ללמוד קורס עיצוב גרפי – למידה מרחוק

על קורס עיצוב גרפי אין מי שלא שמע. זהו קורס שכולל המון יידע, הן תיאורטי והן מעשי, קורס שכולל בתוכו גם כמה תוכנות גרפיות מעניינות שניתן לעשות איתן לא מעט. קורס עיצוב גרפי הוא קורס מרתק, קורס שכל אחד ימצא בו שימוש אחריו אך בעיקר, זהו קורס שמאפשר לאחריו לעסוק בתחום מדהים ולהתפרנס ממנו. 

מהו בכלל עיצוב גרפי?

בשביל להבין עד כמה קורס עיצוב גרפי מדהים ועיסוק בתחום עוד יותר מדהים, צריך ללכת קצת אחורה ולהבין מהו בכל עיצוב גרפי ולמה הוא התחום של ההווה ושל העתיד. כבר שנים רבות יש הבנה בקרב בני האדם ובעיקר אלו שחוקרים את נפש האדם ואת מוחו, שאנו מגיבים למה שאנו רואים. הכוונה היא לא תגובה בדיבור כלשהוא אלא תגובה רגשית, תגובה פנימית שנוצרת אצלנו. אנחנו מגיבים לכל דבר, לצבע, למראה, לאלמנטים שונים ולמראות רבים, מגיבים בשמחה, בהתעניינות, בתשוקה, בסקרנות, בעצב, בשמחה או בכל דרך אחרת. 

בפועל זה אומר שאפשר לקחת את זה גם לתחום המכירות. אפשר להציג משהו ללקוח פוטנציאלי בכמה דרכים, שכל אחת מהן תגרום לו להרגיש משהו. כולנו אוהבים לראות דברים יפה זה ברור, ואנחנו מגיבים אל הדברים הללו בהתאם, אבל מסתבר שלכל צבע ולכל צורה, יש אפקט אחר עלינו. יש צורות שגורמות לנו להרגיש נוח איתן ויש צבעים עזים שדוחים אותנו, יש תמונות שגורמות לנו להירגע ויש אלמנטים עיצוביים שגורמים לנו להידלק. עיצוב גרפי הוא היכולת ליצור אלמנטים גרפיים ולגרום לתחושות באמצעותם. לעצב דברים, לשלב דברים ולהפוך אותם לכאלו שיגרמו לאנשים לרצות לקנות את מה שעומד מאחוריהם או לפתח אליו קשר רגשי.

איפה נמצא עיצוב גרפי סביבנו?

לאיפה שלא נסתכל סביבנו, נראה עיצובים גרפיים, בדרך כלל בצורת פרסומות שונות. מספיק שנרד בחדר המדרגות ונסתכל על לוח המודעות של הבניין, נראה עליו פרסומות שונות שעוצבו על ידי מעצבים גרפיים. אם נמשיך החוצה אל הרחוב, נראה מודעות תלויות ופלאיירים שמחולקים, וגם הם עוצבו על ידי מעצבים גרפיים. עיצוב גרפי הוא גם כמובן כל מה שקשור לעולם האינטרנט, כל מה שנוגע לאתרי אינטרנט ופרסומות ברשת. עיצובים גרפיים מעצבים אתרים וכמובן גם את הפרסומות שבהם, את הלוגואים של החברות השונות וכל חומר פרסומי אחר שיוצא תחת ידם. אבל אילו תוכנות לומדים בשביל להיות מעצבים גרפיים? הנה כמה מהן, אלו שצריך להכיר

לימודי עיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי

אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי, אתם צריכים קודם כל להבין ממה הם מורכבים. הן מורכבים קודם כל מלא מעט תיאוריה, לא מעט חוקי עיצוב שצריך להכיר כמו גם דרכי עבודה. מעבר לאלו, לימודי עיצוב גרפי כוללים גם כמובן את התוכנות השונות והנה כמה מהן:

  • פוטושופ – את פוטושופ כמעט ואין צורך להכיר לאף אחד. המונח “פוטושופ” הוא שם נרדף לעיבוד תמונות, לתיקון שלהן וליצירת מניפולציות שונות ואפשר לעשות שימוש בתוכנה גם לא לצרכים מקצועיים. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם. ובכל מקרה כדאי ללמוד לעבוד איתה, כי ניתן להפיק ממנה המון. תשכחו מכל מה שאתם מכירים מהאפליקציות השונות שמאפשרות לשחק קצת עם תמונות. פוטושופ זה משהו אחר לגמרי ואתם חייבים להכיר אותה.
  • אילוסטרייטור – אילוסטרייטור היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנת אחות לתוכנת פוטושופ. זו תוכנה ווקטורית שמאפשרת להגדיל כל תמונה שרוצים לכל גודל בהדפסה. זו תכונה שאפשר באמצעותה לעצב תלת ממד, לוגואים ומה לא… זו התוכנה המרכזית ביותר בלימודי עיצוב גרפי.
  • אינדיזיין – אינדיזיין גם היא מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה של היום. עם אינדיזיין תוכלו לעצב ספרים, לעמד ולעשות עוד דברים נפלאים. גם היא ממשפחת תוכנות הגרפיקה אותן צריך להכיר לעומק.

למה ללמוד היום עיצוב גרפי?

אם אתם רוצים ללמוד היום את המקצוע של ההווה והעתיד, אתם חייבים ללמוד עיצוב גרפי. עיצוב גרפי יהווה בשבילכם כרטיס כניסה לעולם ההייטק אם תרצו, הוא יסייע לכם להיכנס למשרדים גדולים ומכובדים והוא בעיקר יספק לכם עבודה מרתקת, עבודה דינאמית מאוד ועם פרנסה בשפע. עיצוב גרפי הוא תחום שיש לו ביקוש גובר והולך. אין היום משרד או עסק שלא צריך מעצבים גרפיים, גם אם הוא לא מתחום הפרסום.

לעבוד מכל מקום בגרפיקה

יתרון מרכזי שיש לתחום הזה הוא האפשרות לעבוד מכל מקום. העבודה היא הרי על תוכנות שנמצאות על המחשב והתקשורת עם הלקוחות במידה והופכים לעצמאיים או המנהלים במידה שעובדים כשכירים אבל מהבית, היא במיילים ובטלפון, מה שאומר שאפשר לעבוד מכל מקום. זו עבודה שאפשר לעבוד בה כעבודה יחידה או עבודה שהעיסוק בה הוא בנוסף לעבודה אחרת. 

אם כבר ללמוד, אז ללמוד און ליין עיצוב

יש לא מעט אנשים שרוצים ללמוד ולהתקדם, להתפתח ולפרוץ ובעיקר, לממש את הפוטנציאל הגלום בהם. הם חוששים לעזוב את מקום העבודה בגלל הלימודים או לא יכולים להרשות לעצמם להפחית משעות העבודה, אבל בלימודי און ליין אחד על אחד במכללת סולו, זה לא צריך לקרות והם יכולים ללמוד מתי שנוח להם.

מכללה ללימודי עיצוב גרפי און ליין

הכירו את מכללת סולו – המכללה ללימודי עיצוב גרפי און ליין המובילה בישראל!

אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי, הדרך הנכונה לעשות את זה היא ללמוד און ליין במכללת סולו. הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה ייחודית שמקשרת בין המחשבים הן של המורה והן של התלמיד, וכל אחד יכול לראות את המחשב של השני מרחוק, לשמוע את השני ולראות אותו באמצעות המצלמה. זה שיעור פרטי לכל דבר, שיעור פרטי בדיוק כמו שיעור פיזי. הנה מה יתרונות שאתם צריכים להכיר בשיטה הזו, יתרונות שיבהירו לכם שאין טובה ממנה.

יתרונות:

  • לא צריך לרוץ אחרי אף אחד – לכל אחד יש את יכול התפיסה שלו. אחד קולט מהר יותר מהשני והשני, צריך לפעמים שיחזרו איתו עוד פעם על החומר. כשלומדים און ליין אחד על אחד, לומדים בקצב של התלמיד, וגם אם צריך לחזור על נושא מסוים שוב ושוב, אין בעיה עם זה.
  • לומדים מהבית – לא צריך להתארגן ולא צריך למצוא בייביסיטר לילדים. הלימודים מתקיימים מהבית או מכל מקום אחר בו רוצים ללמוד. כל מה שצריך הוא מחשב, חיבור לאינטרנט, מיקרופון ואוזניה ואפשר להתחיל ללמוד.
  • לא משנים כלום בלו”ז – לומדים מתי שנוח. גם אם זה אומר בשעות הערב המאוחרות או ביום שישי בבוקר. לא צריך לשנות כלום בלו”ז, לא צריך לצאת מוקדם מהעבודה או לעשות כל דבר אחר. קובעים מתי שנוח לשני הצדדים וזהו. 

למה ללמוד דווקא במכללת סולו?

אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי, מכללת סולו היא המכללה הטובה ביותר עבורכם. מכללת סולו היא מכללה שמלמדים בה המורים המובילים בתחום, מורים עם ניסיון רב ועם המון שעות עיצוב ולימוד. במהלך הלימודים מכינים תיק עבודות אותו ניתן להציג למי שצריך לאחר הלימודים, וכמובן, מקבלים תעודה וסיוע בהשמה לעבודה.

זהו, עכשיו אין לכם באמת תירוצים. אז קדימה, למה אתם מחכים?

הכנסה פסיבית מהאינטרנט איך עושים כסף בקלות? סודות שחשפנו!

לייצר הכנסות פסיביות דרך האינטרנט כל הסודות של עולם העסקים

אוגוסט 20th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

עימוד ספרים – יצירת פאזל של תמונות מתוכנת אינדיזיין – מדריך חינם למתקדמים

עימוד ספרים אפקטים של עיצוב תמונות - מסכות באינדיזיין הדרך

אוגוסט 17th, 2019|Categories: מדריכים לאינדיזיין|0 Comments

אינדיזיין מדריך הכנסת תמונה לתוך טקסט וצורה INDESIGN ADOBE CC 2019

הסברים פינות מרובעות לתמונה - הכנסת תמונה לתוך טקסט וצורה

אוגוסט 17th, 2019|Categories: מדריכים לאינדיזיין|0 Comments

לימוד חינם טכניקות ציור באומנות דיגיטלית – איך מתחילים לצייר במחשב ב2019

איך מתחילים לצייר - טכניקות ציור באומנות דיגיטלית ב2019 מחפשים

אוגוסט 17th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

איפה קונים דומיין בזול 2019 – שיעור בניית אתרים לימודים אונליין חינם

קניית דומיין טיפים רוצים לדעת איך לקנות דומיין לאתר אינטרנט?

מדריך חינם בניית אתרים אונליין 2019 טיפים חינם התקנת אלמנטור בוורדפרס

וורדפרס מול אלמנטור התקנת תוסף במאמר הבא הכנו במיוחד בשבילכם

אוגוסט 16th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

מדריך איך לעשות קובץ PNG בתוכנת פוטושופ שקוף

PNG בתוכנת פוטושופ מדריך מדהים למתחילים למתקדמים שרוצים לדעת בפוטושופ

אוגוסט 15th, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

מדריך עיצוב מודעה בפוטושופ לאינסטגרם – טעויות גרועות של עסקים

שיווק באינסטגרם מחפשים לדעת איך לשווק את העסק שלכם באינסטגרם?

אוגוסט 15th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

לימודי בניית אתרים הייטק על חווית משתמש UX – UI מדריך בניית כפתורים – תמונות

עבודה בהייטק עם תוכנה חוויית משתמש XD - מדריך לעיצוב

אוגוסט 10th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

מה זה עיצוב גרפי – מה זה גרפיקה ממוחשבת – טרנדים חדשים בעיצוב ב2020

הכנו במיוחד בשבילכם שיעורים והסברים על עולם העיצוב גרפי והקשר

אוגוסט 10th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

שיעור חינם תוכנה חוויית משתמש XD – הוספת פלאגין

תוכנה חוויית משתמש XD - מדריך לעיצוב עמוד בעמוד הבא

באג באילוסטרייטור 2019 – פתרון תקלות בשימוש בתוכנת הגרפיקה

שאלות ותשובות - פתרונות באגים בתוכנת אילוסטרייטור 2019 במדריך הבא

אוגוסט 8th, 2019|Categories: מדריכים לאילוסטרייטור|0 Comments

אפקטים הצללות ועומק בתוכנת אילוסטרייטור 2019

טיפים בעיצוב גרפי הכנת אפקטים הצללות ועומק בתוכנות גרפיקה ממוחשבת

איך לעשות צבע זהב על עיצוב גרפי בתוכנת אילוסטרייטור

טיפים בעיצוב גרפי והפעם צבע זהב באילוסטרייטור אם אתם מחפשים

מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים עיטורים גרפיים רקעים

מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים

יולי 23rd, 2019|Categories: מדריכים לאילוסטרייטור, מדריכים לאינדיזיין, מדריכים לפוטושופ|סגור לתגובות על מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים עיטורים גרפיים רקעים
2019-07-30T21:09:22+03:00