תעודה קורס גרפיקה

תעודה קורס גרפיקה

בעולם של תעודות גם קורס גרפיקה ועיצוב נחשקים מאוד, כיום כדי להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים תצטרכו ללמוד הרבה יותר מאשר להשיג תעודה בתחום, זה לא חדש שאנשים כיום עושים תארים או לומדים מקצועות שלא ממש יכולים לעשות עם זה משהו העיקר להיות עם תואר ראשון ותעודה בתחום. בתחום העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת החוקים קצת שונים. תעודות בתחום האמנות הדיגיטלית לא פותחות דלתות לאף אחד ומה שיעניין את הלקוחות שלך או את המעסיקים שירצו להעסיק אותך זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלך ועד כמה אתה/ת מקצועיים ויודעים לעצב ברמה מקצועית וטובה, במאמר זה תוכלו לקבל פרטים רחבים על קורס גרפיקה ממוחשבת בכלל מה זה מעצבי גרפיקה ולמה הם נחשקים מאוד בתעשיית ההייטק והדפוס.

המחסור בכוח אדם בישראל בתחום העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת

כיום בתחום העיצוב גרפי מורגש המחסור של מעצבים גרפיים בתחום, נוכל לראות את זה במיוחד בפייסבוק בקבוצות של ” דרושים מעצבים גרפיים” מידי יום עולות מאות מודעות לדרושים בתחומים שונים החל מתחום הדפוס ועד לעיצוב לחברות הייטק,  העבודות שאנו רואים הם לא רק לעבודת שכיר אלה גם לאנשים שעובדים בצורה פרטית מהבית או בסטודיו פרטי כפרילנסרים, המחסור נובע בגלל הביקוש שיש כיום בחברות הייטק למעצבים גרפיים לעיצוב אתרים או אפליקציות.

המחסור בכוח אדם בדפוס – קורס גרפיקה ממוחשבת להדפסות

 אם בעבר מעצבי גרפיקה היו פונים לאחר סיום הלימודים לתחום הדפוס בלבד היום נוכל לראות את ההפך, בגלל שהשכר גבוה מאוד מעצבי גרפיקה מעדיפים ללכת ולעבוד בחברות הייטק או לסירוגין לעבוד כפרילנסרים עם חברות הייטק ופיתוח תוכנה.  המשבר בעולם הדפוס בשנים האחרונות גורם לענף בשנתיים האחרונות לעליית מחירים בשכר של המעצבים הגרפיים, עדיין אנו רואים שהם לא מצליחים להכניס את כוח האדם שהם צריכים, כיום לא כולם הולכים למקצועות הנדסה כמו עיצוב גרפי ובגלל זה מחירי הדפוס וההפקות בתחום עלו לשחקים והשכר של מעצבי הגרפיקה עלה מאוד. כיום משכורת התחלתית של מעצב גרפיקה מתחיל ב9500 ש”ח ועם קצת ניסיון בתחום אפשר להגיע גם ל 15000 ש”ח.

חברות כוח אדם מחתימות מעצבים גרפיים מתחילים כבר בתקופת הלימודים בגרפיקה

אחד הדברים שרואים שחברות כוח אדם מנסות לגייס עובדים לתחום ומחתימות אותם כבר בתקופת הלימודים כדי לא לאבד את המעצבים המתחילים לטובת הייטק. אז אם אתם אוהבים את האמנות הדיגיטלית ועיצוב גרפי בהחלט היום יש את האפשרות להתברג במהירות בעולם זה בגלל הביקוש האדיר בכוח אדם איכותי. זה לא משנה בתחום העיצוב גרפי אם יש לכם ניסיון בעיצוב או שרק סיימתם אתמול את הלימודים שלכם, מה שרוצים היום לראות זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם על כך נרחיב בפסקאות הבאות.

מה חשוב יותר תעודה או תיק עבודות בתחום העיצוב וגרפיקה ממוחשבת

כיום בתחום העיצוב גרפי תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד, לא משנה מאיפה הבאתם את התעודה או כמה התעודה שלכם יוקרתית, אתם בכלל לא תצטרכו להציג תעודה, לפני בכלל שאתם מוזמנים לראיון עבודה תתבקשו לשלוח קישור עם כל העבודות בעיצוב וגרפיקה שעשיתם, במידה ויראו תיק עבודות שמדבר ונושם עיצוב בהחלט יזמינו אתכם לראיון עבודה, בתיק עבודות יבדקו כיצד אתם משלבים צבעים בצורה נכונה, כיצד החשיבה הקונספטואלית מקדמת את הרעיון המכירתי בעיצוב, כיצד שמרתם על משקלים ואיזון גרפי נכון תוך מתן דגש בעיצוב על חוק שליש ושני שליש ועוד אין ספור גורמים. כיום בתחום העיצוב הגרפי נוכל לראות גם מצליחנים בתחום שלא למדו אפילו יום אחד אבל הצליחו והתברגו לתחום הגרפיקה ממוחשבת אך ורק בזכות תיק העבודות שלהם. כמו כל דבר בחיים ככל שמתרגלים הרבה והולכים על פי חוקי העיצוב היצירתיות תצא החוצה ובגדול.

לימודים עיצוב גרפי –  תורת העיצוב

כיום כדי להיות מעצב גרפי מקצועי קודם צריך ללמוד את עולם העיצוב גרפי ואת החוקים המדהימים, חצי פסיכולוגיה כמו שכולם אומרים, בסופו של דבר אנחנו מנסים להעביר מסרים מכירתיים או חברתיים בצורה הכי טובה שיש כדי שהצופה יבין במה מדובר, נלמד כיצד להעביר מסר חברתי או מכירתי עם שילוב צבעים בצורה נכונה, איזה צבע עובד יותר ואיזה צבע עובד פחות, מה מותר לעשות ומה אסור לעשות בהתאם לקהלי היעד שאנו עושים, עיצוב גרפי בלימודים יהיה מותאם למאות של דוגמאות וסגנונות כדי להכין את הגרפיקאי או המעצבת גרפית מתחילה לעבודה בתחומים שונים במיוחד ענף העיצוב גרפי רב תחומי כמו הייטק ואופנה ששואבים בלי סוף כוח אדם מהתחום. את כל חוקי העיצוב החל מעבודה עם קונספט נכון ועד לשילובי צבעים ומשקלים כבדים או קלים בעיצוב תעשו בתוכנות לעיצוב גרפי, חברת אדובי היום הנה החברה הבלעדית של תוכנות גרפיות, התוכנות הגרפיות הם כלי העבודה היחידים של הגרפיקאים ומעצבים.

התוכנות הנלמדות במסלול קורס גרפיקה תעודה

במסלול קורס גרפיקה לתעודה ותיק עבודות תלמדו מעבר לתוכנות הגרפיות זה איך ליישם את חוקי העיצוב בצורה נכונה כדי לדייק לקהל היעד בצורה מכוונת ומעבירה מסר, במסגרת הלימודים תעצבו מודעות מכירותיות, לוגואים ותבנו תדמית לעסקים, שרטוט וציור דיגיטלי רב תחומי, עיצוב חוברות וספרים, עיצוב גרפי לחברות הייטק, אופנה, שרטוט והדמיה ועוד אין ספור נושאים, בגלל הביקוש הרב של מעצבים גרפיים אתם תצטרכו ללמוד כמה שיותר נושאים כדי להתברג במהירות לאחר הלימודים לעבודה. התוכנות הנם של חברת אדובי וכמו שרשמנו קודם הם כלי העבודה היחידים של מעצבים גרפיים, ידיעת התוכנות בלבד לא תהפוך אתכם למעצבים גרפיים כי מה שבודקים בתיק עבודות בעיצוב זה איך אתם מעבירים קונספט ולא עד כמה אתם יודעים תוכנות לגרפיקה, לכן חשוב לעבור קורס גרפיקה מקצועי שיאפשר לכם להבין מה זה בכלל עיצוב גרפי ואיך למסור אותו לקהל בצורה נכונה.

תוכנות גרפיות של חברת אדובי מרכזיות בלימודי קורס גרפיקה ממוחשבת

כיום לא כל תוכנה עושה הכל ולכן המעצבים הגרפיים צריכים ללמוד 3 תוכנות כדי להשלים את כל הצרכים של הלקוחות ותהליכי המיתוג, לפעמים מתחילים עיצוב בתוכנת הפוטושופ ולאחר מכן מעבירים את העיצוב לאילוסטרייטור כדי להוסיף אלמנטים ואז את הכל שואבים לתוכנת האינדיזיין כדי להכין כריכה מעוצבת לספר וזאת רק דוגמה אחת מבין מאות שצריכים 3 תוכנות כיום.

  1. פוטושופ – התוכנה הנה תוכנה מדהימה להכנת עיצובים גרפיים על תמונות, באמצעות התוכנה תוכלו לבצע כל מניפולציה גרפית על תמונות, עיצוב מודעות גרפיות לקידום מכירות ברשתות החברתיות או לעולם הדפוס, התוכנה פחות שימושית לבניית מיתוג גרפי ופחות ידידותית בבניית לוגואים אך בהחלט משלימה את כל תחום העיצוב וקידום מכירות לעסקים, נוכל לראות את רוב המודעות שיש כיום בפייסבוק שנעשו על ידי תוכנת הפוטושופ או שהתוכנה עבדה בשילוב תוכנות גרפיות אחרות.
  2. אילוסטרייטור – תוכנה מדהימה ומרכזית מאוד בלימודים של מעצבים גרפיים וגרפיקאים, התוכנה הנה תוכנה וקטורית בה אפשר לצבוע ולהגדיל ללא שום חשש, עובדת מדהים עם קווים וצורות ועיקר עיסוקה או לבנות ולצייר לוגואים, כרטיסי ביקור ועיצובי אריזות יהיה בתוכנת האילוסטרייטור כי תמיד צריך קוו וצורה כדי לדעת איך לחתוך את הלוגו לעומת תוכנת הפוטושופ שהתחשיב שלה הוא פיקסלים בדיוק ממה שהתמונות מורכבות מפיקסלים ונקודות, אילוסטרייטור עובדת מצוין עם תוכנות וקטוריות אחרות כגון אוטוקד או תוכנת אנימציה. קווי ההדפסה של התוכנה הוא נקי מאוד ואפשר להגדיל או להקטין כל גרפיקה ללא חשש שנראה פיקסלים בגרפיקה.
  3. אינדיזיין –  תוכנה להכנת ספרים וחוברות להדפסה או חוברות אינטרנטיות, הייחודיות של התוכנה שהיא מאפשרת לעבוד עם מאות של דפים ועם מלל רב, תוכנת אינדיזיין היא תוכנה פחות עיצובית משאר התוכנות ומאפשרת להטמיע בתוכנה עיצובים גרפיים מתוכנות אחרות. עדיין הקלות בעבודה עם הטמעה של עיצוב בדף אחד והפיכתו לדף אב תוך השלכה של העיצוב הזה למאות דפים אחרים מאפשר קלות מאוד בעיצובים של דפים עם מלל רב וגרפיקות שמעטרות את העמודים, תוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור לא בנויות לעבודה מסוג זה.

ללמוד אונליין קורס גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד לתיק עבודות מקצועי

כיום שרשת האינטרנט חזקה מאוד אפשר גם ללמוד מהבית את התחום עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת, הלימודים מתבצעים תוך חיבור של המורה הפרטי שלך לתוכנת הגרפיקה במחשב, המורה יוכל לעבוד ולהסביר לכם איך כל דבר עובד בתוכנה ואיך לעצב גרפיקה דיגיטלית בצורה נכונה תוך מתן דגש לחוקי העיצוב הגרפי, השיחה מתבצעת דרך המחשב והמורה אתכם לכל אורך המפגש. בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת ככה עובדת שיטת הלימודים אבל תוך שליטה על תוכנת הגרפיקה ללימוד, לאחר ההסבר של המורה אתם תצרכו לתרגל את החומר הלימודי, במידה ויש חומר לא ברור אתם תקבלו הסבר שוב ושוב עד שתבינו את החומר במלואו, בלימודים אישיים אחד על אחד אין ממה להתבייש בשיעור ולכל שאלה המורה ישמח להסביר גם מעבר לשעות הלימוד, בלימודים אישיים הדגש הוא על יחס אישי כדי לאפשר לסטודנט לקבל את כל החומר בצורה מקצועית וטובה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את מלוא הפרטים על מחיר לימודי קורס גרפיקה וכמובן על שיטת הלימודים, להרחבה על שיטת לימודי אונליין אתם יכולים לגלוש לעמוד שמדבר בהרחבה על איך ללמוד מהבית אונליין דרך המחשב באינטרנט עם מורים פרטיים ללימודי תעודה מקצועית.

2018-10-20T12:04:57+03:00