קורס גרפיקה ממוחשבת עמק יזרעאל

//קורס גרפיקה ממוחשבת עמק יזרעאל

פעם, כשההורים שלנו סיימו את שנות השירות שלהם בצבא, השאיפה שלהם היתה ללמוד לתואר אקדמאי, למצוא עבודה “מכובדת” (או ככה לפחות קוראות לזה האימהות הפולניות) להשתכר טוב ובעיקר, להיות עם קביעות בעבודה.

אבל השנים חלפו והזמנים השתנו ועידן האינטרנט הגיע בסערה, והיום כבר לא חייבים ללמוד לתואר ראשון או שני בשביל למצוא עבודה “מכובדת” ולגרום קצת נחת להורים. האינטרנט הוא לא רק פייסוש ואינסטוש אלא גם עולם שלם של אפשרויות תעסוקה שכדאי להכיר, ואם בעבר בשביל לעבוד היינו חייבים לצאת מהבית, היום זה כבר לא חובה. למה? כי האינטרנט הפך את העולם לכפר גלובאלי, הוא מקשר בין אנשים בכל מקום שהוא על פני כדור הארץ. האינטרנט מאפשר לבצע פרויקטים שונים ולהרוויח נהדר, ויש תחומים שונים שזה רלוונטי בהם. אחד מהם הוא גרפיקה ממוחשבת, תחום שהולך והופך לנצרך יותר ויותר. גרפיקה ממוחשבת היא הלב הפועם של עולם הדיגיטל, היא הבסיס לכל אתר אינטרנט, כל חומר פרסומי או כל עשייה דיגיטלית שהיא. גרפיקה ממוחשבת שכוללת גם עיצוב גרפי היא תחום מרתק, תחום שרק הולך ומתפתח ונראה שהעתיד שלו מבוסס ומעניין.

אבל מהי גרפיקה ממוחשבת? אילו תוכנות היא כוללת? איזו תעסוקה יש לאחר שמסיימים קורס גרפיקה ממוחשבת עמק יזרעאל כמו בכל מקום אחר? ובעיקר, איפה אפשר ללמוד בצורה הטובה ביותר והנוחה ביותר גרפיקה ממוחשבת, וכן, גם במחיר הטוב ביותר? (קבלו ספויילר – מכללת סולו!)

פוטושופ – האמא של התוכנות הגרפיות

לא משנה מה אתם עושים בחיים, אם אתם מעל לגיל 10 בטוח שמעתם את השם “פוטושופ”. זו תוכנה שכבר הפכה למותג וכזו שמייצגת את עולם עיבוד התמונות, והיא כבר הפכה למושג שמשתמשים בו גם אם לא מתכוונים לתוכנה עצמה. ראיתם תמונה שנראית לכם לא אותנטית? בטוח שאלתם את מי שהראה לכם אותה: “מה זה פוטושופ?” ולאו דווקא התכוונתם לתוכנה המקורית אלא לזה שמישהו עשה משהו עם התמונה. חבר הראה לכם תמונה שלו שיצאה קצת חשוכה והתגובה שלכם הייתה: “אפשר לסדר את זה עם פוטושופ” ויכול להיות שהתכוונתם לאיזו פונקציה בסיסית במכשיר הנייד שלכם.

פוטושופ היא כבר מזמן לא רק התוכנה אלא שפה שלמה. תוכנת פוטושופ המקורית וזו שמעצבים גרפיים עובדים איתה היא תוכנה לעיבוד תמונות, התוכנה המתקדמת ביותר בעולם שעושה אין ספור דברים. יש לה פונקציות רבות וכלים מדהימים, היא מאפשרת להגיע לתוצאות מעניינות ולבצע מניפולציות משגעות. מעצבים גרפיים עושים בה שימוש כמו גם צלמים וכל מי שעובד עם תמונות באיזו שהיא וורסיה.

עיצוב גרפי דוגמה

עיצוב גרפי דוגמה

אילוסטרייטור – אי אפשר בלעדיה

אילוסטרייטור היא תוכנה שאת השם שלה לא בטוח ששמע כל אחד מכיוון שהיא יותר מכוונת לעולם העיצוב. אילוסטרייטור היא תוכנה שבאמצעותה ניתן לעצב כל דבר – תלת מימד, לוגואים ואלמנטים דיגיטליים אחרים. אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית מה שאומר במילים פשוטות, זו תוכנה שלא עובדת על פיקסלים מה שאומר שניתן להגדיל כל קובץ שרוצים לאחר שעובדים איתה לאיזה גודל שרוצים.

אם ראיתם שלט חוצות ענקי באיילון הוא הודפס לאחר עבודה באילוסטרייטור. אם ראיתם פרסומת על קנבס עצום גם היא הוכנה באמצעות אילוסטרייטור. אילוסטרייטור היא תוכנת אחות של פוטושופ ואלו לא תוכנות הגרפיקה היחידות. מה שכן, כל התוכנות המתקדמות הן פרי יצירתה של חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם שקיימת כבר שנים רבות.

תעסוקה עם גרפיקה ממוחשבת

עם כל הכבוד לזוהר וליופי, לעניין וליצירתיות שיש בעיצוב גרפי או בגרפיקה ממוחשבת, בואו, הרי מה שמעניין אתכם זו שורת הרווח. מצב חשבון הבנק לאחרת שתתחילו להתעסק בתחום הגרפיקה הממוחשבת או במילים אחרות, איזו תעסוקה יש בתחום. אז הנה כמה דוגמאות למקומות עבודה אפשריים, וחשוב לפני כן לציין שכל משרד, כל עסק וכל חברה, צריכים היום גרפיקאי בשביל החומרים הגרפיים שיוצאים מהעסק. בקיצור, יש אין סוף עבודה.

  • עולם משחקי המחשב – כולנו מכירים את המשחקים שכבשו את העולם, ואת המשחקים הללו עיצבו גרפיקאי או גרפיקאית. זה עולם עצום של אפשרויות, של אנימציה ושל יצירה.
  • משרדי פרסום – משרדי פרסום היום עובדים בעיקר עם עולם האון ליין אבל לא רק. גרפיקה ממוחשבת היא חלק מכל משרד כזה ויש ביקוש עצום לגרפיקאים בעולם הפרסום שהולך והופך לעוד יותר תחרותי וכזה שצורך עוד ועוד אנשי מקצוע בתחום.
  • חברות בניית אתרים – לב ליבו של כל אתר אינטרנט הוא העיצוב שלו, המראה שלו ומה הוא “עושה” לגולש. אתרי אינטרנט צריכים גרפיקאים וחברות שניית אתרים צריכות עוד ועוד אנשי מקצוע בתחום.
  • בתי דפוס – נכון שעידן הדיגיטל ובעיקר החלק הפרסומי שבו העלימו קצת את עולם הדפוס, אבל לא לגמרי. גם בתי דפוס צריכים עדיין מעצבים גרפיים שיעבדו בתוכנת אינדיזיין או בכל התוכנות יחדיו, כאלו שיעצבו את החומרים שלהם לפני ההדפסה.
  • מערכות עיתונים – עוד עולם שעבר שינוי מהותי מאז שעולם האינטרנט התפתח הוא עולם העיצוב הגרפי בעיתונות הכתובה. אבל כמו שאנחנו רואים, הוא לא נעלם מן העולם והוא חי ובועט ונושם, והוא דורש מעצבים גרפיים שיעשו מהעיתונים הללו אטרקטיביים.

מה לומדים בקורס גרפיקה ממוחשבת?

קורס גרפיקה ממוחשבת עמק יזרעאל הוא קורס עיוני ומעשי. זהו קורס שמלמד קודם כל את התאוריה שמאחורי העיצוב, למשל אילו צבעים גורמים תחושה כזו או אחרת, מה נכון יותר לעבוד עליו וממה להימנע. יש כמובן את החלק המעשי שמלמד את התוכנות הגרפיות, את פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנות אחרות. קורס גרפיקה ממוחשבת עמק יזרעאל מעניק לתלמיד את ההכשרה לעבוד עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, וכמדובר על מכללת סולו, הלימודים גם נוחים וגם עם תעודה בסיומם.

קורס גרפיקה ממוחשבת עמק יזרעאל

קורס גרפיקה ממוחשבת עמק יזרעאל

לימודי און ליין עיצוב וגרפיקה ממוחשבת במכללת סולו.

תשכחו את כל מה שאתם יודעים על לימודים, על זה שהם מפרכים וש”חייבים” לעבור אותם בשביל להתקדם, על זה שאין כזה דבר הנאה מלימודים ומהדרך עצמה. במכללת סולו לומדים בכיף, לומדים בנוחות ומקבלים הכשרה מהמורים הטובים ביותר בתחום. במכללת סולו לומדים און ליין, לומדים אחד על אחד עם מורה פרטי אמיתי, אבל כל אחד מהצדדים נמצא בצד שלו (בבית, בבית הקפה או בכל מקום אחר) הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה אינטרנטית שמחברת בין שני המחשבים, תוכנה שמאפשרת לכל אחד לראות את המסך של השני, לשמוע אותו ואף לשלוט על המחשב של האחר.

מה זה עיצוב גרפי

מה זה עיצוב גרפי

היתרונות בלימודים כאלו ברורים. לא צריך לצאת מהבית, לא צריך לעמוד בפקקים, לא צריך לרדוף אחרי כיתה עם החומר ואם אי אפשר לקיים חלק מהשיעורים, פשוט דוחים אותם לזמן אחר נוח יותר. מכללת סולו היא מכללה חלוצה בתחומה, מכללה שמעסיקה את המורים הטובים ביותר, מכללה שמסייעת לתלמיד להתקדם בקצב שלו צעד אחר צעד ומכללה שבמהלך הלימודים מכינים בה תיק עבודות מרשים, כזה שניתן יהיה להראות בראיון עבודה או ללקוח. במכללת סולו מקבלים גם תעודה המעידה על הלימודים אותה ניתן להציג בכל מקום, אך יותר מהכל, נהנים מהדרך. קורס גרפיקה ממוחשבת עמק יזרעאל במכללת סולו הוא קורס מעניין, מרתק, מעשיר וכייפי במיוחד עבור כל אחד.

 

2019-07-26T21:46:20+03:00