור לגרפיקה ממוחשבת. תינתן לך הבחירה ליצור את הוויזואליה עבורו. זו ללא ספק חוויה אמיתית שתוכלו לכלול בתיק העבודות שלכם ולקבל עבורה התייחסות. המלצות הן חיוניות מכיוון שהן יוצרות תנועה נוספת של לקוחות וחווית עבודה באמצעות שיווק מפה לאוזן.

כיצד ניתן לקבל מומחיות על מנת להתקבל לעבודה כמעצב הייטק?

עבור מעצבים גרפיים בישראל, גרפיקה ממוחשבת הייטק היא רמה מתקדמת יותר. מעצבים גרפיים בתעשייה זו ירחיבו את המומחיות שלהם לכלול נושאים כמו עיצוב אתרים, עיצוב אפליקציות ועיצוב חווית משתמש. מדובר בשוק שצומח במהירות בעסק, וכעת כל חברה וארגון מבינים שמדובר באתגרים שיזדקקו לסיוע בלעדי של מעצב גרפי. יש לציין כי מעצב גרפי שלומד מקצועות אלו מגיע בדרך כלל עם מומחיות מוקדמת כמעצב גרפי, וכעת הוא יידרש להפגין יכולת בתחומים אלו. אז איך אתה יכול לקבל מומחיות בשוק UI UX עיצוב אתרים ועיצוב יישומים? הנה עוד כמה רעיונות.

שיטה מספר אחת היא לחפש חברות וסטארט- אפים .

העובדה היא שאם עבדת בגרפיקה ממוחשבת במשך זמן מה, זה הרבה יותר פשוט. מדי יום אנו רואים הרבה חברות קטנות שעולות בפייסבוק שזקוקות ליצירת אתר או אפליקציה חדשה. חברות אלו היו מחפשות לעתים קרובות מעצב גרפי שמבין כיצד ליצור אתר אינטרנט או אפליקציה בעלות נמוכה. זה כאשר אתה נכנס למשחק! רוצה לצבור ניסיון? תן לחברות האלה הצעת מחיר זולה והתחל לפתח את האתר או האפליקציה הטובים ביותר שאתה יכול עבורן.

זכרו שלקוח מרוצה הוא לקוח מומלץ. אם סיימתם את המשימה בצורה טובה ופיתחתם את האתר או האפליקציה לשביעות רצונכם, אתם יכולים לצפות שהם ללא ספק יקדמו אתכם בשוק לאחרים ושתהיה לכם עבודה. מלבד זאת, האתר שבנית עשוי להשתלב בתיק ההשקעות הסימולוטרי המגוון בו אתה משקיע.

שיטה מספר שתיים היא לגרום למישהו ליצור עבורך את האתר.

כל מעצב צריך אתר אינטרנט. אם עדיין אין לך אתר או אפליקציה, זה הזמן ליצור אחד. זוהי שיטה מצוינת לתרגל ולבנות את תיק העבודות שלך. תקבל ניסיון אם תעצב את האתר שלך בהתאם לכל ההנחיות שלמדת בקורס. נכון, זה רק אתר אחד, אבל הוא ללא ספק בשבילכם. צרכנים פוטנציאליים המבקרים באתר עשויים ליהנות ממה שהם רואים ולהעסיק אותך למרות חוסר הניסיון שלך בשוק.

שיטה מספר שלוש היא פרסום ברשתות החברתיות.

לכל אחד יש את היכולת להציע את עבודתו לקהל הרחב יותר באמצעות המדיה החברתית. אתה יכול פשוט להיכנס ולהציע את השירותים שלך בקבוצות עסקיות בהן מחפשים מעצבי אתרים ומפתחי אפליקציות. זכור להציע את שירותיך בתעריף מוזל, שכן זה יעזור לך לרכוש את משימות העיצוב הראשונות שלך.

התחבר להייטק ומתכנתים כאפשרות רביעית.

מעצבים גרפיים נחוצים כעת למתכנתים כדי לעצב את הממשקים שהם יוצרים, והם מציעים לצרכנים חבילות הכוללות גם פיתוח תוכנה וגם עיצוב אפליקציות. אתה יכול לשתף פעולה עם מתכנת ספציפי שמקבל משימות פיתוח אתרים על בסיס קבוע. הוא כבר יטפל בכל השיווק והמכירות של הלקוחות, תוך שאתה תפתח את האתר ותקבל מומחיות רבת ערך. זוהי הזדמנות מצוינת להתחיל ולהשיג ניסיון מקצועי רב ערך.

לאחר שסיימתם את כל השלבים הללו ויש לכם תיק עבודות מקצועי, תוכלו להגיש מועמדות לעבודה בהתמחות בהייטק.

היכן אוכל לחפש הזדמנויות כמעצב גרפי בתעשיית ההייטק?

מציאת עבודה בקריירות הייטק כמעצבים גרפיים דומה למציאת עבודה בכל שוק אחר. שלחו קורות חיים ותיק עבודות למשרות הרלוונטיות. חלופה נוספת, בין אם אתה סטודנט במכללת סולו ובין אם לא, היא להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו בפייסבוק . עם 19.5 אלף חברים, למכללת סולו יש את הקבוצה הגדולה בתעשייה, הכוללת גרפיקאים, סטודנטים ומעסיקים. הקבוצה מונעת מכם את הצורך בחיפוש עבודה ממושך ומסייעת לכם למצוא עבודה מהר יותר מהנוחות של ביתכם.

למד גרפיקה ממוחשבת בכל מקום שהיא תועיל לך ביותר.

מוסד סולו היא מכללה לגרפיקה ממוחשבת המלמדת גם מקצועות עיצוב הייטק. במשך 15 השנים האחרונות, אנו מחנכים את השוק בסגנון הייחודי שלנו. אנו מספקים מורים יוצאי דופן אחד על אחד באינטרנט מהנוחות של הבית שלך. לימודי גרפיקה ממוחשבת מקוונת מהבית היא האופציה האידיאלית כיום עבור אנשים עסוקים, הורים וכל מי שרוצה לשלב לימודים עם פעילויות אחרות.

כיצד מתבצעת הלמידה המקוונת בבית?

כשאתה לומד בבית אתה באמת לומד עם מדריך אחד על אחד שמשקיע ומדגיש את המהירות וההבנה שלך. זה מוביל ללמידה טובה משמעותית מלמידה בקבוצה. משיעור לשיעור, חשיבה עצמאית כמעצבת גרפית מתחדדת וצומחת. מבחינה טכנית, צורת לימוד זו תצריך שימוש במחשב ובאינטרנט. הסטודנט והמדריך ישתמשו בתוכנת שיתוף מסך כדי לתקשר בין מחשבים.

מה אתה לומד עכשיו במכללת סולו ללימודי גרפיקה ממוחשבת?

התלמידים לומדים את היסודות של שפת עיצוב חזותי, שהיא שיטה לתקשורת ללא שימוש במילים. מכיוון שמדובר בעצם בסוג של אמנות, לימודי עיצוב גרפי מסווגים כחלק משוק האמנות הפלסטית. כאשר מחפשים קורס מקצועי לגרפיקה ממוחשבת מקוונת מהבית, אתם עשויים להיתקל באותו קורס בשם לימודי גרפיקה ממוחשבת. כפי שניתן לראות, הרעיון של גרפיקה ממוחשבת מגדיר את ליבת המקצוע, שהיא העברת תקשורת בין אנשים באמצעות שימוש במיתוג.

לימודי גרפיקה ממוחשבת עוסקים יותר מסתם לבטא את היופי שבגרפיקה;

הם עוסקים גם בהקשבה והיכרות עם קהלי יעד מגוונים, כמו גם בהעברת מסרים עסקיים באמצעות גרפיקה ממוחשבת. במכללת סולו תהיה לך גישה למגוון רחב של אפשרויות בקריירה. תלמדו גרפיקה ממוחשבת למתחילים או גרפיקה מתקדמים, קורס בו תלמדו גם רמה בסיסית ועיצוב אתרים במערכת וורדפרס ובתוסף אלמנטור וגם עיצוב אפליקציות בתוכנת אדובי XD. תלמד גם את שלוש חבילות תוכנות העיצוב החיוניות שכל מעצב גרפי צריך להכיר: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין.

איזה תפקיד משחקת כל תוכנה שנלמדת בנושא גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי?

פוטושופ של אדובי

פוטושופ היא תוכנה מקצועית לעריכת תמונות המאפשרת לך לבצע שינויים ברמת הפיקסלים. תמונה אחת שווה אלף מילים, וזה בדיוק מה שמעצבים גרפיים עושים עם תמונות; הם מבטאים מסרים דרך התמונה. Photoshop מאפשרת לעצב כל תמונה ולשנות אותה על מנת ליצור עיצוב דרמטי יותר, עיצוב משמח, עיצוב עצוב ועוד מיני עיצובים על תמונה שמטרתם לתקשר כל רגש ולייצר תקשורת עם קהל יעד עבור החברה. 

תוכנת Illustrator מאייר

תוכנת Illustrator היא תוכנה קריטית וייחודית בלימודי גרפיקה ממוחשבת, המאפשרת למעצבים גרפיים ומאיירים ליצור מגוון ויזואליים. כאשר מעצב גרפי רוצה לעצב לוגו, לייצר איור בספר או בחוברת, או פשוט לפתח תמונה מהסלון ולהדפיס אותו, הוא ישתמש בתוכנת אילוסטרייטור. כבר דנו כיצד תוכנת Photoshop עובדת על פיקסלים, בעוד שתוכנת Illustrator היא תוכנה וקטורית. ההגדרה של וקטור היא היכולת ליצור חזותיים ואז להגדיל או להקטין את גודלם מבלי להשפיע על איכותם, דבר שלא ניתן לעשות ברמת הפיקסלים. מעצב גרפי מוכשר יתחיל את העיצוב בפוטושופ ויסיים אותו באילוסטרייטור.

אינדיזיין

אינדיזיין היא תוכנית פריסת ספרים להוצאה לאור המאפשרת למעצבים גרפיים ליצור ספרים וחוברות עם ויזואליה איכותית, מדויקת וממוקדת התואמת את קו המתאר של הדף. מכיוון שהתוכנה הזו היא גם מ-אדובי , הקבצים תואמים לשני המוצרים הקודמים.

וורדפרס

וורדפרס היא אחת מחלקי התוכנה הגדולים ביותר שיש. איזה ראיות יש לנו? לכן ארבעים אחוז מכלל אתרי האינטרנט כיום בנויים ומעוצבים בעזרת תוכנה. באופן כללי, זוהי תוכנת קוד פתוח המאפשרת לך לבצע שינויים מהותיים בתבניות, מה שמאפשר לך להשתמש בה כדי ליצור כל סגנון עיצובי שתרצה. זה מציע יתרונות משמעותיים מאחר והמעצבים אינם נדרשים לבחור תבנית עיצוב. בתוך התוכנית ישנם גם תוספים, אחד מהם הוא תוסף אלמנטור , שהוא תוסף פנטסטי ליצירת דפי אינטרנט. תוסף זה הוא חלק מתוספי וורדפרס ונחשב כרגע לדבר הגדול הבא. כל מעצב דיגיטלי יוכל לבצע את עבודתו בצורה יעילה וקלה יותר בעזרת אלמנטור . כתוצאה מכך, אתה כמעצב גרפי תוכל לעשות ולהציע יותר עבודה ליותר לקוחות הזקוקים למיתוג.

XD

אדובי XD היא תוכנה שעשוי לשמש ליצירת אפליקציות עם חווית משתמש יוצאת דופן של ממשק משתמש UX. תוכנה מצוינת לגרפיקאים המעוניינים לעבוד בתחום ההייטק.

לכן, אם השוק הזה מעניין אתכם, אנו קוראים לכם ליצור איתנו קשר ולהתחיל ללמוד שוק מתקדם בהייטק המבוקש מאוד. זה שעון טוב.