לימודים עיצוב וגרפיקה דיגיטלית להשתלבות בחברות הייטק בישראל לימודים גרפיקה ממוחשבת נוף הגליל

לימודים עיצוב וגרפיקה דיגיטלית להשתלבות בחברות הייטק בישראל לימודים גרפיקה ממוחשבת נוף הגליל

בחירת מעצב גרפי טובה לעסקים שרוצים לקדם את המוצרים של חברה זה נחלתם של כל מעסיק או ארגון לקלוע במעצב הכי טוב. אחריות מאוד גדולה למעצבים גרפים כי הם אלה שגורמים למותג להיות פופולרי ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. כדי שמעצב גרפי ישתלב בשוק הוא יצטרך הכשרה פורמלית כדי ללמוד את המסלול עיצוב גרפי לימודים במוסד מסודר עם מוניטין מאוד גבוהה.

שיתוף פעולה עם גרפיקאי או מעצב

כל עסק שרוצה היום לעבוד בשיתוף פעולה עם גרפיקאי או מעצב יבקש לראות תיק עבודות מהמעצב תחילה כי זה הדבר היחיד שיכול לראות שיש למעצב ניסיון מאוד גבוהה בהבנת חוקי העיצוב. הכנו בכתבה הבאה סרטוני הסבר מדהימים שיסבירו לכם מה מעצבים גרפיים עושים בעולם האריזות ובמקביל כיצד הם מעצבים ציוד אלקטרוני שמיוצר על ידי חברות הייטק.

הסבר על יצירת עיצובים ודוגמאות להכנת תיק עבודות מקצועי

נוכל לראות טכניקות מדהימות שנעשו בתוכנת הפוטושופ או לסירוגין יצירת מניפולציות להכנת תיק עבודות מקצועי. הרחבנו בכל נושא את הויזואליות כדי להביא לכם נקודת מבט אישית אם אתם מתאימים לתחום זה או לא. נוכל להגיד לכם שגם אם אין לך ניסיון בעיצוב גרפי אבל יש לכם אהבה לקריירה זו אין ספק שעם רצון אפשר להגיע למקומות מאוד גבוהים.

הלימודים.

תחום העיצוב הגרפי יאפשר לך להיות מאוד מבוקש בהייטק ובמשרדי פרסום, במיוחד בתקופות האחרונות שהקורונה גרמה לעסקים רבים להבין שאם הם לא ישווקו את המוצרים שלהם בכל פלטפורמה דיגיטלית הם לא יוכלו להמשיך ולהתקיים. בתקופת הקורונה אנשים לא יכלו להיות ברחוב ולכן מעצבים גרפיים הם אלה שיצרו את כל החנויות אונליין או לסירוגין דאגו לכל היצירות הויזואליות שאנחנו רואים בפייסבוק ובאינסטגרם. כיום אדם שרוצה להיות מעצב גרפי יכול לפתוח סטודיו פרטי ולתת מענה לעסקים שרוצים שירותים בעיצוב גרפי.

האם תהליך השיווק הוא חד פעמי?

עסק לא יכול לפרסם פעם אחת כדי להביא גולשים. עסק צריך להזכיר כל הזמן לקהל המטרה שלו על המוצר על ידי פרסומות ברשתות החברתיות או לסירוגין להעלות תוכן דיגיטלי שיהיה באתר האינטרנט. גוגל נחשבת לפלטפורמה מדהימה שהעסקים מנצלים אותה כדי להגביר את מהלך השיווק ולכן בכל אתר יש תוכן דיגיטלי שאמור לדבר על המוצר. הגולשים של היום מקבלים את כל המידע שלהם אך ורק דרך מנוע החיפוש גוגל ובמידה והם שואלים את גוגל שאלה מסוימת גוגל יפנה את זה לאתר של המותג.

השימוש באפליקציות הוא באופן יומיומי

במילים יותר פשוטות חברות וארגונים צריכים להיות איפה שהלקוחות שלהם נמצאים. אנחנו לא יכולים לשכוח שהשימוש באפליקציות הוא באופן יומיומי ובאתרים. הדור של היום מקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך הדיגיטל ולכן בתקופת הקורונה מעצבים גרפיים עבדו שעות נוספות כדי להתאים מערך ויזואלי ושפה העיצובית בתוכנות גרפיקה adobe שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין.

איך לומדים אונליין מהבית?

לימודים אונליין מהבית נהפכו פופולריים מאוד במיוחד בתקופת הקורונה שמשרד החינוך החל ללמד את התלמידים שלו אך ורק דרך זום. מכללות רבות החלו ללמד תואר ראשון ותואר שני דרך פלטפורמה דיגיטלית בלבד. הטכנולוגיה היום גורמת לאנשים להישאר בבית ולקבל את אותו סגנון חינוך דרך הדיגיטל. אנו מלמדים בשיטה הזו כבר מעל 15 שנה בלימוד פרטני ואישי את כל תחומי האומנות והטכנולוגיה.

איך לומדים להיות גרפיקאים טובים מהבית?

לימודים אונליין מתבצעים דרך תוכנת זום או כל תוכנה אחרת שהטכנולוגיה מאפשרת לנו לשיתוף בין מסכים. במהלך השיעור המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לו עקרונות בסיסיים ומתקדמים על על עולם השיווק והפרסום. לאחר הסבר של המורה הסטודנט צריך לתרגל את החומר כדי להראות למורה האישי שהוא מבין את הלימודים. בלימוד פרטני ואישי ללימודי תעודה ותיק עבודות הסטודנט הוא המרכז וכל תשומת הלב אליך בקבלת תרגילים הטכנולוגים המתקבל מהמורה בזמן השיעור.

התמיכה בלימודים

התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור והסטודנט יכול ליצור קשר עם המורה הפרטי שלו במהלך השבוע כדי לקבל פידבק על סגנונות העיצוב ולהיות מוכן לשיעור הבא. כל פרויקט שסטודנט מקבל בשיעורי בית מפתח יצירתיות ובמקביל זה הדבר שיבנה לו את תיק העבודות.

השתלבות תעסוקתית של מעצבים גרפים בעבודה

השתלבות תעסוקתית של מעצבים גרפים היא לא רק בעולם ההדפסה מה שהיה נהוג לחשוב עד היום. המחסור הוא עצום ומעצבים גרפיים משתלבים במשרדי שיווק כדי לתת את הערך העליון לכל מותג אשר מחפש מעצב שמתאים לשיווק. אם בעבר רוב סגנונות העבודה היו אך ורק לעולם ההדפסה להכנת עיצוב מוצרים היום המצב הוא שונה ומעצבים גרפיים יותר משתלבים בעולם הדיגיטל כדי להעביר את השיווק בצורה משכנעת ובצורה חזותית מתאימה.

השפה הויזואלית

המטרה בלימודי עיצוב גרפי ללמד אתכם את השפה הויזואלית ובמקביל את כל החוקים הרבים שעולם העיצוב הגרפי צריך. החל מהבנה מעמיקה של מהי טיפוגרפיה וכיצד ליצור שיווק חזותי באמצעות צורות גרפיות שמעבירים את הפסיכולוגיה העיצובית. לכל אורך הקורס אתם תצטרכו לתרגל שיעורי בית רבים כדי לפתח לכם את כל הכישרון והחשיבה העיצובית לתיק עבודות איתו אתם תצטרכו להתמודד בסיום הלימודים. אין ספק שתהליך היצירתיות זה נושא שנלמד ואין צורך להגיע לקורסים מעצבים גרפיים עם ניסיון קודם.

תיק עבודות למה זה כל כך חשוב?

בכל תהליך השכלה וניסיון של מעצב להצליח בשוק הדבר היחיד שיבקשו ממך זה אך ורק לראות דוגמאות שעשית בתקופת הלימודים. תואר ראשון או תעודה מקצועית או כל הסמכה אחרת לא תאפשר להגיד אם אתה באמת שולט בתחום האמנות הדיגיטלית והטכנולוגיה עדכנית.

תרגום טוב של הוויזואליות למותג

מה שיראה באמת אם יש לך הבנה חזקה של כל הפעולות המתקדמות בעולם העיצוב ותרגום טוב של הוויזואליות למותג זה אך ורק הסימולציות הרבות שעשית בתקופת הלימודים. כל הידע והכישורים שלך בתור מעצב גרפי צריך להראות בתוך פלטפורמת תיק עבודות דיגיטלית שם רואים את כל החשיבה העיצובית והטכניקות החדשות שהתאמת לעולם העיצוב הגרפי.

כיצד בית הספר יכול לעזור לי למצוא את העבודה הראשונה שלי?

לבית הספר יש קבוצה מעל 19 וחצי אלף חברות ומעסיקים שיכולים לעזור לך המעצב הגרפי המתחיל בשוק ליצור קשרים עסקיים עם חברות שהמטרות שלהם זה לקדם מותגים רבים באמצעות פרסומות בפייסבוק או לסירוגין קידום עסקים במדיות דיגיטליות. ככל שהכישורים העסקים שלך יהיו גבוהים אין ספק שתוכל להשתלב עם חברות הייטק ויזמים שרוצים אותך לשיתוף פעולה.

לסיכום.

הדור של היום מקבל את כל הנתונים הויזואליים אך ורק דרך הדיגיטל מה שזה אומר שמעצבים גרפיים טובים הם אלה שיצרו את כל הסגנונות עיצוב שגולשים נחשפים אליהם. אם אתם מחפשים קריירה מדהימה שתאפשר לכם גם לעבוד מהבית אין ספק שתחום העיצוב הגרפי יכול להועיל לך לאורך הקריירה. אנו ממליצים לכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו בעמוד זה כדי לראות אם אתה מתאים לנישה זו או לא. תוכלו ליצור קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימודים כדי לקבל עצות רבות מצוות הלימודים שנמצא מעבר כדי לתת לך הסברים איך גם אתה יכול ללמוד את התחום מהבית לקריירה רווחית בהייטק.