קורס עיצוב גרפי מחיר שיעורי מעצבים גרפיים אונליין מקוונים מהבית - קורסים חווית משתמש UI UX מחירים ועלויות

קורס עיצוב גרפי מחיר שיעורי מעצבים גרפיים אונליין מקוונים מהבית – קורסים חווית משתמש UI UX מחירים ועלויות

שנת 2021 ושנת 2022 הביאו אותנו למצב שאנו צריכים להתייעל. זהו שינוי שהתרחש בצעדים קטנים אומנם בעקבות הטכנולוגיה המתפתחת והפך להיות בעיצומו בעידן הקורונה כאשר לא הייתה לנו אפשרות אחרת ורבים מאיתנו נאלצו לשבת בבית ולחפש אפשרויות לעבוד מהבית וללמוד מהבית. כדאי לדעת שהקורונה לא המציאה את הגלגל ולימודים מקוונים מהבית כבר מתרחשים יותר מ-17 שנים, אומנם לא בהרבה מקומות אבל הם בהחלט היו קיימים. אנו במכללת סולו מלמדים עיצוב גרפי בלימוד מקוון מהבית כבר 17 שנים ברציפות ואנו עושים בדיוק את מה שרבים מאיתנו השכילו לעשות רק בשנתיים האחרונות. אז למה ללמוד עיצוב גרפי מקוון מהבית? מה היתרונות של למידה מסוג זה? והאם בסופו של דבר ניתן להפוך לימוד מקוון למקצוע של ממש? כל התשובות לשאלות האלו תוכלו לקרוא בכתבה הבאה.

עיצוב גרפי למידה באופן מקוון – מקצוע מבוקש מאוד

אז עם הקורונה ובלי הקורונה ועם הלימוד המקוון ובלי הלימוד המקוון, מקצוע העיצוב הגרפי התפתח מאוד בשנים האחרונות וממקצוע פשוט הוא הפך למקצוע סופר טכנולוגי שמתפתח עם הטכנולוגיה ואפשר לומר שהוא כאן כדי להישאר. אם בעבר ראינו את מקצוע העיצוב הגרפי רק בבתי דפוס ומשרדי פרסום הרי שכיום אנו רואים אותו גם בהייטק אצל בוני אתרים ומעצבי אפליקציות ומאפייני חווית משתמש, ואפשר לומר שכיום כל עסק כל תוכנה וכל מוצר זקוקים למעצב גרפי איכותי ומקצועי.

את כל המקצועות האלו לומדים בקורס עיצוב גרפי?

התשובה היא לא. מעצב גרפי הוא אדם שלמד את הבסיס לעיצוב גרפי והוא יודע לעבוד על שלושת התוכנות של אדובי שהן פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין והוא יכול ויודע להשתמש בהם ככלי ליצירת גרפיקות עבור עסקים מגוונים, מיתוג עסקים וכל עסק שזקוק לעבודת המעצב הגרפי.

מעצב גרפי שסיים את לימודי הבסיס יכול להשתמש בידע שלו וללמוד אפשרויות נוספות הכוללות ביניהן עיצוב אתרים, עיצוב אפליקציות ועיצוב חוויית משתמש. מקצועות אלו נחשבים לשלב מתקדם יותר עבור המעצב הגרפי ומאפשרים לו כניסה לעבודה בהייטק ונתינת שירותים מתקדמים כעצמאי.

מה לומדים בכל אחד מסוגי הקורסים?

  • לימודי עיצוב גרפי – בלימודי הבסיס לומד המעצב הגרפי את כלי העבודה שלו שהם למעשה התכנות ליצירת גרפיקה והוא ילמד גם יסודות הקשורים בבחירת צבעים, בחירת פונטים ועוד כלים מקצועיים שעוזרים לא לפתח את המחשבה העיצובית שלו.
  • לימודי עיצוב אתרים – הרבה מתבלבלים בין בניית אתרים לעיצוב אתרים. חשוב להבחין בין השניים ולהבין כי בניית אתרים זה מקצוע שונה מעיצוב אתרים. נכון יש אנשים שעושים את שני הדברים יחד, אך בלימודי עיצוב אתרים אתם תלמדו איך לעצב אתר אינטרנט שכבר הקוד שלו קיים.
  • לימודי עיצוב אפליקציות – עיצוב אפליקציות זהו מקצוע יחסית חדש. בחמש השנים האחרונות אנו רואים מעבר של אתרים שלמים אל אפליקציות. אם בעבר האפליקציה הייתה משחק כלשהו או יומן לניהול זמן, הרי שכיום מדובר באפשרות להנגיש בצורה טובה יותר ומותאמת למובייל אתרים שלמים ובעיקר אתרי קניות.
  • לימודי חוויית משתמש – לימודי חוויית משתמש או בשמם המקצועי מעצבי UX -UI הם למעשה המקצוע הכי מתפתח בענף העיצוב הגרפי. חוויית המשתמש כשמה כן היא, לייצר במוצרים, בשירותים, בתוכנות חוויה ידידותית ונוחה למשתמשים. זהו מקצוע שנוצר בעקבות התחרות הגדולה שקיימת בכל מוצר. חוויית המשתמש היא זו שיוצרת את הבידול בין מוצר למוצר ומאפשרת לקונים לבחור את המוצר שהכי ידידותי עבורם מדובר במקצוע סופר יצירתי מוח מבריק שיכול להיכנס לחשיבה של בן אדם לפני שהוא רוכש מוצר מסוים.

אם אני רוצה ללמוד את כל התחומים, כמה קורסים אצטרך לעשות וכמה זמן?

זו שאלה חשובה מאוד כי מי שרוצה ללמוד את כל התחומים האלו יחד ודאי חושב שהוא צריך ללמוד הרבה זמן. זה לא לגמרי לא נכון כי יש מקומות בארץ שמאפשרים לכם ללמוד זאת במשך ארבע שנים לפחות, אך בהחלט קיימת גם דרך אחרת. כיום ניתן ללמוד את התחום באופן מקוון ולחסוך לעצמכם הרבה זמן למידה.

איך למידה מקוונת חוסכת לי זמן?

חלק מבזבוז הזמן הולך להרבה סטודנטים על נסיעות, מציאת חניה ולימודים מבוקר עד ערב. למידה מקוונת היא למידה שמאפשרת לכם ללמוד מול מסך המחשב, בבית בנוחות שלכם מבלי לעמוד בשום פקק ומבלי לחפש חנייה וגם ללא צורך בלמידה מבוקר עד ערב. אז איך עושים זאת? מגיעים ללמוד במכללת סולו.

יעילות ומקצועיות הם שני ערכים שנמצאים בחלק העליון אצלנו במכללת סולו. אחרי 17 שנים שאנו מלמדים את התחום אנו יודעים כי אין באמת צורך ללמוד את התחום מבוקר עד ערב. הנושאים בעיצוב גרפי מחייבים למידה מתוך תרגול וכל העמסת חומר שאינה קשורה במקצוע עשויה לבזבז זמן מיותר.

אצלנו במכללת סולו מלמדים רק מה שבאמת צריך כדי להיות מעצבים גרפיים בשוק העבודה. אנו לא מסירים נושאים חשובים ופרקטיים, אלה מורידים מבואות שאינם חשובים בתחום ובמקום זה משקיעים בידע המקצועי החשוב.

מה צריך כדי ללמוד באופן מקוון

כדי ללמוד באופן מקוון אתם לא צריכים יותר מידיי. כל מה שצריך זה מחשב, עכבר, אוזניות ורמקול. זה החלק שאתם צריכים לדאוג לו. אנו במכללה כבר נדאג עבורכם לתוכנות עיצוב גרפי וכמובן תוכנת החיבור שמאפשרת לכם לתקשר עם המורה ולמורה לראות את מסך המחשב שלכם ולהסביר.

ואיך איכות הלמידה?

תחשבו על איכות הלמידה של מורה פרטי. כשלומדים אחד על אחד אתם קובעים את הקצב, המורה מלמד לפי הקצב שלכם, אתם לא מבינים משהו ושואלים שאלות בכל זמן שאתם מעוניינים בו, דבר שלא יכול להתרחש בכיתה עם מספר תלמידים. מעבר לכך, השיעור המקוון מתנהל בדיוק כמו שהייתם עושים שיעור פנים מול פנים. יכול להיות שזה יהיה לכם קצת מוזר בהתחלה התלמידים מדווחים שכבר בעשר דקות שעוברות מתחילת השיעור מתרגלים וזה מרגיש כמו שיעור פרונטלי לכל דבר ועניין.

האם קל ללמוד תוכנות גרפיות באופן מקוון?

כמו שאמרנו הלמידה המקוונת לא משפיעה לרעה על האיכות, אלא בדיוק להפך. מבחינת הלמידה של תוכנות העיצוב הגרפי, לומדים אותם בדיוק כמו שהייתם לומדים בשיעור פרונטלי. אצלנו במכללת סולו המורה מלמד תת נושא בתוכנה ומדגים בעצמו ולאחר מכן אתם מבצעים תרגול יחד איתו. בסוף כל תת נושא תקבלו שיעורי בית שיאפשרו לכם לתרגם את החומר שלמדתם בצורה כזו אתם יכולים להיות בטוחים שתלמדו את התוכנות הגרפיות באופן מצוין.

כמו כן אנו מתחילים את הלימוד בתוכנת הפוטושופ שהיא בסיס מצוין לשתי התוכנות האחרות אילוסטרייטור ואינדיזיין. ברגע שלמדתם את הפוטושופ תהליך הלמידה יהיה לכם מהיר יותר ופשוט יותר.

שלושת התוכנות שייכות לחברת אדובי ולכן הרבה כלים קיימים בשלושתן. אין זה אומר שאפשר לדלג על אחת מהתוכנות כי בכל זאת בכל אחת מהן קיימים גם דברים חדשים ולמעשה הם לא עושות את אותן הפעולות. מי שרוצה להיות מעצב גרפי איכותי חייב לדעת לעבוד על שלושתם.

לימוד נגיש לכולם במכללת סולו

כאשר לומדים במכללת סולו הלימוד המקוון הוא נגיש לכולם. הוא מצוין עבור אותה אמא שרוצה ללמוד אבל לא עשתה זאת כי לא היה לה זמן, כי הייתה צריכה להשקיע בילדים ובבית. הוא מצוין עבור אותו סטודנט שרוצה לעבוד במשרה מלאה וגם ללמוד והוא מצוין עבור כל מי שרוצה ללמוד מקצוע בזמן קצר ולצאת לשוק העבודה ולהתחיל לעבוד וזה בדיוק מה שאנחנו עושים ומאפשרים במכללת סולו. אין זה אומר שהחומר אצלנו הוא קל, בשביל להיות מעצב גרפי טוב עליכם לתרגל המון להגיש את העבודות ולזכות בתעודה בזכות העבודה קשה בלימודים, אך היא הרבה יותר נגישה לכם, הרבה יותר נעימה ויותר מהירה.

תוך כמה זמן אפשר ללמוד את כל הקורסים שדיברנו עליהם קודם במכללת סולו?

מכללת סולו מאפשרת לכם לבצע כל קורס בנפרד, כאשר קורס עיצוב גרפי בסיסי לוקח 8 חודשים וכל קורס נוסף אחר לוקח כשלושה חודשים פחות או יותר. מי שירצה ללמוד את התחום בפעימה אחת, כלומר בקורס אחד יוכל לבצע אצלנו קורס למשך שנתיים שכולל בתוכו עיצוב גרפי בסיסי, עיצוב אפליקציות ועיצוב אתרים. קורס זה נקרא תקשורת חזותית. אחר כך תוכלו להוסיף גם קורס בחוויית משתמש. מחירי הקורסים נעים בישראל מעלות של 2000 ש"ח לקורסים בסיס ומהירים וקורסים יותר מורחבים לעבודה במשרדי פרסום וחברות הייטק יכולים להגיע גם ל30 אלף ש"ח, תוכלו לבדוק בתפריט העליון באתר זה את מחירי הקורסים של בית ספר סולו

הלימודים במכללת סולו נחשבים ללימודים יקרים?

הלימודים במכללת סולו לא נחשבים ללימודים יקרים אך הם בהחלט נחשבים ללימודים יוקרתיים. הלמידה אצלנו היא למידה איכותית המביאה אתכם להיות מעצבים גרפיים איכותיים. השם של המכללה שלנו נבנה בזכות היכולת שלנו ללמד מעצבים גרפיים באופן מקצועי ואיכותי.

בשנתיים ניתן ללמוד קורס באופן מקצועי שאוכל להפוך למקצוע?

התשובה היא בהחלט! אנו במכללת סולו מלמדים פרקטיקה. המטרה שלנו שתצאו מהקורס ותעסקו בתחום. מעצבים גרפיים רבים יצאו מהלימודים במכללה שלנו וכיום משתלבים במשרות איכותיות או מפתחים מקצוע כפרילנסרים. לא מדובר בקורס בסיס אלא קורס מקצועי לכל דבר ועניין שמכשיר אתכם בסופו של דבר לעסוק בתחום. תוכלו להיכנס לאתר של מכללת סולו, לראות עבודות של בוגרים וגם המלצות אמיתיות.

אתם גם מבטיחים עבודה לאחר הקורס?

אנו לא מציעים עבודה לאחר הקורס כי אנו מאמינים שהסטודנטים יכולים וצריכים לדעת לדאוג לחיפוש עבודה בעצמם, אך יש ברשותנו נכס מצוין שעשוי לעזור ועוזר לסטודנטים רבים, גם כאלו שלא למדו במכללה שלנו. למכללת סולו קבוצה דרושים בפייסבוק הגדולה ביותר שבה מתפרסמות עשרות משרות בכל יום והיא מאפשרת לכם לשלוח את קורות החיים ותיק עבודות שלכם. אפשר לומר שהמכללה כבר עושה עבורכם 50% מהעבודה. ברשות בית הספר קבוצה מעל 19 אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שמצאות לידיים עובדות, מידי יום עולות לבית הספר עשרות מודעות דרושים מעצבים מתחילים, כבר בתקופת הלימודים המורים שלכם יחברו אתכם לקבוצה זו ויאפשרו לכם ליצור קשרים עסקיים עם חברות הייטק, בסיום הלימודים תוכלו לפרסם את תיק העבודות שלכם בקבוצה זו כדי לקבל הצעות עבודה ישירות למייל שלכם, דרך מצוינת למעצבים מתחילים להתחיל לעבוד כבר בתקופת הלימודים.

עם מה יוצאים בסוף הקורס?

בסוף הקורס במכללת סולו תקבלו תעודת מעצב גרפי מטעם המכללה או תעודת תקשורת חזותית. חשוב לציין שלא התעודה היא זו שתקבע האם תתקבלו לעבודה אלה תיק העבודות שלכם ולכן השקיעו בו טוב טוב.

אז אם גם אתכם מעניין מקצוע העיצוב הגרפי וחשבתם לבצע אותו באופן מקוון, זה הזמן שלכם להכיר אותנו ולבוא ללמוד אצלנו את התחום צרו עמנו קשר ויועץ הלימודים שלנו אשמח לתת לכם פרטים נוספים