הסבה מקצועית לקראת מקצוע בעיצוב גרפי מה הביקוש לזה - האם אפשר באמת למצוא עבודה אם עשיתי קורס ולא תואר

הסבה מקצועית לקראת מקצוע בעיצוב גרפי מה הביקוש לזה – האם אפשר באמת למצוא עבודה אם עשיתי קורס ולא תואר?

תוכן עניינים הצג

עיצוב גרפי יספק לך גישה לתפקידים ברמה גבוהה בתעשיית ההייטק ובמשרדי פרסום. כל מה שתצטרכו הוא רקע לימודי שיאפשר לכם לקבל תעודת ניסיון תעסוקתי, שכן זו הדרך היחידה להצטרף לקריירה זו. מוסדות ואוניברסיטאות רבים מלמדים את אותו החומר ומדגישים שמה שנדרש כעת כדי להשתלב בעסק הוא תיק עבודות ולא אישורים.

טכנולוגיה חדשה נלמדת על מנת לקבל הבנה לגבי עיצוב שיווקי.

עיצוב אתרים ופרסום דיגיטלי הם תוצאות של הטכנולוגיות החדשות של היום. אלו מקצועות בהייט מבוקשים מאוד גם ב2023, במיוחד בתקופת הקורונה, כאשר חברות רבות זיהו כי הן לא יכולות לפעול אלא אם הן היו מקוונות. מי יוצר את האתרים שאנו רואים היום? מי אחראי על פרסום כל הפרסומות בתוך האפליקציות? מי יוצר את כל האפליקציות? מי יוצר את כל הפרסומות השיווקיות שאנו רואים באתרי פרסום או בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם? כמובן שמעצבים גרפיים הם הפתרון.

איך אתה יכול להשתלב בעבודה נפלאה כמעצב גרפי?

יצרנו שיעורי הסבר נהדרים על מהו עיצוב גרפי וכיצד תוכל להשתלב בעבודה מדהימה שתאפשר השתלבות פשוטה בחברות הייטק או הקמת מיזמים פרטיים תיתן שירותי עיצוב בסגנון אינדיבידואלי ואישי בפוסט הבא. הדגמנו את כל ההיגיון היצירתי מאחורי השימוש בפקודות אדובי בקורסים, תוך הצגת גישות חדשות מעולם העיצוב הגרפי כיום.

עבודתו של המעצב נחשבת ליצירתית.

עבודתו של מעצב גרפי נתפסת כחדשנית להפליא, וכל מי שעובד במקצוע זה בהחלט עשוי להגיע להצלחה גדולה. אין דרישה ממך להיות בעל ניסיון קודם בענף זה מכיוון שאתה תלמד הכל מהיסוד. זה לוקח שבעה חודשים עד שנה לסיים כל תיק העבודות שהשוק צריך כדי להוכיח שאתה באמת יכול להיכנס למחזור העבודה.

מה צריך לדעת כדי לפרוץ למעגל העבודה בעיצוב גרפי?

כדי להיות חבר במעגל העבודה של השוק, תזדקק להשכלה המלמדת את כל תכונות העיצוב וההנחיות הרבות שנרכשו מתוך הבנה מהי טיפוגרפיה ואילו נושאים קשורים לשכנוע ומשיכת תשומת הלב של גולשי המותג או הצרכנים. השיעורים יפגישו אתכם עם שפה עיצובית וכן גישות מדהימות מתחום הצבעים.

נושאים ללימוד הכשרה במסלול הלימודים

בקורס הראשון לומדים הסטודנטים לעבוד עם תוכנות אדובי מולטימדיה כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין וכן שפות עיצוב כמו הבנה מהי טיפוגרפיה וכיצד לקדם ולשכנע לקוחות וגולשים באמצעות תמונות המשדרות שיווק חברתי דהיינו מודעות. מלבד זאת, מדובר בקריירה מקצועית מובהקת. מכיוון שהעולם הופך לדיגיטלי, חייבת להיות התאמה בין מה שהעולם רוצה לבין חומר הדרכה.

איפה אני יכול למצוא עבודה כמעצב גרפי?

מעצבים גרפיים פועלים בתחום הפרסום הדיגיטלי תוך שיתוף פעולה עם עסקים בהייטק, משרדי פרסום וארגונים נוספים. רוב הבוגרים במקצוע זה רוצים לעבוד מהבית ולתת שירותי שיווק דיגיטלי לחברות באופן פרטי. אנו יכולים להבחין כי קיים מחסור חמור בכוח אדם בהייטק, ולכן המשכורות גבוהות למדי.

האם יש צורך במעצבים גרפיים ובמעצבי חווית משתמש בעולם המקצועי?

אם אתם תוהים האם יש עבודה בעיצוב גרפי, אנחנו יכולים לומר לכם שיש ביקוש גבוה מאוד, כי בעוד שבעבר רוב המעצבים היו הולכים אך ורק כדי להצליח בקריירה בעבודה בעולם הדפוס וההוצאה לאור, המצב השתנה ואנו יכולים לראות מעצבים גרפיים מצטרפים לחברות היי-טק ועובדים עם מהנדס מחשבים תוכנה כדי לספק את כל הפלטפורמות הדיגיטליות הזמינות שהעולם הדיגיטלי דורש.

שלב את עצמך עם העולם הדיגיטלי

כל מוצר או מוצר אלקטרוני שחברות הייטק מייצרות זקוקים לאינטראקציה עיצובית של המעצב הגרפי, שתביא עמה את אסטרטגיית הפרסום המלאה אל מול הרגולציות הרבות החופפות את עולם העיצוב הגרפי בעולם המיתוג המקוון.

השתלב בעולם הדיגיטלי

בעבר רוב הבוגרים עבדו בענף הדפוס מאחר שזו הייתה האלטרנטיבה היחידה שקיימת, אך כעת, רוב הבוגרים בחרו להשתלב בעולם הדיגיטלי לא בגלל השכר הגבוה, אלא בגלל אפשרויות הקידום כי הטכנולוגיה לא נעלמת.

עובדים חסרי ניסיון מועדפים על ידי חברות הייטק.

גם אם אין להם ניסיון קודם בעבודה בתעשייה. חברות הייטק לא מתרשמות מדיפלומה או תואר ראשון; הם רוצים לדעת שתיק העבודות שלך הוא הדבר היחיד שיכול להבטיח את ההצלחה הגדולה ביותר של כל פרויקט שהם מקצים לך.

כמה מרוויח מעצב גרפי חדש בשוק התעסוקה של היום?

ללא ניסיון, מעצב שעובד עם קשרי לקוחות בתחום הדיגיטל עשוי להרוויח 15,000 ₪ נטו. שכר של 19,000 שקלים אפשרי אם תבחרו לעבוד בתחום הדיגיטל במפעלי הייטק. שכר נמוך ובוגרים מתחילים עם ניסיון מועט בהדפסת רכיבים גרפיים המקבלים שכר נטו של 11,000 ש”ח בענף הדפוס.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט מהבית?

למידה מקוונת מהבית מתבצעת באמצעות תוכנה המקשרת בין תצוגות באותו אופן כמו תוכנת זום. בית ספר מחנך כך לא רק בתקופת הקורונה, אלא גם במהלך 15 השנים האחרונות לתלמידים אישיים ואישיים.

איך עובד שיעור מקוון?

במהלך השיעור, המורה יכול לראות את מסך התלמיד ולהסביר לו שלב אחר שלב כיצד לקיים אינטראקציה עם תוכנת אדובי תוך שימת דגש על כל החומרים החזותיים; השיעור הוא חי איתך לבד מול מנטור גרפיקה מקצועי, מה שמאפשר את כל היחס אליך; לדוגמה, המורה מסביר כיצד לעצב מודעת פייסבוק בפוטושופ או אילוסטרייטור, ולאחר ההסבר של המורה, התלמיד מתאמן להוכיח שהוא מבין את מה שהמדריך הפרטי שלו הסביר. בסיום כל שיעור מתקבלות פעילויות חשיבה בתוכנת אדובי להרחבת היצירתיות שפותחה במהלך ההכשרה בעיצוב גרפי.

כיצד השכלה יכולה לסייע לך בהשגת העבודה הראשונה שלך?

בבית הספר יש קבוצה מצוינת של למעלה מ-19,000 חברות הייטק ומשרדי פרסום המחפשים עבורך מעצב גרפי שרק מתחיל בתחום האינטרנט ועוד. כבר במהלך שנת הלימודים, בית ספר יקדם את המטרה שלך בקבוצה זו עם מפעלי היי-טק רבים ויקשר אותך להשתלבות מהירה בשוק העבודה.

כמה מרוויחים מעצבים גרפיים בימינו בתחום העיצוב?

לאחר סיום הלימודים, מעצבים גרפיים עשויים לעבוד במגוון סגנונות בתקשורת חזותית ועיצוב גרפי. בתעשיית ההייטק, ההכנסה האופיינית של מעצב גרפי שעובד ביחד מבחינה אסתטית תהיה גבוהה ביותר. מכיוון שתחום העיצוב הגרפי קשור לכל כך הרבה דיסציפלינות שונות, אתה יכול לבחור את הסגנון המתאים לך רק לאחר שחשפת את עצמך לכל תוכנית הלימודים.

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית הן שתי צורות של אמנות המשמשות בתחום השיווק.

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית היא צורת אמנות המקיפה היבטים רבים של החיים. גולשים עשויים להשתכנע לפעול על ידי שימוש בכלים לעיצוב טקסט. מטרת כל מותג היא להפגין במציאות המסחרית בצורה משכנעת על מנת שתהליך השיווק יביא סוף סוף למכירות.

השימוש במדיה האינטרנטית הוא קריטי לשיווק מוצרים.

אתרים רבים הבינו שהם חייבים להיות מאוד מושכים מבחינה ויזואלית, ולכן השימוש במדיום האינטרנטי הוא חשוב מאוד שכן הגולש משיג את כל המידע שלו לא רק באמצעות גרפיקה ותמונות ברשתות החברתיות, אלא גם באתר. זה מה שיאפשר לחברה לבצע שיווק עסקי, לא משנה כמה עוצמתית הגרפיקה עם תוכן ודימויים שובי לב להעברת מסרים שיווקיים בעולם המסחר. אתם מוזמנים לשוחח עם יועצי הלימודים עוד היום כדי לדון כיצד תוכלו ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית באמצעות למידה אישית ואישית. ללא ספק, הסרטים בעמוד זה יספקו לכם אינדיקטור מצוין להתאמתכם לתחום התקשורת החזותית והעיצוב.