קורס עיצוב גרפי בשפלה

//קורס עיצוב גרפי בשפלה

קורס עיצוב גרפי בשפלה

מחפשים מידע על עולם העיצוב גרפי וגרים בשפלה? רוצים לעבוד קורס עיצוב גרפי בשפלה ולא יודעים מאיפה מתחילים? אתם במקום הנכון! בכתבה זו תקבלו את כל הפרטים איך ללמוד במכללה לעיצוב גרפי וכל זה מהבית, תחילה נסביר לכם בהרחבה מה בכלל מעצבים גרפיים וגרפיקאים צריכים ללמוד? מה הכי חשוב בתחום העיצוב גרפי כדי להתברג בשוק העבודה ועוד המון טיפים למעצב גרפי או הגרפיקאית מתחילה, כיום נוכל לראות מכל מקום שעיצוב גרפי נמצא מסביבנו, החל מפרסומות רצות ברשתות החברתיות ועד למודעות גרפיות מודפסות, עיצוב גרפי נחשב לאחד התחומים הוותיקים בתחום וההתפתחות שלו אדירה במיוחד בעולם ההייטק, תחום הייטק שואב לתוכו מאות מעצבים וגרפיקאים לעבודה במשרדים או לעבודה מהבית, הדרישה שבאה מצד ההייטק יצר מחסור עצום של מעצבים לתחום הדפוס, המחסור הזה יצר משבר ענק בענף ונוכל לראות את זה בעליית השכר האדירה שמעצבים גרפיים נהנים ממנה כל חודש, כיום גרפיקאים ומעצבים גרפיים מתחילים יכולים להתחיל בשכר של 9000 ש”ח ברוטו ללא שום ניסיון בתחום, אז אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט תמצאו במקצוע הזה יעד רווחי ובטוח לתעסוקה.

נושאי הלימוד וכלי העבודה של המעצבים הגרפיים – ללמוד עיצוב גרפי מקצועי

כלי העבודה של המעצבים הגרפיים הם התוכנות הגרפיות של חברת אדובי, כמובן ידיעת השפה החזותית ושימוש של תוכנות בגרפיקה ממוחשבת הם שיוצרים את העיצוב גרפי הסופי, חברת אדובי הנה החברה הבלעדית לעיצוב גרפי ומעצבים וגרפיקאים מוצאים בתוכנות הללו נוחות לביטוי כל העבודות לכל המטרות הרבות החל מעיצוב גרפי לעסקים ושיווק לקידום מכירות, עיצוב והכנת מודעות עם תמונות וכמובן עולם הספרים והקטלוגים, אי אפשר בתוכנה אחת לבצע את הכל ולכן חברת אדובי חילקה את הנושאים הגרפיים לפי נוחות לעבודה מהירה ומקסימלית, ממשק התוכנות הוא בשפה האנגלית ולכן ברגע ההרשמה שלכם ללימודי עיצוב גרפי עליכם לדעת את השפה האנגלית בצורה בסיסית כתנאי קבלה ללימודים מסוג זה, הפעלת המחשב ובקיאות במערכות הפעלה בצורה בסיסית הוא פרמטר מאוד חשוב בלימודים.

“עיצוב גרפי דוגמה לעבודה מתיק עבודות של מעצבת גרפית בוגרת מסלול לימודים בעיצוב”

התוכנות הגרפיות בשימוש מעצבים גרפיים הסבר מקוצר

כמו שאמרנו קודם התוכנות כיום הם הפוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, לכל תוכנה יש יעוד אחר בעיצוב גרפי ולעתים אתם תתחילו בעבודה עיצובית בתוכנת הפוטושופ משם תמשיכו להוסיף גרפיקות ופרמטרים נוספים בתוכנת האילוסטרייטור ואולי תמשיכו לעצב ספר או חוברת עם עיצובים שהוכנו בתוכנות אחרות ותשליכו את זה לתוכנת האינדיזיין, הסנכרון בין התוכנות עובד מצוין ולעתים תחשבו שאתם עובדים בתוכנה אחת. אי אפשר לבצע את כל העבודה הגרפית בתוכנה אחת לכן מסלולי עיצוב גרפי כוללים אין ספור נושאים שמחולקים בהתאם לתוכנה הגרפית לעבודה. קבלה לעבודה בתחום העיצוב גרפי ולהיות מעצב גרפי מקצועי הדרישה היא לשליטה בתוכנות הגרפיות בצורה גבוה וכמובן תיק עבודות שימוש התוכנות יהיה בסדר הבא, תחילה תלמדו את תוכנת הפוטושופ לאחר מכן את תוכנת האילוסטרייטור ותסיימו עם תוכנת האינדיזיין, הסדר הוא כזה ברוב המכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת, השימוש לכל תוכנה בקריירת המעצבים גרפיים עובד בסדר הבא:

  1. פוטושופ משמשת את המעצבים ליצירת מניפולציות על תמונות ועבודה גרפית שהבסיס של העבודה הוא תמונות בלבד, באמצעות התוכנה תוכלו לבצע כל מניפולציה גרפית ליצירת דרמתיות או הכנת רקעים לביסוס כל הגרפיקה שלכם על הרקע שהכנתם, במיוחד אם אתם מקדמים מוצר כלשהו אנו נבצע רקע מיוחד אם קולאז’ גרפי ואפקטים מדהימים כדי למשוך את העין, כמובן שתוכלו לקרוא בהרחבה על מה תוכנת הפוטושופ עושה בעמוד פוטושופ באתר.
  2. אילוסטרייטור אחת התוכנות המדהימות ליצירת עיצובי גרפיקה ממוחשבת שהבסיס שלה הוא קווים וצורות, שימוש התוכנה בעיצוב גרפי לרוב הוא במיתוג גרפי לעסקים תוכנה מספר אחת להכנת לוגואים ובניית תדמית שיווקית לעסקים, כמובן ששימוש התוכנה הוא באיור גרפי וציור לעסקים החל מלוגו מאויר או בבנייה של עיטורים גרפיים מרהיבים ולהלבשה גרפית בשטחים מתים בגרפיקה, התוכנה היא תוכנה וקטורית לחלוטין ועובדת בצורה שונה מאוד מתוכנת הפוטושופ, אפשר לראות דוגמאות וסרטוני הסבר על יכולותיה בעמוד שכולו מדבר על אילוסטרייטור באתר.
  3. אינדיזיין משמשת לעיצוב והכנת קטלוגים וספרים, בתוכנה זו אפשר לבנות את תיק העבודות בגרפיקה לאחר סיום הלימודים, אינדיזיין שימושית מאוד בחברות להפקות ספרים וחוברות ומאגדת בתוכה עיצובים גרפיים שנעשו מתוכנת הפוטושופ ואילוסטרייטור, התוכנה היא תוכנת עימוד בלבד ויכולות העיצוב בה הם מאוד קטנות אין כלי עיצוב רבים לכן במסגרת מסלולי לימודי עיצוב גרפי היא נלמדת בסיום הלימודים ולא בהתחלה, רוב העיצובים שיכנסו לתוך התוכנה ישמשו להעשרה של הגרפיקה החל מרקעים מרהיבים ועוד אין ספור אלמנטים שונים, תוכלו לראות בעמוד אינדיזיין דוגמאות רבות על יכולות העימוד ומה זה בכלל עימוד גרפי.

קורס עיצוב גרפי בשפלה  -הבנת השפה החזותית בעיצוב גרפי

דיברנו על כלי העבודה של המעצבים הגרפיים שהם התוכנות לגרפיקה של חברת אדובי אבל בסופו של דבר החשיבה שעומדת מאחורי העיצוב היא נטו שלכם, ככל שתהיו יצירתיים יותר תוכלו להוציא עיצובים גרפיים יפים ומושכים לעין, במסגרת לימודי עיצוב גרפי תלמדו את החשיבה וכיצד להוציא רעיונות מכירתיים או שיווקיים החוצה, בניית הגרפיקה תהייה אך ורק עם חוקים בעיצוב גרפי שמקובלים בתעשייה הישראלית ובעולם כולו החל מקומפוזיציה גרפית בה נדאג שהאלמנטים הגרפיים יהיו מסודרים בצורה יפה לעין ומושכת, ניתן הדגשים לאלמנטים ונדאג למרחב נכון עם קצב ומשקל נכון בעיצוב, נעבוד על טיפוגרפיה ותורת האות וכמובן ניתן דגש חזק מאוד על שימוש של צבעים גרפיים שמתאימים לקונספט העיצובי, קונספט עיצובי הוא נושא שנלמד לכל אורך הלימודים בשימוש התוכנות הגרפיות, עלינו לדאוג שהצבע שבחרנו בגרפיקה אכן תואם את הרעיון שאליו אנו מעצבים, נלמד כל קהלי יעד וכיצד לשלב את הצבע הנכון לקהילת היעד שאליה אנו מעצבים. לכל קהילה יש את הצבעים המקובלים והחל מענפים שונים בתעשייה, לכל אורך קורס עיצוב גרפי נבצע תיק עבודות בגלל שזה הדבר החשוב ביותר בתקופת הלימודים לדעת לעצב גרפיקה מקצועית ונכונה שמכוונת מטרה.

תיק העבודות בגרפיקה למה הוא חשוב יותר מהתעודה?

זה לא משנה באיזה מכללה לעיצוב גרפי למדתם או עד כמה התעודה שלכם נוצצת, מה שחשוב הוא אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם בגרפיקה, האם אתם יודעים לעצב בצורה נכונה ולהתאים את הרעיון הגרפי למטרה ההתחלתית, כיצד אתם משלבים צבעים ומהו הצבע הנכון לבחירת לוגו לעסקים, כיום תעודות לא פותחות דלתות לאף אחד וברגע שתסיימו את הלימודים יבקשו ממכם דוגמאות לעיצובים שעשיתם כדי לבדוק שאתם יודעים להתאים רעיונות לעיצובים, האם אתם משדרים יוקרה בגרפיקה במידה ואתם מעצבים לחברות ביטוח או עורכי דין ואיך אתם מעבירים צבעים נכונים במידה ואתם מעצבים לעולם של ילדים, אלו רק דוגמאות בלבד לתיק עבודות, תיק העבודות יוגש כחוברת או ספר עבודות שיהיו בו מגוון עבודות לעיצוב גרפי רב תחומי, כיום עולם העיצוב הוא רחב מאוד ולאו דווקא בתחום הגרפיקה לעולם המיתוג ושיווק, נוכל לראות מעצבים גרפיים שעובדים בחברות הייטק למתן פתרונות גרפיים למתכנתים או מעצבים גרפיים שעובדים בחברות אופנה או עיצוב פנים. ידיעת התוכנות בלבד ללא הבנה של השפה החזותית לא תאפשר לכם להתברג לתחום שצמא לידיים מקצועיות, בסופו של דבר החשיבה שלכם היא שתפתח לכם את הדלת הנכונה לעולם השכירים או לעבוד בתחום זה כפרילנסרים.

ללמוד מהבית עיצוב גרפי באינטרנט אונליין דרך האינטרנט אחד על אחד עם מורים פרטיים – לימודי תעודה

לימודי עיצוב גרפי במכללת סולו ללימודי תעודה ותיק עבודות מקצועי מתקיים דרך לימודים אונליין מתוקשבים וכל זה מתקיים בצורה של חיבור בין מחשבים, המורה יוכל לעבוד אתכם בצורה משותפת על התוכנה שיש לכם במחשב ולהדריך אתכם צעד אחר צעד על עולם העיצוב גרפי, תוכנת החיבור שתקבלו חינם מבית הספר מאפשר למורה לעבוד לכם על העכבר ולהזיז לכם אותו תוך מתן הסברים איך עובדים על התוכנות הגרפיות, בשיעור המורה יסביר לכם על אפקט גרפי בצורה כזו או אחרת לאחר ההסבר של המורה אתם תתרגלו את החומר שלמדתם במידה ויש נושא מסוים שלא ברור לכם המורה יסביר לכם שוב ושוב את החומר עד שתבינו את כל המהלכים הגרפיים, בסיום של כל שיעור אתם תקבלו מטלות גרפיות ושיעורי בית כדי להטמיע את עולם העיצוב הגרפי בתוכנות, אין זה סוד שככל שמתרגלים את החומר הלימודי תוכלו להגיע למקומות מאוד גבוהים בתחום, לכל אורך הלימודים נתרכז בתיק העבודות כדבר הכי חשוב בתחום, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל הפרטים דרך טופס צור הקשר באתר או ליצור איתנו קשר טלפוני, בהצלחה 🙂

2019-07-26T21:20:03+03:00