קורסים עיצוב גרפי ירושלים מחיר

קורסים עיצוב גרפי בירושלים כמה עולה? קורסים מעצבים גרפיים להייטק מחיר – ללמוד תקשורת חזותית באופן מקצועי

תוכן עניינים הצג

כשאנחנו מחפשים לימודים אנחנו בדרך כלל מתחילים בחיפוש פשוט באינטרנט ואז ודאי רבים מאיתנו ישימו לב כי לכל מקצוע יש מספר שמות המאפיינים אותו בעולם הלימודים. דבר זה חוזר על עצמו גם במקצוע העיצוב הגרפי שנקרא כיום גם בשם תקשורת חזותית. בכתבה הבאה נסביר מה ההבדל בין תקשורת חזותית לעיצוב גרפי? מתי כדאי ללמוד כל אחד מהם? ומה אנחנו מציעים במכללת סולו לשני מסלולים אלו.

נעים להכיר מקצוע עיצוב גרפי

מקצוע העיצוב הגרפי הוא מקצוע שיש לו היסטוריה רחבה והוא מתחיל כבר במאות קדומות עם המצאת הדפוס ומהפכת הדפוס. ככל שהשנים התקדמו וככל שהפכנו יותר טכנולוגים, אנו עדים לכך שמקצוע העיצוב הגרפי עבר שינויים מרחיקי לכת. בעבר היה זה מקצוע שבו המעצב הגרפי השתמש במכונות מכניות כדי ליצור ולעצב גרפיקות וכאשר הגיע המחשב ובמיוחד האינטרנט המקצוע עבר מהפך.

המעבר הטכנולוגי הוא מעבר חשוב למקצוע והוא זה שהפך אותו לאחד המקצועות הכי מבוקשים כיום. המעצב הגרפי תפקידו לעצב גרפיקות מגוונות בעיקר עבור  פרסומות ושיווק עסקים או בשפה המקצועית מיתוג של עסקים. ואפשר לומר שכיום כל עסק זקוק למעצבים גרפיים איכותיים כדי לפעול בזירות הדיגיטל.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בעיצוב גרפי המעצב למעשה משתמש בתוכנות עיצוב ככלי עבודה שבאמצעותו יוכל לייצר ולעצב את הגרפיקות השונות. כיום אנו מדברים על שלוש תוכנות עיצוב עיקריות של חברת אדובי הנקראות פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל מעצב גרפי חייב לדעת את שלושת התוכנות האלו הנחשבות לבסיס של התחום. אצלנו במכללת סולו קיים מסלול של עיצוב גרפי שבו הסטודנט ילמד את התוכנות השונות והידע לבצע גרפיקות מגוונות למיתוג עסקים. זהו מסלול שמתמקד גם בחלק הטכני וגם בחלק של החשיבה העיצובית שהוא לא פחות חשוב. זהו קורס בסיס שממנו תוכלו לצאת וללמוד מקצועות עיצוב גרפי נוספים. כל מעצב גרפי שרוצה לעסוק בתחום חייב לדעת את הבסיס הזה.

נעים להכיר תקשורת חזותית

תקשורת חזותית הוא שדרוג והרחבה של מקצוע העיצוב הגרפי, כאשר המיקוד שלו מתבסס על תקשורת באמצעות גרפיקה. תקשורת חזותית למעשה מאגדת בתוכה את כלל הגרפיקות עבור עסקים והיא לא נשארת רק בחלק של מיתוג עסקים וגרפיקה לפרינט, אלא מתרחבת לעולמות הדיגיטל וההייטק.

עיצוב אתרי אינטרנט בפלטפורמות שונות ובעיקר בפלטפורמת הוורדפרס

בתקשורת חזותית לומדים הסטודנטים גם עיצוב אתרי אינטרנט בפלטפורמות שונות ובעיקר בפלטפורמת הוורדפרס, עיצוב אפליקציות שהוא תחום פורץ דרך כיום ובהמשך גם חוויית משתמש שהיא לא פחות חשובה כיום בעולם השיווק הדיגיטלי. המעצב הגרפי שלומד את התכנית של תקשורת חזותית, למעשה יכול לתת מענה רחב יותר ללקוחות וגם להיכנס לתחומי ההייטק.

מתי כדאי ללמוד עיצוב גרפי ומתי תקשורת חזותית?

אין בעניין זה חוקים, אך ניתן להסתכל על זה מנקודת המבט הזו: אם אתם יודעים שאתם רוצים לעסוק בתחום, אתם אוהבים אותו מאוד ויודעים שזה בדיוק מה שאתם רוצים לעשות בחיים, ההמלצה הכי נכונה וטובה היא ללמוד תקשורת חזותית. אם אתם לא בטוחים, אך רוצים ללמוד את הבסיס, קורס עיצוב גרפי יהיה יותר מדויק עבורכם.

קורסים לעיצוב גרפי לענף ההייטק במכללת סולו

מכללת סולו היא מכללה לעיצוב גרפי ומקצועות העיצוב להייטק. אנו מלמדים במכללה גם עיצוב גרפי בסיסי וגם קורסים מתקדמים. כמו כן, אנו מציעים לסטודנטים שלנו תכנית מקיפה של תקשורת חזותית שתאפשר להם לעסוק בעיצוב גרפי להייטק. אצלנו הסטודנטים יכולים לקבל כל מה שהם זקוקים לו כדי לעסוק בתחום של עיצוב גרפי ותקשורת חזותית.

מה היתרונות של מכללת סולו? למה ללמוד את הקורסים במכללה?

הייחודיות של מכללת סולו מתבטאת באיכות הלמידה וצורת הלמידה. הסטודנטים שלנו לומדים את החומר בצורה איכותית הן מבחינת המורים שמלמדים והן באיכות החומר וההיקף שלו. אנו מתמקדים בפרקטיות ודוגלים בכך שסטודנטים שמסיימים ללמוד יכולים להשתלב בתעשייה.

לומדים אונליין מהבית ולא בגלל הקורונה

במכללת סולו לומדים קצת שונה ממקומות אחרים, במכללה שלנו לומדים אונליין מהבית ולא בגלל הקורונה, אלא בגלל שזו הדרך שלנו כבר 17 שנים. כבר אמרנו, הפרקטיות אצלנו חשובה וזה מתבטא גם בצורת הלימוד. אנו לא מבזבזים לכם זמן על נסיעות, חיפוש חניה וגם לא כסף על כך. אצלנו הכל מתרחש מול המחשב ואתם למעשה לומדים אחד על אחד עם מורה פרטי. יש יותר טוב ופרקטי מזה? את כל המסלולים שלנו תוכלו ללמוד בצורה הזו ולקבל את כל הכלים שמעצב גרפי זקוק להם כיום.

האם זה באמת אפשרי ללמוד את התחום אחד על אחד מול מסך מחשב? המורה לא צריך להראות לי איך לבצע את הגרפיקה?

נתחיל מזה שהתשובה היא כן! זה אפשרי! מסך המחשב ביחד עם תוכנת חיבור שעובדת בעזרת האינטרנט, מאפשרת למורה ולסטודנט לשתף מסכים, שליטה על העכבר ולמעשה להראות בדיוק איך מבצעים את התרגילים. הדבר היחיד שאולי מתרחש בהתחלה, שזה מרגיש קצת מוזר, אך לאחר מספר שניות בודדות של שיעור, אתם תרגישו שאתם נמצאים בשיעור פרונטלי לחלוטין כי זה למעשה שיעור פרונטלי, רק פשוט מול המחשב.

כמה זמן אורכות התכניות של עיצוב גרפי ותקשורת חזותית במכללת סולו?

התכנית של עיצוב גרפי במכללת סולו מתפרשת על 8 חודשים. זהו פרק זמן מצוין שניתן ללמוד בו את שלושת תוכנות העיצוב הגרפי וללמוד תוך כדי תנועה חשיבה עיצובית. כל תרגול שתבצעו, תקבלו עליו משוב מהמורה וכך גם תלמדו איך להכניס את היצירתיות שלכם. לאחר קורס בעיצוב גרפי תוכלו לעסוק בתחום ולהשתלב במשרדי פרסום ודפוס.

המסלול של תקשורת חזותית הוא יותר ארוך ומתפרש על זמן של שנה וחצי. במסלול זה תתמקצעו על נושאים נוספים מעבר לתוכנות העיצוב. תלמדו וורדפרס, אלמנטור וגם תוכנת XD לעיצוב אפליקציות. לאחר מסלול זה אתם תצאו עם ידע רב ותוכלו לעסוק במספר תחומים.

האם לאחר הקורסים אצטרך השלמות נוספות כדי לעסוק בתחום?

התשובה היא לא! אנו נותנים בלמידה שלנו כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל לעסוק בתחום. לאחר הלימודים תוכלו להשתלב במשרות השונות כשכירים או לפתוח עסק עצמאי ולהציע את השירותים שלכם. נכון, כל ההתחלות קשות, אך ככל שתתעסקו יותר בתחום, תדעו יותר ותתמקצעו יותר וזה בדיוק מה שיפה בתחום הזה. לחשיבה היצירתית אין סוף ואתם למעשה יכולים לעצב גרפיקות מרהיבות לפי החשיבה היצירתית הפרטית שלכם ועם הכלים המקצועיים שלמדתם אצלנו.

מעצבים גרפיים באמת משתלבים בהייטק אם למדו תקשורת חזותית?

בוודאי! ההייטק מחפש את אותם מעצבים גרפיים שיעצבו עבורם את האתר, שיצרו חווית משתמש חד פעמית שיהפכו כל אפליקציה לכזו שיש לה עיצוב מרהיב במיוחד. עולם ההייטק צמא למעצבים גרפיים ובמיוחד לכאלו שלמדו עיצוב אתרים, עיצוב אפליקציות וחווית משתמש.

קצת על חווית משתמש UX-UI במכללת סולו

מה זאת חווית משתמש? כל מוצר, כל תכונה, כל אפליקציה וכל אתר אינטרנט איכותיים, עברו תהליך של אפיון וחווית משתמש. המטרה היא להיכנס לראש של הלקוחות ולהבין איך יראה המוצר שיהיה הכי ידידותי עבורם ויעשה בדיוק את מה שהם מחפשים. זהו תהליך מחשבתי עמוק הכולל קריאת קהלי יעד וגם את זה לומדים אצלנו במכללת סולו.

מדובר בקורס שלא מתבצע יחד עם עיצוב גרפי או תקשורת חזותית, אלא בנפרד. והוא מומלץ מאוד רק לאחר שאתם כבר מעצבים גרפיים וכבר עברתם כברת דרך מסוימת בתעשייה ויודעים קצת מושגים מהתחום. אצלנו במכללה תוכלו ללמוד חוויית משתמש בקורס איכותי נפרד שגם הוא נלמד בדרך הייחודית שלנו.

למי מתאים ללמוד את כל הקורסים שהצגנו בכתבה הזו?

הקורסים מתאימים לכל אחד שחשב או חושב על עיצוב גרפי ויצירת גרפיקות. אם אתם כאלה שרואים גרפיקה מסוימת או עיצוב של אתר ואתם ישר חושבים איך הייתם מעצבים אותם בעצמכם, ללא ספק מקומכם להתחיל בלימודים במכללה שלנו.

אם אתן אימהות עסוקות שרוצות ללמוד, אך לא יודעות לעשות זאת בשילוב עם הילדים, תוכלו לעשות זאת בקלות אצלנו במכללת סולו. פשוט בחרו את השעות שנוחות לכן. אצלנו תלמדו פעם אחת בשבוע למשך שעה וחצי ותשקיעו עוד מספר שעות לשיעורי הבית.

אם אתם אנשים שרוצים לשלב עבודה יחד עם לימודים ובמשרה מלאה, אנחנו בהחלט מתאימים עבורכם. לא תצטרכו לעזוב שום עבודה וגם לא לקצץ את אחוזי המשרה. תוכלו ללמוד בשעות הפנאי.

אם אתם מתאימים לכולם, זה אומר שאין תנאי קבלה?

נכון מאוד! כולם יכולים להתחיל במסלול, אך אם לא תשקיעו ולא תתרגלו, כנראה שלא תעסקו במקצוע. אין כאן קסמים! מי שרוצה להיות מעצב גרפי חייב להתנסות בכל התרגילים, לבצע אותם ולהגיש. זה מה שיעזור לכם לפתח את החשיבה היצירתית שהיא הדבר הנחוץ ביותר אחרי ההכרות עם התוכנות. ללא החשיבה היצירתית עיצובית לא תצליחו להתפתח כמעצבים גרפיים. לכן יש על כך דגש גדול וחשוב שתדאגו לזמן שאתם משקיעים בו לשבת על שיעורי הבית שלכם. כדי ללמוד את התחום עליכם להגיע עם ידיעת השפה האנגלית ברמה מאוד בסיסית והכרות עם מערכות הפעלה של ווינדוס.

כולם מתקבלים לאחר הקורס לעבודה?

מי שהתקבל לעבודה זה לרוב מי שיציג תיק עבודות איכותי. מעסיקים מחפשים מקצועיות ויצירתיות בתחום והדרך שלהם לבחון זאת היא על ידי תיק העבודות שלכם. את תיק העבודות אתם מתחילים לעצב כבר בתחילת הלימודים והוא אחד הדברים החשובים ביותר. הוא הפנים שלכם כמעצבים גרפיים. אם סיימתם את הקורס או שאתם תכף מתחילים אותו, אנו מזמינים אתכם להיכנס אלינו לקבוצת הדרושים הגדולה ביותר בתחום בפייסבוק, לשלוח קורות חיים יחד עם תיק עבודות ולמצוא את משרת המעצב הגרפי החלומית שלכם.

מקצוע העיצוב הגרפי

אם הצלחנו לסקרן אתכם ולו טיפה על מקצוע העיצוב הגרפי, כנסו כבר עכשיו לאתר שלנו, צפו בשיעורי הדוגמא ובסרטונים בתחום וצרו עמנו קשר. יועץ הלימודים שלנו יוכל להתאים לכם את הקורס שהכי מתאים ותתחילו ללמוד מקצוע סופר מבוקש ועם מלא עבודה. קורסים בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית מתחילים ב8000 ש”ח ומסלול תקשורת חזותית שכולל בניית אתרים וחווית משתמש עולה 8000ש”ח, אי אפשר ללמוד מסלול תקשורת חזותית ללא השלמת מסלול הלימודים הראשון של עיצוב גרפי.