איזה סוג של משרות מעצבים גרפיים לדיגיטל יכולים לקבל האם אני צריך ללכת לבית הספר כדי להיות מעצב גרפי

איזה סוג של משרות מעצבים גרפיים לדיגיטל יכולים לקבל? האם אני צריך ללכת לבית הספר כדי להיות מעצב גרפי?

תוכן עניינים הצג

איך אפשר ללמוד עיצוב גרפי ולהרוויח עבודה מכובדת בתעשיית ההייטק? בשנים האחרונות תחום העיצוב הגרפי גדל בפופולריות, וניתן לראות שעבודתו של מעצב גרפי נתפסת כמקצוע בולט שכל אחד שמח שיש בקורות החיים שלו. למעצבים גרפיים יש חשיבות רבה במגזר הדיגיטלי שכן הם אלו שמבססים את הצעד הראשוני בתקשורת בין צרכנים למותגים.

עיצוב גרפי הוא מקצוע.

עיצוב גרפי הוא אחד מהדיסציפלינות הוותיקות בהיסטוריה, ומעצבים גרפיים הם אלו שמספרים נרטיב באמצעות תמונות או צורות גרפיות אחרות להקניית מידע או כל פלטפורמה שיווקית אחרת. על מעצבים גרפיים להבין כיצד לפתח תהליך ויזואלי המחבר בין חברה ללקוחותיה, ולכן העולם הדיגיטלי הוא אחד התחומים המבוקשים כיום. במהלך הקורס תשלוט בגישות ונהלים טיפוגרפיים חדשים, כמו גם כיצד לבצע צורות המבטאות משמעויות פסיכולוגיות.

קורסי הסבר על כישרונות גרפיקאים

בפוסט זה, הכנו שפע של שיעורים אינפורמטיביים על היכולות של מעצבים גרפיים שיש לאסוף בכל מקצועם, כמו גם כיצד לשלוט בפיתוח השינויים באמצעות תוכנת אדובי כדי להגיע ליעדים האסטרטגיים שלך בשוק המסחרי בקלות. אם אתם רק בתחילת דרכם בתחום העיצוב, ללא ספק תיתקלו בחומר בעל מקורות השראה מצוינים שיסבירו את עולם העיצוב הגרפי ויציעו לכם אינדיקטור מצוין האם אתם מתאימים לו או לא.

יקום הצבעים כפי שהם מועסקים בתוכנות גרפיות

יקום הצבעים חזק מאוד מכיוון שיש לו השפעה מהותית על כל החלטה שמעצב גרפי חייב לקבל. צבעים משדרים מסרים, ובמהלך הלימודים, תגלו את תורת הצבע וכיצד להשתמש בגישות מדהימות כדי לייצר עיצוב חזותי כדי לקדם את הפילוסופיה הכוללת של מה שהמותג רוצה להציג בפני קהל היעד.

תוכנת הגרפיקה.

הכלי העיקרי של מעצב גרפי הוא אדובי שהוא או היא מעוניינים לשווק באמצעות פיתוח חזון ותיק עבודות מקצועי. אם מעצב גרפי פשוט מבין בתוכנה, הוא לא יוכל להתפתח בתפקידו. מעצבים גרפיים חייבים לשלוט בכל הנושא של טיפוגרפיה, תורת הצבע , איזון משקל, מודעות למותג ביצירת אמירה חזותית, שפת עיצוב ועוד תחומים רבים אחרים שיש לשלב בתוכנת הגרפיקה של אדובי.

אילו גורמים משפיעים על התפתחות החשיבה העיצובית?

מכיוון שהסטודנטים מגיעים ללא מומחיות קודמת, מטרת הלימודים היא לתרגל שיעורי בית ומשימות שיחזקו את כל התקשורת החזותית בין הרעיון למותג, כמו גם את בחירת הקונספט העיצובי. ניתן לראות עיצוב גרפי בכל מקום, מאריזות מזון בחנויות ועד לשלטים ציבוריים גדולים. עיצוב הוא מרכיב מהתהליך היומיומי שאנו נחשפים אליו, כפי שמעידים האפליקציות והמטלות היומיומיות שאנו מבצעים דרך האתר.

ההשפעה למסר מושגי עיצוב.

עקרונות העיצוב מקיפים את כל ההשפעה למסר הברור שהמותג רוצה להביע על ידי הקפדה על עקרונות היסוד כדי לתת מענה לכל אתגר חזותי ורעיון שהמותג רוצה להציג. התלמידים עובדים על שיטות כחלק מתהליך הלמידה על מנת להבין מיהו קהל היעד וכיצד לבטא את כל הנקודות הצבעוניות תוך שימוש בגורמים מאזנים כדי לייצר את התמונה המתאימה ביותר למותג עצמו. תהליך הלימודים מתבצע בשיתוף עם המדריך על מנת לקדם את ייצור מבנה העיצוב הסופי.

תפיסות העיצוב המתוחכמות שהטכנולוגיה מאפשרת

תוכן ייחודי שגרפיקאים צריכים להתמודד איתו זה ליצור את כל תפיסות העיצוב המתוחכמות שהטכנולוגיה מאפשרת. במהלך הלימודים תשתמשו בתוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין, ולכל תוכנית סגנון ייחודי של עבודה חשובה בתחום העיצוב הגרפי, החל מעבודה בצבע ועד ליצירת מסרים שיווקיים תוך שימוש בטיפוגרפיה ושילוב תמונה. למערכת העיצוב יש שפע של כלים של אדובי המאפשרים למעצב הגרפי לייצר את הסגנון החזותי המכירות והשיווקי האפקטיבי ביותר שיביא למיתוג קידום מכירות.

מה העלות של שימוש בתוכנת אדובי?

כיום, מיליוני גרפיקאים ברחבי העולם משלמים לחברת מנוי חודשי כדי להשתמש ב-Photoshop Illustrator InDesign. כסטודנט תשלמו תחילה 70 ש"ח לחודש ולאחר שנה תידרש לשלם 100 ש"ח לחודש. התוכנית מתעדכנת על בסיס קבוע, והיא כוללת גישה חופשית לספריית גופנים ותמונות. התוכנה הגרפית מאפשרת כתיבה בעברית, מה שמקל על השימוש בה.

מה המשמעות של תיק העבודות שלהם?

הדרך היחידה לדעת אם מעצב גרפי או מעצב דיגיטלי הם באמת מקצועיים היא להסתכל על תיק העבודות שלהם. תוך כמה שניות, כל אחד יכול לראות איך סגנונות העיצוב באמת מדברים על כל הקונספטואליות שאתה מספק מכיוון שהוא מדגים היכן קיבלת את הרעיון. כיום, תעודות ותארים הם לא מה שפותחים דלתות; מה שחשוב זה שאתה בונה ראייה ביקורתית על עולם העיצוב, כמו גם דעות שיצרת כדי להדגים דברים או טרנדים חדשים בעולם המיתוג.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות האינטרנט?

תקופת הקורונה הייתה אחת התקופות הקשות בהיסטוריה, וכל כל העולם ידע שדרושה טכנולוגיה כדי לסייע לתעסוקה בארץ להמשיך להתקיים או, לחילופין, להיות רלוונטיים בשוק התעסוקה. אוניברסיטאות רבות, במיוחד משרד החינוך, החלו לחנך את תלמידיהן לחלוטין באמצעות האינטרנט באמצעות תוכנת זום. אנו משתמשים בטכניקת לימוד זו כבר למעלה מ-15 שנה, ואנו מציעים לימודי תעודה תיק עבודות באמצעות תוכנה לקישור תצוגות או התקרבות.

איך אפשר ללמוד עיצוב גרפי ותקשורת חזותית באינטרנט?

במהלך השיעור, המדריך עשוי לראות את התוכנית שפתוחה לתלמיד במחשב ולהסביר לו כיצד לפתח גרפיקה או כל סגנון עיצוב אתרים. בעקבות הסבר המורה, על התלמיד לתרגל את חומר הלימוד כדי להוכיח שהוא מבין את כל ההסברים מבחינה ויזואלית. אם לתלמיד יש שאלה שמבלבלת, המדריך יחזור על הנושא עד שהתלמיד יבין הכל. מכיוון שאתה מוקד תשומת הלב בלימוד אישי, כל תשומת הלב בכיתה מופנית אליך, וכתוצאה מכך נוצר תיק עבודות מקצועי.

סיוע פרטני בלימודים מקוונים.

המנטור שלך בעיצוב גרפי ייצור איתך קשר במהלך השבוע בין הקורסים כדי לספק עזרה מלאה לכל משימות גרפיות שיוטלו עליך במהלך הלימודים. כמובן שתוכלו להתייעץ כדי לבדוק האם הדברים אכן יושבים יפה על מנת לקבל השראה בנושאים שונים.

כיצד השכלה יכולה לסייע לך בהשגת העבודה הראשונה שלך?

לבית הספר רשת של למעלה מ-19.5 אלף ארגונים ומעסיקים המחפשים אותך, המעצב.ת המתחיל.ה, לעבודה על פרויקטים עם יזמים וכמובן לתת שירותי פרסום ושיווק לתמיכה בכל תוכנית מכירה באמצעות רשתות חברתיות ובלוגים. מורים יציגו אותך לקבוצה זו בשלב מוקדם של לימודיך כדי לספק לך את ההזדמנות לפתח קשרים עסקיים.

לימודים תקשורת חזותית מה הם כוללים?

לימודי תקשורת חזותית מקיפים את שפת האינטרנט המלאה וכיצד ניתן לשלב את כל המערך הדיגיטלי שעולם האינטרנט דורש על ידי לימוד תוכנת WordPress Elementor XD. כולנו ראינו מה קרה בתקופת הקורונה, וחברות רבות למדו שאם הן לא יהיו מקוונות, הן יפסיקו להתקיים, מה שמפעיל לחץ עצום על מעצבים גרפיים לספק את צרכי התעשייה להסתגל למגזר האינטרנט כדי לבנות אסטרטגיית שיווק של החברה.

מה זה מערכת אונליין הוורדפרס?

עבודה עם מערכת ההפעלה וורדפרס, הנחשבת ידידותית במיוחד במנוע החיפוש גוגל, היא אחת הטרנדים העדכניים ביותר בתחום עיצוב האתר. ניתן להשתמש בכל דיסציפלינה של אמנות ועיצוב לדף אינטרנט כדי ליצור אתר אינטרנט מושך מבחינה ויזואלית. במקביל, תוכנת Elementor מנוצלת ליצירת קומפוזיציות וחווית משתמש מתאימה לגולשים, כלומר UI UX, באמצעות מערכת ההפעלה וורדפרס.

תוכנת XD

תוכנת אדובי היא מוצר חדש יחסית שיצא לשוק בשנים האחרונות. בעבר, כל מגזר עיצוב יישומים היה שייך רק לעולם ההייטק; עם זאת, אנו יכולים לראות שמעצבים גרפיים הצטרפו לתחום הדיגיטלי כסטנדרט מקצועי לעבודה אינטואיטיבית בתוכנות יישומים ובאתר.

XD, כמו גם סגנון עיצוב

אתה יכול להשתמש בתוכנית XD כדי לבצע שינויים בעיצוב אפליקציות לכל סגנון שיווק דיגיטלי. שיתוף הפעולה עם צוות מקצועי כלל מהנדס מחשבים ומפתח תוכנה להמרת האפליקציות לגוגל ואפל. כל סגנון עיצוב באפליקציה משתמש בעיצובים מתוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ כדי להעביר את כל הגרפיקה הכוללת אייקונים ותמונות שייכללו באפליקציה בצורה אסתטית ומשכנעת.

הביקוש לאנשי דיגיטל שיווקיים בתחום ההייטק והעיצוב הדיגיטלי הוא מהגדולים בעולם

מכיוון שהעולם עבר טרנספורמציה ומשיג את כל הנתונים שלו באינטרנט, הביקוש לאנשי מקצוע בתחום ההייטק והעיצוב הדיגיטלי הוא מהגדולים בעולם. אין ספק שאנשים שמתחברים לעולם העיצוב הגרפי יוכלו לבצע עבודות רבות הן בעולם ההייטק והן בתחום הדפוס, שניהם סובלים ממחסור בכוח אדם .

יישומים

אפליקציות וכמובן אתרי אינטרנט הפכו לדבר שבשגרה, כאשר הדור הצעיר מסתמך לחלוטין על האינטרנט עבור כל המידע שלהם. מנוע החיפוש של גוגל חזק למדי, ובאמצעותו יוצגו תוצאות ספציפיות. חובת המותג היא להפוך כל אתר לאטרקטיבי מבחינה אסתטית על מנת לקדם את אמון הצרכנים והמבקרים באתר. מטרת המעצבים הגרפיים היא ליצור אתרים מותאמים אישית לחוויית המשתמש ולהיצמד לכל ההנחיות שגוגל משנה על בסיס חודשי.

חווית המשתמש

לאורך קורס הפורטפוליו תלמדו על חווית משתמש וכיצד ליצור אתרים ללקוחות. תפקידו של המעצב הגרפי הוא לנהל את כל הבעיה של אחסון אתרים או רכישת כתובת האתר תוך מתן כל הקשת העיצובית שהצרכנים רוצים, הן מהצד הטכני והן מהצד העיצובי. תיק עבודות מכיל מספר רב של אתרים שבניתם כדי להדגים את השליטה וההבנה שלכם בקידום אתרים ועיצוב ויזואלי דיגיטלי.

מה השכר הממוצע בתחום העיצוב הגרפי?

בוגרי קורס עיצוב גרפי עשויים להרוויח שכר התחלתי של 18,000 ₪ במפעלי הייטק, בעבודה לצד מהנדס מחשבים ומפתח תוכנה. הם עשויים להרוויח 14,000 שקלים אם יבחרו לעבוד בתחום הדיגיטלי לפרסום ברשתות חברתיות וקידום חברות במדיה האינטרנטית. סטודנטים בענף הדפוס מקבלים שכר נטו של 10,000 שקלים. רוב הבוגרים בוחרים לעבוד בתעשיית ההייטק שכן היא מביאה גישות רעננות מעולם הטכנולוגיה וכן דרכים לפתח כל סגנון במקצוע העיצוב לטכנולוגיה מתקדמת.

למה יש מחסור בכוח אדם?

בעבר עבדו רוב הבוגרים בענפי הדפוס וייצור הספרים; עם זאת, זה כבר לא המקרה שכן בוגרי המסלול לתקשורת חזותית ועיצוב בוחרים לעבוד מהבית או לשתף פעולה עם מפעלי היי-טק. שיטות עבודה אלו לא היו קיימות לפני כעשור, וכתוצאה מכך, תעשיית הדפוס סובלת מחוסר נכונות של מעצבים גרפיים לספק שירותי חזותי ועיצוב לפלטפורמות הדפוס.

האם אתה מוכן לעולם המשתנה

אנו מזמינים אותך לצפות בכל הקורסים שהכנו בקפידה בעמוד זה כדי לקבל מושג טוב האם אתה מוכן לעולם המשתנה ללא הרף של המדיה הדיגיטלית. אנו יכולים להבטיח לך שאם אתה נמשך למגזר הזה, אין ספק שאתה מצטרף לתעשייה יצירתית ביותר עם רווח כספי המאפשר לך לעבוד מהבית וקשר מקצועי לעולם הארגוני שתמיד תצטרך.