קורס עיצוב גרפי 3 חודשים למי מתאימים לימודי גרפיקה ממוחשבת

קורס עיצוב גרפי 3 חודשים למי מתאימים לימודי גרפיקה ממוחשבת?

תוכן עניינים הצג

מהם המרכיבים החשובים ביותר של עיצוב גרפי שתלמד באוניברסיטה או במכללה פרטית ללימודי תעודה? למי מתאים ללמוד את מקצוע גרפיקה ממוחשבת? האם כל אחד יכול ללמוד גרפיקה להייטק? האם צריך כישורים מסוימים לשוק? האם חייבים ידע התחלתי בקורס או שניתן ללמוד להיות גרפיקאי מאפס? האם בכלל כדאי לי ללמוד את התחום? ומהם היתרונות כיום בלהיות מעצב גרפיקאי. על כל השאלות האלו נענה בכתבה הבאה שתעשה לכם ארגון  וסדר לפני שאתם מחליטים ללמוד את עולם השיווק בדיגיטל.

למי מתאים ללמוד היום גרפיקה ממוחשבת?

מהם המכונים הטובים ביותר לקורס עיצוב גרפי התחום של עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת מתאים למעשה לכל אחד שרוצה לדעת איך מעבירים מסרים באמצעות גרפיקה. כיום מדובר בתחום מתפתח  רחב, במיוחד שכיום כולנו מחפשים מידע בדיגיטל וכל הדיגיטל הוא למעשה אוסף של גרפיקות שאנו רואים בכל יום  וכל רגע באתרי האינטרנט, באפליקציות, באריזות בסופר מרקט ולמעשה הכל סביבנו גרפיקה. כל מי שמעניין אותו איך מכינים  את הגרפיקות האלו ולמה? בהחלט יכול להתאים ללימודי גרפיקה ממוחשבת.

אילו תכונות מעצבים גרפיים צריכים שיהיו להם כדי להצליח?

יש מספר תכונות שמעצבים גרפיים זקוקים להם:

 • יצירתיות וחשיבה ללמוד עיצוב גרפי בקלות

איך אני יכול ללמוד עיצוב גרפי בקלות היצירתיות היא תכונה מחייבת בלימודי עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת. כשאתם מעצבים מיתוג, הדרישה מכם תהיה לעצב את הגרפיקה היפה ביותר שיכולה להיות. גרפיקה שיש בה סגנון מיוחד ביחס למתחרים, גרפיקה בעלת מסר שיווקי. המעצב הגרפי חייב לדעת לחשוב בצורה כזו שיוצאת מהקופסא ומעבירה מסר ברור מאליו.

 • כיצד אוכל לקבל עבודה בעיצוב גרפי ללא ניסיון?  עצמאות בחשיבה

כיצד אוכל לקבל עבודה בעיצוב גרפי ללא ניסיון? המעצבים הגרפיים חייבים להיות בעלי לוח זמנים מהיר. עליהם לדעת לקבל פרויקטים ולבצע אותם באופן מושלם בהתאם לדד ליין שקיים, בין אם הם עובדים בחברה בתחום ובין אם הם עצמאיים. הם חייבים לדעת לעבוד מהר   מבלי לקבל הוראות כל הזמן. זוהי דרישה חשובה.

 • האם אתה צריך כישורים כדי להיות מעצב גרפי? שיווק והעברת מסר

האם אתה צריך כישורים כדי להיות מעצב גרפי? יכולת לזהות מסר שיווקי הוא דבר מאוד חשוב כאשר הולכים ללמוד גרפיקה. המטרה היא לדעת להבין את הלקוח, לשמוע עליו ועל העסק שלו ולדעת להבין  את הצרכים למסר שיעבור לקהלי המטרה. בנוסף, על המעצב הגרפי לדעת להעביר את המסר בצורה מקצועית וטובה באמצעות הגרפיקה. יש פה תהליך חשיבה שמתחיל במסר ומסתיים בגרפיקה והממתג חייב לדעת לבצע את התהליך הזה בצורה המעמיקה  ביותר על כל חלקיו.

 • מהם היתרונות בלהיות מעצב גרפי? יכולת טכנית באדובי

מהם היתרונות בלהיות מעצב גרפי? כלי העבודה העיקריים של המעצב הם התוכנות הגרפיות. בלי היכולת להשתמש בתוכנות  גרפיות, הוא לא יוכל המעצב הגרפיקאי לעבוד. תוכנות אדובי גרפיקה אינן מסובכות וקלות, אך יש בהן שפע של פקודות שעל המעצב הגרפי לזכור ולדעת לעבוד איתן בצורה טובה. בשל כך היכולת הטכנית היא יכולת נחוצה. עליו לדעת לשלוט בפקודות השונות ולדעת ליישם אותם בגרפיקה ועיצוב בפועל.

 • יצירה בגרפיקה דיגיטלית ייחודיות בעיצוב

יצירה בגרפיקה דיגיטלית חייבת להיות מקורית של המעצב הגרפי בלבד ואסור שתהיה מועתקת בשום פנים ואופן. על המעצב הגרפי להיות אמין תמיד. הוא יכול כמובן לקבל רעיונות ממקורות מאתרי  העיצוב והשראה ממעצבים אחרים, אך עליו לדאוג שהגרפיקה שהוא ממתג  היא לגמרי מקורית שלו בכל סגנון.

 האם כל אחד יכול ללמוד עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת?

כמו שאמרנו קודם, יש תכונות שמעצבים גרפיקה חייבים שיהיו להם. חלק מהתכונות הן מוטמעות וחלקן ללא ספק נלמדות. את התכונות הנרכשות ניתן ללמוד בקורסי גרפיקה ממוחשבת השונים ואפשר לומר שכל אחד יכול ללמוד את התחום ולעסוק במקצוע במידה והוא מתרגל מספיק ולומד את הסגנון  במקום לימודים מקצועי שמלמד איך ליישם את התכונות שציינו קודם.

האם צריך כישורים מסוימים כדי ללמוד עיצוב?

לפני כניסה ללימודים של גרפיקה ממוחשבת, יוודאו יועצי הלימודים שאין לכם קושי בלמידה של תוכנות עיצוב. כל שאר הדברים שקשורים ליצירתיות הם תכונות שאתם תצטרכו לשנן בעצמכם במהלך הקורס. יועצי הלימודים בודקים שקיימת לכם יכולת טכנית כי  זה החלק שתלמדו בקורס באופן נרחב ובלעדיו לא ניתן לעצב אפילו גרפיקה אחת. שאר התכונות מתפתחות עם הזמן בהתאם לכמות התרגול והרצינות שלך בקורס.

האם חייבים ידע לפני הלימודים או שאפשר  ללמוד מאפס?

בענף גרפיקה ממוחשבת ומיתוג תמצאו מגוון רחב של קורסים. חלק מהקורסים ידרשו מכם ידע קודם וחלק מהקורסים יתחילו מרמה מתחילים המאפשרת לכם ללמוד הכל מאפס. אם אתם מחפשים קורס מתחילים תוכלו למצוא אצלנו בבית ספר סולו את הקורס גרפיקה ממוחשבת למתחילים. כמובן שיש לנו גם הדרכות  נוספות למתקדמים, אך נהוג להתחיל מהבסיס.

קורסים להייטק שקיימים אצלנו במכללת סולו גרפיקה ממוחשבת  UI UX קורסים תקשורת חזותית

קורס תקשורת חזותית הוא קורס מעמיק יותר המאפשר לכם ללמוד גם את הקורס ההתחלתי של גרפיקה ממוחשבת בשילוב עם עיצוב למקצועות ההייטק שמטמיע  בעיצוב אתרי אינטרנט את עיצוב אפליקציות. זהו קורס שמתחיל מאפס ומתקדם לעבר תחומים ונישות רחבות יותר של המקצוע. לאחר הקורס הזה תוכלו להתקבל לעבוד בהייטק.

קורס עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת

קורס גרפיקה ממוחשבת הוא קורס עבור סטודנטים מתחילים שרוצים ללמוד את התחום והכל מאפס. בקורסים   תלמדו את כללי העיצוב והעקרונות המנחים בעת ההסבה המקצועית. תלמדו את 3 התוכנות מחברת אדובי ותתרגלו המון על מנת לפתח את החשיבה העיצובית שלכם. הקורס   מוצע לכל מי שרוצה התחלה רכה בתחום ההייטק ולעסוק בגרפיקה ממוחשבת.

קורס חוויית משתמש UI UX  איך הופכים למעצב זהות מותג? איך מעצבים גרפיים גדלים?

קורס למתקדמים שכבר עוסקים בגרפיקה ממוחשבת UI UX ורוצים להרחיב את הידע לתחום החזק ביותר בשוק העיצוב להייטק – עיצוב חוויית משתמש.

במכללת סולו עיצוב גרפי יש עוד מגוון רחב של קורסים שניתן לעשות על נישות מגוונות בניהם ציור ואיור באילוסטרייטור, פוטושופ עבור מעצי מותג, קורס תיק עבודות ועוד רבים וטובים. תוכלו להתייעץ עם יועצי הלימודים שלנו ולקבל את המידע הדרוש לך למקצוע.

  האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת ב-2022?

הרבה סטודנטים רוצים לדעת לפני הרשמה ללימודי עיצוב, האם כדאי ללמוד את התחום בשנת 2022? אז קודם כל התשובה היא כן מוחלט! מדובר בתחום מאוד מתקדם, תחום שמתקדם עם הטכנולוגיות שקיימות כיום והוא מותאם באופן מושלם לכל תחום הפרסום בענף הדיגיטלי כי הדיגיטל לא היה יכול להתקיים ללא גרפיקה ממוחשבת. כל עסק כיום צריך את המעצבים הגרפיים על מנת לעצב דפי נחיתה, מודעות שיווק, באנרים, עיצוב של אתר האינטרנט, מיתוג העסק, עיצוב אפליקציות ועוד. זהו תחום שאין בו עצירה, הוא רק מתרחב כל הזמן ומחדש את האפשרויות לפרסום.

איך אני יכול להרוויח הרבה כסף בתור מעצב גרפי? כמה אני עשוי להרוויח לאחר הלימודים והאם יהיו לי אפיקי עבודה מהבית?

האם מעצבים גרפיים מרוויחים הרבה כסף? לאחר סיום הלימודים יש לכם את האפשרות לבחור בין עבודה כמעצבים גרפיים במשרדי פרסום ולהרוויח כעשרת אלפים שקלים בחודש לבין עבודה בהייטק ולהרוויח שכר התחלתי של 17,000 שקלים בחודש. רוב המעצבים בוחרים להתחיל כמעצבים מקצועיים  ולהתקדם להייטק. יש מעצבים שבכלל בוחרים בפרילנס בקריירה עצמאית ושם כמובן שאין גבול לרווח, האפשרויות הן גדולות.

מה צריך כדי להיות מעצב גרפי? מה היתרונות בלהיות מעצב גרפיקאי ב-2022?

כמה זמן אתה הולך לבית הספר כדי להיות מעצב גרפי?  יש כל כך הרבה יתרונות בלהיות מעצב גרפי בשוק, לכן החלטנו למנות רק כמה מהם.

 1. שכר גבוה כבר בהתחלה – הרבה בוגרים שמסיימים לימודים מלינים כי ציפו לשכר גבוה יותר לאחר שלמדו. בגרפיקה ממוחשבת אנו יודעים להגיד כי השכר כבר בהתחלה הוא שכר מכבד ועם הזמן הוא עולה הרבה יותר ויגיע למשכורות מאוד גבוהות.
 2. מקצוע מעניין עם התפתחות – ככל שהטכנולוגיה בהייטק מתפתחת, למעצבים הגרפיים יש כל הרבה אפשרויות עבודה ומגוון רחב של עבודות ותחומים אפשריים. הם יכולים להתחיל בעיסוק אחד ולהחליף בהמשך לאחד אחר. זהו תחום שיש בו המון אפשרויות מדהימות והמון סיפוק.
 3. אפשר לעבוד גם מהבית – בתחום של גרפיקה ממוחשבת אין בעיה לעבוד מהבית כי הכל מתרחש אונליין במחשב והעבודה של המעצב היא דיי עצמאית, כך שבכל מצב ניתן לעבוד בכל שלב מהבית. כמו כן, זה מקצוע שלא מגביל אתכם מבחינת מקום. אתם יכולים לקחת אתכם את המחשב לכל מקום ולעבוד מכל מקום.
 4. אפשר לבחור בקריירה שכיר לעצמאי – אתם לא מוגבלים מהבחינה הזו ויכולים לבחור בין להיות שכירים או להיות עצמאיים או להיות שניהם. אין לכם שום הגבלה ואתם יכולים להציע את עצמכם לעסקים כבר במהלך הלימודים.

דרישה גבוהה לעבודה בהייטק– בגרפיקה ממוחשבת הדרישה למעצבים היא גבוהה מאוד וכל הזמן צריכים מעצבים טובים בענף. הדרישה לעבודה נובעת מהעובדה כי כולם צריכים וזקוקים למעצב הגרפי בכל עיצוב שהוא. צריך לעצב ולבנות אתר אינטרנט, צריך גרפיקה ממוחשבת לאפליקציה, נדרש עיצוב למיתוג העסק, צריך עיצוב לאריזות, צריך עיצוב לדיגיטל כל דבר שקשור להעברת מידע.

איפה להתחיל במקצוע עיצוב גרפי וגרפיקה? איפה ללמוד?

איך הופכים למעצב זהות מותג? איך מעצבים גרפיים גדלים? הדרך הנכונה ביותר היא להתחיל ללמוד במקום לימודים שמאפשר לכם לדעת את כל הדברים שחשובים בתחום. יש מספר דברים שצריך לחפש כאשר אתם הולכים למצוא את מקום הלימודים שלכם עבור עבודה בגרפיקה ממוחשבת והם:

 1. לימוד תוכנות אדובי – תוכנות העיצוב הגרפי הם כלי העבודה של המעצב. אתם צריכים בית ספר שמלמד את התוכנות האלו בצורה הטובה ביותר שיש. באמצעות תוכנות עיצוב תוכלו ליצור כל גרפיקה שאתם מעוניינים בה. שלושת התוכנות החשובות שנלמדות כיום הן: אילוסטרייטור, פוטושופ,  אינדיזיין.
  • פוטושופ – תוכנת פוטושופ היא תוכנה עיצוב תמונות והיא מאפשרת לבצע שינויים ברמת השיווק. התוכנה מאפשרת להם לקחת כל תמונה שצולמה ולבצע בה שינויים על מנת לייצר עיצוב דרמטי יותר, עיצוב שמח, עיצוב דרמטי ועוד סוגי עיצובים על תמונה שמטרתם להביע רגש ולייצר תקשורת עם קהל המותג שונים.
  • אינדיזיין – תוכנת אינדיזיין היא תוכנת עימוד הוצאה לאור והיא מאפשרת למעצבים גרפים לייצר ספרים וחוברות עם גרפיקה איכותית, מדויקת וממוקדת לפי צורת הדף. גם התוכנה הזו שייכת לחברת אדובי ולכן הקבצים שלה עובדים עם שתי התוכניות האחרות.
 • אילוסטרייטור – תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה החשובה ומרכזית בימיוחד במשרדי פרסום בלימודי גרפיקה ממוחשבת והיא למעשה מאפשרת למעצב  לאייר למיתוג גרפיקות שונות. את השימוש בתוכנת אילוסטרייטור ישתמש המעצב הגרפי כאשר הוא רוצה ליצור לוגו, ליצור איור גרפי בספר או בחוברת הוא אפילו ליצור תמונה מודפסת.
 1. לימוד ותרגול של חשיבה במיתוג – חשיבה עיצובית היא פעולה מחייבת כאשר מעצבים גרפיקה ולכן חייבים לתרגל אותה באופן תמידי  במהלך לימודיהם. על הסטודנט העתידי לחפש מקום לימודים שדוגל בתרגול החשיבה העיצובית לאורך כל ההסבה.
 2. לימוד השפה המקצועית – המונחים המקצועיים הם חלק חשוב מהמקצוע ולכן אתם חייבים למצוא מקום למידה שמלמד תורות עיצוב חשובות ומונחים גרפיים מקצועיים. חשוב לא לוותר על החלק הזה כי בעת חיפוש עבודה בשוק יבדקו מעסיקים שאתם משתמשים במונחים ובהגדרות בפועל כאשר אתם מעצבים גרפיקה למיתוג. זהו חלק בלתי נפרד מהלימודים כיום.

האם מעצבים גרפיים מקבלים שכר טוב? כמה זמן לוקח ללמוד עיצוב גרפי בעצמך? אם גם אתם רוצים ללמוד מקצוע נחשק הנקרא גרפיקאי באופן מקצועי, זה הזמן לפנות אלינו למכללת סולו. המכללה שלנו שמביאה ניסיון של 18 שנים בשוק ואנו מלמדים אתכם צעד צעד עם מורים פרטיים אחד על אחד אונליין מהבית להצלחתכם. הלימודים אצלנו הם לימודים מקצועיים לשוק ואנו שמים דגש על כל הפרטים הקטנים והחשובים של  עולם המיתוג שזה תיק עבודות.