איפה כדאי ללמוד בחיפה והצפון עולם חווית המשתמש ובניית אתרי אינטרנט

איפה כדאי ללמוד בחיפה והצפון? עולם חווית המשתמש ובניית אתרי אינטרנט איך אני יכול להשתלב?

תחום העיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט בשנים האחרונות התאחדו לתחום אחד ונוכל לראות שיש דרישה רבה מתחום ההייטק ומשרדי פרסום כדי לתת את כל המערך הוויזואלי שעולם העסקים צריך. בכתבה הבאה נסביר לכם בהרחבה מהו חווית המשתמש UIUX ואיך אתם יכולים לקדם את המטרות העסקיות שלכם ולהצליח בתחום רווחי שצמא לידיים עובדות. נוכל לראות מניפולציות מדהימות שהמורים עשו שמספרים בהרחבה מהי מערכת ההפעלה וורדפרס ובמקביל על החשיבה של אלמנטור כתוסף פלגין שנכנס לוורדפרס שמצדיק את כל חווית המשתמש שעולם המותג רודף אחריו.

יצירת אפליקציות והקלות בהכנת האפליקציה

הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מדהימים על יצירת אפליקציות והקלות בהכנת האפליקציה. חברת אדובי בנתה תוכנה מדהימה שנקראת XD שמתחברת נהדר בצורה רציונלית עם תוכנת הפוטושופ ואילוסטרייטור. אין ספק שאם תקדישו מספר דקות לקריאת המאמר ותהיו חשופים לסרטונים בעמוד זה תוכלו לקבל אינדקצייה מדהימה אם אתם מתאימים לנישה זו או לא.

מי מתאים ללמוד את תחום בניית tתרים וחווית משתמש?

תחום חווית המשתמש ובניית אתרי אינטרנט מסלול תקשורת חזותית מתאים למעצבים גרפיים שרוצים לקדם את היכולות שלהם באלטרנטיבות שונות בתחום ההייטק והדיגיטל. אי אפשר ללמוד בניית אתרי אינטרנט אם אין למעצב הגרפי את כל הבסיס שהוא למד במסלול מעצב גרפי הראשון. כמובן שכל מתעניין שפונה לבית הספר שלנו כדי ללמוד את תחום התקשורת חזותית אנחנו מסבירים לו את החשיבות הרחבה בדיוק כמו שאנחנו מסבירים במאמר זה כדי לבנות אתר אינטרנט צריך את כל הראייה הוויזואלית.

תחום חווית המשתמש הוא תחרותי מאוד

כיום ידיעת התוכנות גרפיקה ובניית אתרי אינטרנט זה לא מספיק כי לקוחות רוצים שהמעצב הדיגיטל יבין בדיוק מיהו קהל היעד וכיצד להעביר לו את כל הדרישות החשובות. תחום חווית המשתמש הוא תחרותי מאוד כי באמצעות התמחויות שונות שהמעצבים הגרפיים עובדים הם יכולים בהדרגה לקדם את הגולשים למותג עצמו על ידי מתן תשומת לב לפרטים קטנים פלוס דגש ליצירת הקודים התכנותיים אותם הסטודנטים צריכים ללמוד ברמה בסיסית וברמה מתקדמת כדי לעבוד מול מפתחים ומהנדסי מחשבים.

האם מעצב גרפי צריך לדעת קודים?

מעצבים גרפיים לא צריכים ללמוד קידוד ברמה גבוהה אבל בהחלט הם צריכים ללמוד את כל התיאוריות והשפה העיצובית כדי להבין איך קוד תכנותי עובד. אם ניקח לדוגמה את תוכנת ה XD המפורסמת מבית חברת אדובי שמעצבים מכינים בתוך תוכנת ה XD את האפליקציה בסיום העבודה הם נותנים פקודה בתוך התוכנה ומוציאים את כל הקודים התכנותיים למהנדס מחשבים ומפתח תוכנה כדי שיתאימו את הפלטפורמה הדיגיטלית למנוע חיפוש גוגל או לסירוגין מייקרוסופט ואפל. כיום האפליקציות ניתנות להורדה בכל חנות באינטרנט ולכן המעצבים הגרפיים צריכים לעמוד מול הדרישות של חברות הטכנולוגיה הגדולות אפל, גוגל, מייקרוסופט, ועוד רבות אחרות כדי לתת את כל השירותים של חברות אלו מכתיבות.

מהי מערכת הפעלה וורדפרס ואלמנטור מה הקשר?

כל פלטפורמה דיגיטלית לפתיחת דפי אינטרנט משתמשים בעולם הוורדפרס הפופלרית ביותר לבניית אתר. עבודה עם וורדפרס מאפשר לאתר האינטרנט להתקדם מאוד במנוע חיפוש גוגל הנחשב לפופולרי מאוד במיוחד במדינת ישראל שתשעים ושבע אחוז מהגולשים מקבלים את כל המידע שלהם אך ורק ממנוע חיפוש גוגל. תוסף הפלגין אלמנטור מולבש בהתאמה מרבית לתוך אתר האינטרנט וורדפרס וכתוצאה מכך אפשר לעצב את כל הדרישות הטכניות של דף אינטרנט ולהתאים אותו לחווית משתמש תוך שילוב של אלמנטים גרפיקה ותמונות ובמקביל התאמת וידאו לאתר מורכב. באמצעות תוכנת האלמנטור וורדפרס הסטודנטים יכולים לבנות חנות אונליין ולשלב את כל האלמנטים הטכניים שלקוחות צריכים.

מה זה תוכנת ה XD?

תוכנת XD מבית חברת אדובי נותנת את האפשרות למעצבים גרפיים בוגרי מסלול קורס עיצוב גרפי את כל הקשת העיצובית לתת ללקוחות את מה שהם צריכים במקום אחד כלומר במידה ולקוח צריך גם אפליקציה ואתר ובמקביל עיצובים גרפיים למדיה החברתית אז המעצב הגרפי יעבוד על תוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור ויכניס לשם את כל החוקים בעיצוב במקביל הוא יוכל לעבוד על תוכנת XD שמשתלבת נהדר עם תוכנת אילוסטרייטור.

באמצעות תוכנת XD הסטודנטים יכולים לפתחו דפי ניווט רבים באפליקציה ולהתאים את כל השפה הוויזאולית כדי לשלב אלמנטים שונים שנכנסים לאילוסטרייטור לרוב. בסיום העבודה הסטודנטים יוצרים שיתוף פעולה עם מהנדס מחשבים כדי להבין מהם הסגנונות החשובים ביותר להתאמה המירבית למנועי החיפוש.

הלמידה דרך האינטרנט מהבית

הלמידה דרך האינטרנט מהבית מתבצעת בצורה פרטנית. מסלול לימודים זה מאפשר לסטודנטים לקבל את כל החומר וההכשרה המקצועית בצורה הטובה ביותר כי כל היחס ותשומת הלב מתבצע בשיעור פרטני אחד על אחד אונליין בלייב. בית הספר סולו קיים כבר מעל חמש עשרה שנה והכשיר אלפי מעצבים גרפיים לתעשייה ונוכל לראות שכולם כיום עובדים ומצאו את העבודה הראשונה שלהם דרך קבוצת הפייסבוק של בית הספר. לכל אורך הקורס אתם תהיו עסוקים בתיק עבודות עשיר ומכיל תכנים רלוונטיים לתעשייה פלוס טרנדים חדשים שעולם ההייטק והעיצוב צריך.

למה תיק עבודות בעיצוב גרפי הוא כל כך חשוב?

תיק עבודות זה הדבר החשוב ביותר שיכול להגיד באמת שאתם מעצבים גרפיים מקצועיים. בתיק העבודות בודקים תוך שניות אם המעצב הגרפי באמת מתאים לכל הדרישות שעולם ההייטק והטכנולוגיה צריך ובמקביל אם השתמשתם בכל החוקים הרבים שלמדתם במסלול מעצבים גרפיים. אין ספק שכל הוויזואליות היא דבר נחות בתיק עבודות ועל המעצב הדיגיטל החדש להראות אפליקציות רבות שהוא עשה פלוס אתרי אינטרנט. ככל שתיק העבודות יהיה מקצועי אין ספק שיבינו שאתה מקצוען בתחום.

איך אני מציג את העבודות שלי?

תיק העבודות אמור להיות מוצג בתוך אתר אינטרנט ואפליקציה שאתה מכין במהלך הלימודים שם תוכל להראות את כל החשיבה העיצובית ואיך השתמשת בתוכנות אדובי בשילוב וורדפרס ואלמנטור. מאוד חשוב שהאתר יהיה מסודר להפליא ולפרסם אותו בכל קבוצה בפייסבוק כדי להתחיל לקבל לקוחות או לסירוגין ליצור קשר עם אתרי חברות הייטק ויזמים שמחפשים אותך המעצב הגרפי הדיגיטל המתחיל לתת שירותי פרסום.

איך בית הספר יכול לעזור לי למצוא את העבודה הראשונה שלי?

לבית הספר יש קבוצה מעל תשע עשרה וחצי אלף חברות הייטק ויזמים רבים שמחפשים שיתופי פעולה עם מעצבים גרפיים מתחילים. לאור המחסור שיש היום בתחום נוכל לראות שמרבית הבוגרים עובדים בזה מהבית כך שקבוצה זו יכולה לעזור לך מעצב הדיגיטל המתחיל למצוא את הלקוחות הראשונים שלך. במידה ואתם רוצים להשתלב עם חברות וארגונים תוכלו לראות אין ספור מודעות של מעצבי דיגיטל מתחילים בקבוצה זו. כבר בתקופת הלימודים המורים שלכם יסבירו לכם בהרחבה איך אתם יכולים להשתלב בקבוצה זו שתאפשר לך להתחיל לעבוד כבר בתקופת הלימודים.

לאן הולך עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט?

בשנים הבאות נוכל לראות שתחום העיצוב הגרפי לאתרי אינטרנט ימשיך להיות מקצוע מבוקש כי הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך אפליקציות ואתרי אינטרנט שמגיעים דרך גוגל. מנוע חיפוש גוגל משתכלל כל הזמן ויש מבצע התאמות על פי חווית המשתמש של אתרים. מותגים הבינו שאם לא תהיה חווית משתמש UIUX בצורה מקצועית האתר יראה לא נכון וחובבן מאוד ולכן תהיה נטישה של גולשים מה שגורם לכישלון בתחרותיות הרבה שיש בעולם הדיגיטל.

ליצור את כל הדיאלוג הוויזואלי

במיוחד בתקופת הקורונה ראינו שעסקים רבים הבינו שאם לא יהיה להם חנות אונליין או מערך שיווקי נכון או תכנים שמלווים באינפוגרפיקות ומידע וויזואלי הם לא יוכלו להמשיך להתקיים. התפקיד של המעצבים הגרפיים זה לדאוג למותג ליצור את כל הדיאלוג הוויזואלי בכל פלטפורמה אינטרנטית ולא רק דרך גוגל כדי לגרום למוצר להיות משווק טוב.

אנו ממליצים לכם כבר היום לשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות עד אז אנחנו מאחלים לכם צפייה נעימה בשיעורים שהכנו.