You are currently viewing שיעור חינם – אפקטים לתמונות בפוטושופ למתחילים מדריך צעד אחר צעד 2022
הסברים על התוכנה מספר אחד למעצבים גרפיים אפקטים לתמונות בפוטושופ למתחילים - כמה מרוויחים מעצבים גרפיים וגרפיקאים מתחילים

שיעור חינם – אפקטים לתמונות בפוטושופ למתחילים מדריך צעד אחר צעד 2022

הסברים על התוכנה מספר אחד למעצבים גרפיים אפקטים לתמונות בפוטושופ למתחילים – כמה מרוויחים מעצבים גרפיים וגרפיקאים מתחילים

כולנו מצלמים כל הזמן, בין אם אנחנו מודים בכל או לא. מי שאחראיים לזה אלו הסמארטפונים, אלו שהיו פעם רק אמצעי להתקשר האחד אל השני, והיום הם כל כך הרבה יותר מזה…  נוסעים באוטובוס ורואים משהו מעניין דרך החלון? המצלמה או הסמארטפון נשלפים בתוך שניות ומתעדים אותו. יש לכם רעיון לעסק ואתם רוצים תמונות חדשות? אי אפשר שלא לצלם את זה. פוגשים חבר ותיק? לא ניפרד בלי איזה סלפי… וככה זה ממשיך עוד ועוד, ובסופו של דבר אנחנו מתעדים כל הזמן – אנשים, נופים ומצבים. 

צילום ותוכנת  הגרפיקה פוטושופ תמיד הלכו ביחד – הדרך שלך להפוך תחביב למקצוע

פעם, רגע אחרי ההקלקה על המצלמה ועוד לפני עידן הסמארטפונים, כבר אי אפשר היה לעשות כלום עם התמונה שצולמה. מה שנלכד נלכד ומה שהצליח הצליח. התקופה היא תקופת טרום המצלמות הדיגיטליות, תקופה בה היו רק מצלמות סטילס שמה שצולם בהן היה נחשף רק אחרי הפיתוח של התמונה. אבל היום, היום המצב שונה לגמרי. היום ההקלקה על כפתור הצילום בין אם הוא במצלמה רגילה או בסמארטפון, יכולה להיות הצעד הראשון של התמונה אל עבר המושלם. היום יש את תוכנת פוטושופ שמאפשרת לכל אחד להפיק תמונות מרהיבות גם אם הוא לא צלם מי יודע מה…

אפקטים לתמונות בפוטושופ למתחילים

ברוכים הבאים לעוד שיעור בגרפיקה מצוין. – שיעור חינם למתחילים הסברים וטריקים

אז אם אתם פה ואם נשארתם איתנו עד הלום, קודם כל ברוכים הבאים לעוד סרטון מצוין מבית מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד עם מורה פרטי דרך האינטרנט. הסרטון שלפניכם כמו רבים אחרים שהופקו על ידי המכללה הוא סרטון שנועד לשרת אתכם המתעניינים בתוכנת פוטושופ כמו גם בתוכנות גרפיות אחרות, נועד לסייע לכם בין אם אתם בצעדיכם הראשונים בתוכנה ובין אם אתם כבר מכירים אותה ואף עובדים איתה. כיום תמיד מומלץ לשמור על עדכונים בתחום הגרפיקה ממוחשבת 2022 כי חברת אדובי כל הזמן מעדכנת את התוכנות שלה ואת ממשקי העבודה כולל הכלים.

גרפיקה ממוחשבת 2022 החידושים מה תראו בשיעור חיתוך תמונות ללא ידע מוקדם?

בסרטון המוצג פה תוכלו ללמוד איך לעבוד עם תוכנת פוטושופ ואיך ליצור אפקטים בתמונות בתוכנת הגרפיקה ממוחשבת 2022 מספר אחת. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה וכל מה שהוא דורש מכם הוא הקשבה למה שמוסבר בסרטון, חזרה עליו פעם אחר פעם אם יש צורך וכמובן, תרגול של הנלמד בו. ללא תרגול לא תוכלו להתקדם, לא תוכלו להפוך את הפעולות הדרושות בתוכנה לטבע שני שלכם. הסרטון ייקח אתכם יד ביד וצעד אחר צעד אל עבר הלא נודע בתוכנה שמהר מאוד ייראה לכם כפשוט וקל ואפשרי לכל אחד עם או בלי ניסיון בתחום.

לא חייבים להיות אומנותיים – לא צריכים ידע מוקדם בפוטושופ 

יש רבים שחושבים שתוכנת פוטושופ היא תוכנה שמתאימה רק למי שרואה את עצמו כאומנותי, למי שיש לו חשיבה עיצובית ובעיקר אסתטית. זה נכון שעבודה עם פוטושופ כמו גם עם כל תוכנת עיצוב אחרת כשיש חוש אסתטי, טובה ונוחה יותר אבל היא לא מחויבת במציאות. יש חוקים בעיצוב ויש תיאוריות מאחורי פעולות עיצוביות שונות, והן פחות רלוונטיות בפוטושופ בעיקר למי שרוצה להכיר את התוכנה רק בשביל לדעת לתקן תמונות כמו גם לשפר ולעבד אותן.

ללמוד במכללת סולו גרפיקה בנוחות ובמהירות – לימודים דרך המחשב עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

אם אתם מתעניינים בתוכנת פוטושופ, זו כבר התחלה טובה. תוכלו להפיק באמצעותה לא מעט דברים מדהימים וכל מה שתצטרכו הוא ללמוד את התוכנה לעומק. איך לומדים אותה לעומק? עם מכללת סולו כמובן, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד און ליין. שיטת הלימודים פשוטה, יש תוכנה שמחברת בין שני המחשבים וכל אחד רואה גם את המחשב של השני כמו גם מדבר איתו ויכול לראות ולתפעל גם את המחשב שלו. זה בדיוק כמו שיעור פרטי לכל דבר רק בלי החלק של היציאה מהבית או אירוח בבית. ללמוד פרט בשעות שנוחות לך – הטכנולוגיה עושה רק טוב לכולם.

לימודים אישיים ידועים כלימודים האיכותיים ביותר – תמיכה גם מעבר לשעות הלימודים עם המורים שלכם

למה ללמוד דווקא בשיטה הזו ולמה יש לה כל כך הרבה ביקוש? כי זו שיטה נוחה. לא צריך להתארגן ולצאת מהבית וגם לא צריך לארגן את הבית. זו גם שיטה שחוסכת כסף גם בזה שהיא לא מצריכה להפסיד שעות עבודה יקרות וגם בזה שהיא לא דורשת לבזבז דלק או כסף על תחבורה ציבורית כמו גם תשלום על חנייה ועל דברים אחרים. הלימודים בשיטה הזו אלו לימודים באיכות גבוהה, לימודים שמאפשרים לכל אחד להתקדם בקצב שלו. זו שיטה שהולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר ומכללת סולו היא היחידה שמעבירה קורסים מסוג זה ברמה גבוהה כזו. אז מה איתכם? יצרתם כבר קשר עם מכללת סולו? לא??? אז קדימה צרו קשר, תוציאו את הנייד ותעשו איתו עוד משהו חוץ מלצלם כל הזמן… ? 

עבודה בעולם ההייטק.

עבודה בעולם ההייטק היא לא סתם מאוד פופולארית למעצבים גרפים הביקוש הוא מאוד גדול בשנים האחרונות. מעצבים גרפיים לא הולכים היום לעבוד בעולם ההדפסה או עיצוב אריזות והם מעדיפים לעבוד במקום שמאפשר להם להתקדם יותר מהר בטכנולוגיה אינטרנטית.

כולנו יודעים שעולם ההייטק והאינטרנט רק הולכים ומתקדמים ולכן מעצבים גרפיים לא הולכים לשם רק בגלל השכר הגבוה אלה כדי ללמוד אופציות חדשות לעומת עולם הדפוס שנשאר אותו דבר.

שכר מעצבים גרפיים 2022 השכר יחסית גבוה לעומת תקופת הלימודים הקצרה של מעצבים גרפיים

מעצבים גרפיים ללא ניסיון יכולים להרוויח בעולם ההייטק קרוב ל 18 אלף שח נטו. עולם ההדפסה עדיין סובל ממחסור בכוח אדם מה שייצר משבר תעסוקתי בשנים האחרונות. המשבר רק יחריף בשנים הבאות ומעצבים גרפיים ימשיכו להיות מבוקשים עוד ועוד, מי שעובד בהייטק הוא לא מעצב גרפי ולכן הם חייבים את כל השפה העיצובית כדי להמשיך למכור עיצובים לעולם.

ללמוד את כל התוכנות בעיצוב הגרפי תוך שימוש בחוקים ליצירת דיאלוג וויזואלי

כדי לעבוד בתחום העיצוב הגרפי מה שתצטרכו זה ללמוד את כל התוכנות בעיצוב הגרפי תוך שימוש בחוקים רבים בעולם המיתוג. תיק עבודות הוא הדבר החשוב ביותר בו אתם מראים כיצד אתם בונים קריאייטיב מול קונספט גרפי נכון. קונספט גרפי שנבנה נכון נחשב לאחד הדברים החשובים ביותר כדי להציג אותו בתיק העבודות .תיק העבודות מראה מי אתם באמת. תעודה מקצועית או תואר ראשון לא יפתחו לכם דלת ובמיוחד לא שם של בית ספר יוקרתי. תיק עבודות מראה את כל המהלכים החשיבתיים ובאיזה תוכנות עיצוב השתמשתם. בכל ראיון עבודה יבקשו ממכם לבצע מספר דוגמאות מול המחשב כדי לראות שאתם באמת יכולים לבצע עבודות גרפיות במהירות כמו שאתם מראים בתיק העבודות שלכם. ככל שתראו חשיבה מול היצירתיות שלכם במקביל שימוש בטרנדים מול מה שקורה בעולם העיצוב תוכלו בהחלט להתקדם.

תיק העבודות

תיק העבודות צריך לכלול אינספור תחומים שקשורים ליצירת נוכחות דיגיטלית לעסקים החל מעיצוב מודעות שאמורות להיות לשיווק ממומן בפייסבוק או פרסום מוצרים כדי למשוך עוקבים באינסטגרם. תיק עבודות הוא הדבר החשוב ביותר ולכן לכל אורך הלימודים אתם תשקיעו בו ותגיעו לתחום זה במהירות.

שירותי גרפיקה ופרסום עסקים בצורת פרילנס

מרבית בוגרי מסלול לימודים זה עובדים מהבית כדי לתת שירותי גרפיקה ופרסום עסקים בצורת פרילנס. תוכלו להתייעץ איתנו עוד היום על מגוון מסלולי הלימוד וכמובן איך אתם יכולים להצטרף לקבוצת הפייסבוק של בית הספר המונה כיום מעל 19 אלף חברות ומעסיקים. קבוצת בית הספר כבר קרוב ל 12 שנה סידרה למאות אלפי גרפיקאים בישראל עבודות בחברות הייטק ובזכותם פתחו מעצבים גרפיים רבים בשיתופי פעולה עם תלמידים אחרים סטודיו למיתוג גרפיקה.