You are currently viewing קורס עיצוב גרפי בתל אביב מחיר
כל מה שכדאי ללמוד כדי להיות מעצב גרפי ב-2022 כמה עולה קורסים בעיצוב גרפי בתל אביב

קורס עיצוב גרפי בתל אביב מחיר

כל מה שכדאי ללמוד כדי להיות מעצב גרפי ב-2022

כמה עולה קורסים בעיצוב גרפי בתל אביב? האם שווה להיות מעצב גרפי היום? בכל מקצוע שאנו לומדים אנו רוצים לדעת שעשינו את המקסימום כדי להיות הכי טובים בתחום וכדי לפתוח לעצמנו את כל האפשרויות כאשר נתחיל לעסוק במקצוע. גם מקצוע העיצוב הגרפי הוא כזה. אנשים שהולכים ללמוד עיצוב גרפי רוצים לדעת אילו דברים חשוב ללמוד כדי להיות מעצבים מקצועיים ואיכותיים בשנת 2022 שנכנסת אלינו כעת. בכתבה הבאה נדבר על כל מה שחשוב עבור מעצבים גרפיים ואיך תוכלו ליצור לעצמכם קריירה טובה ומעניינת בתחום.

ללמוד היטב את הבסיס לפני הכל

לפני שתתחילו להיות מעצבים גרפיים לכן חשוב להתחיל מהתחלה. מדובר במקצוע מלא ביצירתיות הניתנת למימוש בצורה הטובה ביותר כאשר יודעים היטב את הבסיס של התחום. ומה כולל בסיס בתחום? הבסיס בתחום של עיצוב גרפי מתחלק לשניים, כאשר החלק הראשון הוא החלק הטכני והחלק השני הוא חלק עיצובי והיצירתי והמחשבתי של התחום. כדי להיות מעצבים גרפיים מקצועיים עליכם לדעת את שני החלקים האלו בצורה הטובה ביותר.

כלי העבודה של המעצב הגרפי בשנת 2022

אם תשאלו מעצבים גרפיים שעוסקים בתחום כבר יותר מ-20 שנה הם יאמרו לכם שבמשך הקריירה למדו מספר תוכנות עיצוב שהם היו כלי עבודה הדומיננטי שלהם. ואם תלכו 40 שנים אחורה, מעצבים גרפיים בזמנים אלו יספרו לכם שהרבה מהעבודה שלהם הייתה מתנהלת באמצעות ציור. כיום בשנת 2022 יש מגוון תוכנות עיצוב גרפי חלקן תוכנות חובבניות שבהן הקהל הרחב משתמש ויש תוכנות עיצוב גרפי מקצועיות עבור מעצבים גרפיים. כיום עולם עיצוב גרפי הבסיסי ביותר עובד בעזרת 3 תוכנות מרכזיות שנקראות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנה מבצעת עבודה גרפית אחרת וביחד הן יוצרות גרפיקה אחת מושלמת וטובה. התוכנות הללו הן מבית אדובי וכל לימודי הבסיס בעיצוב גרפי מתבססות עליהן. אדם שרוצה לעסוק במקצוע העיצוב הגרפי חייב לדעת אותן היטב.

האם ניתן להיות מעצב גרפי ולדעת רק אחת או שתיים מן התוכנות?

אדם שלמד רק אחת או שתיים מן התכנות אינו יכול להיות מעצב גרפי. עיצוב גרפי איכותי ומקצועי דורש ידע ושילוב של שלושת הכלים הללו. גרפיקה יכולה להתחיל בעיבוד תמונה בפוטושופ, לעבור לתוכנת אילוסטרייטור ולהכניס אלמנטים ציוריים ומשם לסדר את הגרפיקה יחד עם כיתוב בתוכנת אינדיזיין. מכיוון ששלושת התכנות שייכות לחברת אדובי הן מתכתבות אחת עם השנייה בצורה מושלמת וכל אחת מהן מאפשרת מקום לגרפיקה הספציפית שניתן לעצב באמצעותה.

אפשר לראות זאת כמו צייר שיש לו מכחול אבל אין לו צבע. כלומר חלק מכלי העבודה שלו לא קיימים ולכן הוא לא יוכל לבצע את עבודתו כשורה. כך קורה בדיוק בעיצוב גרפי ולכן אדם שרוצה להיות מעצב גרפי חייב ללמוד את שלושת התוכנות שהן כלי העבודה שלו.

כלי העבודה היצירתי של המעצב הגרפי  חשיבה עיצובית בשנת 2022

כמו בכל מקצוע גם בעיצוב גרפי אנחנו נראה טרנדים והתפתחויות. בעיצוב גרפי הטרנדים וההתפתחויות מתבטאים בחשיבה העיצובית ובדרך העברת המסרים. אם בעבר לפני שהמקצוע התפתח, הגרפיקה הייתה פחות מתוחכמת, הרי שהיום אנו רואים מגמה של תחכום בעבודת עיצוב בקווים יותר נקיים ומודרניים, דבר שעשוי להשתנות בעוד כמה שנים, אך כיום ב-2022 זו המגמה השולטת בחשיבה העיצובית.

איך לומדים את הטרנדים והמגמות של החשיבה העיצובית?

למעשה כבר במהלך הלימודים אתם תכנסו ותלמדו את המגמות העיצוביות והטרנדים החזקים לאותה שנה שבה תלמדו. כדי לדעת על טרנדים חדשים ומגמות התפתחותיות של החשיבה העיצובית אתם חייבים להיות מעצבים גרפיים שצורכים ידע חדש כל הזמן, לכן ניתן לומר שהמעצב הגרפי אף פעם לא מפסיק ללמוד ולפעמים הוא גם מפתח חשיבה עיצובית עצמאית שבהמשך תתפתח לטרנד שאנשים אחרים או מעצבים אחרים יאמצו.

ללמוד חשיבה עיצובית

בכל מקרה כדי ללמוד חשיבה עיצובית במהלך הלימודים יש להיחשף לגרפיקות של אנשים אחרים ובעיקר לתרגל והרבה. אפשר לומר שסטודנט לעיצוב גרפי שלא מתרגל, לא יוכל להבין ולדעת מהי חשיבה עיצובית וגם יהיה לו קשה לפתח את האני המקצועי שלו כמעצב. ללא חשיבה עיצובית, יהיה לכם קשה להתפתח במקצוע זה. אנשים ומעסיקים מחפשים תחכום עיצובי ואם אין לכם את זה לא תוכלו ליצור קריירה בתחום, אלא תישארו ביצועיסטים בלבד.

במה עובדים אחרי שיודעים את שלושת התוכנות וגם מפתחים את הסגנון העיצובי שלכם?

כאשר מסיימים ללמוד עיצוב גרפי בסיסי ואתם כבר שולטים בתוכנות ויודעים קצת על האני המקצועי שלכם, זה בדיוק הזמן ללכת ולמצוא עבודה התחלתית בתחום. עבודות התחלתיות בתחום העיצוב הגרפי מתרכזות במשרדי פרסום ובתי דפוס. מקומות עבודה אלו הן חממה מצוינת להתחלה והן מאפשרות לכם ללמוד ולפתח את החשיבה העיצובית ואת האני המקצועי שלכם. אחרי שנתיים במשרדי פרסום או בבית דפוס מומלץ וכדאי לחשוב על המשך הקריירה בתחום.

איך כדאי להתפתח בעיצוב גרפי בשנת 2022? לאן הולך העולם?

אפשר לומר שבעיצוב גרפי העולמות החזקים כיום הם השתלבות בהייטק והשתלבות בעולם הדיגיטל. אלו שני עולמות חופפים אצל מעצבים גרפיים והם תופסים חלק מכובד וגדול. מעצב גרפי שסיים את לימודי הבסיס יוכל ללכת ללמוד עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב אפליקציות ועיצוב חוויית משתמש UX-UI. שלושת המקצועות האלו הם מקצועות העתיד ומעצב גרפי יכול ללמוד אחד מהם או את שלושתם ולהשתלב בעולמות ההייטק ללא בעיה.

אילו תוכנות לומדים כיום בעיצוב אתרי אינטרנט ועיצוב אפליקציות?

כמו בלימודי הבסיס גם בעיצוב אתרי אינטרנט ועיצוב אפליקציות יש המון אפשרויות לתוכנות מצוינות, אך יש את התוכנות המומלצות יותר. בבניית אתרים כדאי למעצבים גרפיים ללמוד עיצוב אתרי אינטרנט בוורדפרס. מדובר על תוכנה לעיצוב אתרים בקוד פתוח שמאפשרת למעצב הגרפי ליצור אתרים מרהיבים יותר וטובים יותר. בגזרת האפליקציות ההמלצה היא ללמוד את תוכנת ה-XD שיש לה המון יתרונות על פני תוכנות ישנות יותר כמו פיגמה לדוגמא. מדובר על מקצוע שלא מספיק להתחדש וכך גם כלי העבודה שלו. כל תוכנה חדשה שקמה עשויה להיות טובה מקודמתה ובתי הספר לעיצוב גרפי יאמצו את כלי העבודה הטובים ביותר.

איפה ללמוד עיצוב גרפי, לימודי בסיס בשנת 2022?

שנת 2022 היא שנה שנמצאת בשיא הטכנולוגיה מבחינה מממוחשבת. הכל קורה כיום דרך המחשב ולכן אין סיבה שלימודים לא יתרחשו כך. אנו במכללת סולו הקדמנו את זמננו ואנו מלמדים כבר 17 שנים את התחום אונליין מהבית. מדובר על טכנולוגיה שהייתה קיימת בעבר וכיום היא פשוט משוכללת יותר. היום גם אנשים יודעים שללמוד מהבית זה הדבר הבא. בשל כך אנו במכללת סולו ממשיכים ללמד בדרך הטובה והייחודית לנו – אונליין מהבית!

מה עוד ייחודי במכללת סולו?

מתי שמעתם על מורה פרטי שמלמד רק אתכם עיצוב גרפי? אצלנו במכללת סולו זה בדיוק מה שקורה. השיטה שלנו היא לימוד אחד על אחד עם מורה פרטי שאתם עולים מולו אונליין ולומדים במשך שעה וחצי בשבוע את התחום.

שעה וחצי בשבוע, זה לא מעט?

ממש לא! יש לזכור כי עיצוב גרפי זה הבנת החומר ואחר כך תרגול ללא סוף. אנו בשעה וחצי מבצעים הקנייה טובה ומקצועית של החומר, אתם מתרגלים יחד איתנו בשיעור ולאחר מכן מתרגלים לבד, מטמיעים את החומר וגם מפתחים חשיבה עיצובית. המכלול הזה יחד מייצר מעצבים גרפיים איכותיים יותר.

מה מספרים הבוגרים שלנו?

את הבוגרים שלנו אתם יכולים לראות ולחוות בשני מקומות עיקריים. המקום הראשון הוא באתר. באתר יש עבודות רבות של סטודנטים שלנו במהלך הלימודים ואתם יכולים התרשם מהרמה. כמו כן, הסטודנטים שלנו גם חברים בדף הדרושים שלנו בפייסבוק וניתן לשאול שאלות על הלימודים אצלנו.

למי הקורסים שלנו מתאימים?

קודם כל לכולם! ואם נהיה קצת יותר ספציפיים, אז גם לאימהות שרוצות ללמוד אך אין להן זמן, אנשים שרוצים לשלב עבודה יחד עם לימודים וכל מי שרוצה ללמוד מקצוע מבוקש בזמן קצר ולהתחיל לעבוד. פרק הזמן ללימודים של לימודי הבסיס הוא עשרה חודשים, כאשר לכל תוכנה מתוכננים כשלושה חודשים לערך. אחרי הקורס ניתן להמשיך לקורסים מתקדמים. מעבר לכך ניתן להירשם למסלול תקשורת חזותית וללמוד במשך שנה וחצי את הבסיס וגם התמקצעות בעיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות.

אצלנו במכללת סולו יש לכם הרבה אפשרויות ואנו פותחים צוהר גם למי שרוצה ללמוד אך תמיד יש את הלמה לא. אז זה הזמן לבוא ולומר כן ללימודים וכן לרכישת מקצוע מבוקש. אין טעם לחכות, פשוט תתחילו. מובטחת לכם הנאה גדולה מאוד.

אם אני לא בטוח שזה התחום בשבילי?

בדיוק בשביל זה הכנו עבורכם באתר שלנו עשרות סרטונים נפלאים שמראים קטעים מתוך הקורסים שלנו וגם נושאים מגוונים שעזרו לכם להחליט האם אתם אוהבים את התחום או שפחות. ניתן לראות את הסרטונים, להתנסות בעצמכם ולהבין האם התחום נועד עבורכם. חשוב שתבינו, עיצוב גרפי הוא מקצוע שרק מתפתח כל הזמן. הטכנולוגיה מתפתחת והוא מתפתח במגביל אליה. מי שלומד את התחום, ימצא שיש בו צורך גדול. כל בעל עסק כיום זקוק למעצב גרפי ואם מדובר במקומות עבודה גדולים, הרי שלפעמים הם זקוקים לעבודה של מספר מעצבים יחד. זהו תחום קסום שיש בו רק מגמות עליה.

מחירי קורסים עיצוב גרפי תל אביב או כל אזור אחר בארץ

ברוב המקומות עלות הקורסים מתחילה ב8000ש"ח ויכולים להגיע לעלות של 30 אלף ש"ח הכל תלוי אם אתם לומדים קורסים של מעצבים גרפיים או קורסים לחווית משתמש.

לסיכום, כדי להיות מעצבים גרפיים מקצוענים, זה הזמן לדבר עם מכללת סולו. אנו הבית לעיצוב גרפי ואצלנו תוכלו ללמוד את התחום במקצועיות רבה ואחר כך גם לעסוק בו. בקבוצת הדרושים מתפרסמות עשרות משרות בכל שבוע ועליכם פשוט להגיש תיק עבודות וקורות חיים ולהתחיל את דרככם המקצועית. אז למה אתם מחכים? בואו ללמוד מקצוע סופר איכותי ויצירתי וגם כזה שמכניס לכם כסף רב.