קורס עיצוב גרפי ואינטראקטיב פיתוח אתרים במולטימדיה וגרפיקה.

קורס עיצוב גרפי ואינטראקטיב פיתוח אתרים במולטימדיה וגרפיקה.

תוכן עניינים הצג

בשנים האחרונות התרחב ענף העיצוב והגרפיקה לבניית אתרים המקבלים הכשרה מקצועית מתחום הדפוס לשוק ההייטק. בשנים האחרונות, עולמות ההייטק והשיווק לקחו מדי חודש אלפי מעצבים גרפיים לתת שירותי שיווק ומיתוג באפליקציות דיגיטליות שונות תוך עיצוב כל האפליקציות והסחורות שארגוני הייטק מייצרים. הכנו בקפידה מספר שיעורי מולטימדיה בעמוד זה הדנים בעולם התקשורת החזותית וללא ספק יספקו לכם ידע רב עד כמה השוק המסחרי בתחום העיצוב הגרפי מבוקש כיום.

עבודות עיצוב גרפי באינטרנט ותקשורת חזותית הן מהמבוקשות ביותר בעסק.

ההדגמות מאתר יוטיוב באתר זה נוצרו על ידי המדריכים הגדולים ביותר בבית הספר המלמדים דיסציפלינות של עיצוב גרפי מקוון. אין ספק שאנשים הנמשכים לתחום המדיה הדיגיטלית בהקשר של תקשורת חזותית יגלו רווחה פיננסית בשפע מול הסבה מקצועית שתעזור לך לצמוח בשוקי המדיה השיווקית. הניוזלטר מכיל שיעורים המלמדים לעומק על מערכות פיתוח אתרי וורדפרס וכן כיצד לבצע שינויים דומים או כל סוג של שיווק מותג במנועי חיפוש כמו גוגל ובינג.

מהו בעצם עולם המולטימדיה ההייטק? מה זה קשור לאפליקציה של אדובי?

פוטושופ או אילוסטרייטור נחשבים לאחת מהיישומים המניפולטיביים ביותר, המאפשרים לכל משווק אתרים או מעצב אפליקציות ליצור מסרים חזותיים כדי לשלוח הודעה למכירה או לקידום. לאפליקציה כפי שניתן לראות בעמוד זה, ל-Illustrator יש כלים שונים שמעצב אתרים עשוי להשתמש בהם כדי לנהל טקטיקות דרמטיות או פילוסופיות באמצעות צורות לכל מטרה. אין ספק שקיימת אפליקציה. אדובי נחשבת לאחת המשמעותיות ביותר בתחום העיצוב הגרפי, ומעצבים גרפיים מקצועיים משתמשים בה כתוכנית הראשונה בלימודיהם.

בפוטושופ ובאילוסטרייטור אפשר לעבוד עם שכבות.

כדי לשנות תמונות, תוכניות גרפיות כוללות שפע של כלים ופועלות עם שכבות. בסרטונים הבאים הדגמנו כיצד להיות יצירתיים בעיצוב גרפי וכיצד לכלול רבות מהיצירות שלך באפליקציה. שליטה בשפה העיצובית זה אחד הדברים החשובים ביותר עבור כל מעצב אתר ואפליקציה שרוצה להתחיל במקצוע זה עם תיק עבודות מהפנט.

מה לומדים מעצבים גרפיים בעיצוב גרפי למובייל?

מעצבים גרפיים לומדים כיצד לחשוב ולהביע עבודות שיווק חזותיות מסיבות מסחריות. מעצבים גרפיים יוצרים את סגנון העיצוב המלא שמקודד אפליקציה או מקודד ממשק מכין בתחום העיצוב הבינתחומי. מכיוון שמפתחים או מתכנתים אינם רוכשים את כל שפת העיצוב בהכשרה במדעי המחשב, על המעצבים החזותיים ליצור את המודלים והסגנונות הללו. כיום, כל בית ספר לעיצוב גרפי חייב להתאים את תכנית הלימודים החדשה למה שעולם ההייטק דורש על מנת לסייע לטירונים מתחילים להתמודד ביתר קלות עם תעסוקה.

הרכבי משקל טיפוגרפיה באסטרטגיה שיווקית משתמשים בגישות ומודלים פילוסופיים.

התלמידים לומדים כיצד לעצב מקצועי תוך הקפדה על מושגים עיצוביים כמו משקלים ואיזון סימטרי. משקל בטיפוגרפיה ועוד שפע של תחומים שתחום המדיה צריך בעיצוב גרפי. התלמידים ייצרו את כל חומרי ההוראה במוצרי אדובי פיתוח אתרים כגון Photoshop Illustrator InDesign.

תקשורת חזותית נחשבת למודל מבוקש מאוד בשוק ההייטק ובמדיה השיווקית

מכיוון שהשוק כולו הפך לדיגיטלי, תקשורת חזותית נחשבת למודל מבוקש מאוד בשוק ההייטק ובמדיה השיווקית. קשה ללמוד תקשורת חזותית להייטק אם לסטודנטים אין את הידע הדרוש בתחום העיצוב הגרפי, לכן חיוני ללמוד תחילה להיות מעצב גרפי מקצועי לפני שלומדים כיצד ליצור ולעצב אתר אינטרנט או להשתמש באדובי או תוכנה אחרת.

לימודי עיצוב מערכות ופיתוח אתרים

קורס תקשורת חזותית כולל חקירות מערכות ומודלים של עיצוב אתרים. פתיחת דפים באפליקציית וורדפרס, ובמקביל, כל ערכת נושא של חווית משתמש תהיה חווית משתמש XD ו- Elementor UI UX. בסיום הקורס, התלמידים ילמדו כיצד לבנות חווית משתמש עם תוכנת XD של אדובי. במהלך ההכשרה, על הסטודנטים לחקות את תרבות השיווק ואתרי האינטרנט כדי לשלב את תכנית הלימודים שלהם עם מה שהשוק באמת צריך היום.

מה הקשר בין עיצוב ויזואלי לפיתוח אתרים למובייל?

היכרות עם שפת העיצוב ושימוש באפליקציה עיצוב גרפי ופיתוח אתרים הוא שוק אחד, ונראה שגם מעצב גרפי צריך להיות מעצב ובונה אתרים בימינו, ולכן יש לעדכן את מסלולי הלימוד כך שישקפו את המתרחש בתעשייה היום. מעצב האתרים והגרפיקאי של המקצוע חברו ליצירת מומחיות אחת, שיצר יותר ביקוש לבוגרים וכמובן יותר תגמול כלכלי.

תיק לדוגמא לעיצוב גרפי מה העניין הגדול בזה?

אין זה משנה היכן למדת את המסלול לתקשורת חזותית ועיצוב אתרים או אם יש לך תואר ראשון בגרפיקה עיצוב/עיצוב אתרים; מה שחשוב הוא תיק הדוגמאות שלך, שיכלול עבודות וסימולציות עיצוב רבות. לפני שמזמינים אותך לראיון עבודה, עסקי פרסום דיגיטליים אינם מתרשמים כעת מאף תעודה שיספק את מה שהם צריכים.

עמוד פייסבוק של בית הספר ללימודי תקשורת חזותית להייטק שיעזור לך למצוא עבודה

בבית הספר קבוצה מדהימה של למעלה מ-20,000 אנשים בהם אנו יכולים לראות ולאתר את כל משרדי ההייטק המרכזיים במדינת ישראל וכן את כל משרדי הפרסום המובילים בארץ המספקים תמיד משרות של מעצבים גרפיים מתחילים לקבוצה. ארגון זה קיים למעלה מ-12 שנים ומאפשר לבוגרי מכללות להתחיל לעבוד ולהתמזג עם שותפויות מסחריות בעולם ההייטק והדיגיטל.

אין לי ניסיון קודם ביצירת גרפיקה לנייד. מה עלי לעשות קודם?

בשנים האחרונות, זה לא משנה אם יש לך מומחיות בתחום העיצוב הגרפי או לא; מה שחשוב הוא שיש לך תיק לדוגמה כדי להציג ללקוחות וארגונים, לא משנה אם יש לך תואר ראשון או שני בתקשורת חזותית, ירצו לראות דוגמאות רבות וכיצד הכנה לעיצוב אתרים מתאימה לחוויית המשתמש לפני הזמנתך לראיון עבודה. תיק העבודות הוא הפריט היחיד שיכול לעזור לך להתמודד ולהגיב לכל הצעות התעסוקה שיעמדו לרשותך לאחר סיום הלימודים.

כיצד מלמד בית הספר באמצעות האינטרנט?

אנחנו יכולים לראות שהכל השתנה והתהפך בתקופת הקורונה, והעולם עצמו עבר לתפקד בדיגיטל בלבד. למעלה מ-15 שנה אנו מלמדים בגישה מקוונת מתקדמת באמצעות מסכי קישור כך שהמדריך יוכל לצפות במסך התלמיד החדש ולהסביר לו באופן פרטי ואישי כיצד לעבוד על גרפיקה של עיצוב האתר. הלימודים נעשים אחד על אחד במתכונת של קורס עיצוב גרפי פרטי ללימודי תעודה ותיק עבודות. היכולת ללמוד מהבית מאפשרת לכל מעצב גרפי להתרכז בחומר הלימוד, וכתוצאה מכך תיק עבודות מקצועי לדוגמא.

זה עשוי להיות קשה לקלוט מידע רב בלימוד קבוצתי כמו בתקשורת חזותית.

רוב הבוגרים שלנו הגיעו מבתי ספר אחרים וחזרו ללמוד עיצוב גרפי. בשיעורים קבוצתיים, זה עשוי להיות קשה לתפוס מה המורה אומר כי או שהמורה ממהר בתוכן או שהתלמידים אינם מתמקדים בלימוד בקבוצות מסיבות שונות.

לסיכום, תחום העיצוב והתקשורת החזותית רק ילך ויגדל בשנים הבאות.

אתה יכול להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לדבר עם מנהלי תוכניות הלימודים על איך ללמוד את השוק המבוקש ביותר מהנוחות של הבית שלך. אין ספק שבניוזלטר זה תגלו מספר שיעורי יוטיוב שיגידו לכם אם אתם מתאימים לתחום זה או לא. עד אז, אנו קוראים לכם לראות את כל הקורסים הנפלאים בנושא תקשורת חזותית לעיצוב בנייד צפייה מהנה.