שיעור חינם – אפקטים לתמונות בפוטושופ למתחילים מדריך צעד אחר צעד 2021

הסברים על התוכנה מספר אחד למעצבים גרפיים אפקטים לתמונות בפוטושופ למתחילים

כולנו מצלמים כל הזמן, בין אם אנחנו מודים בכל או לא. מי שאחראיים לזה אלו הסמארטפונים, אלו שהיו פעם רק אמצעי להתקשר האחד אל השני, והיום הם כל כך הרבה יותר מזה…  נוסעים באוטובוס ורואים משהו מעניין דרך החלון? המצלמה או הסמארטפון נשלפים בתוך שניות ומתעדים אותו. יש לכם רעיון לעסק ואתם רוצים תמונות חדשות? אי אפשר שלא לצלם את זה. פוגשים חבר ותיק? לא ניפרד בלי איזה סלפי… וככה זה ממשיך עוד ועוד, ובסופו של דבר אנחנו מתעדים כל הזמן – אנשים, נופים ומצבים. 

צילום ותוכנת  הגרפיקה פוטושופ תמיד הלכו ביחד – הדרך שלך להפוך תחביב למקצוע

פעם, רגע אחרי ההקלקה על המצלמה ועוד לפני עידן הסמארטפונים, כבר אי אפשר היה לעשות כלום עם התמונה שצולמה. מה שנלכד נלכד ומה שהצליח הצליח. התקופה היא תקופת טרום המצלמות הדיגיטליות, תקופה בה היו רק מצלמות סטילס שמה שצולם בהן היה נחשף רק אחרי הפיתוח של התמונה. אבל היום, היום המצב שונה לגמרי. היום ההקלקה על כפתור הצילום בין אם הוא במצלמה רגילה או בסמארטפון, יכולה להיות הצעד הראשון של התמונה אל עבר המושלם. היום יש את תוכנת פוטושופ שמאפשרת לכל אחד להפיק תמונות מרהיבות גם אם הוא לא צלם מי יודע מה…

אפקטים לתמונות בפוטושופ למתחילים

ברוכים הבאים לעוד שיעור בגרפיקה מצוין. – שיעור חינם למתחילים הסברים וטריקים

אז אם אתם פה ואם נשארתם איתנו עד הלום, קודם כל ברוכים הבאים לעוד סרטון מצוין מבית מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד עם מורה פרטי דרך האינטרנט. הסרטון שלפניכם כמו רבים אחרים שהופקו על ידי המכללה הוא סרטון שנועד לשרת אתכם המתעניינים בתוכנת פוטושופ כמו גם בתוכנות גרפיות אחרות, נועד לסייע לכם בין אם אתם בצעדיכם הראשונים בתוכנה ובין אם אתם כבר מכירים אותה ואף עובדים איתה. כיום תמיד מומלץ לשמור על עדכונים בתחום הגרפיקה ממוחשבת 2021 כי חברת אדובי כל הזמן מעדכנת את התוכנות שלה ואת ממשקי העבודה כולל הכלים.

גרפיקה ממוחשבת 2021 החידושים מה תראו בשיעור חיתוך תמונות ללא ידע מוקדם?

בסרטון המוצג פה תוכלו ללמוד איך לעבוד עם תוכנת פוטושופ ואיך ליצור אפקטים בתמונות בתוכנת הגרפיקה ממוחשבת 2021 מספר אחת. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה וכל מה שהוא דורש מכם הוא הקשבה למה שמוסבר בסרטון, חזרה עליו פעם אחר פעם אם יש צורך וכמובן, תרגול של הנלמד בו. ללא תרגול לא תוכלו להתקדם, לא תוכלו להפוך את הפעולות הדרושות בתוכנה לטבע שני שלכם. הסרטון ייקח אתכם יד ביד וצעד אחר צעד אל עבר הלא נודע בתוכנה שמהר מאוד ייראה לכם כפשוט וקל ואפשרי לכל אחד עם או בלי ניסיון בתחום.

לא חייבים להיות אומנותיים – לא צריכים ידע מוקדם בפוטושופ 

יש רבים שחושבים שתוכנת פוטושופ היא תוכנה שמתאימה רק למי שרואה את עצמו כאומנותי, למי שיש לו חשיבה עיצובית ובעיקר אסתטית. זה נכון שעבודה עם פוטושופ כמו גם עם כל תוכנת עיצוב אחרת כשיש חוש אסתטי, טובה ונוחה יותר אבל היא לא מחויבת במציאות. יש חוקים בעיצוב ויש תיאוריות מאחורי פעולות עיצוביות שונות, והן פחות רלוונטיות בפוטושופ בעיקר למי שרוצה להכיר את התוכנה רק בשביל לדעת לתקן תמונות כמו גם לשפר ולעבד אותן.

ללמוד במכללת סולו גרפיקה בנוחות ובמהירות – לימודים דרך המחשב עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

אם אתם מתעניינים בתוכנת פוטושופ, זו כבר התחלה טובה. תוכלו להפיק באמצעותה לא מעט דברים מדהימים וכל מה שתצטרכו הוא ללמוד את התוכנה לעומק. איך לומדים אותה לעומק? עם מכללת סולו כמובן, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד און ליין. שיטת הלימודים פשוטה, יש תוכנה שמחברת בין שני המחשבים וכל אחד רואה גם את המחשב של השני כמו גם מדבר איתו ויכול לראות ולתפעל גם את המחשב שלו. זה בדיוק כמו שיעור פרטי לכל דבר רק בלי החלק של היציאה מהבית או אירוח בבית. ללמוד פרט בשעות שנוחות לך – הטכנולוגיה עושה רק טוב לכולם.

לימודים אישיים ידועים כלימודים האיכותיים ביותר – תמיכה גם מעבר לשעות הלימודים עם המורים שלכם

למה ללמוד דווקא בשיטה הזו ולמה יש לה כל כך הרבה ביקוש? כי זו שיטה נוחה. לא צריך להתארגן ולצאת מהבית וגם לא צריך לארגן את הבית. זו גם שיטה שחוסכת כסף גם בזה שהיא לא מצריכה להפסיד שעות עבודה יקרות וגם בזה שהיא לא דורשת לבזבז דלק או כסף על תחבורה ציבורית כמו גם תשלום על חנייה ועל דברים אחרים. הלימודים בשיטה הזו אלו לימודים באיכות גבוהה, לימודים שמאפשרים לכל אחד להתקדם בקצב שלו. זו שיטה שהולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר ומכללת סולו היא היחידה שמעבירה קורסים מסוג זה ברמה גבוהה כזו.

אז מה איתכם? יצרתם כבר קשר עם מכללת סולו? לא??? אז קדימה צרו קשר, תוציאו את הנייד ותעשו איתו עוד משהו חוץ מלצלם כל הזמן… ?