מדריך בפוטושופ איך לעשות אפקט של אש על טקסט FIRE PHOTOSHOP

//מדריך בפוטושופ איך לעשות אפקט של אש על טקסט FIRE PHOTOSHOP

מדריך למתחילים ומתקדמים לעבודה בתוכנת הפוטושופ והפעם יצירת אש מדהים על כיתוב והבעת אותנטיות לכל אורך העבודה

רוצים לדעת איך לעשות את אפקט האש בתוכנת הפוטושופ על כיתוב וטקסטים? רוצים ללמוד את פוטושופ בצורה עצמאית חינם דרך מדריכים מקצועיים בגרפיקה ממוחשבת? אתם במקום הנכון. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים מקצועיים לימודי תוכנת פוטושופ בצורה מתקדמת, הסרטונים בעמוד זה מתאימים גם לאנשים שלא יודעים את תוכנת הפוטושופ ורוצים לקחת חלק מעולם העיצוב הגרפי רב תחומי. פוטושופ ידועה כתוכנה מניפולטיבית ביותר להכנת עיצובים גרפיים ובסרטון שמוסבר לכם בשפה העברית תוכלו להבין מהו הכוח העצמתי של תוכנת גרפיקה מבית חברת אדובי.

טיפים לצפייה בסרטון העיצוב גרפי בפוטושופ

בסרטון מוצגים לכם פרמטרים מקצועיים לעבודה בחלונות התוכנה פוטושופ. הפרמטרים הם רק בגדר המלצות ואתם יכולים לשנות את הערכים המוצגים בסרטון זה יותר או פחות לפי הטעם האישי שלכם. בעיצוב גרפי אין טוב או לא טוב יש את מה שנכון לכם בסגנונות עיצוב בקונספט שאתם רוצים להגיע אליו. אומנות בסופו של דבר זה כמו טעם וריח לאחד האדום יראה חזק יותר ולאחר האדום יראה בצורה כתום לאש. בסרטון המוצג מומלץ להכין עט ודף ולרשום את כל הפרמטרים כדי לעקוב צעד אחר צעד אחרי הפקודות המורכבות בסרטון הזה. תוכלו לשנות הפרמטרים ולהגיע לסגנונות עיצוב אחרים תוך פיתוח היצירתיות שלכם בצורה עצמאית בתוכנה. גם לאלה שאין להם מושג מה זה תוכנת הפוטושופ בהחלט תוכלו להתנסות עם ידע בסיסי של פתיחת מסמך ועבודה בחלון השכבות. ככל שתבצעו יותר פעמים את הסרטון תזכרו בעל פה את כל המהלכים ותוכלו להשליך את זה גם על דברים אחרים בתוכנת הפוטושופ.

מדריכים נוספים באתר ללימודי תוכנת הפוטושופ בחינם

באתר בית ספר יש לכם אינספור מדריכים לימוד תוכנת פוטושופ בצורה עצמאית. הסרטונים פה מתאימים לאנשים שרוצים לקחת חלק מעולם עיצוב גרפי וגם למתקדמים בתוכנות כדי לפתח את היצירתיות או להכין תיק עבודות של מעצבים גרפיים. האם זאת דרך מומלצת ללמידת עולם עיצוב גרפי? התשובה היא לא, מדריכים לפוטושופ מתאימים לאנשים שרוצים לשדרג את תיק העבודות שלהם או להרגיש יותר בטוחים בתוכנה כדי להיות מעצבים גרפיים מקצועיים או גרפיקאים שעובדים עם משרד הפרסום. תצטרכו ללמוד הרבה יותר מרק ידע בתוכנות גרפיות ממוחשבות. עולם העיצוב הגרפי מורכב מאין ספור חוקים וכללים שמעצבים גרפים מיישמים בקריירה המקצועית כדי להציג את הלקוחות שלהם בצורה מקצועית בכל מדיה אפשרית.

שלבי העבודה בסרטון הפוטושופ בצורה כללית

שלבי העבודה בסרטון הפוטושופ בצורה כללית

השיעור מוסבר בעברית בצורה מאוד פשוטה שמתאימה לכל אחד להבין את מהלכי השיעור. הפרמטרים המוצגים בחלונות העבודה בתוכנת הפוטושופ חדשה כך שגם אם יש לכם גרסאות ישנות יותר בהחלט תוכלו להגיע לאותם רמות עיצוב. לפעמים הגרסאות נראות קצת שונה אך בסופו של דבר כל המיקומים של הפקודות נמצאים באותם מקומות כך שאם זה נראה שונה בהחלט תוכלו להגיע לאותם חלונות רק יראו בסגנונות שונים. שלבי העבודה בסרטון הם:

 1. פתיחת מסמך לרוחב – דף איכותי להדפסה רזולוציה גבוהה 300 DPI
 2. מילוי צבע בשכבה תחתונה בחרנו בצבע שחור
 3. מילוי המלל לאורך הדף בצורה רוחבית
 4. הפיכת המלל ב90 מעלות
 5. החזרת המלל ב90 מעלות למקום שהיה קודם להמשך העבודה – חובה לשים לב בדיוק מה לוחצים בחלון כדי להגיע לחזרה נכונה של הקובץ
 6. ביצוע אפקטים של טשטוש על ידי פקודת BLUR
 7. עבודה עם חלון העיוותים LIQUEFY FILTERS
 8. הגדלת המברשות עבודה בחלון שנפתח לנו תחת קטגוריה LIQUEFY FILTERS
 9. משיכה ידנית של אזורי הכיתוב לכל עבר כדי ליצור את המריחה המשתלבת
 10. אפשר לאחר מכן ליצור טשטוש וריכוך קל
 11. אפשר לחזור על אותו האפקט מספר פעמים למריחות נוספות
 12. מומלץ לשכפל את הכיתוב כדי לראות סגנונות של מריחה שונים לפני אישור החלון הסופי ומתן אפקט שקופיות להגברת האש בעיצוב הגרפי.
 13. עבודה עם חלון השכבות F7  דרך מערכת חלונות בתוכנה
 14. שכפול הכיתוב
 15. שיטוח כיתוב לשכבת הצבע
 16. שכפול גרפיקה על מקומה – CTRL J
 17. שיטוח שכבות מסומנות CTRL E
 18. ביצוע מתן שקופיות עבודה בחלון השכבות בתחתית החלון
 19. ביצוע בחירה סלקטיבית של אזור הכיתוב שהפכנו אותו לפיקסלים
 20. פתיחת שכבה חדשה ומילוי אזור הצבע
 21. יצירת מניפולציה בחירתית והשלכה של צבעים
 22. ניפוח הגרפיקה באפקטים ליצירת אפקט האש

כל הפרמטרים שאתם רואים בטבלה הזו נעשו בסרטון והוסברו בצורה כללית מאוד בפסקה זו. כמובן שתוכלו כל שלב לשנות את הפרמטרים שלו כדי להגיע לסגנונות אחרים. מתן שקופיות בעבודה הייתה כדי להגיע לצבעים אדומים ואנחנו שדרגנו את הכל בסופו של דבר עם יצירת טקסט מעל הכל וריכוך וטשטוש של האזורים כדי להביע אותנטיות בעבודה. אנחנו החלטנו לעבוד על הגרפיקה בצורה רוחבית כדי לתת יותר נפח ולקבל יותר שטח בעיצוב הגרפי. מומלץ מאוד לעבוד על דף עבודה A4 לרוחב עם רזולוציה מאוד גבוהה של 300 DPI ככל שהרזולוציה שלכם יותר גבוהה בתוכנה תוכלו להגיע לרמות גימור מאוד גבוהות והטשטוש בהפקת הגרפיקה יהיה יותר יפה ומשתלב עם הרקע השחור בסרטון.

ועוד טיפ קטן וחשוב – מומלץ מאוד לעבוד בתוכנת הפוטושופ במחשב ולדאוג שכל החלונות האחרים במחשב סגורים או תוכנות אחרות ברקע סגורות כדי לא להכביד על המערכת RAM . ככל שיש לכם יותר תוכנות פתוחות פוטושופ תתאמץ יותר להגיע לאפקטים שאתם רוצים וכל פקודה תיקח הרבה זמן לביצוע סופי. מומלץ תוך כדי העבודה לבצע שמירות כי לפעמים הפילטרים מכבידים על המחשב וגורמים לסגירת תוכנת הפוטושופ.

ללמוד להיות מעצבים גרפיים מהבית אונליין איך זה קורה

בית הספר מעביר קורסים והדרכות מקצועיות בתחום עיצוב גרפי גרפיקה ממוחשבת בשיטת לימודים אונליין באינטרנט. בית הספר מספק לכם תוכנת חיבור שמאפשר למורה האישי שלכם לעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שנמצאת ברשותכם. המורה יכול להזיז לכם את העכבר תוך הסבר על איך עובדים נכון ומעצבים בתוכנות גרפיקה. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות ומאפשרת שיחה רגילה עם המנטור האישי שלכם ללימודי תעודה בעיצוב גרפי. לכל אורך הלימודים המורים יעבדו אתכם על תיק עבודות שזהו הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל ולעבוד במשרד הפרסום או בחברות הייטק. לימודים אישיים ידועים כלימודים איכותיים יותר כי כל תשומת הלב מופנית אלכם והנוחות בסופו של דבר מנצחת. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום לקבל פרטים נרחבים מאוד על עולם העיצוב הגרפי רב תחומי ולראות איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום הזה מהבית אונליין.

תוכנת הפוטושופ והפעם יצירת אש

יכולות תוכנת הפוטושופ – האם אפשר לדעת באמת את כל תוכנת הגרפיקה של חברת אדובי?

פוטושופ היא לא תוכנה לעיצוב ועיבוד גרפי של תמונות היא מלאה באפקטים להכנת פרסומות וכרזות – פוטושופ אלופה ליצירת מניפולציות על תמונות וכל מעצב גרפי או גרפיקאית יודעים שהתוכנה לעולם לא נגמרת, זה לא משנה כמה שתדעו אותה לאורכה ולרוחבה בסופו של דבר תמיד תרגישו שמשהו חסר ואתם לא יודעים מספיק, הסוד בתוכנה הוא ניסוי וטעייה, ככל שאתם מנסים הרבה תוכלו לפתח מיומנות ולזכור את כל מאות הפקודות שנחבאות מאחורי תפריטים וכלים, השילוב הוא הסוד בתוכנה, צריכים לשלב פקודות עם פקודות אחרות גם אם זה לא נראה לכם קשור צריכים לנסות ולראות מה קורה, לעתים תגיעו לאפקטים מסוימים במקרה ולא תדעו כיצד לחזור לאותו האפקט. ההיגיון בתוכנה הוא לא דבר מפותח ובסופו של דבר מומלץ מאוד לרשום את כל מהלכי הביצוע שבכל שלב תוכלו לחזור אחורה או להגיע שוב לאותו סגנון עיצוב. מי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט יוכל לפתח את יכולות העיצוב שלו עם תוכנות גרפיות נוספות של חברת אדובי ולהגיע לסגנונות עיצוב מרשימים.

ועוד טיפים מעולם העיצוב גרפי רב תחומי

2019-10-05T00:55:29+03:00