לימודים גרפיקה ממוחשבת מתוקשבים כל הפרטים איך ללמוד מהבית את התחום הכי חם במשק הישראלי

לימודים מתוקשבים בתחום כמו גרפיקה נחשבים ליעילים ביותר בגלל הנוחות בלמידה מהבית במיוחד בתחום הגרפיקה, במכללת סולו תוכלו ללמוד בנוחות המקסימלית וכל זה עם מורים פרטיים בשיטת לימודים אישית ופרטית אחד על אחד. בדיוק כמו שמורה פרטי מגיע עד אליכם הבית רק שאתם לא רואים אותו, קורס גרפיקה מתוקשב מאפשר למורה לצפות במסך של הסטודנט ולהנחות אותו כיצד לעצב גרפיקה ממוחשבת בתוכנות של חברת אדובי.

לימודים גרפיקה ממוחשבת מתוקשבים

איך לומדים גרפיקה מהבית בצורה מתוקשבת?

חיבור בין מחשבים מתבצע דרך תוכנות חיבור, המורה יוכל לצפות במסך של הסטודנט ולעבוד על העכבר שלו תוך הסבר נרחב על התוכנה וחוקי העיצוב, המסך של הסטודנט בשיעור נהפך להיות המסך של המורה במחשב. השיחה מתבצעת דרך המחשב בדיוק כמו שסקייפ עובדת או כל תוכנת שמע אחרת בין מחשבים. יעילות הלימודים אונליין מהבית מאפשרת למידה אישית ונוחה ללא הפרעות סביבתיות. 

איך לומדים גרפיקה מהבית בצורה מתוקשבת

מה קורה בשיעור גרפיקה מתוקשב איך זה מתרחש במהלך השיעור?

במהלך השיעור המורה ידגים על המחשב של הסטודנט מהלכים בעיצוב בתוכנות הגרפיות, לאחר ההסבר של המורה הסטודנט יתרגל את החומר שלמד, במידה ויש מהלך לא ברור בתרגיל המורה יחזור על החומר שוב כמה פעמים שצריך עד שהסטודנט יבין את כל המהלכים, בלמידה אישית אחד על אחד המורה לא צריך להסביר לעוד תלמידים אחרים את הנושאים וכך כל תשומת הלב הולכת ישירות לסטודנט. בלמידה פרטית הספק החומר הנלמד הוא עצום לעומת לימודים בקבוצה שלא תמיד נוח לסטודנטים לשאול שאלות באמצע הרצאה כדי לא לקטוע את מהלך השיעור.

תכני הלימודים בגרפיקה – לימודים מתוקשבים

לימודי גרפיקה כוללים את ההבנה המעמיקה של חוקי העיצוב הגרפי. מעצבים גרפיים מפתחים את הרעיונות של הלקוחות לתוך תוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. תוכנות הגרפיקה הם הכלים ועל המעצבים הגרפיים להוציא לפועל עיצובים כגון לוגואים, בניית תדמית עסקית, עיצוב גרפי לעולם ההייטק, עולם הדפוס ועוד.  לכל אורך הלימודים הסטודנטים מתרגלים עבודות בגרפיקה כדי לבנות תיק עבודות בעיצוב, תיק העבודות הוא הדבר היחידי שפותח דלתות לתעשייה הרבה יותר מהתעודה שתקבלו בסוף הלימודים בכתבה תוכלו לקבל פרטים מלאים על כל מה שלומדים בגרפיקה ממוחשבת כדי להבין קצת יותר לקראת מה אתם הולכים.

תכני הלימודים בגרפיקה - לימודים מתוקשבים

חוקי העיצוב ויישום בתוכנות לעיצוב

בגרפיקה ממוחשבת לומדים את חוקי עיצוב הגרפי שכוללים הבנה מעמיקה לבניית קונספט עיצובי.  החל מבניה של תדמית עסקית והבנת קהל היעד שאליו אנחנו הולכים לעצב ועד לשימוש בצבעים נכונים לפיתוח הרעיון,  הטמעת חוקי העיצוב ועולם הדפוס מול עולם האינטרנט עם שימוש בתוכנות הגרפיות בהתאם לחוקי העיצוב שמשתנים כל הזמן בגלל הטרנדים החדשים שצצים בעיצוב. עיצוב גרפי הוא תחום מאוד רחב ומי שאוהב את העולם הזה בהחלט יוכל למצוא במה וחממה תעסוקתית רחבה בתעשיה בישראל ובעולם כולו.

חברת אדובי 

התוכנות הגרפיות שעובדים מעצבים גרפיים מגיעות מבית חברת אדובי, חברת אדובי כבר מעל 30 שנה נותנת פתרונות גרפיים למעצבים בצורה דיגיטלית. התוכנות הפופולריות הם פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. לכל תוכנה יש סגנון עיצובי משלה והשילוב ביניהם יוצר בסופו את הגרפיקה הדיגיטלית. גרסאות התוכנה כל הזמן משתנות לטובת המעצבים הגרפיים וסגנון העיצוב נעשה קל יותר, עם השנים חברת אדובי מאפשרת למעצבים לעצב בצורה מהירה כל רעיון או פיתוח שאותו רוצים להציג. בהמשך תוכלו לראות פירוט רחב יותר על מה כל תוכנה עושה וכיצד היא משרתת את עולם הגרפיקה ממוחשבת.

עולם הגרפיקה והקשר לעולם ההייטק

עולם הגרפיקה והקשר לעולם ההייטק

 היום בהייטק משתמשים במעצבים גרפיים כדי שיתנו פתרונות עיצוביים בתחום האפליקציות והתוכנות. מעצבים גרפיים וגרפיקאים עובדים עם מתכנתים בחברות הייטק, ובהייטק  יש כבוד גדול לתחום העיצוב הגרפי. נוכל לראות ביקוש עצום במודעות דרושים למעצבים גרפים לעולם ההייטק מה שגורם למחסור של כוח אדם בעולם הדפוס. בגלל שיש יותר אפיקי פרסום באינטרנט מעצבים גרפיים צריכים להתאים את עצמם בפרסום להכנת עיצובים גרפיים למדיות הדיגיטליות.

כמה מילים על תוכנת הפוטושופ

תוכנת פוטושופ מתעסקת בעיצוב ועיבוד גרפי של תמונות. נוכל לראות גרפיקות שנעשו בתוכנה כגון פרסומות שהבסיס שלהם הוא תמונה, עיצובים לאתרי אינטרנט ועוד.  בלימודי גרפיקה מתחילים ללמוד את התוכנה הזאת ורק לאחר מכן את שאר התוכנות. תוכנת פוטושופ מלאה בכלים להכנת עיצובים ומאפשרת למעצב הגרפי להוציא את היצירתיות לכל כיוון שרק רוצה. ממשק התוכנה הוא בשפה האנגלית ועל הלומד גרפיקה להגיע עם אנגלית בסיסית מאוד כדי להבין את מהלכי התוכנה. בתוכנה נלמד כיצד לשלב צבעים ותמונות, להעביר עיצובים גרפיים עם  מסרים מכירתיים לקידום מכירות עסקים.

כמה מילים על תוכנת האילוסטרייטור

 תוכנת אילוסטרייטור עובדת על תורת  הקו והצורה, בתוכנה תוכלו לבנות לוגואים לבניית זהות מותג לעסקים, עיצובים כגון עיטורי גרפיקה, אפליקציות ועוד. התוכנה שימושית מאוד בעולם השרטוט והאופנה ולא רק מעצבים גרפיים או גרפיקאים משתמשים בה. אילוסטרייטור משרתת גם את עולם הציור דיגיטלי כי דרכה אפשר להגיע לרמות איור מאוד גבוהות. בתיק עבודות בעיצוב גרפי תצטרכו להראות עבודות רבות שנעשו בתוכנת אילוסטרייטור כגון לוגואים, פרסומות,  עיצוב אפליקציות לעולם ההייטק ועוד. בעמוד זה תוכלו להתרשם ממגוון עבודות שנעשו באילוסטרייטור כדי לקבל קצת מידע על העולם הזה .

כמה מילים על תוכנת האינדיזיין

תוכנת אינדיזיין לרוב נלמדת בסוף הלימודים היא מאכלסת עיצובים שנעשו בתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור. דרכה אפשר להכין קטלוג עם עמודים רבים או עיצוב לספר. רוב העיצובים שיהיו שם יגיעו מהתוכנות האחרות כדי להוציא ולהפיק גרפיקות לעולם הדפוס. התוכנה היא לא תוכנת עיצוב ויותר תוכנת עריכה של חברת אדובי ומזכירה מאוד את תוכנת וורד המפורסמת.  התוכנה שימושית מאוד בבתי דפוס ודרכה אפשר גם להוציא חוברות אינטרנטיות כגון קטלוג או ספר אינטרנטי שאפשר להגיע אליו גם דרך האינטרנט. תוכנת האינדיזיין

במה מתרכזים בלימודים – כמה מילים על תיק העבודות בעיצוב 

הלימודים מתרכזים בעולם העיצוב והדרישות שלו. המטרה בלימודים היא לפתח לכם את היצירתיות והכישרון העיצובי. גם אם אתם מגיעים ללא שום ניסיון בתחום הזה בהחלט תוכלו להגיע למקומות מאוד גבוהים בתעשייה. לרוב לימודי עיצוב גרפי אורכים קרוב לעשרה חודשי לימוד עד שנה. בתקופה הזאת תהיו עסוקים בלבנות את תיק העבודות שלכם וככל שתהיו עסוקים בהכנות גרפיקות לכל אורך הקורס תוכלו להיות יותר מיומנים ולשלוט בסגנון העיצוב. התרגול הוא הסוד של ההצלחה בתחום,  ככל שתבנו יותר עיצובים תגלו נושאים חדשים בעיצוב והיצירתיות שלכם רק תעלה במשך הזמן.

תיק העבודות בעיצוב  מקצועי

תיק העבודות בעיצוב  מקצועי פותח דלתות לתעשייה

בלימודים נתרכז בתיק העבודות שלכם, תיק עבודות הוא הדבר היחידי שיפתח לכם דלתות בתעשייה. היום כבר לא מסתכלים על תעודות אמנם תקבלו תעודה שסיימתם לימודים אבל מה שרוצים לראות זה אך ורק איך אתם מעבירים קונספט עיצובי  לאלמנטים גרפיים או צורות. על תיק עבודות שלכם להיות עשיר ובנוי בצורה נכונה כדי שתוכלו להתברג ולעבוד בחברות ההיי-טק או לעבוד בצורת פרילנס מהבית בסטודיו פרטי. המטרה בתיק עבודות זה להראות את יכולות העיצוב וכיצד תרגמתם רעיונות שונים לשפה העיצובית בצורה נכונה. לכל אורך הקורס תקבלו מטלות גרפיות ועבודות בעיצוב כדי לתת לכם את הניסיון המעמיק וההבנה של מה שקורה בתעשיה שצמאה לידיים עובדות.

אפשרויות התעסוקה בגרפיקה

אפשרויות התעסוקה בגרפיקה

 אפשרויות תעסוקה בתחום עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת הם עצומות. נוכל לראות בשנים האחרונות מחסור עצום בכוח אדם  ישראלי שייתן מענה לחברות ההיי-טק שצצות כל יום ולבתי הדפוס יחדיו. אם בעבר בוגרי קורס גרפיקה היו הולכים לעבוד רק בעולם הדפוס היום המצב הוא אחרת, חברות הייטק ישראליות מייצאות לתעשייה בחול הרבה יותר לישראל ולכן הביקוש הוא למעצבים מקומים.  השוק המקומי לא עומד בדרישות ולכן השכר של מעצבים גרפיים הוא גבוה יותר. לניסיון אין שום חשיבות גם אם רק סיימתם לימודי גרפיקה ואתם חדשים בתחום תוכלו להתקבל במהירות לעבוד בחברות הייטק. כל מה שתצטרכו זה רק תיק עבודות משכנע כדי שיוכלו לראות שאתם באמת יודעים לעצב ולהעביר מסרים.

לימודי המשך בגרפיקה

לימודי המשך בגרפיקה

לאחר סיום הלימודים של עיצוב גרפי וגרפיקה אתם תקבלו תעודה של מעצבי גרפיקה. במידה ותרצו להמשיך לעבוד בתחום או לפתח את היכולות שלכם תוכלו ללמוד את התחום שנקרא תקשורת חזותית. תקשורת חזותית זה הבנה של עולם האתרים ובניית אפליקציות. אי אפשר ללמוד בניית אתרים לאינטרנט בלי להגיע עם רקע קודם של עיצוב גרפי. לימודי עיצוב אתרים ואפליקציות אורכים קרוב לשנה ותיק עבודות יהיה גדול יותר כי הוא יצטרך להציג אפליקציית שעיצבתם או אתר אינטרנט שעברו מיתוג גרפי נכון.

  • תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים נוספים על עולם העיצוב הגרפי, שעות הלימוד ועוד. עד אז תהנו מכל הסרטונים והשיעורים שהכנו במיוחד בשבילכם חינם כדי להבין מה זה גרפיקה דיגיטלית. צפייה מהנה.