מדריך איך להפוך תמונה לצבעי שמן – צבעי מים בפוטושופ

הכנו במיוחד בשבילכם הסברים מדהימים איך להפוך תמונה לציור שמן בתוכנת הפוטושופ, אפקט זה OIL PAINT נמצא אך ורק בגרסה החדשה של תוכנת הפוטושופ ולא נמצא בגרסאות שלא CC בענן, אחד החידושים של תוכנת הפוטושופ הוא לאגד מספר פקודות יחדיו כדי לתת את האפשרות לעבודה מהירה במידה ואנו רוצים להפוך תמונה לציור או לקווי שמן בתוכנה. המדריך מוסבר בשפה העברית בצורה פשוטה להבנה גם לחסרי ידע בתוכנה, פוטושופ כתוכנה המניפולטיבית ביותר בעולם העיצוב גרפי מאפשרת לכל אחד להשתמש בה גם אם אתם מתחילים בתוכנה או מתקדמים, תמיד מומלץ לראות מהם החידושים האחרונים בתוכנה במידה וסיימתם את הלימודים שלכם בעיצוב גרפי לא בשנה האחרונה, חברת אדובי מוציאה שינויים ועדכונים לתוכנה לפחות 3 פעמים בשנה. אמנם העדכונים הם קלים אבל לרוב כל העדכונים של תוכנת הפוטושופ החדשה היא כדי להקל על עבודת המעצבים הגרפיים בשימוש יום יומי, העדכונים של חברת אדובי הם לרוב בכל התוכנות הגרפיות ולא תמיד יוצאים העדכונים לכל התוכנות באותו הזמן. למי שיש את התוכנות של חברת אדובי בענן אזי העדכונים מתבצעים בצורה אוטומטית במידה ואתם מחוברים לID חשבון המשתמש שפתחתם באתר של חברת אדובי.

אז מה עשינו בסרטון של הפיכת תמונה לציור שמן – הפיכת תמונה לקווים בלבד בפוטושופ תוך שימוש בשקופיות filter oil paint photoshop

העבודה בסרטון מחולקת למספר נושאים תחילה השתמשנו בפילטר לעשיית תמונה לצבעי שמן ולאחר מכן יצרנו מניפולציה מקצועית עם שימוש של שקופיות, את הפילטר בפוטושופ להפיכת התמונה לציור בצבעי שמן תוכלו למצוא בפקודה הבאה filter oil paint photoshop cc 2019 בגרסה החדשה של תוכנת הפוטושופ. כמובן שתוכלו לבחור אזורים בתמונה ולא לעשות את הפילטר הזה על כל התמונה, בחירה אזורית יכולה להיות עם כלי הלאסו המפורסם ועם תתנו את פקודת הריכוך פדר FEATHER  תוכלו בהחלט לראות שילוב, פקודת filter oil paint  בשילוב של שקופיות ייתן עומק לנפח הצבעים בשקלול הסופי, את השקופית עשינו מתוך הצבעים של התמונה על ידי שכפול של התמונה על עצמה עם פקודת שכפל על מקומה או קיצור CTRL J את השכפול תוכלו לעשות על ידי השלכה של התמונה על האייקון של יצירת שכבה חדשה, כל גרפיקה שיש בקובץ פוטושופ שיושלך לשם ישתכפל על עצמו לכל מטרה, את השכבה המשוכפלת החלפנו בשקופית מתאימה בחלון השכבות לאחר מכן הצבעים קיבלו עומק חוזק מדהים.

הפיכת תמונה בפוטושופ לצבעי שמןהפיכת תמונה לציור שמן

ללמוד פוטושופ – גרפיקה ממוחשבת אונליין מהבית עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי איך זה עובד

לימודי גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי מקצועיים יהיו במכללה לעיצוב גרפי דרך לימודים אישיים אחד על אחד עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי, המורה הפרטי שלך יוכל להתחבר ישירות לתוכנת הפוטושופ או כל תוכנה אחרת שיש לכם, המורה יוכל להזיז את העכבר ולהסביר לכם בצורה מפורטת צעד אחר צעד איך משתמשים בפוטושופ בצורה מקצועית תוך הסברים מפורטים על חוקי העיצוב, השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת לייב דרך מיקרופון ואזניות בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת. לאחר סיום כל שיעור תקבלו תרגילים בעיצוב גרפי כדי להטמיע בצורה מקצועית את התוכנה, שיעורי הבית הם הסוד להצלחה בקורס, ככל שתתרגלו הרבה את החומר הלימודי תוכלו להגיע למקומות מאוד גבוהים בעבודה עם פוטושופ או כל תוכנת גרפיקה ממוחשבת ללימודי תקשורת חזותית רב תחומיים של חברת אדובי. לימודים אונליין בעיצוב גרפי יכולים להתבצע רוב שעות היום החל מלימודי בוקר, צהריים, ערב או ימי שישי. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימודים.

הפיכת תמונה לציור שמן –  טכניקות בהכנת מודעות גרפיות – שימוש ברקעים גרפיים טריקים של מעצבים גרפיים וגרפיקאים

טכניקות בעולם העיצוב גרפי ידוע כמניפולטיבי ביותר למשיכת תשומת לב, הפיכת תמונה לצבעי שמן יכולה לתת באמת סגנון עיצוב קצת שונה והכל תלוי לאיזה מטרה אתם מעצבים את סגנון העבודה הזה, ברגע שאתם מכינים עבודה ורוצים להביע מסר אותנטי בהחלט טכניקה זו יכולה להיות מדהימה, תוכלו להשתמש בסגנון עבודה כזה תוך שילוב של כיתוב מעל התמונה, במידה ואתם רוצים ליצור רקע אישי מסגנון עבודה זה תוכלו להפוך את התמונה ולהוריד לה את האטימות עד שתהייה כמעט שקופה לחלוטין, תוכלו לראות בשיעור שהכנו על פוטושופ איך הורדנו את רמת האטימות בפוטושופ כדי לשלוט ולא להגזים בסגנון העיצוב, טכניקה של הפיכת תמונה לציור או לכל סגנון איור גרפי בהחלט יכול להוסיף לעיצוב גרפי שלכם ולהראות סגנון עבודה קצת שונה ואחר כי לרוב סגנונות העיצוב הם לא ציורים או איורים גרפיים. הטכניקה שראיתם בסרטון לא מחייב עבודה רק על פנים של בן אדם ואתם יכולים לבצע את הסגנון הזה על כל תמונה להכנת רקעים או להעשרה של הגרפיקה שאתם מעצבים.

רקע לגרפיקה ציור שמן בעיצוב גרפי פוטושופ

רקע לגרפיקה ציור שמן בעיצוב גרפי פוטושופ – קטע שנלקח מתוך התמונה ואם נגדיל אותו לכל אורך קובץ העבודה הוא יכול לשמש כרקע בעבודה בגרפיקה ממוחשבת ובהכנת עיצובים – filter oil paint photoshop

להיות מעצבים גרפיים וגרפיקאים במה זה כרוך – עבודה בתחום העיצוב גרפי וכמה מילים על הביקוש בתחום העיצוב

כיום כדי להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים מקצוענים בתחום צריך הרבה יותר מידיעת התוכנות הגרפיות בלבד, אם אתם אוהבים את תחום האמנות הדיגיטלית בהחלט תוכלו לפתח את התחום הזה לקריירה מצליחה, כיום בתחום העיצוב גרפי ידוע שיש מחסור עצום בכוח אדם שיעצב גרפיקות לעולם הייטק ועולם הדפוס, עקב הנהירה הגדולה והביקוש מצד עולם הייטק נוצר מחסור ומשבר בתעשייה הישראלית, ענף הדפוס סובל כבר מספר שנים ממחסור של מעצבים גרפיים את זה נוכל לראות על ידי משרות שמתפרסמות מידי יום בקבוצות שונות בפייסבוק וגם בקבוצה של מכללת סולו. כדי להיות מעצב או גרפיקאית מבוקשת אתם תצטרכו תיק עבודות מקצועי שידבר על השפה החזותית בצורה מקצועית. תצטרכו להראות כיצד אתם מעצבים גרפיקות עם צבעים נכונים תוך שמירה על כל חוקי העיצוב הגרפי, בניית קונספט מיתוגי בעולם התקשורת החזותית תוך מתן דגש על צרכיי הלקוח והתאמה מלאה לקהלי היעד. תיק העבודות הוא נושא שנבנה לכל אורך לימודי עיצוב גרפי במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת מקצועיים.

filter oil paint photoshop cc 2019

filter oil paint photoshop cc 2019

לעבוד מהבית בתחום העיצוב גרפי – אפשרויות העבודה בתחום

רגע לפני כניסת שנת 2019 נוכל לראות את המהפך ששוק העיצוב גרפי עבר בשנה הקודמת, הדרישה למעצבים גרפיים עלתה במאות אחוזים ובגלל המחסור בכוח אדם חברות מעדיפות שמעצבים גרפיים לא יעבדו רק במשרדים הפיזיים של מקומות העבודה אלה ייתנו שירותי גרפיקה ועיצוב מהבית בצורת פרילנסרים או בתור שכירים, יש שכירים שמקום העבודה שלהם הוא הבית, הם מתחייבים לכמות עבודה עם שעות שמוסכמות מראש ומעצבים את הגרפיקה לחברה, החברה יכולה לשבת באילת והמעצב גרפי או הגרפיקאית בצפון, היום כל העולם נהפך לכפר גלובלי קטן וסגנונות העבודה שהיו בעבר השתנו וכיום יש אין ספור סגנונות שיכולים להתאים למי שרוצה לעבוד בתחום זה מהבית. יש פרילנסרים או שכירים שנותנים שירותי עיצוב וגרפיקה דיגיטלית במקביל גם לעולם ההדפסה וגם לעולם ההייטק. מציאת עבודות בתחום העיצוב גרפי יכולים להיות דרך רשתות החברתיות שזוהי לכאורה הדרך הכי טובה כדי למצוא מעסיקים או באתרי אינטרנט של דרושים באופן כללי או דרושים בעיצוב גרפי בפרט. באתר תוכלו לראות קטגוריה של מודעות דרושים שעדיין לאו אוישו או להתחבר לקבוצת הפייסבוק של מכללת סולו וליהנות מהצעות עבודה בתחום מידי יום.

2019-07-26T21:32:34+03:00