קורס ציור למידה מרחוק

פעם בשביל ללמוד לצייר, היה צריך דף, צבעים ומורה טוב שילמד. האופציה היחידה לצייר הייתה האופציה המסורתית, הציור הפיזי. רבים היו רוצים שיהיה להם כשרון כזה ורבים ניסו את מזלם פעם אחר פעם, והבעיה העיקרית הייתה שאי אפשר היה למחוק. מה זה אומר? זה אומר שאם הייתה נעשית איזו שהיא טעות ולא משנה באיזה שלב של הציור, הוא היה הולך לפח. כל העבודה הייתה יורדת לטמיון מה שהיה מלווה במפח נפש גדול אך יותר מזה, בפגיעה במוטיבציה. זו הסיבה שרבים היו מוותרים על לימוד ציור או מתייאשים מהר יחסית. דוגמאות לציורים תוכלו לראות בסוף העמוד בגלריה של בוגרים.

  • היום, ציור כבר לא חייב להיות על דף ועם מכחול, היום אפשר לצייר על מחשב, עם מסך מגע ועם תחלופת צבעים אין סופית. אומנם יש את הציור האותנטי, המסורתי, אך עם הטכנולוגיה שיש היום ציור יכול להיות חוויה טובה יותר אפילו מהציור המקורי. הנה כמה יתרונות שיש לציור על מחשב על פני ציור פיזי, רגיל.

קורס ציור למידה מרחוק

קורס ציור למידה מרחוק לתקן ולמחוק כמה שרוצים

כשמציירים על דף נייר, יש צ’אנס אחד. כל טעות דורשת התחלת עבודה מחדש ורק במקרים ספציפיים אפשר לעשות תיקונים אבל גם הם עלולים להיות בעייתיים. לעומת זאת ציור על מחשב מאפשר לתקן ולמחוק כמה שרוצים. לא צריך להתחשב בחומרים ולא צריך לפחד שאי אפשר יהיה לתקן ולהמשיך הלאה.

לשמור את הציור היטב

בכל שלב בציור במחשב, אפשר לשמור אותו כך שלא יקרה לו כלום. בציור רגיל תמיד יכולה לקרות איזו שהיא קטסטרופה. תמיד יכול להיות שהציור יירטב, שהוא יאבד, שהוא ייגנב או שיקרה לו כל דבר אחר. כששומרים ציור על המחשב, שומרים אותו לתמיד. כמובן שאם הוא יישמר רק על המחשב יכול לקרות משהו למחשב אבל בדיוק יש בשביל זה אחסון ענן. בנוסף, כל שלב בציור יכול להישמר או במילים אחרות, יכולים להישמר גרסאות רבות שלו. כך שאם אתם רוצים לחזור לגרסה קודמת כלשהוא ולהמשיך משם, אין בעיה לעשות את זה.

חיסכון בכסף ציור איור דיגיטלי

חיסכון בכסף ציור איור דיגיטלי

ציור דיגיטלי הוא גם חיסכון בכסף. כשמציירים בצורה פיזית עושים שימוש בחומרים רבים כמו דפים, מכחולים ואחרים. מי שעוסק בזה באופן קבוע זו יכולה להיות בשבילו הוצאה לא מבוטלת ולכן כדאי לעבור לציור על מחשב. לאחר שמציירים פשוט מדפיסים את הציור במדפסת איכותית וזהו, יש ציור.

טונים בציור כמה צבעים שרוצים

כשמציירים ציור פיזי, מוגבלים בצבעים. הרי כמה צבעים אפשר כבר לקנות ולעשות בהם שימוש? בנוסף, גם צריך כל פעם לנקות את המכחולים מה שקצת מוציא את החשק… גם אם מערבבים צבעים ומפיקים מהם צבעים חדשים, יש גבול לקשת הצבעים שאפשר להפיק. זה לא קורה בציור דיגיטלי ולמעשה, ציור דיגיטלי הוא הציור העשיר ביותר. יש מאות ואלפי צבעים ואפשר לשחק עם גוונים מה שיכול להפיק תוצאה מרהיבה.

לצייר מכל מקום במחשב

השראה בציור לא צריך לסחוב לכל מקום

אם אתם נוסעים לצורך העניין לחופשה בקאריביים ובא לכם מאוד לקבל שם השראה ולצייר, לא תיקחו איתכם את כן הציור, את בלוק הדפים, את המכחולים והצבעים וכל מה שמסביב נכון? ציור פיזי מקבע אתכם למקום אחד. הוא לא נותן לכם מרחב ואתם לא יכולים לצייר בכל מקום. ציור דיגיטלי לעומת זאת מאפשר לעשות את זה מכל מקום. כל מה שצריך הוא לקחת את הלפטופ או את הטאבלט, לוודא שיש עליו את תוכנת אילוסטרייטור וזהו, אפשר להתחיל לצייר.

לצייר מכל מקום במחשב גישה מכל מקום

אתם נמצאים בטיול בחו”ל ולא יכולתם להביא את הלפטופ שלכם מכל סיבה שהיא? לא קרה כלום… היום בעידן הענן, בעידן בו אפשר לאחסן כל מה שרוצים בשרתים מרוחקים ולגשת אליהם מכל מקום, אתם לא חייבים שהמחשב שלכם יהיה איתכם. אתם יכולים לעשות שימוש במחשב אחר וכל מה שאתם צריכים הוא שתהיה לכם את הגישה לאחסון הענן שלכם. אתם יכולים לצייר ולעשות כל שימוש אחר מרחוק ומחשב הוא כבר לא ממש קריטי היום…

החוויה בציור

יש כאלו שיגידו שאין תחליף לחוויה. אין כמו לעמוד מול כן הציור, לשרבט במכחול ולהפיק יצירות אומנות. זה נכון ויש כאלו שבהחלט לא יוותרו על זה, אבל ציור דיגיטלי הוא בעל כל כך הרבה יתרונות כמו אלו שהוזכרו כאן, כך שהיתרונות הללו עולים על חוויית הציור הפיזי. וכן, גם ציור דיגיטלי הוא חוויה בפני עצמה. גם ציור דיגיטלי מאפשר לחוות את חוויית הציור, להרגיש שעובדים על יצירת אומנות ולבטא את הנפש.

ללמוד ציור דיגיטלי

מי צריך ללמוד ציור דיגיטלי?

קורס ציור למידה מרחוק יכול להתאים ללא מעט אנשים. הוא יכול להתאים לכאלו שעוסקים בתחומי העיצוב והאדריכלות, הוא יכול להתאים לכאלו שעוסקים באופנה ולעוד אנשי מקצוע רבים. כל מי שמתכנן משהו ורוצה לצייר אותו, קורס כזה הוא בשבילו. לדעת לצייר על המחשב נותן יתרון אדיר. אפשר לשלוח את העבודות לכל מקום בעולם בכמה קליקים ולקבל פידבקים, הצעות עבודה ומה לא… ציור דיגיטלי הוא ציור שמאפשר ללא מעט אנשי מקצוע לשדרג את העבודה שלהם, וכל מה שצריך הוא ללמוד אותו. איך עושים את זה? בלמידה מרחוק כמובן ובמכללת סולו כמובן.

למידה מרחוק  איור גרפי במכללת סולו

אם אתם רוצים ללמוד ציור מרחוק, אתם צריכים קודם כל להבין מה זה אומר. למידה מרחוק זה לא אומר למידה בהתכתבות כמו שהכרנו מהעבר, אלא שיעור פרטי אחד על אחד און ליין באמצעות האינטרנט. איך זה עובד? יש תוכנה שמחברת בין שני הצדדים, תוכנה שמחברת בין התלמיד ובין המורה וכל אחד רואה את המסך של השני וגם יכול להפעיל את המחשב של השני. כל אחד גם רואה את השני במצלמה ויכול לדבר איתו באמצעות המיקרופון וכל מה שצריך הוא מחשב, מיקרופון טוב ואת התוכנה הרלוונטית על המחשב.

יש כמה יתרונות בלמידה מרחוק במכללת סולו. קודם כל, אף אחד לא רודף אחריכם. לכל אחד יש את קצב הלימוד שלו וגם לכם, ואתם לא צריכים להיות תלויים בחסדיה של כיתה שלמה שתסכים להתעכב כדי שיסבירו לכם עוד פעם. זה שיעור פרטי לכל דבר ופרטי כשמו כן הוא, אחד על אחד. עוד יתרון שיש בלמידה און ליין הוא האפשרות ללמוד מתי שנוח. אף אחד לא קובע לכם את השעות חוץ מעצמכם בתיאום עם המורה כמובן, מה שאומר שאם לצורך העניין נוח לכם ללמוד בעשר בלילה וגם למורה (וזה קורה המון) אין שום בעיה לעשות את זה. אתם לא צרכים להפסיד עבודה ולא צריכים לוותר על משהו בלו”ז שלכם.

חשוב גם לזכור שיש פה את עניין הנוחות שהוא אולי מעל הכול. אתם לא צריכים להתארגן ליציאה מהבית ולא צריכים לארח אף אחד בבית שלכם. פשוט מתיישבים, מכינים כוס קפה ומתחילים ללמוד.

קורס ציור למידה מרחוק של מכללת סולו מצטרף לעוד קורסים רבים בעולם העיצוב הגרפי. זהו קורס מרתק, קורס שמועבר על ידי מורים מצוינים שהגיעו מהתחום, קורס ממנו יוצאים עם תיק עבודות ועם תעודה המעידה על נושאי הלימודים.

קורס עיצוב גרפי מהיר

קורס עיצוב גרפי מהיר עולם הטכנולוגיה והעיצוב הגרפי https://www.youtube.com/watch?v=9bnIMvj8bNg עולם

רעיונות לעבודות בעיצוב גרפי ב 2021 איך לעשות כסף והרבה?

עדכון נובמבר 2020 עבודות בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת רעיונות ודוגמאות

נובמבר 16th, 2020|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |סגור לתגובות על רעיונות לעבודות בעיצוב גרפי ב 2021 איך לעשות כסף והרבה?

קורס מעצבים גרפיים בזום

קורס מעצבים גרפיים בזום עידן הקורונה הביא אותנו למצב שבו

איפה מומלץ ללמוד עיצוב גרפי

איפה מומלץ ללמוד עיצוב גרפי עולם הטכנולוגיה והגרפיקה בשנת 2020

קורס עיצוב גרפי בזום ZOOM

קורס עיצוב גרפי בזום ZOOM קצת על למידה אונליין בעידן

איך לעשות שוליים לדף באילוסטרייטור – הסבר קומפוזיציה בעיצוב גרפי

מדריך הכנת שוליים באילוסטרייטור 2020 - קביעת מרווחים שווים בעימוד

2019-07-30T21:36:39+03:00