שיעורי עיצוב גרפי עם הסמכה - שיווק אתר אינטרנט והקשר לעיצוב גרפי.

שיעורי עיצוב גרפי עם הסמכה – שיווק אתר אינטרנט והקשר לעיצוב גרפי.

תוכן עניינים הצג

תפקיד שיווק אתרי אינטרנט קשור למעצבים גרפים בצורה ישירה כי בגלל החשיבה העיצובית של מעצבים גרפיים אפשר לקדם חברות ועסקים בצורה מהותית בעזרת הטכנולוגיה ברשתות החברתיות או לסירוגין בבלוגים ישראלים. בכתבה אנחנו נרחיב במיוחד בשבילכם מידע עצום על עולם העיצוב הגרפי והקשר הישיר בין ההחלטות שמעצבים גרפיים עושים בעיצובים להצלחה של כל מסע פרסום.

מה קרה בתקופת הקורונה?

בתקופת הקורונה אינספור אנשים הבינו שאם הם לא יקדמו את העסקים שלהם בדיגיטל הם לא יכול להמשיך להיות רלוונטיים ומשכנעים כדי להמשיך למכור וכתוצאה מכך תהליכי שיווק והפקות דיגיטליים בלבד. עסקים שהיו מתבססים אך ורק על מכירות קמעוניות ברחובות היו צריכים לפתוח חנויות אונליין ולהתאים את כל מערך השיווק באינטרנט כדי לבצע משלוחים ולהיות רלוונטיים ללקוחות שלהם. המעצבים הגרפיים בתקופת הקורונה היו ומבוקשים מאוד כי הם אלה שמייצרים את כל סגנונות העבודה ואת כל הקשר בין הצרכן לבין מותג המתבצע דרך טכנולוגיות מתקדמות של חברת אדובי ובניית אתרי אינטרנט כדי לשבור את כל המחסומים והקשר בין המותג לבין קהל היעד.

הטכנולוגיה הקדימה את עצמה בתקופת הקורונה.

מכללות רבות ובתי ספר ובמקביל חברות וגופים עסקיים עזבו את המשרדים או את המבנים כדי לשלב סביבה אינטרנטית ולהמשיך לתפקד כרגיל. כתוצאה מכך תוכנת זום הפכה פופולארית מאוד וחברות רבות שנתנו שירותי תקשורת לאתר האינטרנט הרויחו הוא בתקופה הזו. הטכנולוגיה הקדימה את עצמה שנים רבות וכל המערך הדיגיטלי בתקשורת בין אנשים קיבלו יותר משמעות.

כבר מעל 30 שנה יש חברות רבות שמבצעות תקשורת אינטרנטית כגון סקייפ או כל חברה אחרת אבל מצאו בתוכנת זום את האופציה המדהימה ביותר את הקשר בין אנשים. מדינת ישראל שמוכרת הייטק וטכנולוגיה לעולם כולו דווקא בתקופת הקורונה הייתה יותר אטרקטיבית בעולם עם מקרה טכנולוגיות מתקדמות ששימשו עסקים רבים.

יצירות שפה עיצובית

מי מעצב את כל אתר האינטרנט שאנחנו נחשפים אליהם מידי היום? מי מעצב את כל המוצרים של חברות הייטק מפתחות לעולם? מי עובד עם מפתח או מקודד כדי לעצב את כל מי משחק של המוצר שחברת ההיי-טק מייצרת? מי מכין את כל הבאנרים בפייסבוק שאנחנו רואים את זה היום? התשובה היא כמובן מעצבים גרפיים וממשיכים בכל המדיה המודפסת ומדיה דיגיטלית כדי ליצור קשר בין קהל היעד הוא בעצמו. הביקוש למעצבים גרפים השתנה בשנים האחרונות ונוכל לראות שהשכר הוא עצום לעומת מתקופת הלימודים הקצרה שהם עוברים. עלות קורס ברוב המקומות מתחיל ב8000 ש"ח

המחסור בעולם העיצוב הגרפי.

המחסור עולם העיצוב הגרפי נובע בעיקר בגלל עולם ההדפסה. אם בעבר רוב הבוגרים היו עובדים אך ורק בהכנת גרפיקה לאריזות או לסירוגין עיצוב פרסומי על נייר היום האפשרויות הן רבות ומעצבים גרפיים שותפים יותר בעולם הטכנולוגיה שמוכר מוצרים דיגיטליים לעולם כולו. השכר בתחום הוא עצום מאוד בגלל שמרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד בחברות הייטק וטכנולוגיה לא בגלל השכר הגבוה שהם מקבלים אלא בגלל אפשרויות הידע המתקדמות שעולם ההייטק מציע.

מעצבים גרפיים רוצים להישאר בקדמת הטכנולוגיה

מעצבים גרפיים רוצים להישאר בקדמת הטכנולוגיה מה שמשאיר אותם יותר לראות התפתחות לגבי מקצוע זה. אם אתה אם אתה אוהב את עולם האמנות הדיגיטלית ומחפש מראות תעסוקתית עם קריירה שרק מתפתחת אין ספק בתחום העיצוב הגרפי וחוויית משתמש אלה הנושאים הבאים. תחום התקשורת החזותית והדיגיטל לא הולך לעצור במיוחד בגלל הקורונה שהראתה לעולם כולו את החשיבות והעוצמה שעולם הדיגיטל מאפשר.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

כדי לקבל השכלה שמתאימה לקריירה בעיצוב גרפי עליכם ללמוד את כל השפה העיצובית לאורכה ולרוחבה. היום זה לא מספיק רק לעזור לך לעשות הכשרה מקצועית בתוכנות גרפיקה. כדי להבין איך קהל היעד אמור לקבל את המידע שלו הסטודנטים לומדים את כל השפה העיצובית שכוללת אלפי חוקים רבים שאותם הם לומדים בצורה מעמיקה בתקופת הלימודים.

הנוכחות הדיגיטלית בהתאם לקהל המטרה

הסטודנטים לומדים כיצד ליצור את הנוכחות הדיגיטלית בהתאם לקהל המטרה ואיך לבצע פסיכולוגיות על ידי יצירת פילוסופיות עיצוביות בשימוש תוכנות אדובי. החשיבה העיצובית המתקדמת היא זו שעוזרת לכל עסק או מותג להיראות בצורה מקצועית ומשכנעת באפליקציה או לסירוגין בבלוגים וברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. הגולשים של היום מקבלים אינספור מודעות ובאנרים יצירתיים שאמורים לגרום למותג להיות אמין ונעים לעין בעזרת טכנולוגיות מתקדמות.

הדיאלוג הויזואלי

יצירת דיאלוג ויזואלי בלימודים מעצבים גרפיים זה אחד הדברים החשובים שמעצבים גרפים לומדים כיצד להעביר פסיכולוגיות מתקדמות ושכנוע דרך יצירה של אלמנטים בתוכנות אדובי. לומדים להבין איך להעביר את השפה בין המותג לקהל היעד. לקוחות וגולשים נפגשים עם המותג לפני שהם קונים את המוצר שלו על ידי יצירת סקר שוק ולכן כל מוצר פרסומי או הכנת לוגו צריך לקבל משקל מאוד חשוב כדי לגרום ליצירת האומנות להיות מעבירת מסר לקהל באיכות מאוד גבוהה.

אפשרויות העיצוב

אפשרויות העיצוב הם מאוד גבוהות ולכן הסטודנטים לומדים שפות ויצירת קונספט בשילוב בטיפוגרפיה שמעביר הפילוסופיה החשיבתית בשילוב של צבעים. לתורת הצבעים יש משקל מאוד חשוב כי כל יצירת אומנות דיגיטלית היא אך ורק על ידי הצבעים ההורמונים אפשר לגרום לשילוב ולהכנת כל סגנון עיצובים גרפיים.

התוכנות בגרפיקה ממוחשבת.

התוכנות בגרפיקה הם כלי העבודה העיקריים של כל מעצב גרפי ומצאו אותו גורם לפיתוח יצירת אומנות משוכנעת ומרהיבה. תוכנות הלימודים בעיצוב גרפי הם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין ובמהלך הלימודים הסטודנטים מכינים את תיק העבודות שלהם היות וזה הדבר היחיד שיאפשר להם לעבוד בתחום. התוכנות וכלי עבודה זה כדי להיות מעצב גרפי מקצועי הסטודנטים צריכים ללמוד לאורך ולרוחב כיצד ליישם את כל השפה הויזואלית בהתאם למותג עצמו ולכן הסטודנטים מבצעים סימולציות אוהבות שמתאימים לבניית הפילוסופיה עיצובית.

כמה עולים התוכנות בגרפיקה?

חברת אדובי מאפשרת לסטודנטים שבוע חינם ולאחר שבוע הם צריכים לשלם 70 שח כדי להשתמש בכל הטכנולוגיות המעודכנות של חברת אדובי העולמית המאפשרת למעצבים גרפים לעבוד. חברת אדובי היא החברה היחידה שדרכה מעצבים גרפיים בעולם כולו עובדים ולכן לאחר שנה של שימוש הסטודנטים צריכים לשלם כדי להמשיך להיות מעודכנים בתוכנות.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט?

לימודים אונליין גם בתקופת הקורונה הפכו לפופולאריים מאוד וחברות רבות ומכללות החלו ללמד קורסים לתואר ראשון ותואר שני באוניברסיטה דרך מערכות זום ולמידה מרחוק. אנו מלמדים בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה בצורה פרטנית ואישית מהבית אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות. אין ספק שבלמידה פרטנית מהבית אתה הוא המרכז כך שבית הספר יכול לאפשר לך את ההכשרה העצמית בקריירת העיצוב הגרפי האומנותית וללמוד לשלב שגרת חיים עמוסה.

איך מתרחש שיעור אונליין דרך האינטרנט?

שיעור אונליין מתרחש דרך שיתוף מסכים של המורה והסטודנט בלייב. במהלך השיעור המורה רואה את התוכנית הגרפיקה שפתוחה לסטודנט ולאחר מכן הוא מסביר לו שלב אחר שלב ואיך לעצב סגנונות שונים. במידה ויש נושא שהוא לא ברור אז המורה לא יכול להמשיך לחומרים חדשים עד שהסטודנט לא שולט בכל הטכניקות שהוסברו.

שיעורי בית ועבודות.

שיעורי בית ועבודות מתקבלים לכל אורך הקורס כדי לפתח לסטודנט את כל החשיבה העיצובית. שיעורי-בית הם מה שיציגו בסופו של דבר הסטודנטים בתיק העבודות שלהם. לכל אורך הקורס הסטודנטים מקבלים תמיכה אישית ממנטור פרטי במהלך הלימודים. הם יכולים ליצור קשר בין שיעור לשיעור כדי לקבל פידבק על סגנונות העבודה אותם הם צריכים להגיש. ללמידה פרטנית ואישית הסטודנט מרגיש יותר בטוח מה שמאפשר לו להצליח בקריירה מגוונת כמו עיצוב גרפי.

איזה טכניקה עיצובית אני לומד.

השיעורים מגוונים בשימוש של תוכנות עיצוב גרפי אדובי הנלמדות כדי להבין כיצד לקוחות חושבים מול מה שהמותג רוצה להעביר. תמיד נוצר דיון בין מה שהלקוחות רוצים למה שהמותג רוצה להראות ולכן הסטודנטים לומדים לאורך ולרוחב כל הקורס את עולם הצבעים ומשמעויות. בני אדם מתרגשים מכל תמונה או צבע וזה גורם למוח האנושי לחשוב בצורה כזו או אחרת ברגע שאני מוסיף לנושאים. תורת הצבעים מקבלת משקל מאוד חשוב כי מאחורי כל צבע יש כוח עצום שמעביר מידע על בני אדם ולכן הסטודנטים לומדים כיצד להעביר את הצבע הנכון לקהל המטרה שהוא קהל היעד של אותו מותג.

השכר בתחום.

בוגרי מסלול לימודי תקשורת חזותית בעולם ההייטק מרוויחים שכר של 18 אלף שח נטו זה מחיר לשעה מתחיל בין 100 שח ויכול גם להגיע ל 150 שקל. במידה והסטודנטים פונים לעבודה בעולם הפרסום והשיווק בדיגיטל שהוא 14000 שח. עולם ההדפסות והכנת גרפיקות על נייר הוא 10000 שח נטו. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותים בצורה עצמאית ללקוחות.

כיצד קבוצת בית הספר יכולה לעזור לך למצוא את העבודה הראשונה שלך בפייסבוק?

לבית הספר יש קבוצה מעל 19 וחצי אלף חברות ההייטק הגדולות ביותר במדינת ישראל שמחפשות מעצבים גרפיים ללא ניסיון כדי להצליח עם כל פרויקט שיווקי איתו הם צריכים להתמודד. קבוצה כזו מעל 12 שנה סדרה אלפי עבודות למעצבים גרפיים מתחילים וכתוצאה מכך נוצרו עסקים ויזמים רבים שהחליטו לפתוח עסקים פרטניים מהבית. כבר בתקופת הלימודים בית הספר יחבר אותך לקבוצה הזו ויחשוף בפניך משרות רבות.

לימודי תקשורת חזותית.

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי יכולים להמשיך ללמוד את מסלול תקשורת חזותית בניית אתרים וכמובן את כל העולם בו אתה משתמש ואפליקציות שמקבלות משקל מאוד חשוב בעולם הדיגיטל. הקורונה הראתה לכולם שאם לא יהיה אתר אינטרנט או אפליקציה למכירת מוצרים הוא לא יוכל להמשיך לתחזק את מערך המכירות והשיווק שאותו רוצה וכתוצאה מכך מעצבים גרפיים הם אלה שמעבירים את כל השליטה בקו העיצובי בעולם האומנות כדי להשיג את המטרה הברורה בתהליך המכירות של עסקים. אי אפשר ללמוד איך לעצב אתר אינטרנט או אפליקציה אם אין לסטודנט את כל הידע העיצובי אותו הוא לומד במסלול הראשון של קורסים מעצבים גרפיים למתחילים.

נושא הלימוד בתקשורת חזותית.

תחום התקשורת החזותית כולל הבנה מעמיקה של איך לעבוד במערכות הפעלה כמו וורדפרס בניית דפי אינטרנט שיובילו בסופו של דבר למנוע החיפוש גוגל. מנוע חיפוש גוגל נחשב לאחד המבוקשים ביותר בעולם שישראלים מוצאים כל דבר אותו הם רוצים לקבל. מערכת הפעלה נחשבת למערכת מאוד ידידותית של מקדמי אתרים. רבים בעולם מעדיפים לעבוד איתה. אין גישה לגוגל שיודע לקרוא את מערכת הוורדפרס בקוד פתוח מה שמאפשר בסופו של דבר קבלת קהל רב למנוע לאתר האינטרנט.

אלמנטור חוויית משתמש.

במסלול הלימודים הסטודנטים לומדים לעבוד על תוכנת אלמנטור המולבשת לתוך מערכת ההפעלה וורדפרס כדי ליצור את כל הנושא של חוויית המשתמש. חווית המשתמש הוא תחום רחב מאוד ששמה אנחנו לומדים כיצד הרצונות של הלקוחות אמורים לשרת את המטרה העסקית של כל מותג. אתר אינטרנט שלא יכיל את כל הרכיבים הגרפיים בצורה מקצועית או שלא יעביר את המידע בצורה הכי מהירה לא יוכל להצליח ברמה השיווקית. העולם עסוק מאוד היום וזמן הדבר הכי יקר שאנשים רודפים אחריו מידי יום, ולכן אפליקציות ואתרי האינטרנט צריכים להביא את המידע בצורה הכי מהירה לגולשים.

התאמת חוויית המשתמש מול מנוע החיפוש גוגל.

גוגל בשנת 2021 נתן עדכון מאוד גדול ואתרי אינטרנט ואפליקציות שלא היה להם חוויית משתמש טובה גוגל שם אותם בעמוד חמש ושש מה שגרם לפגיעה כלכלית בתהליך השיווק. כתוצאה מכך גוגל יכול לדעת בדיוק עם גולש נהנה מהאתר או לא על ידי פרמטרים שהוא בודק דרך המערכת ההפעלה של גוגל. גוגל יכול לדעת כמה שניות גולש היה בעמוד מסיים ואם הוא ממשיך לעבור לעמוד אחר כדי לקבל מידע ולכן התפקיד של המעצבים הגרפיים וחווית המשתמשים לדאוג למערכת שממציאה מידע להיות מתאימה לצרכים של כל מטרה.

בניית אפליקציות בתוכנת XD

תוכנת XD נחשבת לאחת התוכנות הפופולריות ביותר בשוק העבודה ובאמצעותה מכינים אפליקציות הנקראות עיצוב למובייל. אם בעבר אך ורק חברות הייטק ומתכנתים היו עסוקים בבניית אפליקציות נוכל לראות שהמצב השתנה וחברת אדובי אפשרה להם לשלוט גם בצד הם האומנותי של האפליקציות. כתוצאה מכך על שיתוף הפעולה הזה אנרגיות היצירתיות מול חברות הייטק התחיל להיות גדול מאוד. מעצבים גרפיים מכינים את כל השירותים היצירתיים באמצעות תוכנת XD ועובדים עם מפתח תוכנה כדי להגביר את הפוטנציאל של כל אפליקציה למכירות באמצעות השיווק המקוון. השיווק המקוון הוא פוטנציאל עצום במיוחד היום בתקופת הקורונה הדיגיטל התקדם שנים רבות.

תיק עבודות עיצוב גרפי למה הוא כל כך חשוב?

חברות הייטק משרדי פרסום במקביל עולם ההדפסה לא מתרשם מתעודה או תואר ראשון שמעצבים מציגים לאחר סיום הלימודים. תעודה לא תגיד אם אתה באמת מעצב גרפי טוב אלא אך ורק תיק העבודות אותו אתה מקדם לכל אורך הלימודים. אם אתה רוצה להיות מעצב אתרים או מעצב אפליקציות מן הסתם אתה צריך להראות את הפוטנציאל העיצובי שלך בתיק העבודות ולכן לקוחות או מראיינים שיבחרו לעבוד איתך יכולים לשפוט תוך שניות בודדות אם תיק העבודות שלך הוא מקצועי או לא או. עליך להראות בתיק עבודות את כל הכישרון והפוטנציאל החשיבתי מעבר לקופסה ובמקביל אסור להראות עבודות שנעשו כבר בשוק.

תחום הטכנולוגי והשיווק הוא מאוד דינמי

תחום הטכנולוגי והשיווק הוא מאוד דינמי ומתמקד בכל ההיבטים של שיווק באינטרנט והדפסה. עם כניסתה טכנולוגיה לעולם העיצוב הגרפי בעיצוב יישומים והדמיות עסקיות דיגיטליות נוכל לראות שמעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בשוק העבודה.
הדור של היום מקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך נתונים במובייל או מנוע חיפוש גוגל וכתוצאה מכך הביקוש למעצבים גרפים הוא גדול מאוד.

לעבוד מהבית או לסירוגין להתחבר עם עולם העסקים

אם אתה מחפש קריירה שתאפשר לך לעבוד מהבית או לסירוגין להתחבר עם עולם העסקים אין ספק שעיצוב גרפי הוא התחום. כל מה שתצטרך לעשות זה לאהוב את עולם העיצוב הגרפי וכמובן לדעת כדי להצליח בתחום זה עליך להשקיע שעות רבות כדי לתרגם את כל החומר הרב. אנו ממליצים לכם כבר היום ליצור קשר עם יועץ לימודים ולשוחח על האפשרות של למידה מהבית עד אז אנחנו מאחלים לכם צפייה נעימה