ללמוד עיצוב גרפי מקוון במכללת סולו, כל היתרונות שאין במקומות אחרים שמלמדים בדיגיטל

ללמוד עיצוב גרפי מקוון במכללת סולו, כל היתרונות שאין במקומות אחרים שמלמדים בדיגיטל.

תוכן עניינים הצג

הדרך הקצרה שלך להתחיל בענף ההייטק מתחילה פה! בשנתיים האחרונות אנו רואים מגמה חזקה ללמד בדיגיטל. כמובן שלווירוס הקורונה הייתה כאן השפעה נרחבת שרואים אותה בכל העולם ומכללות רבות עברו ללמד דרך הדיגיטל. גם אנחנו במכללת סולו מלמדים באופן מקוון אונליין כבר 17 שנים. אז במה אנחנו שונים בלימוד המקוון מאחרים? מה היתרונות של לימודים עיצוב גרפי באופן מקוון אצלנו? אז האמת שיש המון יתרונות והחלטנו למנות אותם בכתבה הבאה.

1. שיעורים אחד על אחד עם מורה פרטני איתך כל השיעור מקוון אונליין – לימודי תעודה ותיק עבודות

איך מעצבים גרפיים מרוויחים כסף בשנת 2022?  התשובה היא לרוב דרך עבודת פרילנס מהבית היתרון הראשון והחשוב ביותר, הלמידה אצלנו במכללת סולו מתבצעת מול אדם אנושי. לא מדובר בקורס מוקלט שבה אתם רואים מצגת מוכנה מראש ואין דו שיח עם המורה שמלמד. מדובר בשיעור לכל דבר, רק שהמורה נמצא בצד אחד של המחשב ואתם בצד השני. אך הכל מתרחש אונליין בזמן אמת ואתם יכולים לשאול שאלות ולקבל משוב לבנייה נכונה לפי שלבים כדי להיות מעצב גרפי.

2. קצב למידה בלימודים אחד על אחד – קורסים שמתבצעים בזום

האם אתה צריך כישורים כדי להיות מעצב גרפי? קורסים מקוונים במכללות אחרות הם קורסים שמתבצעים בזום יחד עם קבוצת אנשים גדולה ורחבה. זה מאוד שונה מהפלטפורמה שלנו במכללת סולו שמלמדת את השיעורים אחד על אחד עם מורה פרטי. מתכונת לימודים זו מוכיחה עצמה כבר שנים ולא רק אצלנו במכללה, אלא גם בלימודים בבתי הספר. תלמידים מתקשים לוקחים מורה פרטי והופכים להיות תלמידים שמצליחים בלימודים, זאת לעומת תלמידים שלומדים בבית הספר בקבוצות תגבור קטנות והם נשארים ברוב הזמן בשלבים בינוניים. ההוראה הפרטית הוכיחה את עצמה המון פעמים והיא מוכיחה את עצמה גם בשיעורים שלנו.

3. מסגרת לימודים ברורה תם בוחרים לכם יום קבוע

מהם היתרונות בלהיות מעצב גרפי? בניגוד לקורסים מקוונים מוקלטים שבהם אתם בוחרים מתי לשבת ללמוד ואין לכם מסגרת ברורה, אצלנו במכללת סולו אתם בוחרים מתי ללמוד, אבל בתחילת הקורס. אתם בוחרים לכם יום קבוע, שעה קבועה וזה מהווה מסגרת למידה בטוחה וברורה. בצורה כזו אתם לא מפספסים שיעורים ואתם יכולים להיות עקביים מאוד וזה בדיוק מה שצריך כדי להצליח. העקביות משיעור לשיעור היא חשובה כי השיעורים והנושאים בנויים בצורה כזו ששיעור קודם משפיע על השיעור הבא.

4. שעות לימודים גמישות לבחור את שעת הלימוד

גמישות היא דבר חשוב עבור אנשים עובדים, אימהות וסטודנטים שמעוניינים להתפרנס בכבוד בזמן הלימודים. אנו במכללת סולו מלמדים שישה ימים בשבוע משעות הבוקר ועד שעות הערב היותר מאוחרות. יש לנו כמובן גם שעות עבור ימי שישי. בתחילת הקורס אנו מאפשרים לכם לבחור את שעת הלימוד הקבועה שלכם ואת היום הקבוע שילוו אתכם לאורך כל הקורס. הבחירה היא רחבה כי יש לנו מספר גדול של מורים מצוינים. חשוב לציין שימי שישי הם מאוד מבוקשים ולרוב נתפסים דיי מהר, אך שאר השבוע מאוד גמיש.

5. ניסיון אנו לימדנו ועדיין מלמדים אונליין מהבית מתחילת הפעילות שלנו

האם בית הספר לעיצוב גרפי קשה?  התשובה היא לא! מכללת סולו פתחה את שעריה לפני 17 שנים. אנו לימדנו ועדיין מלמדים אונליין מהבית מתחילת הפעילות שלנו. הניסיון שעומד מאחורינו, ביחס למכללות אחרות שמלמדות באותה צורה, הוא עצום. המכללה שלנו ובייחוד המורים המעולים, מתעדכנים בחומרים הרלוונטיים ביותר, בתוכנות הרלוונטיות ביותר וכל מה שאנחנו מלמדים ונלמד גם אתכם הוא עדכני ומותאם לשוק העבודה. המטרה שעומדת לנגד עיננו היא להוציא אתכם מעצבים גרפיים מקצוענים. אין אצלנו בזבוז זמן, הכל נעשה בצורה הכי יעילה שיש.

6. סילבוס מוגדר להיות מעצב גרפי

כמה זמן אתה הולך לבית הספר כדי להיות מעצב גרפי? כמכללה שמכבדת את עצמה, אנו דואגים שלכל קורס שלנו יהיה סילבוס מוגדר מראש. הסילבוס מאפשר לכם כתלמידים לדעת את הנושאים שתלמדו בקורס והוא גם עוזר לנו כמכללה לדעת אילו נושאים לימדנו ואילו עוד צריך ללמד. הסילבוסים משתנים כל הזמן לנוכח השינויים שמתרחשים בתחום כל הזמן. סילבוס לפני שנתיים לא יהיה דומה לסילבוס שנתיים לאחר מכן. סביר להניח שהוא יעודכן עם החידושים הרלוונטיים ביותר. אנו כמכללה מלמדים את התלמידים שלנו שהולכים להיות מעצבים גרפיים עתידיים שצריך להתעדכן ולהיות רלוונטיים כל הזמן. זה חלק בלתי נפרד מהקורס ומהמקצוע.

7. תרגול שיעורי בית באמצעות התרגול מפתחים את החשיבה העיצובית

איזה סוג של משרות מעצב גרפי יכול לקבל? התרגול הוא הדבר ההכרחי ביותר שקיים בקורס עיצוב גרפי ובכל מקצועות העיצוב. באמצעות התרגול מפתחים את החשיבה העיצובית ומשתמשים בכל הכישורים שלמדתם במהלך הקורס. התרגול מאפשר לכם להשחיז את השימוש בפקודות של התוכנות, לבצע מעבר בין תוכנות במגוון גרפיקות, להשתמש בידע ובמונחים המקצועיים, לתרגל את המקצועיות שלכם והאלמנטים החשובים בעיצוב גרפי ולפתח את הסגנון העיצובי שלכם.

אנו במכללת סולו שמים את התרגול כפרמטר מאוד משפיע במהלך הקורס. אצלנו בקורס אתם תתרגלו יחד עם המורה, תתרגלו במהלך השיעור מולו ותקבלו שיעורי בית לתרגול. המון שעות תרגול שיביאו אתכם לרמה מקצועית גבוהה.

8. קבוצת דרושים גרפיקאים מתחילים פייסבוק תחום שכיום מונה 19.5 אלף חברים

איך להתחיל את המסע למעצב גרפי בעוד שבתי ספר מתחייבים לסטודנטים לעבודה בתחום לאחר הלימודים ולבסוף כמעט ולא ממשים את ההתחייבות הזו, אנו במכללת סולו עושים למען הסטודנטים שלנו משהו הרבה יותר חכם. במהלך הדרך, כאשר הפייסבוק נכנס לעולמנו, הקמנו את קבוצת הדרושים של התחום שכיום מונה 19.5 אלף חברים. מדובר על הקבוצה הגדולה ביותר בפיסבוק בתחום זה ובכל יום מתפרסמות משרות רבות בתחומי העיצוב הגרפי.

הסטודנטים שלנו מצטרפים לקבוצה ויכולים באופן חופשי לבחור את המשרות שאליהן הם רוצים להגיש קורות חיים ותיק עבודות.

הקבוצה כוללת סטודנטים, בוגרים, מעצבים גרפיים ממכללות אחרות והמון מעסיקים. כמו כן, כמכללה שמתחזקת את העמוד, אנו דואגים לפרסם בקבוצה המון תוכן חדש שיאפשר לכם לקרוא על החידושים בתחום.

9. מגוון קורסים בתחומי העיצוב הגרפי ולהייטק אנו מלמדים גרפיקה ממוחשבת, פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין,

אילו נושאים אתה צריך לעיצוב גרפי? המכללה שלנו לא מלמדת רק עיצוב גרפי, המכללה שלנו מלמדת את כל תחומי העיצוב להייטק. עיצוב גרפי הוא קורס הדגל שלנו, אך יש אצלנו עוד הרבה קורסים טובים ומעולים שתוכלו להעמיק וללמוד לימודי המשך. אנו מלמדים גרפיקה ממוחשבת, פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, עיצוב אלבומים דיגיטליים, תקשורת חזותית, עיצוב אפליקציות, עיצוב אתרים, ציור דיגיטלי וחוויית משתמש UX-UI. כמו כן, יש לנו קורס מיוחד להכנת תיק עבודות.

10. מחיר הוגן ללמוד מקצוע חדש או לבצע הסבה במחיר נוח ומשתלם

איך אני יכול לעצב כמו מקצוען? בניגוד למכללות אחרות שמלמדות אונליין או קורסים מוקלטים ומוכרות אותם בעלות של שנת לימוד באוניברסיטה, הקורסים שלנו הם בעלות מאוד משתלמת שלא קרובה לשנת לימודים כזו. זה לא שהקורסים שלנו זולים ונמכרים בעלויות מצחיקות, ממש לא. העלות של הקורסים שלנו היא עלות סבירה כי היא לוקחת בחשבון שאין לנו מקום לימודים שאתם מגיעים אליו ואנחנו צריכים לשלם שכירות ואנו גם רוצים להנגיש את התחום לאנשים שמעוניינים ללמוד מקצוע חדש או לבצע הסבה במחיר נוח ומשתלם.

מעבר לכך, חשוב לדעת שהעלות אינה פוגעת באיכות הקורס. כמו שאמרנו העלות היא סבירה, לא זולה מאוד, אך גם לא יקרה מאוד.

11. יחס אנושי האם עיצוב גרפי הוא מיומנות טכנית? היחס האנושי בשילוב עם היחס האישי יוצרים

מהם כללי הזהב בתחום עיצוב לימודים? האם עיצוב גרפי הוא מיומנות טכנית? שיעור עיצוב גרפי עם הסמכה יחס אנושי הוא חלק בלתי נפרד מהדבר הזה שנקרא מכללת סולו. אנחנו קודם כל אנשים והתלמידים שלנו חשובים לנו. היחס שלנו הוא יחס מכבד ובמהלך השיעורים אף הופך ליחס חברי. היחס האנושי בשילוב עם היחס האישי יוצרים שיעור שנעים להיות נוכחים בו. הסטודנטים שלומדים אצלנו, מרגישים שהם חשובים לנו. אנו נותנים הכל על מנת שהסטודנט יצליח וזאת במידה כמובן שהוא משתף פעולה עם התכנית ומבצע את המטלות שהן חלק בלתי נפרד מההצלחה בתחום.

12. הכנה לתיק עבודות

כמה זמן לוקח ללמוד עיצוב גרפי בעצמך? נושא שלא מדברים עליו בהרבה מקומות לימוד והסטודנטים מגלים עליו בדיעבד כאשר הם מחפשים עבודה.

אצלנו במכללת סולו אנו שמים את הדברים על השולחן ומסבירים לסטודנט לאיזו קרקע הוא הולך לצאת לאחר הקורס. כדי להתקבל לעבודות בתחום, מעסיקים ירצו לראות את תיק העבודות שלכם. תיק העבודות הוא הפנים שלכם כמעצבים. באמצעותו יכול המעסיק לראות את החשיבה העיצובית שלכם, את המקצועיות שלכם, את השימוש במונחי היסוד של המקצוע.

אצלנו בקורס עיצוב גרפי לא תכינו תיק עבודות, אך כן תקבלו עבודות גמר ברמת תיק עבודות שתוכלו לעצב את התיק ההתחלתי שלכם.

אנו מקדישים את כל הזמן של הקורס ללמידת המקצוע. מי שמעוניין לאחר מכן לקבל כלים לעיצוב תיק העבודות, יוכל להמשיך אצלנו לקורס שעוסק בדיוק בזה.

13. אתר המכללה איך הופכים למעצב זהות מותג?

איך הופכים למעצב זהות מותג?  אם יצא לכם להיכנס לאתר של מכללת סולו, ודאי ראיתם שיש בו המון סרטונים והמון תוכן איכותי. אנו דואגים לעדכן את האתר שלנו ברמה יומית. הסרטונים שיש באתר הם סרטונים מקצועיים מוקלטים של שיעורים שהתרחשו על ידי המורים של המכללה.

הסרטונים נועדו לאפשר לכם לחזור על חומרים, לקבל השראה ולאלו שעדיין לא לומדים אצלנו, לבדוק האם התחום מתאים עבורכם.

ידע זה כוח ואנחנו דואגים להביא אל קדמת הבמה את כל החידושים בתחום כדי שהסטודנטים שלנו תמיד יהיו מעודכנים. שימו לב, גם בכתבה הזו צירפנו לכם מספר סרטונים רלוונטיים שמומלץ לעיין וליהנות מהם.

איך מתנהל שיעור אונליין מהבית במכללת סולו? שיעורי עיצוב גרפי מקוונים שיעור אונליין

האם אפשר ללמוד עיצוב גרפי לגמרי בבית? שיעורי עיצוב גרפי מקוונים שיעור אונליין במכללת סולו הוא שיעור המתקיים אחת לשבוע למשך שעה וחצי.

שעה וחצי שבהם תקבלו הקניה על מספר תתי נושאים בתחום. כל הקניה היא קצרה ומספיקות 7-10 דקות לכל הסבר. הסיבה שאנו מלמדים בהסברים קצרים היא כדי למצות את פוטנציאל ההקשבה שלכם כתלמידים.

לאחר כל הקניה כזו, יתקיים תרגול. את התרגול תבצעו יחד עם המורה. בתרגול זה ינחה אתכם המורה, יתקן אתכם ויעזור לכם להבין איך לבצע את התרגיל בצורה נכונה.

לכל תת נושא תקבלו גם שיעורי בית שאותם תבצעו ללא המורה ותשלחו לבדיקה. צורת הלמידה הזו מאפשרת הטמעה טובה של החומר עד לכדי יישום. בעיצוב גרפי לא מספיקה ההבנה של החומר. כדי להיות מקצוענים עליכם לדעת ליישם ובצורה מקצועית.

מה צריך כדי ללמוד אונליין מהבית במכללת סולו? תוכנות העיצוב של אדובי ואת תוכנת החיבור

מה צריך כדי להיות מעצב גרפי? כדי ללמוד את התחום במכללת סולו, לא צריך יותר מידי. מחשב, אוזניות, עכבר ורמקול. ארבעה דברים שככל הנראה הייתם צריכים בכל מכללה שמלמדת את התחום.

מעבר לכך, יתקינו עבורכם בתחילת הלימודים את תוכנות העיצוב של אדובי ואת תוכנת החיבור שתאפשר את יצירת הקשר עם המורה.

לא תצטרכו שום דבר מעבר לדברים הללו. את התוכנות של אדובי, שבדרך כלל במכללות אחרות התלמידים רוכשים, אצלנו אתם מקבלים כחלק מהתשלום הכולל של הקורס.

האם מעצבים גרפיים מרוויחים הרבה כסף? התשובה בהחלט כן, כולנו יודעים מה קורה בהייטק.

אז אם גם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי מההתחלה או לעשות הסבה לתחום או פשוט ללמוד את אחד המקצועות הרחבים יותר בעיצוב להייטק, אנו מזמינים אתכם אלינו עם כל היחס האישי, המקצועיות והרצון להוציא אתכם מעצבים גרפיים מקצוענים. אנו נספק לכם את כל הכלים להצלחה ואתם תגיעו לשיעורים, תהיו מפוקסים ובעיקר תתרגלו והרבה. מניסיון שלנו זה המתכון להצלחה ואנו עוקבים אחרי ההצלחות של הבוגרים שלנו. תוכלו לראות באתר שלנו גם המלצות וגם עבודות של בוגרים. תוכלו להתרשם וגם לקבל השראה. הצלחנו לעניין אתכם ולסקרן? השאירו לנו פרטים ויועצי הלימודים שלנו ייצרו עמכם קשר.