ללמוד קורס עיצוב גרפי – למידה מרחוק

על קורס עיצוב גרפי אין מי שלא שמע. זהו קורס שכולל המון יידע, הן תיאורטי והן מעשי, קורס שכולל בתוכו גם כמה תוכנות גרפיות מעניינות שניתן לעשות איתן לא מעט. קורס עיצוב גרפי הוא קורס מרתק, קורס שכל אחד ימצא בו שימוש אחריו אך בעיקר, זהו קורס שמאפשר לאחריו לעסוק בתחום מדהים ולהתפרנס ממנו. 

מהו בכלל עיצוב גרפי?

בשביל להבין עד כמה קורס עיצוב גרפי מדהים ועיסוק בתחום עוד יותר מדהים, צריך ללכת קצת אחורה ולהבין מהו בכל עיצוב גרפי ולמה הוא התחום של ההווה ושל העתיד. כבר שנים רבות יש הבנה בקרב בני האדם ובעיקר אלו שחוקרים את נפש האדם ואת מוחו, שאנו מגיבים למה שאנו רואים. הכוונה היא לא תגובה בדיבור כלשהוא אלא תגובה רגשית, תגובה פנימית שנוצרת אצלנו. אנחנו מגיבים לכל דבר, לצבע, למראה, לאלמנטים שונים ולמראות רבים, מגיבים בשמחה, בהתעניינות, בתשוקה, בסקרנות, בעצב, בשמחה או בכל דרך אחרת. 

בפועל זה אומר שאפשר לקחת את זה גם לתחום המכירות. אפשר להציג משהו ללקוח פוטנציאלי בכמה דרכים, שכל אחת מהן תגרום לו להרגיש משהו. כולנו אוהבים לראות דברים יפה זה ברור, ואנחנו מגיבים אל הדברים הללו בהתאם, אבל מסתבר שלכל צבע ולכל צורה, יש אפקט אחר עלינו. יש צורות שגורמות לנו להרגיש נוח איתן ויש צבעים עזים שדוחים אותנו, יש תמונות שגורמות לנו להירגע ויש אלמנטים עיצוביים שגורמים לנו להידלק. עיצוב גרפי הוא היכולת ליצור אלמנטים גרפיים ולגרום לתחושות באמצעותם. לעצב דברים, לשלב דברים ולהפוך אותם לכאלו שיגרמו לאנשים לרצות לקנות את מה שעומד מאחוריהם או לפתח אליו קשר רגשי.

איפה נמצא עיצוב גרפי סביבנו?

לאיפה שלא נסתכל סביבנו, נראה עיצובים גרפיים, בדרך כלל בצורת פרסומות שונות. מספיק שנרד בחדר המדרגות ונסתכל על לוח המודעות של הבניין, נראה עליו פרסומות שונות שעוצבו על ידי מעצבים גרפיים. אם נמשיך החוצה אל הרחוב, נראה מודעות תלויות ופלאיירים שמחולקים, וגם הם עוצבו על ידי מעצבים גרפיים. עיצוב גרפי הוא גם כמובן כל מה שקשור לעולם האינטרנט, כל מה שנוגע לאתרי אינטרנט ופרסומות ברשת. עיצובים גרפיים מעצבים אתרים וכמובן גם את הפרסומות שבהם, את הלוגואים של החברות השונות וכל חומר פרסומי אחר שיוצא תחת ידם. אבל אילו תוכנות לומדים בשביל להיות מעצבים גרפיים? הנה כמה מהן, אלו שצריך להכיר

לימודי עיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי

אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי, אתם צריכים קודם כל להבין ממה הם מורכבים. הן מורכבים קודם כל מלא מעט תיאוריה, לא מעט חוקי עיצוב שצריך להכיר כמו גם דרכי עבודה. מעבר לאלו, לימודי עיצוב גרפי כוללים גם כמובן את התוכנות השונות והנה כמה מהן:

  • פוטושופ – את פוטושופ כמעט ואין צורך להכיר לאף אחד. המונח “פוטושופ” הוא שם נרדף לעיבוד תמונות, לתיקון שלהן וליצירת מניפולציות שונות ואפשר לעשות שימוש בתוכנה גם לא לצרכים מקצועיים. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם. ובכל מקרה כדאי ללמוד לעבוד איתה, כי ניתן להפיק ממנה המון. תשכחו מכל מה שאתם מכירים מהאפליקציות השונות שמאפשרות לשחק קצת עם תמונות. פוטושופ זה משהו אחר לגמרי ואתם חייבים להכיר אותה.
  • אילוסטרייטור – אילוסטרייטור היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנת אחות לתוכנת פוטושופ. זו תוכנה ווקטורית שמאפשרת להגדיל כל תמונה שרוצים לכל גודל בהדפסה. זו תכונה שאפשר באמצעותה לעצב תלת ממד, לוגואים ומה לא… זו התוכנה המרכזית ביותר בלימודי עיצוב גרפי.
  • אינדיזיין – אינדיזיין גם היא מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה של היום. עם אינדיזיין תוכלו לעצב ספרים, לעמד ולעשות עוד דברים נפלאים. גם היא ממשפחת תוכנות הגרפיקה אותן צריך להכיר לעומק.

למה ללמוד היום עיצוב גרפי?

אם אתם רוצים ללמוד היום את המקצוע של ההווה והעתיד, אתם חייבים ללמוד עיצוב גרפי. עיצוב גרפי יהווה בשבילכם כרטיס כניסה לעולם ההייטק אם תרצו, הוא יסייע לכם להיכנס למשרדים גדולים ומכובדים והוא בעיקר יספק לכם עבודה מרתקת, עבודה דינאמית מאוד ועם פרנסה בשפע. עיצוב גרפי הוא תחום שיש לו ביקוש גובר והולך. אין היום משרד או עסק שלא צריך מעצבים גרפיים, גם אם הוא לא מתחום הפרסום.

לעבוד מכל מקום בגרפיקה

יתרון מרכזי שיש לתחום הזה הוא האפשרות לעבוד מכל מקום. העבודה היא הרי על תוכנות שנמצאות על המחשב והתקשורת עם הלקוחות במידה והופכים לעצמאיים או המנהלים במידה שעובדים כשכירים אבל מהבית, היא במיילים ובטלפון, מה שאומר שאפשר לעבוד מכל מקום. זו עבודה שאפשר לעבוד בה כעבודה יחידה או עבודה שהעיסוק בה הוא בנוסף לעבודה אחרת. 

אם כבר ללמוד, אז ללמוד און ליין עיצוב

יש לא מעט אנשים שרוצים ללמוד ולהתקדם, להתפתח ולפרוץ ובעיקר, לממש את הפוטנציאל הגלום בהם. הם חוששים לעזוב את מקום העבודה בגלל הלימודים או לא יכולים להרשות לעצמם להפחית משעות העבודה, אבל בלימודי און ליין אחד על אחד במכללת סולו, זה לא צריך לקרות והם יכולים ללמוד מתי שנוח להם.

מכללה ללימודי עיצוב גרפי און ליין

הכירו את מכללת סולו – המכללה ללימודי עיצוב גרפי און ליין המובילה בישראל!

אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי, הדרך הנכונה לעשות את זה היא ללמוד און ליין במכללת סולו. הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה ייחודית שמקשרת בין המחשבים הן של המורה והן של התלמיד, וכל אחד יכול לראות את המחשב של השני מרחוק, לשמוע את השני ולראות אותו באמצעות המצלמה. זה שיעור פרטי לכל דבר, שיעור פרטי בדיוק כמו שיעור פיזי. הנה מה יתרונות שאתם צריכים להכיר בשיטה הזו, יתרונות שיבהירו לכם שאין טובה ממנה.

יתרונות:

  • לא צריך לרוץ אחרי אף אחד – לכל אחד יש את יכול התפיסה שלו. אחד קולט מהר יותר מהשני והשני, צריך לפעמים שיחזרו איתו עוד פעם על החומר. כשלומדים און ליין אחד על אחד, לומדים בקצב של התלמיד, וגם אם צריך לחזור על נושא מסוים שוב ושוב, אין בעיה עם זה.
  • לומדים מהבית – לא צריך להתארגן ולא צריך למצוא בייביסיטר לילדים. הלימודים מתקיימים מהבית או מכל מקום אחר בו רוצים ללמוד. כל מה שצריך הוא מחשב, חיבור לאינטרנט, מיקרופון ואוזניה ואפשר להתחיל ללמוד.
  • לא משנים כלום בלו”ז – לומדים מתי שנוח. גם אם זה אומר בשעות הערב המאוחרות או ביום שישי בבוקר. לא צריך לשנות כלום בלו”ז, לא צריך לצאת מוקדם מהעבודה או לעשות כל דבר אחר. קובעים מתי שנוח לשני הצדדים וזהו. 

למה ללמוד דווקא במכללת סולו?

אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי, מכללת סולו היא המכללה הטובה ביותר עבורכם. מכללת סולו היא מכללה שמלמדים בה המורים המובילים בתחום, מורים עם ניסיון רב ועם המון שעות עיצוב ולימוד. במהלך הלימודים מכינים תיק עבודות אותו ניתן להציג למי שצריך לאחר הלימודים, וכמובן, מקבלים תעודה וסיוע בהשמה לעבודה.

זהו, עכשיו אין לכם באמת תירוצים. אז קדימה, למה אתם מחכים?

האם ניתן להתקבל לעבודה עם קורס בעיצוב גרפי?

האם ניתן להתקבל לעבודה עם קורס בעיצוב גרפי? בשנים האחרונות

אוקטובר 12th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

איך נראה אלבום דיגיטלי

איך נראה אלבום דיגיטלי - מה זה אלבום דיגיטלי? בעולם

מערכת ניהול תוכן מומלצת לבניית אתרים – השוואה

מערכת ניהול תוכן מומלצת לבניית אתרים - השוואה - וורדפרס

אוקטובר 8th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

ללמוד ux ui – מה שכר מאפיינים ומעצבי חווית משתמש

ux ui ללמוד ומה שכר מאפיינים ומעצבי חווית משתמש כמה

אוקטובר 6th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

איך מכינים כרזה – איך להכין כרזה מקצועית

איך להכין כרזה מקצועית בתוכנות הגרפיות - שיעורי הסבר חינם

איך להכין מסגרת לתמונה אפקט אש – מדריך בפוטושופ

יצירת מסגרת נשרפת לתמונה - אפקט אש בפוטושופ - מדריך

אוקטובר 5th, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

מדריך בפוטושופ איך לעשות אפקט של אש על טקסט FIRE PHOTOSHOP

מדריך למתחילים ומתקדמים לעבודה בתוכנת הפוטושופ והפעם יצירת אש מדהים

אוקטובר 5th, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

מדריך פוטושופ – איך עשו את הלוגו של נטפליקס

טיפים למתחילים בתוכנת הפוטושופ והיום עיצוב גרפי ובנייה של אלמנטים

אוקטובר 3rd, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

קורס עיצוב גרפי יום שישי

קורס עיצוב גרפי יום שישי ועל האפשרות ללמידה אונליין כמה

גרדיאנט מעבר צבע בפוטושופ על כיתוב מדריך אפקטים בגרפיקה ממוחשבת 2019

אפקטים ליצירת לוגואים מכיתוב והעברת מסר בצורה יותר ברורה דרך

אוקטובר 1st, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

מדריך פוטושופ טקסט תמונת תחריט מוזהב עיצוב תמונות אפקטים עיצוב גרפי

עיצוב תמונות אפקטים עיצוב גרפי מדריכים בעיצוב גרפי חינם אם

אוקטובר 1st, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

מדריך פוטושופ – להכניס תמונה לתוך כיתוב אות ואפקטים בעיצוב גרפי

אפקטים למתקדמים בתוכנת הפוטושופ חלוקה של תמונה על ידי חיתוך

אוקטובר 1st, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

2 מדריכים על הצללה למתקדמים – אפקטים על טקסטים בפוטושופ

בפוטושופ אפשר הכל והיום נדבר על מדריך הצללה למתקדמים -

ספטמבר 30th, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

מדריך פוטושופ עבודה במסכה ליצירת אפקטים על טקסטים למתקדמים

עולם שלם מאחורי עבודה עם מסכות בפוטושופ הכנו במיוחד בשבילכם

ספטמבר 29th, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

רעיונות לעסק מהבית 2020

עבודות שאפשר לעשות מהבית ריכוז טיפים ורעיונות "אל תחכה להזדמנויות

לימודי עיצוב גרפי – האם העבודה נחשבת בשוק?

לימודי עיצוב גרפי - האם העבודה נחשבת בשוק? האם שווה

ספטמבר 25th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments
2019-07-30T21:09:22+03:00