קורס ציור למידה מרחוק

פעם בשביל ללמוד לצייר, היה צריך דף, צבעים ומורה טוב שילמד. האופציה היחידה לצייר הייתה האופציה המסורתית, הציור הפיזי. רבים היו רוצים שיהיה להם כשרון כזה ורבים ניסו את מזלם פעם אחר פעם, והבעיה העיקרית הייתה שאי אפשר היה למחוק. מה זה אומר? זה אומר שאם הייתה נעשית איזו שהיא טעות ולא משנה באיזה שלב של הציור, הוא היה הולך לפח. כל העבודה הייתה יורדת לטמיון מה שהיה מלווה במפח נפש גדול אך יותר מזה, בפגיעה במוטיבציה. זו הסיבה שרבים היו מוותרים על לימוד ציור או מתייאשים מהר יחסית. דוגמאות לציורים תוכלו לראות בסוף העמוד בגלריה של בוגרים.

  • היום, ציור כבר לא חייב להיות על דף ועם מכחול, היום אפשר לצייר על מחשב, עם מסך מגע ועם תחלופת צבעים אין סופית. אומנם יש את הציור האותנטי, המסורתי, אך עם הטכנולוגיה שיש היום ציור יכול להיות חוויה טובה יותר אפילו מהציור המקורי. הנה כמה יתרונות שיש לציור על מחשב על פני ציור פיזי, רגיל.

קורס ציור למידה מרחוק

קורס ציור למידה מרחוק לתקן ולמחוק כמה שרוצים

כשמציירים על דף נייר, יש צ’אנס אחד. כל טעות דורשת התחלת עבודה מחדש ורק במקרים ספציפיים אפשר לעשות תיקונים אבל גם הם עלולים להיות בעייתיים. לעומת זאת ציור על מחשב מאפשר לתקן ולמחוק כמה שרוצים. לא צריך להתחשב בחומרים ולא צריך לפחד שאי אפשר יהיה לתקן ולהמשיך הלאה.

לשמור את הציור היטב

בכל שלב בציור במחשב, אפשר לשמור אותו כך שלא יקרה לו כלום. בציור רגיל תמיד יכולה לקרות איזו שהיא קטסטרופה. תמיד יכול להיות שהציור יירטב, שהוא יאבד, שהוא ייגנב או שיקרה לו כל דבר אחר. כששומרים ציור על המחשב, שומרים אותו לתמיד. כמובן שאם הוא יישמר רק על המחשב יכול לקרות משהו למחשב אבל בדיוק יש בשביל זה אחסון ענן. בנוסף, כל שלב בציור יכול להישמר או במילים אחרות, יכולים להישמר גרסאות רבות שלו. כך שאם אתם רוצים לחזור לגרסה קודמת כלשהוא ולהמשיך משם, אין בעיה לעשות את זה.

חיסכון בכסף ציור איור דיגיטלי

חיסכון בכסף ציור איור דיגיטלי

ציור דיגיטלי הוא גם חיסכון בכסף. כשמציירים בצורה פיזית עושים שימוש בחומרים רבים כמו דפים, מכחולים ואחרים. מי שעוסק בזה באופן קבוע זו יכולה להיות בשבילו הוצאה לא מבוטלת ולכן כדאי לעבור לציור על מחשב. לאחר שמציירים פשוט מדפיסים את הציור במדפסת איכותית וזהו, יש ציור.

טונים בציור כמה צבעים שרוצים

כשמציירים ציור פיזי, מוגבלים בצבעים. הרי כמה צבעים אפשר כבר לקנות ולעשות בהם שימוש? בנוסף, גם צריך כל פעם לנקות את המכחולים מה שקצת מוציא את החשק… גם אם מערבבים צבעים ומפיקים מהם צבעים חדשים, יש גבול לקשת הצבעים שאפשר להפיק. זה לא קורה בציור דיגיטלי ולמעשה, ציור דיגיטלי הוא הציור העשיר ביותר. יש מאות ואלפי צבעים ואפשר לשחק עם גוונים מה שיכול להפיק תוצאה מרהיבה.

לצייר מכל מקום במחשב

השראה בציור לא צריך לסחוב לכל מקום

אם אתם נוסעים לצורך העניין לחופשה בקאריביים ובא לכם מאוד לקבל שם השראה ולצייר, לא תיקחו איתכם את כן הציור, את בלוק הדפים, את המכחולים והצבעים וכל מה שמסביב נכון? ציור פיזי מקבע אתכם למקום אחד. הוא לא נותן לכם מרחב ואתם לא יכולים לצייר בכל מקום. ציור דיגיטלי לעומת זאת מאפשר לעשות את זה מכל מקום. כל מה שצריך הוא לקחת את הלפטופ או את הטאבלט, לוודא שיש עליו את תוכנת אילוסטרייטור וזהו, אפשר להתחיל לצייר.

לצייר מכל מקום במחשב גישה מכל מקום

אתם נמצאים בטיול בחו”ל ולא יכולתם להביא את הלפטופ שלכם מכל סיבה שהיא? לא קרה כלום… היום בעידן הענן, בעידן בו אפשר לאחסן כל מה שרוצים בשרתים מרוחקים ולגשת אליהם מכל מקום, אתם לא חייבים שהמחשב שלכם יהיה איתכם. אתם יכולים לעשות שימוש במחשב אחר וכל מה שאתם צריכים הוא שתהיה לכם את הגישה לאחסון הענן שלכם. אתם יכולים לצייר ולעשות כל שימוש אחר מרחוק ומחשב הוא כבר לא ממש קריטי היום…

החוויה בציור

יש כאלו שיגידו שאין תחליף לחוויה. אין כמו לעמוד מול כן הציור, לשרבט במכחול ולהפיק יצירות אומנות. זה נכון ויש כאלו שבהחלט לא יוותרו על זה, אבל ציור דיגיטלי הוא בעל כל כך הרבה יתרונות כמו אלו שהוזכרו כאן, כך שהיתרונות הללו עולים על חוויית הציור הפיזי. וכן, גם ציור דיגיטלי הוא חוויה בפני עצמה. גם ציור דיגיטלי מאפשר לחוות את חוויית הציור, להרגיש שעובדים על יצירת אומנות ולבטא את הנפש.

ללמוד ציור דיגיטלי

מי צריך ללמוד ציור דיגיטלי?

קורס ציור למידה מרחוק יכול להתאים ללא מעט אנשים. הוא יכול להתאים לכאלו שעוסקים בתחומי העיצוב והאדריכלות, הוא יכול להתאים לכאלו שעוסקים באופנה ולעוד אנשי מקצוע רבים. כל מי שמתכנן משהו ורוצה לצייר אותו, קורס כזה הוא בשבילו. לדעת לצייר על המחשב נותן יתרון אדיר. אפשר לשלוח את העבודות לכל מקום בעולם בכמה קליקים ולקבל פידבקים, הצעות עבודה ומה לא… ציור דיגיטלי הוא ציור שמאפשר ללא מעט אנשי מקצוע לשדרג את העבודה שלהם, וכל מה שצריך הוא ללמוד אותו. איך עושים את זה? בלמידה מרחוק כמובן ובמכללת סולו כמובן.

למידה מרחוק  איור גרפי במכללת סולו

אם אתם רוצים ללמוד ציור מרחוק, אתם צריכים קודם כל להבין מה זה אומר. למידה מרחוק זה לא אומר למידה בהתכתבות כמו שהכרנו מהעבר, אלא שיעור פרטי אחד על אחד און ליין באמצעות האינטרנט. איך זה עובד? יש תוכנה שמחברת בין שני הצדדים, תוכנה שמחברת בין התלמיד ובין המורה וכל אחד רואה את המסך של השני וגם יכול להפעיל את המחשב של השני. כל אחד גם רואה את השני במצלמה ויכול לדבר איתו באמצעות המיקרופון וכל מה שצריך הוא מחשב, מיקרופון טוב ואת התוכנה הרלוונטית על המחשב.

יש כמה יתרונות בלמידה מרחוק במכללת סולו. קודם כל, אף אחד לא רודף אחריכם. לכל אחד יש את קצב הלימוד שלו וגם לכם, ואתם לא צריכים להיות תלויים בחסדיה של כיתה שלמה שתסכים להתעכב כדי שיסבירו לכם עוד פעם. זה שיעור פרטי לכל דבר ופרטי כשמו כן הוא, אחד על אחד. עוד יתרון שיש בלמידה און ליין הוא האפשרות ללמוד מתי שנוח. אף אחד לא קובע לכם את השעות חוץ מעצמכם בתיאום עם המורה כמובן, מה שאומר שאם לצורך העניין נוח לכם ללמוד בעשר בלילה וגם למורה (וזה קורה המון) אין שום בעיה לעשות את זה. אתם לא צרכים להפסיד עבודה ולא צריכים לוותר על משהו בלו”ז שלכם.

חשוב גם לזכור שיש פה את עניין הנוחות שהוא אולי מעל הכול. אתם לא צריכים להתארגן ליציאה מהבית ולא צריכים לארח אף אחד בבית שלכם. פשוט מתיישבים, מכינים כוס קפה ומתחילים ללמוד.

קורס ציור למידה מרחוק של מכללת סולו מצטרף לעוד קורסים רבים בעולם העיצוב הגרפי. זהו קורס מרתק, קורס שמועבר על ידי מורים מצוינים שהגיעו מהתחום, קורס ממנו יוצאים עם תיק עבודות ועם תעודה המעידה על נושאי הלימודים.

הכנסה פסיבית מהאינטרנט איך עושים כסף בקלות? סודות שחשפנו!

לייצר הכנסות פסיביות דרך האינטרנט כל הסודות של עולם העסקים

אוגוסט 20th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

עימוד ספרים – יצירת פאזל של תמונות מתוכנת אינדיזיין – מדריך חינם למתקדמים

עימוד ספרים אפקטים של עיצוב תמונות - מסכות באינדיזיין הדרך

אוגוסט 17th, 2019|Categories: מדריכים לאינדיזיין|0 Comments

אינדיזיין מדריך הכנסת תמונה לתוך טקסט וצורה INDESIGN ADOBE CC 2019

הסברים פינות מרובעות לתמונה - הכנסת תמונה לתוך טקסט וצורה

אוגוסט 17th, 2019|Categories: מדריכים לאינדיזיין|0 Comments

לימוד חינם טכניקות ציור באומנות דיגיטלית – איך מתחילים לצייר במחשב ב2019

איך מתחילים לצייר - טכניקות ציור באומנות דיגיטלית ב2019 מחפשים

אוגוסט 17th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

איפה קונים דומיין בזול 2019 – שיעור בניית אתרים לימודים אונליין חינם

קניית דומיין טיפים רוצים לדעת איך לקנות דומיין לאתר אינטרנט?

מדריך חינם בניית אתרים אונליין 2019 טיפים חינם התקנת אלמנטור בוורדפרס

וורדפרס מול אלמנטור התקנת תוסף במאמר הבא הכנו במיוחד בשבילכם

אוגוסט 16th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

מדריך איך לעשות קובץ PNG בתוכנת פוטושופ שקוף

PNG בתוכנת פוטושופ מדריך מדהים למתחילים למתקדמים שרוצים לדעת בפוטושופ

אוגוסט 15th, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

מדריך עיצוב מודעה בפוטושופ לאינסטגרם – טעויות גרועות של עסקים

שיווק באינסטגרם מחפשים לדעת איך לשווק את העסק שלכם באינסטגרם?

אוגוסט 15th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

לימודי בניית אתרים הייטק על חווית משתמש UX – UI מדריך בניית כפתורים – תמונות

עבודה בהייטק עם תוכנה חוויית משתמש XD - מדריך לעיצוב

אוגוסט 10th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

מה זה עיצוב גרפי – מה זה גרפיקה ממוחשבת – טרנדים חדשים בעיצוב ב2020

הכנו במיוחד בשבילכם שיעורים והסברים על עולם העיצוב גרפי והקשר

אוגוסט 10th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

שיעור חינם תוכנה חוויית משתמש XD – הוספת פלאגין

תוכנה חוויית משתמש XD - מדריך לעיצוב עמוד בעמוד הבא

באג באילוסטרייטור 2019 – פתרון תקלות בשימוש בתוכנת הגרפיקה

שאלות ותשובות - פתרונות באגים בתוכנת אילוסטרייטור 2019 במדריך הבא

אוגוסט 8th, 2019|Categories: מדריכים לאילוסטרייטור|0 Comments

אפקטים הצללות ועומק בתוכנת אילוסטרייטור 2019

טיפים בעיצוב גרפי הכנת אפקטים הצללות ועומק בתוכנות גרפיקה ממוחשבת

איך לעשות צבע זהב על עיצוב גרפי בתוכנת אילוסטרייטור

טיפים בעיצוב גרפי והפעם צבע זהב באילוסטרייטור אם אתם מחפשים

מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים עיטורים גרפיים רקעים

מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים

יולי 23rd, 2019|Categories: מדריכים לאילוסטרייטור, מדריכים לאינדיזיין, מדריכים לפוטושופ|סגור לתגובות על מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים עיטורים גרפיים רקעים
2019-07-30T21:36:39+03:00