קורס עיצוב גרפי יום שישי

//קורס עיצוב גרפי יום שישי

קורס עיצוב גרפי יום שישי ועל האפשרות ללמידה אונליין

כמה פעמים כבר אמרתם לעצמכם שזהו, אתם רוצים לעשות שינוי בחיים. העבודה שלכם היא לא משהו שמעניין אתכם, מאתגר אתכם ומפיח בכם חיים, ואתם הולכים אליה בכל יום רק כי אתם חייבים. כמה פעמים אמרתם לעצמכם שזהו, אתם לא תתנו לחיים לעבור לידכם אבל בפועל, זה בדיוק מה שאתם עושים. לא מתקדמים וממשיכים באותה השגרה, באותה המשכורת ועם אותו הבוס. כמה פעמים אמרתם לעצמכם שהשנה זו תהיה השנה שלכם, שאתם לא מוותרים לעצמכם ואתם הולכים להרוויח טוב, להעלות את רמת החיים שלכם אבל בפועל זה לא קורה…

למה? יש לזה כל מיני סיבות. זה יכול להיות כי אתם מאלו שלא מזיזים את עצמם, לא יכולים לקבל החלטה וגם לבצע אותה לטווח הארוך. יכול להיות שזה כי אתם לא יודעים לאיזה כיוון לפנות, לא יודעים מה יכול להתאים לכם ומה יכול לעניין אתכם, ויכול להיות גם שיש לכם אתך הבעיה של רבים – הפלונטר! מהו אותו פלונטר? הפלונטר הזה הוא הצורך להמשיך ולעבוד כדי שתוכלו לשלם את המשכנתה ואת שאר הוצאות החיים, מה שמונע מכם את האפשרות להתחיל וללמוד. אבל היום, עם מכללת סולו ללימודי גרפיקה אונליין, זה לא חייב להיות. אתם יכולים ללמוד קורס עיצוב גרפי ביום שישי, בכיף ובנוחות ובלי לפגע בפרנסה שלכם.

אז מה צריך בשביל להיות מעצב גרפי? רק מחשב!

כמעט כל תחום שתרצו להיכנס אליו, ידרוש מכם לא מעט הוצאות, הן על הלימודים והן על העבודה בפועל. בעיקר אם אתם מתכננים להפוך את הכישורים שלכם לעסק של ממש, תצטרכו גב כלכלי, תצטרכו להשקיע כדי לקנות מכשור ואמצעים בשביל לעבוד. אבל בעיצוב גרפי, כל מה שתצטרכו הוא דבר אחד – מחשב. כן, עם השקעה של אלפי שקלים בודדים, תוכלו לקנות את כלי העבודה העיקרי של המקצוע ולהתחיל לעבוד. תצטרכו שיהיו לכם עליו את התוכנות הרלוונטיות ומיד תוכלו להתחיל ולעבוד. גם בשביל הלימודים תצטרכו כמובן מחשב ואת התוכנות הרלוונטיות, והנה כמה מילים עליהן. תוכלו לראות את מסלול הגרפי המלא ללימודי קורס עיצוב גרפי בקישור הזה ולצפות במאות סרטוני הסבר על עולם העיצוב גרפי ומה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה.

קצת על תוכנות הגרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי

מי שרוצה ללמוד עיצוב גרפי, יצטרך ללמוד כמה תוכנות רלוונטיות. אילו תוכנות? התוכנות של חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם. התוכנות העיקריות שיילמדו הינן:

  • פוטושופ – את פוטושופ אין כמעט מי שלא מכיר או לפחות שמע על התוכנה. היא שם נרדף לעיבוד ותיקון תמונות, ואכן, גם בעולם כמו שלנו בו יש אין סוף תוכנות ואפליקציות, היא המובילה. אפשר באמצעותה לקחת כל תמונה ולתקן אותה, לשדרג אותה ולהפוך אותה למעניינת יותר. אפשר באמצעותה להוסיף אפקטים לתמונות ולהפוך אותן למרגשות יותר, מפחידות יותר, מסקרנות יותר או כל דבר אחר שנרצה להשיג, יש לה שלל כלים שהופכים אותה לתוכנה שאין כמותה. אין צלם או מעצב גרפי שלא יודע איך לעבוד איתה ולנצל את היכולות שהיא מציגה.
  • אינדיזיין – אינדיזיין היא תוכנת הוצאה לאור שולחנית, תוכנה שאפשר באמצעותה לייצא מסמכים בפורמט PDF והיא תומכת ביוניקוד לעיבוד תמלילים ולטיפוגרפיה מתקדמת. יש לה יכולות שקיפות מדהימות והיא שונה מפוטושופ ואילוסטרייטור מה שמאוד מבדל אותה. היא המחליפה המאושרת של תוכנת פריהנד ששלטה בשוק ההוצאה לאור בעבר, והיום אינדיזיין היא המובילה.
  • אילוסטרייטור – אילוסטריטור היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, החברה הראשונה בעולם שפיתחה תוכנות גרפיקה. אילוסטריטור היא התוכנה בה כל מעצב משתמש, תוכנה שמאפשרת ליצור עיצובים שונים, תלת ממד, לוגואים ומה לא… אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית, תוכנה שמאפשרת להגדיל כל קובץ לאיזה גודל שרוצים כי בניגוד לפוטושופ, היא לא מוגבלת בפיקסלים. אם תנסו להגדיל קובץ של פוטושופ, הוא יתחיל להיטשטש לאט לאט. למה? כי הפיקסלים מתרחבים ואי אפשר לראות את התמונה בבירור. אם ראיתם איזה שהוא שלט חוצות ענק עם תמונה כלשהיא, זה חייב להיות באילוסטרייטור.

מעצב גרפיקה

להגשים את החלום ולעבוד מהבית בתור מעצבים גרפיים

אז למה לכם ללמוד בכלל עיצוב גרפי? יש לא מעט סיבות טובת בהן העניין הרב שיש בתחום, האפשרות להתקדם עוד ועוד, השכר הגבוה התחום אבל מעל לכל, האפשרות לעבוד מכל מקום. מה זה אומר? כמו שאמרנו, עיצוב גרפי הוא תחום שדורש מכם רק מחשב ואת התוכנות הרלוונטיות עליו. הוא דורש מכם רק חיבור לאינטרנט כדי שתוכלו לתקשר עם לקוחות מה שאומר שתוכלו לעבוד מכל מקום.

תארו לעצמכם שאתם אדונים של עצמכם, אתם אלו שמחליטים מתי לעבוד, כמה לעבוד ובעיקר, מאיפה לעבוד. אתם רוצים לשלב קריירה יחד עם חיי משפחה, רוצים להצליח ועם עיצוב גרפי אתם גם יכולים לעשות את זה. אתם יכולים לקבוע את סדר היום שלכם, יכולים להחליט מה לעשות לפני מה, יכולים לקבוע איזו כמות עבודה תיקחו וכן, יכולים לעשות את זה כשכירים במקומות עבודה שונים שמאפשרים לעבוד מהבית, או כעצמאיים שנותנים שירות לחברות ועסקים. כל מה שאתם צריכים הוא ללמוד את התחום, וכמו שכבר אמרנו, עם מכללת סולו אפשר גם ביום שישי.

מכללת סולו – לומדים עיצוב גרפי ביום שישי או בכל זמן נוח אחר!

אז מה הייחודיות של מכללת סולו? מכללת סולו מאפשרת לכם ללמוד מתי שנוח לכם, בין אם זה ביום שישי, באמצע השבוע בערב, בכל יום בבוקר או מתי שמתאים לכם. במכללת סולו הלימודים הם אונליין אחד על אחד, לימודים באמצעות תוכנה שמחברת בין המורה ובין התלמיד מה שמאפשר ללמוד מכל מקום. במהלך הלימודים מכין התלמיד תיק עבודות ובסיומם הוא גם מקבל תעודה, והוא יכול להתחיל ולעבוד מיד כשהלימודים מסתיימים (ולפעמים גם במהלכם)

אין ספק שיטת הלימוד של מכללת סולו, פתרה לרבים את הבעיה שהוזכרה כאן – הרצון והצורך ללמוד בלי לפגוע בשגרת העבודה. הרצון להתקדם ולהתפתח, בלי לוותר על שכר במשך כמה חודשים מה שרובינו לא יכולים להרשות לעצמינו. מכללת סולו מציעה את הפתרון לכל הבעיות הללו, ומאפשרת למי שרוצה לעשות שינוי בחיים או להשלים הכנסה, ללמוד מקצוע שיאפשר לעשות את זה.

יתרונות השיטה – למידה אישית אונליין עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט

  • לא להיות תלויים בכיתה – שיטת הלימוד של מכללת סולו, שיטת האונליין אחד על אחד, היא שיטה שמייתרת את התלות בכיתה ובתלמידים נוספים. יש תלמידים שמתקשים ללמוד עם תלמידים נוספים וברגע שרצים קדימה, הם נשארים מאחורה. הם צריכים את הלימוד הזה אחד על אחד וזה עבורם פתרון מצוין.
  • לא צריך להפסיד עבודה – כפי שציינו, שיטת הלימוד אונליין מאפשרת ללמוד מכל מקום ובכל זמן. לא צריך להפסיד עבודה ולא צריך לעזוב עבודה, כל מה שצריך הוא לקבוע מתי שנוח. מתי זה יכול להיות? תאורטית 24/7, בהתאם למה שמתאים לתלמיד ולמורה. רוצים ללמוד ביום שיש בבוקר? אין בעיה, זה אפשרי. רוצים ללמוד בתשע בערב? כל מה שאתם צריכים הוא מחשב, חיבור לאינטרנט, אזניות ואתם יכולים ללמוד. 
  • עולה פחות כסף – כשמתחייבים על לימודים כלשהם, לא נכון לחשב רק את עלות הלימודים. הרי כל יציאה מהבית עולה כסף, אם זה בדלק, בתשלום על תחבורה ציבורית, בהפסד עבודה אם צריך לצאת מוקדם, באוכל, שתייה, חנייה ומה לא… במכללת סולו כל ההוצאות הללו פשוט לא קיימות. אתם הפילו לא צריכים להוציא על ביגוד כדי לצאת איתו, גם טישרט ומכנסיים קצרים הולכים מצוין.
  • נוחות – בסוף, מה שמושך את רוב התלמידים זו הנוחות. אין כמו לשבת בבית בכיף, בלי להתארגן, בלי לצאת מהבית בשיא החום או הקור והגשם, וללמוד בנוחות.

מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל, המכללה בה לומדים בכל שנה מאות תלמידים שמשתלבים התעשייה, עובדים כשכירים או כעצמאיים. מכללת סולו היא מכללה בה המורים הם הטובים ביותר בתחום, מורים שישמחו ללמד גם אתכם את רזי המקצוע. 

צרו קשר עוד היום וקבלו מידע נוסף!

2019-10-02T09:55:46+03:00